• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.
Сеп 23, 2019, 02:53 пре подне

Скаутинг

Започео Селектор, Сеп 11, 2011, 05:34 поподне

« претходна тема - следећа тема »

trotter

Neću da se ponavljam ali Darko sa ovakvim stavom nam neće biti od velike koristi. Gledao sam dosta utakmica Minesote (početak sezone, kada je i imao veću minutažu) i on je na većini utakmica bio bezobrazno neborben, spor, nezainteresovan.... Ja ne mogu da verujem u to da će se nešto promeniti u njegovoj glavi...

Поморавац

У овим годинама се сигурно неће мењати. Иму ту неку луду жицу и то је то, не може се против природе. Мада, можда би му Кари нашао лек.
Али за ову нашу лигу и евентуално Европу значио би нам много.

trotter

Značio bi on nama ako bi hteo da trenira i da se žrtvuje malo za vreme letnje pauze. Mrzim što moram da ga pomenem ali konjska glava izgleda duplo bolje na terenu od Darka. Jedan je trenirao a drugi je pecao...  Ako mu zvezda ne predstavlja zezanje (ne mislim na to da li voli zvezdu i sl. nego da li će maksimalno ozbiljno shvatiti taj angažman) onda što se mene tiče on je dobrodošao.

Поморавац

Уосталом, ако није озбиљан, Кари га не би хтео у екипи.

Carmelo

Neozbiljno je spominjati Milicica u varijanti potencijanog pojacanja.

To, jednostavno, nije realno.

Todoresku

Dobro procitati sta cu napisati pre nego sto mi date minus  :srbinosm:

Milicic stavom podseca na Raduljicu.
Lenj i bezobrazan.

uros2710

Mislis Raduljica stavom podseca na Milicica???
Sto se tice dovodjenja Milicica u Zvezdu,malo je reci da je to naucna fantastika...

Todoresku

obrni okreni obojca su lenji i bezobrazni  :srbinosm:

Carmelo

Postojala je sansa da dovedemo Sajmona poslednjih dana prelaznog roka tako sto bi otplatili ono sto mu Radnicki duguje i, naravno preuzeli obaveze do kraja sezone. Data mu je i ponuda za sledecu.

Mutavi stopirao, pa mu ovaj sada igra manje-vise preko kurca.

Stivu duguju ozbiljne pare, tako da je krenuo da leci odavno nacete prepone. Za dve godine nece postojati ukoliko ne dodje do nekog veleobrta.

Silvanus

Немој да се наљутиш, али не верујем у ту причу око Сајмона.
Прво није у складу са оним што су наши причали о томе да није коректно да се доводе сада нови играчи (треба ,,испоштовати момке који су изнели добар део сезоне''), друго, нама 5-ица недостаје од почетка сезоне, што нам говори да вероватно нема пара.

И 3, када смо ми последњи пут имали доминантну 5?
Дај више да то видим у Звезди: наш центар затвара рекет, а противницима спадају гаће и беже из зоне његовог дејства !

А Сајмон би нам баш добро дошао, само што ће он или код комшија или неке у богатије крајеве.

dzimi

nisam siguran da ce na dalje bilo koji nas igrac ili igrac za  koga smo zagrizli zavrsiti kod ovih preko puta....ne potcenjujte nasu upravu i covica....

STEX

Цитат: Carmelo  Апр 02, 2012, 10:08 пре подне
Postojala je sansa da dovedemo Sajmona poslednjih dana prelaznog roka tako sto bi otplatili ono sto mu Radnicki duguje i, naravno preuzeli obaveze do kraja sezone. Data mu je i ponuda za sledecu.

Mutavi stopirao, pa mu ovaj sada igra manje-vise preko kurca.

Stivu duguju ozbiljne pare, tako da je krenuo da leci odavno nacete prepone. Za dve godine nece postojati ukoliko ne dodje do nekog veleobrta.

a ima li kakvih sansi da mi prodamo par igraca i uzmemo par igraca?:)
NEMANJA VIDIC

Carmelo

Цитат: Silvanus  Апр 02, 2012, 12:29 поподне
Немој да се наљутиш, али не верујем у ту причу око Сајмона.
Прво није у складу са оним што су наши причали о томе да није коректно да се доводе сада нови играчи (треба ,,испоштовати момке који су изнели добар део сезоне''), друго, нама 5-ица недостаје од почетка сезоне, што нам говори да вероватно нема пара.

И 3, када смо ми последњи пут имали доминантну 5?
Дај више да то видим у Звезди: наш центар затвара рекет, а противницима спадају гаће и беже из зоне његовог дејства !

А Сајмон би нам баш добро дошао, само што ће он или код комшија или неке у богатије крајеве.

Ta pricha o "momcima koji su izneli sezonu" je i plasirana posto od potencijanih pojacanja nije bilo nista. Kari je, kao sto je vec pisano ovde, insistirao na igrachima koji bi potpisali do kraja sledece sezone minimum. Sajmon je bio realna opcija, ostali su hteli ugovore do juna i to ne za male pare a masa njih je van treninga (Golubovic, Varda...)

РСБ

Јел зна неко мало више о овом Александру Петровићу (БКК Раднички)?

Није му лоша статистика.

Доки31

На еуробаскету пише да је '72 годиште , да игра на позицији центра и да је висок 206.
Следимо дух својих предака!