Аутор Тема: Фудбалска репрезентација  (Прочитано 589996 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Belgrano

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 67
  • Репутација: +45/-48
Одг: Фудбалска репрезентација
« Одговор #12300 послато: 11 Април 2019, 12:35:06 »
Kakve izjave Kokeze na temu Marko Grujic i njegovo navodno odbijanje mlade repke :DDDD: :DDDD: :esvasta:

Mnogi su te Đorovićeve reči protumačili kao demanti Krstajićeve izjave da je „Grujić odbio da igra za mladu reprezentaciju“. Kokeza želi da stavi tačku na tu priču:0
„Direktor Darko Kovačević mi je rekao kao što su mi rekli i ljudi iz mlade reprezentacije da posle povratka sa Svetskog prvenstva u Rusiji Marko Grujić nije bio pozvan za A tim već je bio na spisku mlade reprezentacije. Selektor Goran Đorović više puta je pokušao da stupi u kontakt s Grujićem. Rečeno mi je da ga ja zvao telefonom i da se Grujić nije javljao, kao i da su ljudi iz mlade reprezentacije zaključili da je to nejavljanje na poziv selektora znak da je ljut što se ne nalazi u A timu i da je to jedan od razloga što se ne javlja na telefon. Posle toga smo dobili zvanično pismo od Herte i njihov zahtev da se Marko Grujić oslobodi obaveza, kako bi se adaptirao na sredinu. Iskren da budem, dosad nisam čuo slično objašnjenje iz nekog kluba da igrač treba da se adaptira na novu sredinu i da zbog toga ne treba da igra za mladu reprezentaciju. Konkrento mi je rečeno da je tim svojim postupcima indirektno odbio da igra za mladu reprezentaciju.“

:DDDD:

На мрежи Shoneee

• Члан ФК
  • Поруке: 4.043
  • Репутација: +1424/-774
  • Gud difens end tranzišn ofens!
Одг: Фудбалска репрезентација
« Одговор #12301 послато: 13 Април 2019, 15:46:22 »

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.056