• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Фудбалска репрезентација

Started by dejan80, Oct 19, 2013, 11:54 am

Previous topic - Next topic

Nemanja01

Belgrano

jagodina navija za zvezdu

Nadam se da smena selektora znaci da ce pokusati da vrati Luku, Matiju i Gruju u reprezentaciju.

Кипар

Tumbakovic ako vrati u reprezentaciju Milivojevica,Nastasica i Grujica bice za mene automatski uspjesniji selektor od one neznalice.

dzoni21

Тумбаковић званично..Каже сви су пожељни у репрезентацији..Бата Мирковић део стручног штаба..

Vlada 89

То је кључно,ако може да врати Грују,Луку и Настасића
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Srdjan88

Kad dodje vrijeme da se saopsti spisak igraca na koje racuna moci cemo donijeti neke zakljucke. Ako ima ikakvog trenerskog znanja ne moue biti gori od Mladja.

vlada996

Luka Milivojevic ako se vrati u reprezentaciju ce pregaziti svoju rec.. Pa nisu nestretni Mladen i onaj indijanac Milan Obradovic smeli da prozivaju Milivojevica za puč bez Kokezinog amina.. To je sve bilo Kokezino maslo , Krstaja je tu samo mali mišić koji će da uradi sve kako mu gazda kaze.. Srpski telegraf gde su izlazile te bljuvotine su Kokezine novine ili nekog njemu jako bliskog.
Luka ako pristane da se vrati dok je cela ta vrhuška u savezu će pljunuti na sebe..
Toliko od mene.
Zvezda je život , sve drugo su sitnice.

00 Деки

Quote- Mislim da je krajnje vreme da prestanemo da se bavimo posledicama. Ovo su posledice, a uzroci su duboki, teški, komplikovani i biće sve teži. Tehnologija pravljenja igrača, kao i svaka druga tehnologija, mora da se s vremena na vreme modernizuje. Ako hoćete danas da pravite Mercedes, morate da koristite novu metodologiju rada i savremenu tehnologiju. Ako imate tehnologiju da napravite Fiću, onda ćete Fiću i napraviti. Tehnologija razvoja naših igrača od početka nije dobra - rekao je Milošević, koji je potom spomenuo  i sportskog direktora Crvene zvezde.

- Pričali smo Mitar Mrkela i ja to dok smo bili direktori, ali našu javnost nije zanimala ta priča. Nikog u državi to nije interesovalo. Postali smo prvaci Evrope i sveta, a neki ljudi su onda rekli "otkud sad ovo". Četiri godine pričao bez da sam uspeo da doprem do javnosti. Nisam koristio Evropsko ni Svetsko prvenstvo za promociju nas u Savezu, već sam više imao problema. Pokušao sam da pošaljem poruke da je rezultat dobar, ali da imamo mnogo problema. Sada ponovo koristim priliku da kažem da naš fudbal ne ide u dobrom smeru. Ova naša ekipa Orlića je imala potencijal da osvoji EURO.

Zašto je taj naš fudbalski Mercedes vozio kao Fića?

- Propuštamo mnogo stvari kada je u pitanju rad, teško je to objasniti u pet minuta. Proces stvaranja igrača traje praktično od pete godine, kao svako drugo obrazovanje. Kod nas je glavni parametar u celoj zemlji "on zna da igra". To je prva stvar koju gledamo kada selektiramo igrače. E, to je pogrešno. Znate kako ja znam da igram sa svojih 45 godina - mnogo dobro ... Ali, ne mogu. Nemam tu brzinu, izdržljivost, eksplozivnost, hitrinu, ali bih mogao bolje od svih njih da igram.

- Verujte mi, znam. Sa ovim iskustvom bih znao lepo da igram, da ne pravim greške. U selekciji u startu odbacujemo one koji mogu da prođu i biramo one za koje mislimo da znaju da igraju. Mi mislimo da je veština baratanja loptom osnovni talenat, a on je samo jedan od njih. I pametna glava je talanat, i brzina i hitrina i eksplozivnost i brzinska izdržljivost, to su sve odvojeni talenti. Ne samo ovaj jedan. Kada procenite da ih sve neka osoba ima, onda od toga možete da pravite proizvod
- jasan je Savo Milošević.

Mao Molina

Quote from: Nameless on Jul 09, 2019, 05:42 am
http://youtu.be/ZcBMYy_dexw

Pisi propalo. Ako izgubimo zivece se i sutra, pobeda nije imperativ, sa Portugalom ne mozemo nista da izgubimo, a mozemo mnogo da dobijemo, fudbal je ziva stvar i svi su rezultati moguci....

belerofont

Quote from: Mao Molina on Jul 09, 2019, 10:26 am
Pisi propalo. Ako izgubimo zivece se i sutra, pobeda nije imperativ, sa Portugalom ne mozemo nista da izgubimo, a mozemo mnogo da dobijemo, fudbal je ziva stvar i svi su rezultati moguci....

Требо је још само рећи 'даћемо све од себе' или тако нешто па да утисак буде потпун :lud:
Шалу на страну и ове 'фудбалске' фразе које смо чули милијарду пута, ал Тумбаковић у овој ситуацији и није могао рећи нешто много боље од овога. Можда је могао преформулисати одговоре, али то би опет било отприлике то. Прихватио  се великог изазова, притисак је огроман, у задњој утакмици смо потучени до ногу, а прву сљедећу играмо у септембру на Рајку против Роналда и екипе, европских шампиона. Ситуација у и око репрезентације је ужасна, неки квалитетни играчи не играју и неизвјесно је хоће ли поново заиграти... Све у свему, нек је Бог у помоћи Тумбаковићу и репрезентацији.
Не би било лоше да се сад у августу организује нека пријатељска утакмица у оном фифа-ином термину за пријатељске (ако тај термин још увијек постоји), неки лакши ривал по могућности... Немојте само помињати ?репрезентацију новинара' :mrgreen:

ПУРС

Ма какви тај термин брате... :) Играју се квалификације за Европу у пуном јеку и крећу све лиге.

Почетак септембра је већ редован циклус за репрезентације, тако да нема ништа од тога.