• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Дресови Црвене звезде

Започео ljubakg, 28 Септембар 2013, 18:43:57

« претходна тема - следећа тема »

Nemanja01, Baron и 2 гостију прегледају ову тему.

00 Деки

Кад сте се већ распрдели  :travka: о дресовима, да приупитам нешто, па ако неко зна одговор нек одговори.

Због чега су дресови онолико широки, велики па делују као џакови. Исто и шорцеви?

adzo

Mogu ja da probam? :D
Sirinom dresa smo probali da sakrijemo Cirbesov stomak :)

MensaBonsu

Цитат1: 00 Деки  27 Мај 2019, 21:26:13
Кад сте се већ распрдели  :travka: о дресовима, да приупитам нешто, па ако неко зна одговор нек одговори.
Због чега су дресови онолико широки, велики па делују као џакови. Исто и шорцеви?

I mene to zanima, nas dres i najkov dres barse, fenera ili oly su nebo i zemlja, pisalo se ovde vec o tome da nam ne daju iste kao njima iz nekog razloga al da bude tolika razlika to mi nije jasno

Gospodin covek

Цитат1: Vuque  27 Мај 2019, 21:08:58
A kako vam zvuči ideja da Macron radi dresove i za FK i za KK i to da budu identičnog dizajna? Ako se ne varam, tako je i u Barseloni.

Uh, mislim da bi to bilo sjajno!

Reflektor

Postoji li neko u našoj upravi ko razmišlja u tom pravcu i sa tim ingerencijama? Macron je u ozbiljnom usponu a mi bismo im legli u košarci kao "budali šamar".
Uzgred, mislim da je nama ista firma radila i "Champion" i "Nike" dresove. Usudiću se da kažem i "Adidas". Nema mnogo veze sa logikom ali mi nešto govori da je to tako.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Vuque

Evo kako Macron radi prugaste košarkaške dresove:

U pitanju je nemački Ludvigsburg.

Ako može neko u fotošopu da promeni boje u crveno-bele, bilo bi sjajno da vidimo.

Vatrogasac

Ako se ne varam prave dresove za Bamberg

oosternaut

Цитат1: Reflektor  28 Мај 2019, 09:04:43
Postoji li neko u našoj upravi ko razmišlja u tom pravcu i sa tim ingerencijama? Macron je u ozbiljnom usponu a mi bismo im legli u košarci kao "budali šamar".
Uzgred, mislim da je nama ista firma radila i "Champion" i "Nike" dresove. Usudiću se da kažem i "Adidas". Nema mnogo veze sa logikom ali mi nešto govori da je to tako.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Mislim da Nike nije, ali Champion i Adidas su rađeni ovde, u Srbiji. I takođe mislim da je ista firma radila te dresove.

oosternaut

Reflektor

Nesto mi govori da bi njima saradnja sa Evroligasem tako legla.....
Jos ako uzmemo da oblace nas FK i da vlada obostrana hemija... mozda ne bi bilo lose da se nekome od nadleznih sapne o mogucem kontaktu sa Italijanima

stevanzacz1989

Било би лепо када би следеће сезоне у КЛС носили дресове са ћириличним натписима.

Igor Vladimirov

Šta se se toliko zalepili za Macron?!Ako nam radi dobre drsove za FK,ne znači da bi bili i KK dresovi dobri.Uostalom ovi Nike su dobri,ali su bili bolji Adidas.

ludi_zvezdas

nike su ti dobri  :001_huh: ne smeta ti sto su treca klasa kao kad smo onomad nosili delta nike dresove a tek adidas  :001_rolleyes:
jedino champion pa i and 1 su pravili dobre dresove.
a macron pravi za bamberg i izgledaju odlicno naspram nasih trecerazrednih dresova.

Vuque

Цитат1: Igor Vladimirov  05 Јун 2019, 17:30:02
Šta se se toliko zalepili za Macron?!Ako nam radi dobre drsove za FK,ne znači da bi bili i KK dresovi dobri.Uostalom ovi Nike su dobri,ali su bili bolji Adidas.

Valjda forum služi za razmenu mišljenja. Zamisli da tebe neko pita šta se se zalepio za grbove na dnu brojeva.

Vlajkoman

Predlog za marketing kluba, odma sutra štampajte dres Bilija sa drugom zvezdicom, garantujem da bi zaradili za ceo budžet!

Peđa

Je l nam to ugovor sa nike-om istekao?

Je l dzordan sponzoriše neke El ekipa? Mislim da bi ova saradnja bila bas super

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

milwaukee

Цитат1: Peđa  25 Јун 2019, 19:29:54
Je l nam to ugovor sa nike-om istekao?

Je l dzordan sponzoriše neke El ekipa? Mislim da bi ova saradnja bila bas super

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Pre ce biti da je ovo njegov privatan shortz.

Nemanja01

Ovo je Filip Čović koji je došao da potpiše ugovor

Бошко Јанковић

Је л' беше промоција дреса увек буде око оног сликања за Евролигу, ''Media day'' тако нешто?

Vatrogasac