• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Односи медија и Црвене звезде

Started by Vatrogasac, May 09, 2013, 12:20 pm

Previous topic - Next topic

mostarac

DDK prenela vest o Dangubićevom odbijanju grobara i naveli da je vest sa RSB.  :aplauz: Par puta sam ih kritikovao ali sad svaka čast.
Zanimljivi su komentari ispod. Dosta pozitivnih, grobarski naravno sve najgore ali iznenadjuju komentari nekih tkz. Zvezdaša koji osuše po RSB ko da smo najgori.

zoran novak

Cackam nesto instagram i naletim na profil Tegeltije,ljudi moji da li je neko video to zlo? Nisam odavno gledao njegove emisije,znam da je imao foru "neutralnosti", ali ovo sad je u rangu Zeljka Pantica. Kaci neke stvari koje veze sa kosarkom nemaju, klipove i slike sa fusbalskih utakmica i napada navijace Zvezde. Boze me sacuvaj na sta ono lici... ima li ko da kaze Guduri,Jovicu,Simonu,Bjelici,Bobiju da ovaj smrad sere i po njima sa svim tim objavama i da mu vise nikad ne dozvoli da ih pita ista ?

Herold

Kakav govnjnarsko smecarski portal da povratis pogledajte samo vi ta pitanja u vezi zvezde, kao da je partizan.net pravio intervju ,i ovakvi ce dobiti besplatan ulazak na utakmicu
https://www.espreso.rs/sport/kosarka/436597/partizan-nije-mapet-sou-igraci-ce-igrati-samo-ako-zasluze-ostoja-mijailovic-o-pecarskom-gaudloku-covicu-video

ljubisa rajkovic

sunce ti poljubim...mi smo sirotinja za ostojin partizan,a covic je sitna riba.ostoja je ne samo ekonomista nego pravi hudini i koperfild istovremeno.covek zatekne dug od 7 miliona i u kratkom roku vrati 4 miliona evra duga,placa strance i ostale igrace,dovodi evroligaskog trenera i pomocnika iz nemacke lige,placa obestecenje za mlade talente,placa arenu obe hale za narednih 5 godina,tvrdi da je ovo najskuplji tim partizana u zadnjih 15 godina,salju na pozajmicu igraca koji je em evroligas em prvak evrope u kosarci sa reprezentacijom,daje besplatne karte i placa prevoz za navijace i ono po meni najvaznije placa ne jednu nego dve filijale.jel vam sad jasno zasto i kako je hemofarm propao?sad su njihova filijala uz mladost iz zemuna,a tu je i ona privatna trijumf akademija koja im je i sponzor.i sve to sa malim budzetom o kome naravno ne govori jer kaze da nece o ciframa??????????????koga bre ovi lazu i koga ovaj pravi ludim pobogu??????????gde je sad onaj smrad od novinara da objasni ovu magiju od ekonomije i finansija????????????

posebno me nervira onaj smrad jakovljevic...i on se prodao kao trener moskitos ranije.samo sad cekam i da on izjavi kao doticni da nikad sebi ne bi oprostio da nije bio kod njih...koje mi guje gajimo ljudi moji...

vidite sta je aparthejd...

Косингас

Ма фора је што више ни њихови навијачи а ни управа не причају толико о 100х скупљој Звезди и сиромашном Партизану. Остоја пар пута негира ту причу... Нико више толико не спомиње тај апартхејд, банкомате и слично јер су видјели у посљедње вријеме да се и шаком и капом улаже у њихов ККП, вјероватно како би се домогли ФК-а, али то је друга тема.
Новинари су једини који о томе још причају нон стоп, пише се детаљно колико ће зарађивати сваки наш играч, сјетимо се само у јулу како су избацили све плате наших играча... а са друге стране о Партизану ни једну једину ријеч.

Остоја каже најскупљи тим овог вијека, најскупљи стручни штаб (добро то смо знали)...дај да провјеримо колико то кошта кад су најскупљи. Довођењем Гаудлока или појачања сличног квалитета и цијене мислим да ћемо бити ту негдје по финансијској вриједности екипе. Имају они исто играча као и ми, само што су послали на позајмицу двојицу.

vuk peksmi

@Herold... Nije partizan net, ali je gtr-avangarda glodar radio ovaj intervju.

Sasa Stajic, glavni i odgovorni urednik ovog burek portala je radio intervju sa Limarom.

Udjes coveku na profil i za 5 minuta vidis da prati stranice "KK partizan, Dule Vujosevic, Partizan is life, Grobari Jug..."; vidis slike gde u opisu istih KK Crvena zvezda naziva "mutirani FMP", Nebojsu Covica zove "Coki", nase igrace naziva neandertalci itd...

Da ne idemo dalje u analizu lika i dela ove mizerne licnosti.

Sektor

Naziv tog portala dovoljno govori o ozbiljnosti istog

Foks

Ovaj Ostoja je nepismen, to se vidi cak i iz usmenog intervjua.

Nemanja01

Ovaj intervju treba da se pinuje i da ljudi mogu da ga čitaju svaki dan.