• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Фудбалска репрезентација

Започео dejan80, 19 Октобар 2013, 11:54:02

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

ljubakg

miodrag

Matuzalem88

Vraća se na mesto neuspeha, posle one epizode sa malim Napoleonom.

dejan80

Како ми је мука од тог и таквих ликова. Као неки паразити се вуку по овим нашим несретним клубовима, ту и тамо нешто око савеза, нека млађа категорија... Пи.

miodrag

Zamenio Milana Obradovića -koga ima u svim pričama -od  fudbalera , trenera .
Srbija

jagodina navija za zvezdu

Simo Krunic je dobar trener kakvih ima. Ovde je bio i predlagan na forumu da preuzme klub posle Grofa.

M.V.P

Jel imao Ziga neku funkciju u mladjim kategorijama Birminghama?

Epaminonda

Цитат1: M.V.P  13 Фебруар 2019, 17:11:34
Jel imao Ziga neku funkciju u mladjim kategorijama Birminghama?

Mislim da su ga angazovali kao Deda Mraza na novogodisnjim priredbama za njihov podmladak. Video sam neku sliku.

Vatrogasac

Neverovatno je kako uvek nadju neku stvar da cirkus bude jos veci

miki96

Žiga će biti zadužen za atmosferu u svlačionici
Možda je to ključni problem

Друлић

Не мош ти са њима, мангупи су то...

Stanis

Svaka Zigicu cast kao nasem bivsem igracu kojeg sam obozavao, ali covek ne moze jednu smislenu recenicu da sastavi. Zaista ne znam dokle vise sa takvim kadrovima.

Саша РС

Видиш да се брат уклапа у ФСС. Није да је то неко академско удружење. Ту је расни за памет и љепоту.

Ако ништа спрдаћемо се квалитетно са репком.

neverforgetbari

Milivojevic po pisanju sportske centrale odjebao FSS za kvalifikacije.

Malta

Ispravno je postupio. Pogazio bi sopstvene riječi da se vratio, mada i da se vratio to sigurno ne bi uradio zbog bagre u savezu nego zbog Srbije i želje za EP. Da su se uspjeli dogovoriti sa njim, Nastasićem i Mijatom, možda bi malo zataškali galamu i sve to gurnuli pod tepih, pa bi možda i imali dobru šansu da odemo na to prvenstvo. Ali sada su nam šanse mnogo manje. Ne toliko igrački koliko zbog same atmosfer. Iako je Luka npr bolji od Maksimovića, i Maksimkvić je odličan i može ga sigurno zamjeniti, ali atmosfera je takva da je sam pitanje ko će sledeći ući u konflikt.

Što bi rekao veliki Branko Ćopić, "Znam ja nas, jeb'o ti nas."

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

vulevojaividak

miodrag

lil-san

"Rekli su mi da je pet ili šest igrača već platilo. Ako platiš, ideš na šampionat. Nisu mi to rekli direktno ljudi iz Saveza, već posrednici"

https://sport.blic.rs/fudbal/svetski-fudbal/skandal-nad-skandalima-rambo-petkovic-rekli-su-mi-da-moram-da-platim-ukoliko-zelim-na/8c1v3x2