• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Дресови Црвене звезде

Започео ljubakg, 28 Септембар 2013, 18:43:57

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 3 гостију прегледају ову тему.

matic94

MaEcTpo

Оће бити ових дресова у РС?
Ја сам послао поруку Спорт вижину када су биле оне прве реплике и рекли су да ће бити у продаји али изгледа да нема ништа од тога.

Саша РС

Прије једно мјесец дана био сам у бијељинском спорт вижну...дресова ни у назнакама.
Заиста штета што немамо осјећај за бизнис. Као да само знамо чекати да паре саме бубну с неба.

MaEcTpo

Велики потенцијал има РС само што то нису свесни ни из фудбалког ни из кошаркашког клиба.

vrcinac

Jel bio neko ovih dana do Champions-a?
ja sam bio pre nekih 20 dana i nije bilo nista vece od M velicine.
Zna li neko da li su stigle nove kolitcine?

Шомикс

У Приједору је доста дресова продано...

NORTON

Mnogo je bolja ilepsa ova danasnja kombinacija u kojoj smo igrali od one crvene u kojoj uglavnom igramo u gostima

sting

nebojsa

Meni i dalje ne ide u glavu zasto nisu obezbedili prave replike, a ne ovaj najlon od materijala. Stavi i jedno i drugo pa ko voli. FK se naprodavao Pume, a komad je 60€

Sent from my iPhone using Tapatalk

PapaSle

13 Фебруар 2014, 14:57:55 #89 Last Edit: 13 Фебруар 2014, 15:09:26 by PapaSle
Replike su zapravo naai dresovi koji se rade po licenci championa, i mnogo su jadni, grb nije vezen i šiven nego štampan, iako je više nego očigledna razlika između one pre nazovi majice nego dresa i ovog drugog što je nešto slično kao prošlogodišnji dres.

Prošle godine su igrači nosili naai dresove sa adidasovom licencom koji su takođe štampani... Uspeo sam jedan Rakočev da nabavim...

Koja im je to ciganska fora da ne prodaju prave dresove nije mi jasno....

Darkko

Ajde za prodaju ali da igrači nose naai dresove sa znakom adidasa to mi je baš wtf. Kako uopšte adidas dozvoljava takve akrobacije.

PapaSle

Цитат1: Darkko  13 Фебруар 2014, 16:19:22
Ajde za prodaju ali da igrači nose naai dresove sa znakom adidasa to mi je baš wtf. Kako uopšte adidas dozvoljava takve akrobacije.

Pa nije to izolovan slučaj... To su dresovi po licenci.
Tačno je da su ovogodišnji (timski)mnogo bolji od prošlogodišnjih, mada nije da u prošlogodišnjem ne može da se igra ili šta ti ja znam... Dres ko dres...

Darkko

Izgleda ovi naši klinci igraju u onim replikama?  :a078:

oosternaut

A zna li se da li cemo sledece sezone imati nove dresove?

MRLAKIBG

вероватно...то је нормална ствар

LucasCP3

sting

Ovi domaci dresovi su savrseni i ne treba ih dirati.Ja bih promjenio  samo gostujuce dresove koji nisu bog zna kakvi.

Sent from my HTC Desire 300 using Tapatalk

LucasCP3

Ne verujem da ce se nesto znacajno promeniti(barem ne u dizajnu), ali ce sigurno biti barem malo drugaciji.
Champion ce biti i sledece sezone i verujem da ce se potruditi da ostanu u Zvezdi sto duze. ;)

Tarzan

У Спорт Вижн-у оне рупичасте лоше реплике су по 2450, а шорцеви 2100. На снижењу 30%.

Vatrogasac

Cirbes je postavio sliku na svom Instagramu

Gore levo vidim opremu koju do sada nisam video na treningu a desno vidim dresove od prosle sezone ako se ne varam?