• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.
Sep 19, 2019, 08:08 am

ФМП

Started by РСБ, Oct 10, 2011, 10:33 pm

Previous topic - Next topic

Армија

Гледао сам већи део утакмице. Стално нешто хлади тренер Димића, вероватно да га не би префосрирао, не знам тачно у чему је фора ...
Из ове екипе свиђају ми се Димић и Силађи.
Димићу ће ово бити важно искуство, да стенке рутину, да носи екипу и ту се докаже да је спреман за виши ниво. Брз је, добар шут има, брз први корак. Има одличан улаз, финте које употреби направе му потпуно слободан пут до коша. Када уђе у први тим неће имати овакву улогу, одбрана неће бити сконцентрисана само на њега и он ће ту тек изненадити противнике. Предвиђам да ће се добро уклопити.

Силађи ми се засвиђао још на оном првенству кад је играо за Србију заједно са Цвелетом. Борац велики, такве играче ценим. Агресиван, скаче, прати игру, иде на скок у нападу. Само нека напредује и чекам га у првом тиму.

Тубак није за озбиљнију кошарку.
'Ајде играј и бори се!

vinicius

Da se osvrnem u kratkim crtama na utakmicu:
Tubak-najneinteligentnije stvorenje koje sam ikada video pod obrucima...svaki komentar je suvisan  :pljas: :krstise:
Dimic-forsirao i previse,kad ga krene moze svakom da ubaci 30+  :njegajbmo:,ocekujem ga dogodine kao 5-og u spoljnoj liniji sigurno(uz Cveleta,Nedovica,Vuka i Rakoca)...
Smiljanic-jako interesantan igrac,jos uvek ne za prvi tim ali dogodine da se bori sa Savom da bude back up Milutinovicu 15-ak minuta...
Siladji-ogroman potencijal...toliko za sada
Dzakovic-jako prijatno iznenadjenje,faca a la Protic  :esvasta:
Milovanovic-najprijatnije iznenadjenje za mene,nisam do sada imao prilike da ga gledam...sjajan u odbrani,imao 2 zive ukradene,meka ruka,dobar na skoku pod oba kosa...s obzirom da je 91.godiste,mislim da ima materijala za Karija  :vasil:
Vasilic-danas jako slab...
Stamenkovic-cini mi se da je za sve ove godine samo nazadovao...
Sve u svemu-mislim da imamo ekipu koja ce na kraju lagano biti u 4,pa da ih gledamo u domacoj Superligi  :prvak: :prvak: :prvak:
[quote name='Zerpo' timestamp='1345461401' post='3644314']
20.avg.2012. , dan kada su cigani srušili internet.
[/quote]

РСБ

Железничар - Раднички ФМП, 13.11.2011. у 19ч.

Quote from: vinicius on Nov 05, 2011, 12:01 am
Tubak-najneinteligentnije stvorenje koje sam ikada video pod obrucima...svaki komentar je suvisan  :pljas: :krstise:

Siladji-ogroman potencijal...toliko za sada

Radnicki Fmp-e - Tubak vs Siladji

DelijaBC

Zeleznicar - Radnicki FMP 19:00 (livestream)

http://kls.maksnet.tv/

носиоци градског духа

Јел прати неко озбиљније ову нашу лигу? Да ли је Раднички ФМП фаворит данас? Видим да константно расте квота на двојку...

Strucnjak4Poligon

Pratim ja,igra mi rodjeni brat ovu ligu već 4 godine.Mislim da večeras možemo dobiti,iako je Indjija dosta dobra ekipa.U kupu su u utorak lagano dobili Novi Pazar u gostima,za koje igra Dulović dugogodišnji prvoligaški igrač .Moguće je sve večeras,biće zanimljivo

Kole_kkrs

Zeleznicar se pojacao sa tamnoputim Amerom i Cankom(bivsi igrac Partizana). U proslom kolu su dobili Slobodu u Uzicama koja je u ovom kolu dobila Metalac u Valjevu. Kvota na Metalaca je bila 1.08. Nisam ja siguran toliko u pobedu ovih nasih.

kladionicar D

Ekipa Zeleznicara je dosta stara ekipa. Canak ja star igrac, Djordjic ima 32 godine,Jojic 36,Bajic,Gugleta,Jerkovic po 29 godina. Tamnoputi Frierson prema nekim informacijama na debiju nije pokazao nista posebno,a klub su u prethodnih par dana napustili i Jevdjic i Smiljanic. Pitanje je zbog godina,promena u sastavu kako ce domacin igratiti,i ipak mislim da je Radnicki blizi pobedi.
НЕМА ВЕЛИКЕ ЉУБАВИ БЕЗ ВЕЛИКЕ РАДОСТИ АЛИ И БЕЗ ВЕЛИКЕ ПАТЊЕ

kladionicar D

Kao sta sam i predpostavio lagana pobeda Radnickog,od 79:57 na gostovanju u Indjiji!! U redovima gosta najbolji su bili Dimic sa 17 poena,Djokic sa 14 poena,Smiljanic sa 12 poena.
НЕМА ВЕЛИКЕ ЉУБАВИ БЕЗ ВЕЛИКЕ РАДОСТИ АЛИ И БЕЗ ВЕЛИКЕ ПАТЊЕ

murke

Upravo dodjoh sa utakmice ... ekipa Zeleznicara je dobra samo po imenima tj. da ta imena igraju pre jedno 10 godina onda bi nesto mogli i da odigraju. Canak se raspada, crnac je prvi put sutnuo u zadnjem napadu (losijeg crnca u zivotu nisam video), tako da u toj ekipi se jedini pokazao kao dobar Bajic. Sto se tice Radnickog, prijatno me je iznenadio plejmejker Djokic koji je odigrao utakmicu fakticki bez greske. Dimic se vidi da je klasa za ovaj rang takmicenja, mnogo vremena je proveo na kecu, nije forsirao ali je nakupio solidan broj poena - mislim da nije promasio bacanje. Sto se tice Tubaka, odigrao je pristojnu utakmicu, imao par dobrih resenja u igri 1 na 1 - ledjima. Ostali svi solidni, vidi se da disu kao jedan, prava su ekipa. Ekipa Zeleznicara je igrala na nivou juniorske ekipe iako im je prosek 35 godina - uzas.

Strucnjak4Poligon

KLS,7. kolo:Železničar-Radnički FMP 57:79 (13:22,17:12,9:23,18:22).

Kod našeg drugog tima poene su postigli:Djokić 14,Milovanović 8,Vasilić 8,Siladji 2,Tubak 10,Smiljanić 12,Dimić 17,Džaković 8.

Ovo je našem drugom timu bila 4 pobeda,a uz to imaju 2 poraza.

Treba istaći jedan zanimljiv podatak,da je nad Dimićem načinjeno 12 faulova,a da on nije napravio ni jedan faul.Dimić je imao indeks korisnosti 26.

Пикси

Nov 13, 2011, 11:10 pm #27 Last Edit: Nov 13, 2011, 11:18 pm by Пикси
Треба напоменути да је Милош Димић имао и 8 скокова вечерас.

Ево и његове статистике пре овог меча :

Минута : 32
Индекс :  24.5
Поена  :   23
За 1 по :  73%
За 2 по  :  59%
За 3 по :   27%
Скокови Н/О : 1/2.8
Асистенције: 2.7
"Желим да останемо на окупу и наставимо да харамо,јер смо толико моћни и јаки да је то невероватно" - НИКОЛА РАЂЕН 01.06.2013 када је ЗВЕЗДА поново ПОКОРИЛА ЕВРОПУ !

- Ако не узмем титулу стоји да сам слободан, с тим да ћу ја да вратим то што ми је Звезда дала за ову годину.То ћу да чисто не буду неке приче: ево дошао је због тога... С моје стране, ја сам дошао бесплатно за ову годину уколико не узмемо титулу.  - МИЛОШ НИНКОВИЋ 33 !

носиоци градског духа

Сад за викенд Раднички игра са Слободом. Из Слободе је отишао бивши МВП лиге и понајбољи играч Мићевић, а сигурно неће играти овде године најбољи играч Кубуровић. Поред њега, неизвестан је и Анђић, један од носилаца игре. У таквим околностима Слобода нема никакве шансе (а тешко би имали и да су комплетни), тако да би ово требала да буде баш лагана утакмица за Раднички ФМП.

П.С. Квота у Моцарту на двојку је 1,55 тако да се може играти јак сингл.

РСБ

Слобода - Раднички ФМП 69:73 (22:20, 13:23, 17:19, 17:11)

Гледалаца: 1200. Судије: Мрдак, Вучић, Станојчић.

РАДНИЧКИ ФМП: Ђокић 11, Зарић, Ђуран 8, Огњеновић, Миловановић 3, Силађи 6, Тубак 8, Смиљанић 13, Димић 17, Павловић, Џаковић.