• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Фудбалска репрезентација

Started by dejan80, Oct 19, 2013, 11:54 am

Previous topic - Next topic

Топ

Quote from: Vlada 89 on Sep 06, 2018, 05:24 pm
Dobro,ajde sad,to i treba da se radi.
Pokloniti 10 hiljada karata na stadionu koji prima 30?

Mnogo je.

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

Vlada 89

Pa što da ne,kad se neće prodati ni 10 000  na slobodno.
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

PIRLINHO

Quote,,Za svakog igrača je učešće na Svetskom prvenstvu ostvarenje sna. I onda kada ne žele čak ni da vam kažu razlog zašto ste precrtani. A nije povreda bila u pitanju. To je podlo...", kaže Nastasić.
On tvrdi da selektor nije hteo ni da ga pozove posle Mundijala.
,,Krstajić se nije udostojio ni da me pozove. To me je još više razočaralo od njega. Prebacio je komunikaciju na pomoćnika u stručnom štabu. Sa njim sam pričao. Moje odustajanje od reprezentacije ne treba shvatati kao povlačenje. Nisam rekao da nikada više neću igrati za nacionalni tim. Samo dok je Krstajić tu. Sačekajmo da vidimo šta će se dešavati u budućnosti", rekao je Nastasić za nemačku Skaj televiziju.

Фурија

Al svi udaraju na Krstajica, a znaju da se on tu gotovo nista ne pita. Niko nema mu*a da kaze rec protiv makroa i FSS.

Ian

Sa jedne strane Koki (preko Krleta), a sa druge Falji preko igraca.

Kako odabrati. :001_cool:
samo prodjem plazom, i kazem...hocete li malo da jedrite....

Κορνίλοφ

Можда је са једне стране Фаљи а са друге стране чувени Радоњићеви менаџери?

Друлић

Ako ništa drugo,  lepo je maštati o tome kad bi došao neko treći sa strane i razbio ovu bulumentu razbojnika.. I jedne i druge. Pa sagradiš jedan omanji zatvor ili odeljenje samo za ''sportske radnike'', i tako redom za svaku granu... Lepo je Gavrilo to rekao u onom filmu..
Quote from: dejan80 on Oct 17, 2016, 04:41 pm
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Quote from: Nex on Nov 09, 2016, 03:28 pm
Oj Donalde, Donalde pisi iz Bostona kolko tebi, kolko tebi treba bataljona...

Bojdo

Naravno da su i ovi igrači " buntovnici" instruisani, nema u tim igrama nista slučajno, tako da se stavljam na nečiju stranu, ne pada mi na pamet.
Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

Слуцки

Нисам пратио да л' је неко већ писао о овоме па не замерите ако понављам.

Да ли сте приметили тихи бојкот новинара према фудбалском савезу у виду тек по неког текста о репрезентацији.
Да ли је то због не обраћања Крстајића после СП све до пре неки дан или нешто друго? Можда су и новинари скапирали да ће Кокеза упропастити репрезентацију кад већ није успео наш клуб?
Београдска деца су тамо где је Звезда.

Постани члан клуба, БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!

Cazzo_FCRS_Forever

Quote from: Bojdo on Sep 06, 2018, 12:04 pm
U Podgorici ce se pubika ponašati kao da se igra u Zagrebu ili Splitu.

Tu nisu ulaznice u prodaji. Tu samo moze da se udje ako si partijski vojnik. Isto vazi kada igra kk buducnost.

"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"

Цигани господа

Quote from: CZV89 on Sep 06, 2018, 05:05 pm
Crna Gora je uvek bila nasa bratska drzava. Ne treba ceo narod da posmatrate kroz prizmu nekolicine izroda koji se trude da zatru sve sto je srpsko.

Onaj ko u Crnoj Gori navija za njih taj je pljunuo na Srbiju. Navijati za drzavu koja mrzi srbe i priznaje kosovo ne znam sta je neko satiranje Srbije.

ljubakg

Quote from: Bojdo on Sep 06, 2018, 07:59 pm
Naravno da su i ovi igrači " buntovnici" instruisani, nema u tim igrama nista slučajno, tako da se stavljam na nečiju stranu, ne pada mi na pamet.

Veruj mi da gresis, sve sto je receno od strane Matije i Luke je istina, a to sto se pogodilo da su se pobunila bas njih dvojica, nema nikakve veze sa Ramadanijem...steta pa ostali reprezentativci nemaju onu stvar da sve ovo i potvrde...

Bojdo

Svi ostali pičke a oni junaci, pri tome , pola njih su teški multimilioneri, ne pijemi bas to vode.
Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

ljubakg

Sep 06, 2018, 10:49 pm #10723 Last Edit: Sep 06, 2018, 11:01 pm by ljubakg
Mogao bih do sutra da ti pricam primere, ima ih milion...
Luka je jednostavno takav, impulsivan - seti se Zagreba i kacketa naseg...retko ko bi to uradio na njegovom mestu...
A i sam funkcioner saveza Surbatovic, jzjavio je kako su njega smirivali, bas preko menadzera...tako da im prica totalno ne pije vodu...

Nine33

Ja sam jos prije utakmice s Brazilom od jednog pouzdanog brata odavde dobio informaciju da Luka nece igrati jer je rekao strucnom stabu sto su i zasluzili da im se kaze, i to dok niko jos nije znao sastav ni da Luke nece biti u njemu. Ako zeli taj forumas da potvrdi moje rijeci moze to da uradi, necu ja da ga imenujem jer mozda ima razloge da ne prica javno o tome.
Quote from: Red on Aug 20, 2016, 05:49 pm
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.