Аутор Тема: Фудбалска репрезентација  (Прочитано 534214 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.146
  • Репутација: +4732/-7964
Одг: Фудбалска репрезентација
« Одговор #11220 послато: 08 Новембар 2018, 10:26:51 »
Zanimljivo je da je Krstajić zvao Nikolu Maksimovića kad je ovaj igrao dosta slabo u Spartaku iz Moskve, i čak mu je bio i starter protiv Maroka (doduše izveo je onu egzebiciju sa vraćanjem lopte glavom) i poslije toga više nikada nije pozvan, a evo sada kada u klubu uspješno igra desnog beka nema ga na spisku da se proba na toj poziciji. Ne cjenim mnogo Maksu kiksaru, niti omalovažavam Rukavinu koji je uvijek korektan, ali u situaciji kada nam prvi desni bek ima 35 godina i rezerva je u Astani, ne možeš biti a da barem ne pozoveš momka od 26 godina koji igra odlično desnog beka u najjačoj grupi u Ligi Šampiona.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Мислим да га је испрва звао више по инерцији у недостатку штопера, а онда је после пар слабијих мечева отпао.

Што се тиче ове године, Максимовићу је претходни меч трећи на тој позицији, све је одиграо у ЛШ, док је три или више мечева, све у Серији А, одиграо као штопер. Мислим да је он у Наполију варијанта на беку када играју нешто опрезније, у Серији А се мењају Хисај и Малкуи.

Свакако, треба размислити о њему као опцији јер су нам обе позиције које покрива прилично дефицитарне. Знамо Максу, али ове године он игра у јако озбиљном тиму код јако озбиљног тренера.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.942
  • Репутација: +848/-464
« Одговор #11221 послато: 08 Новембар 2018, 14:49:39 »

Ван мреже Друлић

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.617
  • Репутација: +715/-580
« Одговор #11222 послато: 11 Новембар 2018, 23:11:18 »
Kako bi izgledala sredina terena u slučaju da eventualno zaigramo sa dva napadača( Mitrović i Jović)? Sa dva špica ne igra gotovo niko više, ali možda bi i moglo da prođe u reprezentativnom fudbalu, s obzirom na pad kvaliteta istog. Šta mislite?

Ван мреже Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.169
  • Репутација: +2658/-1405
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #11223 послато: 11 Новембар 2018, 23:35:25 »
Kako bi izgledala sredina terena u slučaju da eventualno zaigramo sa dva napadača( Mitrović i Jović)? Sa dva špica ne igra gotovo niko više, ali možda bi i moglo da prođe u reprezentativnom fudbalu, s obzirom na pad kvaliteta istog. Šta mislite?

Uf, mnogo sam razmišljao o tome još od početka sezone. Ja sam vjerovatno najveći mrzitelj formacija s dva špica na forumu (nešto kao Deki80 i njegova "ljubav" prema formacija s trojicom štopera), ali u našem slučaju bih vjerovatno pokušao. Imamo ovakva dva napadača i mislim da su njih dvojica uz Tadića jedina dva igrača koja po trenutnoj formi i kvalitetu nemamo luskuz da ostavimo na klupi.

Da li bi to bilo nekih 4-1-2-1-2 u rombu gdje bi Tadićara dobio neku slobodnu rolu kao Isko kod Zidana iza dva napadača, u našem slučaju Mitra i Jovića? Ja bih pokušao nešto tako, krila ionako nemamo a ovih zadnjih veznih koji mogu da igraju iza Tadića imamo na izvoz. Uzevši u obzir Matićevu formu ja bih probao s Fejsom na zadnjem veznom i Maksom i Milivojevićem kao ta dva centralna vezna jer definitivno imaju pluća za tu poziciju. A onda na te tri pozicije mogu da ulete i Matić, Lukić pa i Sergej... Lijevo Kolarov da gađa ovu dvojicu u 16, a desnog beka koji će da šiba naprijed realno nemamo. Jbg, Rukavina barem može da šparta dan noć, a to se u ovoj formaciji traži od beka.

U suštini, opet bi to bila preslika Muslinove dekadencije što se tiče stila sa trojicom gore koji imaju potpunu slobodu i sa svima ostalima koji prvo treba da odbrane sopstveni gol pa onda sve ostalo... Ali to nam je što nam je, ova trojica gore barem mogu da izmisle gol protiv skoro svake svjetske odbrane.

A možda i nekih 3-5-2 opet sa Tadićem isturenijim ispred ovaj put dva zadnja vezna jer onda možemo da dobijemo i Lazovića na desnom boku pošto vidim da se ustalio u Đenovi ove sezone, a i lijevo možemo da dobijemo Kostića ponekad umjesto Kolarova pošto često to igra u Ajntrahtu ove sezone. To bi već bila jedna dosta ofanzivnija opcija, onako kad treba da se napadne. Sad već ***** i naglas razmišljam, dosadno mi je jbg...

Ван мреже Epaminonda

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 177
  • Репутација: +89/-109
« Одговор #11224 послато: јуче у 11:51:48 »
Ne mislim da bi u nasem slucaju formacija sa dva spica bila anahrona...razlog je sto imamo dva napadaca razlicitog tipa, gde Jovic nije samo sposoban da zavrsi, vec i da kreira i za sebe i za partnera u napadu.

Ван мреже Maksim

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 86
  • Репутација: +35/-20
« Одговор #11225 послато: јуче у 12:13:28 »
Ajntraht je na 4. mjestu u Bundesligi sa formacijom 3-4-1-2. Kostic i Da Costa igraju krilne bekove.

Kod nas bi to ovako izgledalo

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.895
  • Репутација: +1946/-2608
  • "To je juriš, to je nalet, nema milosti...........
« Одговор #11226 послато: јуче у 12:21:35 »
Daj nemoj da se zajebavamo sa trojicom pozadi.

Ван мреже NekiOlos91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 324
  • Репутација: +85/-155
« Одговор #11227 послато: јуче у 16:50:45 »
SMS povredio lozu, Fejsa povedjen satro, Dmitrovic takodje neizvestan zbog povrede pa je Krstajic pozvao nekog golmana iz Surdulice i Danijela Aleksica  :ohmygod:
https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3007060-sergej-otpao-sa-spiska-krstajic-zvao-igraca-iz-surdulice?utm_source=najnovije_vesti_desni_timeline&utm_medium=linkovi&utm_campaign=desni_timeline_najnovije&utm_content=1

Ван мреже Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.228
  • Репутација: +2552/-1022
« Одговор #11228 послато: јуче у 16:53:53 »
Lele :krstise:

Ван мреже Epaminonda

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 177
  • Репутација: +89/-109
« Одговор #11229 послато: јуче у 17:45:10 »
Sto se Pavkova tice, mozda bi, ako nastavi ovako, mogao da zaigra za Slovacku...za Srbiju tesko.

Ван мреже Нишлија

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.311
  • Репутација: +1263/-196
  • Циганштура
« Одговор #11230 послато: јуче у 20:46:20 »
Koj moj više zovu ovog Fejsu kad lik uredno odbija da igra za reprezentaciju, ovo mu je čini mi se 5, 6 put da se šatro povređuje pa ga eto odmah za vikend u dresu Benfike. Slepac...

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.132
  • Репутација: +353/-346
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #11231 послато: јуче у 23:19:29 »
Koj moj više zovu ovog Fejsu kad lik uredno odbija da igra za reprezentaciju, ovo mu je čini mi se 5, 6 put da se šatro povređuje pa ga eto odmah za vikend u dresu Benfike. Slepac...
Zar nisu ovog iz Surdulice već zvali jednom?
Sve mi stoji u glavi da su ga jednom zvali, ali nema teorije da se setim.

На мрежи 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 849
  • Репутација: +1223/-237
« Одговор #11232 послато: јуче у 23:26:03 »
Био је позван на старту лиге нације, за прве две утакмице уместо повређеног Јовановића.

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.132
  • Репутација: +353/-346
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #11233 послато: јуче у 23:44:29 »
Био је позван на старту лиге нације, за прве две утакмице уместо повређеног Јовановића.
Ee jeste, svaka čast kako si se setio.
Ako su već morali da zovu nekog iz naše lige bolje da su zvali Rosića iz Lučana ili na primer Rockova.

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.460
  • Репутација: +756/-558
« Одговор #11234 послато: данас у 03:14:53 »
Ima li iko upucen u kvalitete tog golmana? Onako, realno.

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.458
  • Репутација: +3664/-1894
« Одговор #11235 послато: данас у 03:30:41 »
Nije los....mlad je....dobra visina za gosu....

Dobro je branio nekoliko puta kada sam ga gledao....

A i suska se da ce medj' grobljance ako ode Mustafa....

A i protiv nas dobio onda crveni....kad bilo 6-0.....