Аутор Тема: Фудбалска репрезентација  (Прочитано 520658 пута)

chodabgd и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.091
  • Репутација: +339/-342
  • I da mi ponude milione,bilione....
Одг: Фудбалска репрезентација
« Одговор #11060 послато: 11 Октобар 2018, 23:45:16 »
Svaka cast na pobedi, puna podrška Krstajicu i strucnom štabu....
I naravno predsedniku Slaviši, predvodniku renesanse srpskog fudbala (što bi reko Deki80 čini mi se).

Ван мреже Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.118
  • Репутација: +2597/-1369
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #11061 послато: 11 Октобар 2018, 23:48:09 »
Svaka cast na pobedi, puna podrška Krstajicu i strucnom štabu....

I naravno tebi, jer si od početka vjerovao u njega.

Ван мреже sm10

• Члан ФК
  • Поруке: 319
  • Репутација: +113/-148
« Одговор #11062 послато: 11 Октобар 2018, 23:58:48 »
A ti Kokeza nemas nista pametnije da radis!?&
Molim administratore da sprece ovog provokatora da mu ja ne bi odgovorio!

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ван мреже Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.118
  • Репутација: +2597/-1369
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #11063 послато: 12 Октобар 2018, 00:01:58 »
Molim administratore da sprece ovog provokatora da mu ja ne bi odgovorio!

Nemoj brate da se nerviraš na ovako veliki dan. Selektor Krle je zapušio usta kritičarima, ostaje im samo da provociraju ovako.

На мрежи Djons91

• Члан ФК
  • Поруке: 3.227
  • Репутација: +1885/-1118
  • Нису нас сломиле, ове тешке године!
« Одговор #11064 послато: 12 Октобар 2018, 00:06:01 »
Velika pobeda za Srbiju. Ovo je put kojim treba da idemo. Podrska selektoru.

Ван мреже sm10

• Члан ФК
  • Поруке: 319
  • Репутација: +113/-148
« Одговор #11065 послато: 12 Октобар 2018, 00:06:13 »

Nemoj brate da se nerviraš na ovako veliki dan. Selektor Krle je zapušio usta kritičarima, ostaje im samo da provociraju ovako.
Ma opusteno... Ja sam rekao vreme će pokazati ko je bio u pravu, ja verujem Krstajicu i ima moju punu podršku....

Ван мреже Kaludra

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 21
  • Репутација: +7/-14
« Одговор #11066 послато: 12 Октобар 2018, 07:30:22 »
Sta bi onim momcima pa se pobise....A u BG Rodic rusi Stojkovica za penal.........hehehe

Ван мреже Kaludra

• Симпатизер
  • *
« Одговор #11067 послато: 12 Октобар 2018, 07:42:23 »
Prepricana prica vise puta. Ja pricam onako kako jeste u narodu, ono sto mi koji ovdje zivimo znamo. Ti tvoje temeljis na medijsknj hajci i glupostima teskih cetnika iz CG. Nisi jedini, ali mi ovdje znamo da nije tako.

Po pitanju kosova, jbg mi pratimo svoj drzavni interes. Ako kosovo nije drzava sto vam vucic pregovara o razgranicenju i priznanju? Sto ga ne kontrolisete kad je vase? Mi smo samo konstatovali ono sto je cinjenica.

Za nato, nas je interes da budemo clanovi natoa, ne treba referendum jer je 80% partija u parlamentu za nato a te partije je birao narod.
Srbija saradjuje sa nato vise nego iko, ucestvuju u misijama, evo u toku jedna od najvecih nato vjezbi u sred srbije. I vi popujete nekom?
Uostalom Vucica vam je taj nato postavio i kontrolise ga.

1918 nije bilo oslobodjenje nego de fakto okupacija i aneksija. Ako je bilo oslobodjenje sto je cg nestala kao drzava posle 1000 godina? Sto ste laznu skupstinu nelegalnu napravili da bi to opravdali? Sto proceraste petrovice?  Smijesna prica vam je ta.

Crkvu niko ne dira, normalno svi idemo u crkvu, to prosipaju mediji, opozicija i amfilohije...

A po pitanju zvizdanja himni srbije, nadam se da nece biti zvizduka, a ako bude i to je opravdano jer se cg himni u beogradu zvizdalo u svakom sportu.

Tako da puno srece zelim svima na terenu i neka se NE ostvare najave koje ovdje imamo o potencijalnim sukobima. Rezultat 2-2
Ti pricas onako kako jeste u narodu.......... :DDDD: :DDDD: :DDDD: :DDDD:
Previse si se uzivio u liku i djelu Mikasa.....Aj sad poljubi mu sliku,clansku DPS u dzepic i na spavanje.Ako moges zaspat ipak je pola stadiona pjevalo Boze pravde.....Mora da ti je haos u glavi....

Ван мреже Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.727
  • Репутација: +1423/-1080
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #11068 послато: 12 Октобар 2018, 07:49:10 »
Prepricana prica vise puta. Ja pricam onako kako jeste u narodu, ono sto mi koji ovdje zivimo znamo. Ti tvoje temeljis na medijsknj hajci i glupostima teskih cetnika iz CG. Nisi jedini, ali mi ovdje znamo da nije tako.

Po pitanju kosova, jbg mi pratimo svoj drzavni interes. Ako kosovo nije drzava sto vam vucic pregovara o razgranicenju i priznanju? Sto ga ne kontrolisete kad je vase? Mi smo samo konstatovali ono sto je cinjenica.

Za nato, nas je interes da budemo clanovi natoa, ne treba referendum jer je 80% partija u parlamentu za nato a te partije je birao narod.
Srbija saradjuje sa nato vise nego iko, ucestvuju u misijama, evo u toku jedna od najvecih nato vjezbi u sred srbije. I vi popujete nekom?
Uostalom Vucica vam je taj nato postavio i kontrolise ga.

1918 nije bilo oslobodjenje nego de fakto okupacija i aneksija. Ako je bilo oslobodjenje sto je cg nestala kao drzava posle 1000 godina? Sto ste laznu skupstinu nelegalnu napravili da bi to opravdali? Sto proceraste petrovice?  Smijesna prica vam je ta.

Crkvu niko ne dira, normalno svi idemo u crkvu, to prosipaju mediji, opozicija i amfilohije...

A po pitanju zvizdanja himni srbije, nadam se da nece biti zvizduka, a ako bude i to je opravdano jer se cg himni u beogradu zvizdalo u svakom sportu.

Tako da puno srece zelim svima na terenu i neka se NE ostvare najave koje ovdje imamo o potencijalnim sukobima. Rezultat 2-2

Ајде не млати.

има нас још ође који смо из ЦГ и ту причу који ти причаш остави за нека друга мјеста.
Него га те питам:

устајеш ли на фашистичку химну и вијориш ли са ранковом заставом ?

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.835
  • Репутација: +823/-452
« Одговор #11069 послато: 12 Октобар 2018, 08:07:56 »
Занимљиво, кад победимо Крстаја долази на конференцију. Не признаје поразе, нити нерешене резултате, увек највеће амбиције има Крстаја. :001_cool: 
Гробарски сендвичари на клипу, Дмитровића већ пљују и траже Мукија. :001_rolleyes:

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.683
  • Репутација: +2458/-2399
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #11070 послато: 12 Октобар 2018, 08:29:47 »
Ne odgovarajte vise bivsem forumasu @lucke91, on je banovan trajno i nema nikakve poente komunicirati sa njim, citirati ga ili nesto trece.

Sinocna utakmica je prosla u najboljem redu i to je najbitnije. Takmicarski motivi obe ekipe su bili pod velikim pitanjem, ali pise se pobeda.

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.101
  • Репутација: +4685/-7912
« Одговор #11071 послато: 12 Октобар 2018, 08:59:19 »
Velika pobeda za Srbiju. Ovo je put kojim treba da idemo. Podrska selektoru.

Велики дан за Србију и све њене грађане. Отварање ЛИДЛ-а и нових радних места и као шлаг на торту победа репрезентације предвођене селектором Крстајом.

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.334
  • Репутација: +526/-1164
  • Понос града ти си нашега
« Одговор #11072 послато: 12 Октобар 2018, 09:18:35 »
Веома добро је све јуче испало, победа рутинска и оно што је најбитније коректно и са једне и са друге стране, пријатно сам изненађен публиком. Шта би тек било да су регуларно карте пуштене, вероватно би цео стадион за нас навијао. У сваком случају овакви као овај луцке91 су сигурно пуцали од муке. Надам се да је заиста банован али ТРАЈНО, јер за оне глупости нема даље приче. И обавезно да похвалим наш коп, кад би оно имали на сваком мечу било би нестварно. Иначе надам се да у Београду нећемо звиждати њиховој химни већ певати праву верзију
Oj, junaštva svjetla zoro,
Majko naša Crna Goro!
Na tvojim se vrletima,
Razbi sila dušmanima.

Јedinа si zа slobodu,
Ti ostаlа srpskom rodu.
Dаt će Bog i svјetа mаti
Dа se јednom sve povrаti!
« Последња измена: 12 Октобар 2018, 09:25:58 Цигани господа »

Ван мреже Belgrano

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 50
  • Репутација: +32/-40
« Одговор #11073 послато: 12 Октобар 2018, 09:53:56 »
Veoma sam pozitivno iznenadjen publikom, svaka cast. Ocekivao sam najgore scene, kad ono sve normalno.

Sto se nase igre tice, s obzirom da je falilo pet najboljih igraca (iz svakakvih razloga), ovo je bilo sasvim korektno. Ocekivao sam mnogo mnogo jacu Crnu Goru, i posle ove utakmice se pitam kako oni uspevaju u svakim kvalifikacijama da budu u borbi do samog kraja? Limitirani su do krajnih granica, bezidejno, prosto nikakva igra. I zna li neko zasto SMS nije starter? Kakva pompa se dizala oko njega i sad na klupi i nikom nista?
Inace Milenkovic i Rodic odlicni, Mitar postaje ozbiljan napadac.
Steta sto su se Rumuni provukli, ali mislim da mozemo i u nedelju da ostanemo neporazeni tamo.

Ван мреже Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.727
  • Репутација: +1423/-1080
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #11074 послато: 12 Октобар 2018, 11:24:26 »
Веома добро је све јуче испало, победа рутинска и оно што је најбитније коректно и са једне и са друге стране, пријатно сам изненађен публиком. Шта би тек било да су регуларно карте пуштене, вероватно би цео стадион за нас навијао. У сваком случају овакви као овај луцке91 су сигурно пуцали од муке. Надам се да је заиста банован али ТРАЈНО, јер за оне глупости нема даље приче. И обавезно да похвалим наш коп, кад би оно имали на сваком мечу било би нестварно. Иначе надам се да у Београду нећемо звиждати њиховој химни већ певати праву верзију
Oj, junaštva svjetla zoro,
Majko naša Crna Goro!
Na tvojim se vrletima,
Razbi sila dušmanima.

Јedinа si zа slobodu,
Ti ostаlа srpskom rodu.
Dаt će Bog i svјetа mаti
Dа se јednom sve povrаti!

извињавам се админима али да појаснимо неке ствари за људе који нису упућени :

прави срби/црногорци у ЦГ ће се тек смирити када се врати права химна ЦГ и њена застава!!

Ако им се тробојка не свиђа нек изаберу онда Крсташ барјак или Алај барјак.

Химна ЦГ је : Онамо намо!

ЦГ је СРПСКА Спарта са сјајном историјом коју они желе да избришу. Као много народа на балкану они траже неки нови идентитет.

Тужно је све ово браћо и сестре.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.683
  • Репутација: +2458/-2399
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #11075 послато: 12 Октобар 2018, 11:28:24 »
Dobro, Crnogorci bar imaju istoriju na osnovu koje mogu da izmisljaju neki identitet. Sta da rade jadni Hrvati bez istorije a sa gomilom izmisljotina?  :D

Ван мреже malkin

• Веран као пас
  • Поруке: 582
  • Репутација: +470/-184
« Одговор #11076 послато: 12 Октобар 2018, 11:47:41 »
Samo da cestitam selektoru na istorijskoj pobedi i pre svega vrlo vaznoj. Samo nastavite ovako ovo je pravi put, svi smo uz vas

Izvinjavam se svim igracima, nisam gledao utakmicu, bio sam u Lidlu

Ван мреже ljubakg

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 166
  • Репутација: +81/-27
« Одговор #11077 послато: 12 Октобар 2018, 12:53:29 »
Puna podrska Krletu i Kokiju, svaka cast, ima nade za nas... :biggrin:

Ван мреже 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 826
  • Репутација: +1178/-236
« Одговор #11078 послато: 12 Октобар 2018, 13:29:33 »

Ван мреже Kaludra

• Симпатизер
  • *
« Одговор #11079 послато: 12 Октобар 2018, 13:42:12 »
Dobro, Crnogorci bar imaju istoriju na osnovu koje mogu da izmisljaju neki identitet. Sta da rade jadni Hrvati bez istorije a sa gomilom izmisljotina?  :D
Samo da te ispravim, Crnogorci ne izmisljaju i dice se svojom istorijom svojim Srpskim rodom. To rade montenigeri a croasane mi je jasno,  ali montenigeri nikako nisu.Taj mentalni sklop je vrlo zanimljiv.
Nego kao sto rekosmo ni mjesto ni vrijeme.
Sve proslo odlicno, pola stadiona pjevalo Boze pravde. Stajao brat do brata, pozdravili obadvije ekipe aplauzima.
Sto se igre tice, nema puno cega ni jedni da se dice. Heehehe
Mitrovic napravio razliku.