• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Фудбалска репрезентација

Започео dejan80, Окт 19, 2013, 11:54 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

dzonidelija

Цитат: Sledge_Hammer  Сеп 07, 2018, 08:26 поподне
Vesnik zna neki put da ubode, ko li gura Dmitrovica ispred Rajkovica...
Pa dobro Dmitrović je standardni golman španskog prvoligaša i to stabilnog. Kako Rajković brani  u Izraelu to ne znam, ali znam da je evo 4. sezona otkako je on tamo, nikako da napravi neki transfer.
Цитат: psychokiller  Јун 07, 2019, 09:36 поподне
Информер држава. Информер репрезентација.

Цитат: Drug Član 85  Јун 17, 2019, 07:12 поподне
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

Nine33

Цитат: Sledge_Hammer  Сеп 07, 2018, 08:26 поподне
Vesnik zna neki put da ubode, ko li gura Dmitrovica ispred Rajkovica...

Ja bih isto stavio Dmitrovica
Цитат: Red  Авг 20, 2016, 05:49 поподне
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.

Bojdo

Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

Sledge_Hammer

Smrdi to dosta sa Dmitrovićem, Rajković je dovoljno dugo sa reprezentacijom da je nepravda što ga opet preskaču. Boljeg golmana u našem dresu ne sećam se kada sam gledao. Srećom pa je mlađi i od Dmitrovića.

Димитрије

Дмитровић је одличан голман, не знам што ти смета.

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Sledge_Hammer

Цитат: Димитрије  Сеп 07, 2018, 09:25 поподне
Дмитровић је одличан голман, не знам што ти смета.

Odakle ti to da mi smeta. Napisah da mi smeta što se Rajko olako preskače a da šansu nije dobio, duže je u reprezentaciji.

@Vlado neke klipove sam gledao, isto kao za Dmitrovića.

Nebo

Svaka cast Rajkovicu na trofejima i titulama najboljeg na prvenstvima mladjih selekcija ali mi ne deluje da ce postati top klasa. Nadam se da gresim.

Treba pojuriti Svilara, nismo imali top golmana vise od trideset godina.

Bojdo

Rakovica je kikser, Dmitrovic za klasu bolji i stabilniji golman.

Epaminonda

Цитат: Nebo  Сеп 07, 2018, 09:29 поподне
Svaka cast Rajkovicu na trofejima i titulama najboljeg na prvenstvima mladjih selekcija ali mi ne deluje da ce postati top klasa. Nadam se da gresim.

Treba pojuriti Svilara, nismo imali top golmana vise od trideset godina.

Pa i Svilar je propao...nece na pozajmicu, nece u B tim Benfike...a nema mu mesta u prvom. Ko je jos cuo za mladog golmana koji sa loptom ulazi u gol, a uopste ne brani, nigde...samo trening.

џонињо

Kakav jad od reprezentacije. Neka ga duvaju poltron krstaja i cijeli fss.

točilo

Imamo mladih igraca od koojih mozemo napraviti finu ekipu, ali sklonite Zenicku podvalu,je.bo mu Kokeza sve.
"Zvezda je bila alternativa svemu onome što su oni podsvjesno osjećali. Zvezda je bila znak identifikacije, šljiva ispod koje se okupljaju preživjeli. Zvezda je bila krsna slava svim pravoslavcima u Bosni i Hercegovini. "

Bojdo

Цитат: točilo  Сеп 07, 2018, 10:44 поподне
Imamo mladih igraca od koojih mozemo napraviti finu ekipu, ali sklonite Zenicku podvalu,je.bo mu Kokeza sve.

Zasto je bitno naglasiti odakle dolazi?

Nebo

Bas je propao sa 19 godina i ko je cuo za mladog golmana koji napravi gresku, stvarno nesto nevidjeno u svetu fudbalu.

Ova Litvanija je toliko jadna da je bezveze bilo sta komentarisati, a i takvi su nam na kraju napravili probleme.
Utisak utakmice je Kostic, kako mu uspeva sa svojom brzinom da bude toliko nekoristan.

Disc

Цитат: Nebo  Сеп 07, 2018, 10:50 поподне
Bas je propao sa 19 godina i ko je cuo za mladog golmana koji napravi gresku, stvarno nesto nevidjeno u svetu fudbalu.

Ova Litvanija je toliko jadna da je bezveze bilo sta komentarisati, a i takvi su nam na kraju napravili probleme.
Utisak utakmice je Kostic, kako mu uspeva sa svojom brzinom da bude toliko nekoristan.
Kostic je za nijansu losija verzija Milica.