• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Тренинзи

Започео Селектор, 15 Мај 2011, 15:10:16

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

kiki

А још су исечена најгора мрдања :D. Наравно да имамо, али је ово било више неформално снимање. Да не спомињем да је сталак мало тежи за носање.

Jorgovan

Super su snimci, svaka cast.

btw ''Kad vidim ovog Brigela, zapitam se sta mene i njega deli od zvezde''  :D

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Увек је сјајно зезање на овим тренинзима и увек се прикључи неки нови форумаш па се дружење прошири. Страшне су то приче, мада је ту свашта избачено. Да није, јурили би нас појединци по граду.  :D

Једино што су јуче временски услови били као у цртаћима, да би се разведрило у моменту кад је тренинг био готов.

Цитат1: Jorgovan  21 Јул 2011, 10:14:46
btw ''Kad vidim ovog Brigela, zapitam se sta mene i njega deli od zvezde''  :D

:mrgreen:

Sundance_Kid

Koliko je Lazovic startan, vidi se na onim vjezbama istrcavanja. Dusu dao za krilo i pretrcavanje protivnickih bekova.

Ил Мелограно

Када је сутра тренинг? Поздрав

Ћићми

пази што се nyc збунио на тјубу овим оговарањем  :esvasta:
Цитат1: Аца Нови Београд  21 Јул 2011, 10:51:53
Страшне су то приче, мада је ту свашта избачено. Да није, јурили би нас појединци по граду.  :D

само Бина магнумом 357 да нас не вија после овога  :D

VladaFCRS

Ja sam se valjao kad su Brigela pominjali  :esvasta:

bishop

Можемо ли овде очекивати неки извештај , слику , видоја са поподневне тест утакмице са Сопотом

П.С. Вицкасти ови наши форумаши што прате тренинге али офтопичаре на теми само тако , једва чекам Селектор да дође и растера банду :D

Љуба

А Кикица, Кировски-Весић, у јеботе ко ће их све попамтити.  :esvasta:

Jar Jar

Цитат1: Љуба  21 Јул 2011, 14:49:36
А Кикица, Кировски-Весић, у јеботе ко ће их све попамтити.  :esvasta:

И разликовати Рељића и Данија.   :D
Али зато кад сам видео снимак од 13 минута  :clap: :clap: Распаметио сам се. Хвала пуно. Нама који не можемо да присуствујемо много значи. Само сам морао да пребацим на слушалице да ми деца не слушају шта причате.

Matori

Moze li se gledati trening iz red caffe-a ili ce biti zakljucan tj nece raditi u vremenu odradjivanja treninga? ako moze neko da odgovori od upucenih.

Пикси

Одлично запажање код Пиксија,одличан,брз и тачан тај кратак пас.Управо оно што нам и треба за ту позицију.Брз пренос лопте до мађионачара испред.

Бановић

Dobro Kadu i nije neka steta  :esvasta: :esvasta: :esvasta:

Селектор

Цитат1: bishop  21 Јул 2011, 13:06:30
Можемо ли овде очекивати неки извештај , слику , видоја са поподневне тест утакмице са Сопотом

П.С. Вицкасти ови наши форумаши што прате тренинге али офтопичаре на теми само тако , једва чекам Селектор да дође и растера банду :D

Znaš kako Bišope, svesno ostavljam ove stvari da ljudi sa strane vide kakvo je zezanje i da samim tim odluče da se pridruže čime će poseta na našim treninzima porasti a verujem da to može biti samo pozitivna stvar po igrački kadar naše ekipe.

Što bi rekao Robi, Zvezda je ipak iznad svega i ništa nije iznad interesa Zvezde :icon_svi:

Djakza

Цитат1: Matori  21 Јул 2011, 15:16:07
Moze li se gledati trening iz red caffe-a ili ce biti zakljucan tj nece raditi u vremenu odradjivanja treninga? ako moze neko da odgovori od upucenih.

Pa kako mislis da vidis pomocni teren sa Marakane?

ЛунатикТБ

Капитен младог тима РСБ форума на ФИДу је видим вођа коловођа ове банде са тренинга  :biggrin: :vasil:.

Хвала вам на снимку, вреди погледати.

Не знам за шта им требају онакви стартови, поготово Вилотин над Мезенгом, јбт у моменту сам помислио да му пуче нешто у нози  :pljas:

bishop

@Selektor
Очекивао сам одговор на први део мог поста , а не на П.С.
Е докон поп и жабе (или козе )  крсти , а Селектор спроводи "Тренинг мобилизацију" :)

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Коментари на клипу су сјајни, постајемо познатии!! :thumbup1:

Иначе било је јако фино видети и једног ћалца који је довео 2 сина да гледају тренинг. То су неке ствари које многи немају.

Што се тиче данашње текме Бишопе, игра се два пута по пола сата од 6 и затворено је за јавност. Искрено мислим да неће моћи да се снима и тако то, а оно што је најважније је то да данас Роби отписује одређене фаце. Једва чекам да видим која је коначна одлука.

miami vice

Vidim da je mnogim gledaocima klipa na YouTube-u smetalo komentarisanje forumasa za vreme treninga. Pa, ovo sto moze da se cuje nije ni 5% od repertoara. :travka: U svakom slucaju, kvalitetno provedeno vreme. 

Nego, kada je prvi sledeci otvoreni trening?

Гио

Кад је сутра тренинг???