Аутор Тема: Пријатељски мечеви  (Прочитано 373840 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ernest

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 13.060
  • Репутација: +2930/-6806
Одг: Пријатељски мечеви
« Одговор #160 послато: 27 Септембар 2011, 18:58:06 »
Da slab odziv nije zbog B92?

Ван мреже Sto Mu Gromova!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 163
  • Репутација: +193/-65535
    • RSB Forum
« Одговор #161 послато: 27 Септембар 2011, 19:03:24 »
Sigurno, plus desavanja na Kosmetu

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.372
  • Репутација: +1828/-961
« Одговор #162 послато: 27 Септембар 2011, 19:10:43 »
Ovo je sramota, eto mene je kad sam ovaj naslov pročitao bila istinska velika sramota!

Ne mogu da verujem da je samo 2000 ljudi došlo a takve face su bile na terenu, ako ne već iz te humanosti.

Možda ja nemam pravo da pričam jer ni ja nisam bio, ali znam da ću biti sad u subotu, i da sam bio u na dve utakmice prošle sedmice, ali iskreno sam mislio da iz BG-a na ovu utakmicu može bar 5000 da dodje, ako ništa.

Ван мреже Crveni General

• Члан ФК
  • Поруке: 887
  • Репутација: +292/-86
« Одговор #163 послато: 27 Септембар 2011, 19:14:30 »
Bio sam na utakmici.Na zalost nisam mogao dugo da ostanem pa sam morao da krenem.
Sto se tice broja ljudi zaista je sramno.
Vidim da medije vec krive Zvezdine navijace.Moguci razlog jer je zfk igrao kao svi ljudi sto su zvezdasi i na Zvezdinom stadionu.
Ali kad sam krenuo i tad je jos uvek trajala ta utamkica vidim ljude u okolini stadiona kupuju pljesku+kokakolu i cigratet...pa ti u tim sekundama su potrosili vise nego sto je kartka kostala i nisu otisli na utakmicu.

A mozda narod nema kesa za stvari koje se desavaju u skorije vreme
-danas je bila borba za bebe 300din
-subota utakmica+koncert 500din
-sledeci petak utakmica protiv Italije a najfetinije karta je 700din

Tako mozda na zalost danasnja utakmica je trebala da bude odigrana na neki drugi datum.

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.397
  • Репутација: +2306/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #164 послато: 27 Септембар 2011, 19:18:10 »
Нолетова изјава

Ван мреже reakcija

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 237
  • Репутација: +175/-28
« Одговор #165 послато: 27 Септембар 2011, 19:18:57 »
Odziv je sramotan. Bio sam ubeđen da će doći bar 10 000 ljudi. Ne znam više šta je razlog. Možda bi bilo bolje da se ovako nešto organizovalo negde u unutrašnjosti. Ne mislim ništa loše ni o Beogradu, ni Beograđanima, ali očigledno je da od toliko dešavanja u samo jednom gradu, više ni Prosinečki, ni Đoković ni humanost ne mogu da privuku ljude. Ne možete ni da zamislite koliko bi interesovanje ovakva utakmica privukla u unutrašnjosti. A možda i ja grešim i možda su stvarno došla poslednja vremena. Sa nama ovakvima izgleda da heroji ipak moraju sami. Voleo bih da znam da li su oni dušebrižnici za Novakov porez danas došli na utakmicu. Tuga. Bilo je i gorih vremena, ali nikad nismo bili gori ljudi.  :suze:

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.372
  • Репутација: +1828/-961
« Одговор #166 послато: 27 Септембар 2011, 19:21:08 »
Meni bi npr. da sam bliže bar malo ova slika bila dovoljna i da pozajmim pišljivih 300 kinti, kao što i reakcija reče "Bilo je i gorih vremena, ali nikad nismo bili gori ljudi".

To su naša deca, naša nada i budućnost.

« Последња измена: 27 Септембар 2011, 22:56:29 VladoPD »

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.397
  • Репутација: +2306/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #167 послато: 27 Септембар 2011, 19:22:06 »
Роби

Ван мреже RaulBlanco

• Веран као пас
  • Поруке: 917
  • Репутација: +346/-422
« Одговор #168 послато: 27 Септембар 2011, 19:24:31 »

A mozda narod nema kesa za stvari koje se desavaju u skorije vreme
-danas je bila borba za bebe 300din
-subota utakmica+koncert 500din
-sledeci petak utakmica protiv Italije a najfetinije karta je 700din

Tako mozda na zalost danasnja utakmica je trebala da bude odigrana na neki drugi datum.

Ne verujem da je bas zbog para. Jednostavno je utakmica nekako u nezgodno vreme, a i radni dan je. Uz to dodati da i program nije bio toliko privlacan (ekipa filma protiv zenskog tima uz par pojacanja koja su bila zvezde veceri). Mislim da ovakve humanitarne stvari treba da organizuju po drugim gradovima i da igra prvi tim (naravno bez najboljih igraca) protiv lokalnog tima. Tada bi sigurno doslo barem 7-8000 navijaca, zavisi od kapaciteta stadiona.
A ako se vec organizuje u Bg-u dobra ideja bi bila da se organizuje susret bivsih zvezdinih igraca podeljenih u dva tima ili njih protiv sadasnjeg tima prvotimaca. To bi uz par nekih vecih fudbalskih imena moglo da privuce dosta ljudi

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.246
  • Репутација: +7066/-3358
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #169 послато: 27 Септембар 2011, 19:25:56 »
Што се Рамбо није скинуо? Видим да је овде на снимку иза Робија.

Ван мреже brax

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 5.270
  • Репутација: +1656/-1983
« Одговор #170 послато: 27 Септембар 2011, 19:27:12 »
Што се Рамбо није скинуо? Видим да је овде на снимку иза Робија.

On je valjda bio "trener" jedne od ekipa.

Ван мреже Бригел

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.721
  • Репутација: +2252/-1011
  • ...but dignity, once lost, never returns.
« Одговор #171 послато: 27 Септембар 2011, 19:29:18 »
Данас на Маракани као да је владала бела куга, а не да је била хуманитарна акција за бебе. Ја сам дошао иако сутра имам испит, и заиста сам се непријатно изненадио одзивом. Више вило редара и мурије него посетилаца. Делије би се сигурно одазвале али дешавања на Косову су то пореметила. У сваком случају срамота за Београд.

Што се тиче утакмице, бићу кратак. Лукић са стомачином дупло бољи од Калуђеровића. И велика штета само што нисмо видели магију на терену пошто је Роби био у стелт моду.  :biggrin:

Ван мреже Fiti88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.068
  • Репутација: +2545/-235
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #172 послато: 27 Септембар 2011, 19:33:02 »
Bio je trener filmske ekipe, plus ima neku povredu pa nije u stanju da igra ni rekreativno.
Stvarno šteta što nije bilo više ljudi ali i termin je bio vrlo nezgodan. Ljudi rade do 4-5 uglavnom, škola, ispitni rok na faksu gde se jure uslovi za narednu godinu... Nije ovo opravdanje ali sigurno je imalo udela da ne dodje bar još ovoliko ljudi...

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Репутација: +248/-58
« Одговор #173 послато: 27 Септембар 2011, 19:34:58 »
nisu desavanja na Kosovu razlog, vec B92.

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.570
  • Репутација: +4586/-5088
« Одговор #174 послато: 27 Септембар 2011, 19:35:34 »
Kod nas sve naopako

Najbolji napadac glumi predsednika kluba, standardni napadac glumi fudbalera, prekide najbolje izvodi trener, najbolji dribler je golman itd...

Da je pevala neka polugola turbo folk diva bilo bi barem 20 000. Novak, Robi, Lukic i co. samo dve hiljade.

Kome trebaju bebe?

Nisu delije = beograd. Da nece inkubator da upita dete za koga navija? Ova utakmica je bila za sve one ljude koji su ljudi i koji su mogli da dodju. Nije bila za delije, grobare i ostale.

Bas bedno.

Ван мреже nebojsa

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 23
  • Репутација: +7/-6
« Одговор #175 послато: 27 Септембар 2011, 19:36:23 »
Zasto uvek te humanitarne utakmice pakuju u terminu kada velika vecina ljudi radi. ja licno radim do 17 i do Marakane nema sanse da stignem pre 18. Zasto nisu pomerili na 18 ili 19h. Refelektore fala bogu imamo. Ne mogu da kazem da bi stadion bio mnogo puniji, ali bi definitivno bio popunjeniji. Drugo, cela prica je pocela pre manje od nedelju dana stoga...... Jako mi je zao sto nisam stigao da dodjem, ali mislim da deo odgovornosti ide i na organizatore, a ovo cak nije bio poziv samo za zvezdase vec i za ostale koji zele da pomognu.

Ван мреже visegrad voli zvezdu

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 44
  • Репутација: +31/-14
  • Zvezda mi je sve
« Одговор #176 послато: 27 Септембар 2011, 19:36:48 »
Stvarno sramota.....samo Beograd da je dosao bilo bi puno......sto neko rece ovakve akcije bolje u manjim gradovim treba organizovati.....kod mene u Visegradu bi punije bilo.....realno......ipak su deca u pitanju .....za koga ako necemo za njih

Ван мреже Хлад Малиганович

• Контроверзни председник кућног савета
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.708
  • Репутација: +3127/-982
« Одговор #177 послато: 27 Септембар 2011, 19:39:08 »
 Ух. Написаћу шта мислим, па ми лупајте минусе колико вас воља, можете ме и бановати, навикао сам. Нисам из БГ, из НС сам. Ни да сам из БГ, ни да станујем у Љутице Богдана, не бих данас отишао на Мару. Зашто? Зато што не желим да учествујем у оваквим лицемерним акцијама којима се пере образ најодвратније медијске куће на овим просторима. Прикупљају паре за инкубаторе? Медиј који сваки божији минут користи за деградацију, понижавање, ментално тровање и затупљивање народа Србије неће од мене добити ни динара, па све да напишу да га шаљу директно у Хиландар. Чика Сорошу су хитно потребни мојих 300 динара да купује инкубаторе? Красно. Колико је пара слупао у Србији на промоцији педерастије, жентурача у црном, издајника и изрода свих врста? Треба му мојих 300 динара да сад мало буде хуман? Е па не може. А колико је цела прича лицемерна, говори и термин заказивања утакмице...

Видимо се у суботу, када ће се одржати права хуманитарна акција на нашем стадиону.

П.С. Да бих избегао унапред очекивана етикетирања, желим само да кажем да овај мој став нема никакве везе са ставом Делија, на утакмице идем на Западну трибину, нисам члан ни једне навијачке групе, и све што сам написао искључиво је у моје име. Искрено, ни не знам који је став Делија поводом овога.

Ван мреже Bosini

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 72
  • Репутација: +29/-24
« Одговор #178 послато: 27 Септембар 2011, 19:40:34 »
Nisam iz Beograda pa nisam ni bio na utakmici, a i da sam ne bih otišao. Za mene u ovoj priči nije smjelo da bude mjesta za ekipu filma Montevideo bog te video, jer su oni za mene obični klošari i narkomani koji bi se prodali za dinar. Neću da miješam politiku, ali oni su pokazali ko su i šta su na  čuvenoj premijeri u Sarajevu, inače mom rodnom gradu. Naravno, ako ima neki žiro račun, koji možda može otvoriti i naš klub, ja sam uvijek spreman da uplatim tih 300 dinara za bebe.

Ван мреже nebojsa

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 23
  • Репутација: +7/-6
« Одговор #179 послато: 27 Септембар 2011, 19:43:18 »
Ух. Написаћу шта мислим, па ми лупајте минусе колико вас воља, можете ме и бановати, навикао сам. Нисам из БГ, из НС сам. Ни да сам из БГ, ни да станујем у Љутице Богдана, не бих данас отишао на Мару. Зашто? Зато што не желим да учествујем у оваквим лицемерним акцијама којима се пере образ најодвратније медијске куће на овим просторима. Прикупљају паре за инкубаторе? Медиј који сваки божији минут користи за деградацију, понижавање, ментално тровање и затупљивање народа Србије неће од мене добити ни динара, па све да напишу да га шаљу директно у Хиландар. Чика Сорошу су хитно потребни мојих 300 динара да купује инкубаторе? Красно. Колико је пара слупао у Србији на промоцији педерастије, жентурача у црном, издајника и изрода свих врста? Треба му мојих 300 динара да сад мало буде хуман? Е па не може. А колико је цела прича лицемерна, говори и термин заказивања утакмице...

Видимо се у суботу, када ће се одржати права хуманитарна акција на нашем стадиону.

П.С. Да бих избегао унапред очекивана етикетирања, желим само да кажем да овај мој став нема никакве везе са ставом Делија, на утакмице идем на Западну трибину, нисам члан ни једне навијачке групе, и све што сам написао искључиво је у моје име. Искрено, ни не знам који је став Делија поводом овога.

Od mene imas plus. Nisam ni razmisljao na tu temu, ali mislim da imas dobrano pravo na ovo sto si rekao. Ja sam slab na decu, a i na voljeni mi klub, pa bih, da sam mogao, otisao ali sad kad pogledam ovo sto si pisao... U PRAVU SI