• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Фудбалска репрезентација

Започео dejan80, Окт 19, 2013, 11:54 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Слуцки

Цитат: Nine33  Сеп 06, 2018, 11:23 поподне
Ja sam jos prije utakmice s Brazilom od jednog pouzdanog brata odavde dobio informaciju da Luka nece igrati jer je rekao strucnom stabu sto su i zasluzili da im se kaze, i to dok niko jos nije znao sastav ni da Luke nece biti u njemu. Ako zeli taj forumas da potvrdi moje rijeci moze to da uradi, necu ja da ga imenujem jer mozda ima razloge da ne prica javno o tome.

Да се не заваравамо сви знамо да Крстајић није постављен ту зато што је стручњак или зато што је талентован па као улажемо већ зато што је послушник и ту је крај приче.
Више верујем Миливојевићу.

Зашто онај стручни одбор, који је сменио Муслина због "декадентне" игре, није сменио Крстајића због исте игре, ако смо хтели да не играмо "декадентно" већ глупо онда је то ок, јер ти ако избациш играча који је једини блок испред штопера и на тај начин примиш гол онда си много глуп и немаш појма о фудбалу.

Ал мене занима где је тај стручни одбор или га пак није он сменио већ неко ко је имао интереса да поједини играчи напумпају минуте због провизије?

Много питања а сви одговори воде ка једном слепцу који је на челу фсс-а, хоће ли јавност рећи шта она мисли?
Београдска деца су тамо где је Звезда.

Постани члан клуба, БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!

Max

Crna Gora nama jeste bila bratska država, ali ova Crna Gora to nije.
Ako je naš patrijarh njih uporedio sa NDH, a nije baš čovek koji bi olako tako nešto izjavio, sigurno da ima istine u tome.

Da se razumemo, nije mi ni najmanje namera da negiram državnost Crne Gore, moderna država CG je nastala kad i Srbija, ali ovaj režim je izuzetno antisrpski.
O njenoj istoriji, i teritorijama koje su prisvojili na konto pobeda Srpske vojske se takođe može pričati, no to je za drugu temu. 

Svakako ovo što pišem odnosi se na režim koji vlada tom državom, pa i deo populacije koji takvu politiku podržava, ne na našu braću Spartance.

Što se tiče naše reprezentacije, čemer i jad.
Od saveza, preko selektora, do igrača plejboja koji su morali biti najureni više iz te reprezentacije.

Luka je dečko na mestu, nije nikakva paljevina, samo ima muda, ne da na sebe i voli svoju zemlju.

Ovi šmekeri koji dolaze na okupljanja reprezentacije na ekskurziju da jure kurve po splavovima, naravno da im je super status kvo i da se ne talasa previše.

Mada mislim da smo kao država digli ruke od reprezentativnog fudbala, i stoga ne treba previše trošiti živce na to.

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

miodrag

Rukavina danas igra 50 mec za reprezentaciju,svaka cast majstoru.
Ne znam kakvi su rivali u nasoj grupi ali ubedjen sam da necemo biti prvi.

Vlada 89

Evo ti spisak Rumuna

GK   Ciprian Tătărușanu   France Nantes
GK   Costel Pantilimon   England Nottingham Forest
GK   Florin Niță                   Czech Republic Sparta Prague
DF   Vlad Chiricheș      Italy Napoli
DF   Cristian Săpunaru      Turkey Kayserispor
DF   Alin Toșca                   Greece PAOK
DF   Romario Benzar           Romania FCSB
DF   Mihai Bălașa      Romania FCSB
DF   Cristian Manea      Romania CFR Cluj
DF   Nicușor Bancu      Romania U Craiova
MF   Mihai Pintilii      Romania FCSB
MF   Alexandru Chipciu      Czech Republic Sparta Prague
MF   Alexandru Maxim   Germany Mainz 05
MF   Nicolae Stanciu           Czech Republic Sparta Prague
MF   Constantin Budescu    Saudi Arabia Al-Shabab
MF   Răzvan Marin           Belgium Standard Liège
MF   Dorin Rotariu      Netherlands AZ
MF   Eric Bicfalvi      Russia Ural Yekaterinburg
MF   Alexandru Mitriță   Romania U Craiova
MF   Paul Anton              Russia Krylia Sovetov
MF   Adrian Stoian      Italy Crotone
MF   Tudor Băluță      Romania Viitorul Constanța
FW   Claudiu Keșerü      Bulgaria Ludogorets Razgrad
FW   George Țucudean      Romania CFR Cluj
FW   Denis Drăguș   Romania Viitorul Constanța
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Belgrano

Hvala na sastavu Rumuna, bas zanimljivo.

Jbt, pa oni imaju sasvim ok repku po imenima  :krstise:

CorRado Cattani

Ако хоће неко да иде да гледа младу репрезентацију Србија Македонија данас у 6 на Карађорђу (НС) нек ми се јави да му дам карте...

Nameless

točilo

Pogodi  prvih 11 reprezentacije i  dobices  milion eura.   :lud:
"Zvezda je bila alternativa svemu onome što su oni podsvjesno osjećali. Zvezda je bila znak identifikacije, šljiva ispod koje se okupljaju preživjeli. Zvezda je bila krsna slava svim pravoslavcima u Bosni i Hercegovini. "

sm10

Кипар

Govnarko ponovo u 4-2-3-1. Polovni Kostic lijevo,Zivkovic desno,Tadic iza spica. Plus za  "selektora" jer Roda pocinje. Zasto nema Radonje,kakav bre Kostic?

neverforgetbari

Siki

Rukavina-Živković. Kakva vihorna i tehnički potkovana desna strana našeg tima.
Levo je Kostić koji se raspada već duže vreme i Roda koji i nije u nekoj formi ili je još traži.

A Radonja će kad ovi povedu ili...?

Kakva sprdnja od saveza,predsednika,selektora.
Sve ukupno cirkus Medrano.

Doduše,još od one Antićeve reprezentacije nisam osetio neku euforiju i isčekivanja utakmica.
Totalno ravnodušan kao da igra Gibraltar.

...Добро знај да увек ту сам ја...

dzonidelija

Biće zanimljivo videti sredinu Matić-Maksimović. Takođe biće zanimljivo videti i Rodu koji do sada nije dobijao šansu. Kostić  :stidljiv:, nisam veliki poznavalac litvanskog fudbala, ali verujem da će oni večeras igrati zatvorenije što znači da će Kostić biti koristan do mojega... Tadić iza špica mi je uvek bila želja, zbog toga i mogu da podnesem Živkovića na krilu. Ovog iza njega neću ni da komentarišem, jebo fudbala kada ti je najbolji densi bek igrač Astane...
Biće ovde mučenja, koliko vidim.
Цитат: psychokiller  Јун 07, 2019, 09:36 поподне
Информер држава. Информер репрезентација.

Цитат: Drug Član 85  Јун 17, 2019, 07:12 поподне
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

Sledge_Hammer

Vesnik zna neki put da ubode, ko li gura Dmitrovica ispred Rajkovica...