• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Маркетинг КК Црвена звезда

Started by РСБ, Feb 02, 2013, 03:58 pm

Previous topic - Next topic

северна страна

czpg

preporuka marketingu KK (posto apeli marketingu FK bi tesko urodili plodom)
da sada kada imamo ekipe i u Evroligi i u Ligi Sampiona u dogovoru sa FK pokrene akciju zajednicke prodaje paketa/sezonskih ulaznica za dva najjaca evropska takmicenja :)

DusanPK

Quote from: DR on Aug 16, 2019, 04:10 amSamo poziv

Хвала @ДР, али изгледа да ни позив не помаже, никако да особа која ради са "онлајн" поруџбинама буде ту и доступан за разговор. Мало невероватно.

ognja

Naručio sam polo majicu. Deluje moćno. Valjda će da stigne  :icon_svi:
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Jenkins

Meni je stigla polo majica upravo, narucio prekjuce. Odlicna je.

ognja

Upravo i meni stigla. Ludilo.

Sve preporuke ljudi!
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Достојевски

Оће л' бит брзи за РС тако? Контам да наручим, па ако дође и за 10 дана, супер. Него се плашим неких постова форумаша што су писали да им никад није стигло што су наручивали. :) Колико је поштарина шта мислите да ме не одеру ко за неке мајице што сам наручивао преко страница неких, скупља поштарина од мајице. Онда боље чекати да дођем у БГ на Оли, па да онда купим.

EДИТ:

Нађох на сајту сад, е јебига. Узећу горе. Мајица је перверзија, мени лично најљепша икада од свих мајица што је клуб избацио, било фк било кк.

2. Ograničenja isporuke robe

Isporuka robe se vrši isključivo na teritoriji Republike Srbije. Isporuka van teritorije Srbije nije moguća.

niko

Ko ne voli online, majica moze da se kupi i u klupskim prostorijama, upravo zavrsio

djura.net

Sigurno i jedna od najlepsih majica, meni se jako svidjala i ona polo majica u drugom karijevom mandatu, samo je bila dosta skuplja.