Аутор Тема: Фудбалска репрезентација  (Прочитано 616777 пута)

Heraclid, fanste, neverforgetbari, dejan80, zivko, psychokiller, drakulaVA и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Bojdo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 452
  • Репутација: +152/-201
Одг: Фудбалска репрезентација
« Одговор #12760 послато: 12 Јун 2019, 11:31:35 »
Nije dovoljno biti samo kvalitetan čovjek, vec moraš imati razvijenu vještinu komuniciranja, da pridobijas ljude za saradnju. Mislim da je u tom segmentu Krstajic bio vrlo siromasan.

На мрежи 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 1.239
  • Репутација: +1529/-303
« Одговор #12761 послато: 12 Јун 2019, 11:39:48 »
За оне што тврде да је Љубиша бољи стручњак.
Крлоу : Љубиша 2:0   :vitez:.
Толико :travka:.

Ван мреже daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 3.231
  • Репутација: +2035/-2152
« Одговор #12762 послато: 12 Јун 2019, 11:46:37 »
Nije teško biti bolji trener od nekog ko to uopšte nije.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka

Ван мреже Epaminonda

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 227
  • Репутација: +104/-146
« Одговор #12763 послато: 12 Јун 2019, 13:13:56 »
Smesno...Tumbakovic je bar strucnjak za petice.

Ван мреже Torh

• Члан ФК
  • Поруке: 789
  • Репутација: +392/-247
« Одговор #12764 послато: 12 Јун 2019, 13:32:14 »
Smeniš Muslina par dana nakon što te je odveo na veliko takmičenje prvi put posle 8 godina. Sa ljudske strane totalno neprihvatljivo ali da kažemo da smo hteli drugačiji sistem igre i da hoćemo da dovedemo ,,upgrade". Sledeći naš potez je da menjamo sistem igre sa pomoćnikom tog istog trenera, pomoćnikom koji nema dan trenrskog iskustva i koji je ,,učio zanat" jedino kod Muslina.
Izduvaš na na prvenstvu u grupi sa Kostarikom i Švajcarskom, ruku na srce da je sviran onaj penal mogli smo stvarno dalje. Nema veze,ostaviš ga i posle prvenstva, budeš prvi u ligi nacija, kreneš u kvalifikacije i onda smenjuješ tog istog nesrećnog Krstajića u sred ciklusa. I na kraju veliki zamenik sa kojim ćemo se usrećiti dolazi u vidu Tumbakovića.
Što neko reče na ovo vređanje inteligencije je jedini odgovor prekid utakmice protiv Portugala, ovo je prvoklasni bezobrazluk.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.094
  • Репутација: +3105/-3059
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #12765 послато: 12 Јун 2019, 14:07:08 »
Postavljanje Krstajica je logicna posledica smene Muslina. Niko nije hteo da preuzme posao u savezu koji smeni selektora nakon USPEHA.

Ja jos nisam video da neko insistira kod selektora na nekoj formaciji. Svi postave rezultatski cilj, a kako ce to da postigne je do selektora.

Nakon toga kako su se poneli prema Muslinu, koji je imao odredjeni stav prema Sergeju, a koji se pokazao kao potpuno tacan (ja sam bio za Sergeja ali sad vidim da nije trebalo), niko nije hteo da vodi takvu ekipu.

Dodatno sranje se desilo i kada se selektor pocetnik posvadjao sa nekolicinom odlicnih igraca. To je tek nedopustivo. Selektor naravno ima pravo da nekog ne zove, ali nema pravo da ulazi u licnu svadju sa bilo kim.

Krstajic nije dorastao jos ni za SL klub. Mozda jednog dana, mada sumnjam.

Tumbakovic je, pa... svakako bolji, ali mislim da je i on klasican menadzerski selektor. Uskoro cemo i videti.

На мрежи Strale993

• Веран као пас
  • Поруке: 566
  • Репутација: +180/-119
« Одговор #12766 послато: 12 Јун 2019, 15:04:01 »
SK pise da je Tumbakovic otpao :hopla:
Pominje se Jovanovic

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.542
  • Репутација: +1084/-743
« Одговор #12767 послато: 12 Јун 2019, 15:51:47 »
SK pise da je Tumbakovic otpao :hopla:
Pominje se Jovanovic
Jovanovic iz Apoela?

Ван мреже Belgrano

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 93
  • Репутација: +61/-50
« Одговор #12768 послато: 12 Јун 2019, 16:36:57 »
Cirkus se nastavlja  :facepalmanimation:

Najjace bi bilo ako Krlo posle svega opet ostane selektor.

Ван мреже nedst

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.174
  • Репутација: +656/-462
  • Za Zvezdu se ne navija ZVEZDA SE VOLI
« Одговор #12769 послато: 12 Јун 2019, 16:43:27 »
Sve su to trikovi, na kraju ce ipak Krstajic biti najbolje resenje.

На мрежи Strale993

• Веран као пас
  • Поруке: 566
  • Репутација: +180/-119
« Одговор #12770 послато: 12 Јун 2019, 16:44:45 »
Jovanovic iz Apoela?
Da, ali verujem da od.toga nema nista.
Ko ce normalan da radi sa ovom bagrom

Ван мреже aleksandarasr

• Веран као пас
  • Поруке: 802
  • Репутација: +247/-205
« Одговор #12771 послато: 12 Јун 2019, 16:46:42 »
Da, ali verujem da od.toga nema nista.
Ko ce normalan da radi sa ovom bagrom

Naravno da nece niko...Ja ovo ne gledam, sve dok Kokeza jase...

Ван мреже NekiOlos91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 338
  • Репутација: +97/-161
« Одговор #12772 послато: 13 Јун 2019, 02:12:32 »
Rade Krunic potpisuje za Milano, desni bek Darko Todorovic odigrao odlicno protiv Italije za BiH. Pre toga Marusic...
Kokeza tupsone... >:(

Ван мреже Epaminonda

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 227
  • Репутација: +104/-146
« Одговор #12773 послато: 13 Јун 2019, 02:27:18 »
Rade Krunic potpisuje za Milano, desni bek Darko Todorovic odigrao odlicno protiv Italije za BiH. Pre toga Marusic...
Kokeza tupsone... >:(

Koji god Srbin I pomisli da igra za balijsku reprexentaciju izdajnik je posebne vrste. A Todorovic je janjicar odmalena.

Meni su nerealni komentari ispod. Sve se nadam pisali ih botovi ili balije..ali plasim se ipak samo drugosrbijanci iz naseg sokaka.

http://sportklub.rs/documents/1056833/comments/Fudbal/Reprezentacije/EURO/Vesti/Iz-2-u-1-Italija-posle-preokreta-pobedila-BiH.html

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.693
  • Репутација: +953/-504
« Одговор #12774 послато: 13 Јун 2019, 10:30:16 »
Цитат
– Šta god da se desi, ako treba da se raziđemo, razići ćemo se prijateljski. Treba i sutra da se živi. Nema ljutnje, niti će je ikad biti s moje strane – rekao je Mladen Krstajić.

Selektor je poručio da problema sa predsednikom Slavišom Kokezom nema.

– Nikakvih problema nema, sa Slavišom niko i ništa ne može da me posvađa. Niti iko može da očekuje moju eventualno negativnu reakciju. Nema potrebe da se diže tolika fama oko mene, bitni su reprezentacija i septembar. Ko god da dođe posle mene, kadgod: sutra ili za godinu-dve, hoću da mu pomognem sve što me upita i što mogu.

Mladen Krstajić je dodao da formaciju 3-5-2 iz Lvova ne bi menjao, mada igrače ‘da’.

– I sutra bih opet na tu utakmicu izašao u formaciji 3-5-2 zato jer sam pravio analizu, mesec dana studirao šta igra Ukrajina… Studiozno smo sve radili, razgovarao sam sa igračima oko svega i prihvatili su. Da li bih izveo istih ’11’? Ne, ali ne mogu da pričam o tome…

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.094
  • Репутација: +3105/-3059
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #12775 послато: 13 Јун 2019, 12:23:08 »
Ja kapiram Krstajica.

To bi bilo kao da mene, ni krivog ni duznog, neko zove da radim kao tehnicki direktor Simensa. Ja znam da nisam za tu poziciju, da me je prosrala sreca kao nikog ikada... pa koliko jasem, jahao sam...kad me otpuste, bice prijateljski jer sam izvukao nekoliko direktorskih plata a veze nemam sa strukom.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.827
  • Репутација: +5884/-7527
« Одговор #12776 послато: 13 Јун 2019, 12:46:25 »
Цитат
– I sutra bih opet na tu utakmicu izašao u formaciji 3-5-2 zato jer sam pravio analizu, mesec dana studirao šta igra Ukrajina… Studiozno smo sve radili, razgovarao sam sa igračima oko svega i prihvatili su. Da li bih izveo istih ’11’? Ne, ali ne mogu da pričam o tome…

Carski,bole ga qrac sto mu se Sevcenko usrao u mesecnu studiju,on bi opet isto
Sad je vec i bezobrazan

Ван мреже Језовук

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 275
  • Репутација: +185/-79
« Одговор #12777 послато: 13 Јун 2019, 13:26:40 »
Не би рекао да је безобразан, јер први знак недостатка интелигенције јесте недостатак стида! Интелигентан човек ви свакако прво сумњао у себе, па када то расчисти онда би тражио и друге разлоге за неуспех. Све ово је већ обрадио и објаснио Зигмунд Фројд...

Нашој репрезентацији и фудбалу нема спаса док политичари и сумњиви бизнисмени седе у врху ФСС а лојални бивши фудбалери облећу око њих као маска за све њихове малверзације.

Имамо ми добре и младе стручњаке, доказ је наш Владан Милојевић, а ту је и Пикси, па и Јокановић. Од старијих, Јовановић би могао бити добро решење мада селекторски посао није исто што и тренерски. Селектор не ради свакога дана са екипом, него их саставља повремено и припрема тактику, а велику улогу играју и његове мотиваторске способности.

Сећам се представљања Радомира Антића и осмеха свих репрезентативаца на фотографији. Од увета до увета! Одмах сам знао да ће бити нешто добро, а могло је и боље да није Толе знао фудбал боље од Антића. Добро сам упамтио његову изјаву да је Антић хтео да буде председник ФСС! Па и треба да буде неко такав, али нажалост код нас неће ускоро.

Иначе очекујем да Лалатовић у скоро време постане селектор А репрезентације. Живи били па видели...

Ван мреже Де си Кућо

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 316
  • Репутација: +177/-212
  • 1986
« Одговор #12778 послато: 13 Јун 2019, 13:34:16 »
Не би рекао да је безобразан, јер први знак недостатка интелигенције јесте недостатак стида! Интелигентан човек ви свакако прво сумњао у себе, па када то расчисти онда би тражио и друге разлоге за неуспех. Све ово је већ обрадио и објаснио Зигмунд Фројд...

Нашој репрезентацији и фудбалу нема спаса док политичари и сумњиви бизнисмени седе у врху ФСС а лојални бивши фудбалери облећу око њих као маска за све њихове малверзације.

Имамо ми добре и младе стручњаке, доказ је наш Владан Милојевић, а ту је и Пикси, па и Јокановић. Од старијих, Јовановић би могао бити добро решење мада селекторски посао није исто што и тренерски. Селектор не ради свакога дана са екипом, него их саставља повремено и припрема тактику, а велику улогу играју и његове мотиваторске способности.

Сећам се представљања Радомира Антића и осмеха свих репрезентативаца на фотографији. Од увета до увета! Одмах сам знао да ће бити нешто добро, а могло је и боље да није Толе знао фудбал боље од Антића. Добро сам упамтио његову изјаву да је Антић хтео да буде председник ФСС! Па и треба да буде неко такав, али нажалост код нас неће ускоро.

Иначе очекујем да Лалатовић у скоро време постане селектор А репрезентације. Живи били па видели...

Па где ћеш бољег мотиватора од Лалата

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.542
  • Репутација: +1084/-743
« Одговор #12779 послато: 13 Јун 2019, 14:05:04 »
Samo nemoj Stanojevic ili Nikolic..
Jokanovic je mozda i pravo resenje. Obe ruke za njega.