• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.
Сеп 23, 2019, 09:02 пре подне

Скаутинг

Започео Селектор, Сеп 11, 2011, 05:34 поподне

« претходна тема - следећа тема »

serbianhoops

y'know...this isn't real. You know what it is? It's St. Elmo's Fire. Electric flashes of light that appear in dark skies out of nowhere. Sailors would guide entire journeys by it, but the joke was on them... there was no fire. There wasn't even a St. Elmo. They made it up. They made it up because they thought they needed it to keep them going when times got tough, just like you're making up all of this. We're all going through this. It's our time at the edge.

D-Rose

marec

Sta mislite o pleju Primorske Sisku? Po meni novi Stefan Jovic strasna igrac neverovatan kosarkaski iq a tek ima 21 godinu...

balja

Kakav bre Sisko imamo več izgradjenog pleja Pota i najperspektivnijeg na ovim prostorima Uskokovića. Ne bih podcenio ni Nenadica ako mu se da dovoljno minuta u kls na jedan dva poziciji.

DelijaZabalj

Топ

Lazar Nikolić prošle godine Kolorado ove godine italijanska druga liga... 99 godište bio i u reprezentacijama... Treba razmisliti o njemu u Fmp-u barem proba...

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

admiral nelson

Цитат: D-Rose  Апр 11, 2019, 04:02 пре подне
Strasan igrac

devedeset sesto godiste,srpskog porekla...zasto nije napravio ozbiljniju karijeru...?Povreda ili nesto drugo?

D-Rose

Pa tesko da je mogao da napravi bolju karijeru do sada s obzirom da jos nije izasao sa koledza  :biggrin:

EDIT: Meni se Nikolic dopao u nekoliko meceva Colorado-a sto sam gledao prosle sezone, nisam pratio kakav je u Italiji.

Топ

Цитат: D-Rose  Апр 11, 2019, 01:35 поподне

EDIT: Meni se Nikolic dopao u nekoliko meceva Colorado-a sto sam gledao prosle sezone, nisam pratio kakav je u Italiji.

Za nekoga sa tom visinom vrhunski pregled igre i kontrola lopte. Kada bih ga poredio sa nekim onda je to Davidovac...

Ko ne zna o kome se radi neka pogleda njegov nastup za Stella Azuro protiv Zvezde na juniorskom turniru EL.

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

Baptista

Jel moze neko ko je malo bolje pratio Klemena Prepelica da kaze koju o njemu? Ne vidim ga kao pojacanje kod nas za sledecu godinu, nego je igrac iz regiona pa me zanima. Proslog leta je potpisao dvogodisnji ugovor sa Realom na 500 000 godisnje( to sam nasao). Ako sledece ne bude igrao mnogo, mozda one tamo da mu ozivljavamo karijeru za pristojne novce :biggrin:

Strale993

Цитат: Baptista  Мај 13, 2019, 10:28 поподне
Jel moze neko ko je malo bolje pratio Klemena Prepelica da kaze koju o njemu? Ne vidim ga kao pojacanje kod nas za sledecu godinu, nego je igrac iz regiona pa me zanima. Proslog leta je potpisao dvogodisnji ugovor sa Realom na 500 000 godisnje( to sam nasao). Ako sledece ne bude igrao mnogo, mozda one tamo da mu ozivljavamo karijeru za pristojne novce :biggrin:

Zaobisao bih ga u sirokom luku :D
Uzgred bas mu je upala kasika u med posle onog Evropskom, koje je odigrao kao da je Stef Kari licno  :srbinosm:

Baptista

Samo sam ga i gledao na tom EP. Koliko se secam osim Luke, Rendolfa i Dragica, najvise su tu povukli on i Vidmar od ovih ostalih.

DelijaZabalj

https://www.youtube.com/watch?v=BvDuXtOss0Q&t=38s
Nik Stojanovic. Veoma dobar igrac. Slovenac je. Ima samo 19 godina. Veoma je brz i eksplozivan.

MilosChe

Цитат: Strale993  Мај 13, 2019, 10:40 поподнеZaobisao bih ga u sirokom luku :D
Uzgred bas mu je upala kasika u med posle onog Evropskom, koje je odigrao kao da je Stef Kari licno  :srbinosm:

Taman kad sam mislio da smo umorili Dragića i 'povredili' Dončića, iskoči prepelica i oduze mi 5 godina života. Da je frižider bacao u koš, ušao bi. Taj eurobasket je odigrao maestralno, naplatio dobre igre u Realu i sad može da se zeza... No, da ne idem u oftopik, ponela me priča.

nesabolt

Pecarski zatražio raskid ugovora sa grobljem, sad je šansa da mi uletimo i pokupimo ga, ako već nismo preduzeli nešto po tom pitanju.