• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.
Сеп 23, 2019, 02:25 пре подне

Скаутинг

Започео Селектор, Сеп 11, 2011, 05:34 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Приморац

Цитат: Ameobi  Сеп 12, 2011, 03:23 поподне
Nije slobodan, potpisao za italijanski Prima Veroli. Prosle sezone bio na meti Partizana, na kraju zavrsio u drugoligasu Snajderu iz Udina. Bio solidan na koledzu (Old Dominion, tamo je Mars igrao).

Neka se kali :) Posjeca me malo na Robertsa, samo sto ima slabiji sut

Kole_kkrs

Цитат: Ameobi  Сеп 12, 2011, 02:01 поподне
da to je on. 95 godiste, on je clan KKCZB. Bio je u Ceraku do 2007, pa onda sezonu jednu u Partizanu, i onda stigao u FMP. Vazi za jednog od najtalentovanijih u toj generaciji.

Mala korekcija samo :)
Igrao je do 2007 u Ceraku a onda je presao u FMP pa je posle sezone u FMP-u presao ''navijacki''(nazalost) u Partizan. Iz Partizana se razocaran uslovima vratio u FMP gde je sirom otvorenih ruku primljen nazad. Inace, kada smo se mi vracali sa treninga umorni kuci on je ostajao jos 2, 3 sata u dvoristu da sutira. Decko treba da uspe, zasluzio je. E sada misteriozno je vrlo ali on poslednjih par godina navija za Zvezdu. Nisam toliko blizak sa njim da bih znao sta se tu sve izdesavalo. Moguce je da neko moze da vam to isprica :)

necete me prevariti 1970

Цитат: Kole_kkrs  Сеп 12, 2011, 08:43 поподне
Mala korekcija samo :)
Igrao je do 2007 u Ceraku a onda je presao u FMP pa je posle sezone u FMP-u presao ''navijacki''(nazalost) u Partizan. Iz Partizana se razocaran uslovima vratio u FMP gde je sirom otvorenih ruku primljen nazad. Inace, kada smo se mi vracali sa treninga umorni kuci on je ostajao jos 2, 3 sata u dvoristu da sutira. Decko treba da uspe, zasluzio je. E sada misteriozno je vrlo ali on poslednjih par godina navija za Zvezdu. Nisam toliko blizak sa njim da bih znao sta se tu sve izdesavalo. Moguce je da neko moze da vam to isprica :)

нема ту мистерије - дечко је православни хришћанин  :поп: ... побегао је када је схватио да ће морати да пости рамазански пост  :travka: ... а и његова ћуна је изгледала некако другачије од осталих хајвана  :ohmygod:
...У СРЦУ МОМЕ ЖИВИШ САМО ТИ,
   ЗВЕЗДО МОЈА ЉУБАВИ
   О ТЕБИ САЊАМ,О ТЕБИ ПЕВАМ    САМО ТЕБЕ ВОЛИМ

Sone

E ne znam dal se ko seca ali pre par godina je jedan nas extra talenat presao kod komsija. Nisam bas siguran ko je u pitanju ali milslim da je bio neki Gajic? Jel postojao takav i ako jeste sta je s njim sad jer je bas najavljivan kao veliki talenat.

Carmelo

Цитат: Primorac  Сеп 12, 2011, 03:41 поподне
Neka se kali :) Posjeca me malo na Robertsa, samo sto ima slabiji sut

Roberts je za njega tata

Carmelo

Цитат: Sone  Сеп 12, 2011, 09:46 поподне
E ne znam dal se ko seca ali pre par godina je jedan nas extra talenat presao kod komsija. Nisam bas siguran ko je u pitanju ali milslim da je bio neki Gajic? Jel postojao takav i ako jeste sta je s njim sad jer je bas najavljivan kao veliki talenat.

Jedini Gajic kojeg se ja secam je play, Partizanov veliki talenat, koji je kasnije presao kod nas, ali u ono turobno vreme. Nije se bas iskazao. Bio je kod zmaga, verovatno je sutirao sut-skok i nije igrao obrambo pa je otpao

stefcerak

da to je on....83 je godiste....bio je veliki talenat Partizana ali nije uspeo da se dokaze,igrao je i za nas jednu sezonu....
Svuda grmi okolo!

Zapad R29-M30

Jel zna neko sta je sa Nikolom Dragovic, da li postoji mogucnost da ga dovedemo,znam da je pre bio na koledzu, a sada u КК Спартак Санкт Петербург, koliko je izvodljiv njegov dolazak, pre je igrao krilo, bio izraziti suter i dobar u defanzivi ali mi se cini da je dosta ojacao i presao na cetvorku koja nama fali? Mislim da je i sada na univerzijadi igrao cetvorku, jel moze neko da potvrdi???

http://www.bc-spartak.ru/en/player/99

Ajde insajderi...

Љуба

Ја сам га гледао овде на колеџу и играо је као змај. Имао је проблеме на колеџу (УЦЛА) јер је био оптужен да је мало  :spank: :box: неку девојку, али то се заташкало.
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

Ameobi

Цитат: Zapad R29-M30  Сеп 14, 2011, 04:08 поподне
Jel zna neko sta je sa Nikolom Dragovic, da li postoji mogucnost da ga dovedemo,znam da je pre bio na koledzu, a sada u КК Спартак Санкт Петербург, koliko je izvodljiv njegov dolazak, pre je igrao krilo, bio izraziti suter i dobar u defanzivi ali mi se cini da je dosta ojacao i presao na cetvorku koja nama fali? Mislim da je i sada na univerzijadi igrao cetvorku, jel moze neko da potvrdi???

http://www.bc-spartak.ru/en/player/99

Ajde insajderi...

nije slobodan.

delijagacko

Nama bi po karakteristikama odgovarao i onaj Dvejn Dzons, sto je dolazio na probu prije dvije godine, steta sto se malo cudno ponasao tada  :biggrin: u Kini je kasnije imao odlicnu statistiku sto se skokova tice...

solps

Да ли неко зна шта је са Филипом Шепом и Никшом Николићем?Знам да је Шепа био код нас пре пар сезона, мени је просто невероватно да њих двојица нису ништа урадили.Редовно сам их гледао пре пар година, тада су били највећи таленти у Србији, Николић је 91. годиште, али је увек играо за 89.-90.Шепа је у свим млађим категоријама био најбољи играч у Србији, пре пар година је чувао Рубиа на неком турниру, Рубио се није видео цео меч.Још увек су млади, мислим да би Кари могао нешто да уради са њима.
Јуришај сад ти се бори и никад не клони, Север је уз тебе!

stefcerak

Sepa igra za Novi Sad cini mi se...i secam se jedne njegove izjave da mu je igranje u Zvezdi greska karijere, tako da....
Svuda grmi okolo!

aragorn

Sepa je bio u Radnickom, pa posle u Novom Sadu, a sada je u OKK Beogradu. Igrao je protiv nas na onoj pripremnoj uktamici pre par nedelja...

Niksa Nikolic je posle Zemuna otisao u Megu i jos uvek je tamo...
Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

fanste

Sepa jeste bio veliki talenat ali je dosta stagnirao imao je i problem sa povredom plus su mu i manadzeri punili glavu raznim ugovorima, a cak je ovog leta hteo  da prekine sa kosarkom jer je u novom sadu dobio otkaz i ako je imao vazeci ugovor