Аутор Тема: Навијачи у остатку света  (Прочитано 60807 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.266
  • Репутација: +915/-486
Одг: Навијачи у остатку света
« Одговор #80 послато: 17 Новембар 2014, 18:14:59 »

Навијачи Депотрива Индепендијентеа из Меделина.

Ван мреже LucasCP3

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.305
  • Репутација: +358/-394
  • Једина љубавииии...
« Одговор #81 послато: 07 Јануар 2015, 22:44:22 »
Zna li neko kakav je brojni odnos navijaca u Solunu? Mislim da PAOK ima veci broj navijaca, ali Aris je uspesniji. Takodje sigurno ima i Olimpiakosovih navijaca s obzirom da je ubedljivo najuspesniju klub i ima podrsku sirom Grcke.

Ван мреже Zarate

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.444
  • Репутација: +847/-381
« Одговор #82 послато: 07 Јануар 2015, 23:34:43 »
Ево најтачније ти је да имаш негде око 50ак% Паокових, 30ак % Ариса, 10% Ираклиса, ово остало је смешан број за Оли, ПАО, АЕК. Мада Гате 7 имају групу из Солуна, али опет смешан је број. Нпр. имао сам прилику да упознам момке из Арисове групе Супер 3, који генерално кажу да једино мрзе ПАОК и Партизан, толерантни су према осталима.
За Ираклисове (Капија 10, у братству са ТБ) кажу да су углавном студентарија, анархисти, тај фазон, и да имају највећи број хероинских зависника међу навијачима уГрчкој. У самом Солуну по графитима би мислио да Гате 4 има најмање али није тако, јбг они су подељени по крајевима као и у Атини, зна се ко за кога где навија.

Ван мреже LucasCP3

• Звезда му је све
  • Једина љубавииии...
« Одговор #83 послато: 08 Јануар 2015, 15:55:02 »
Hvala na odgovoru. Tako nesto sam i pretpostavljao. Veliki deo severne Grcke navija za PAOK. Navijaci PAO-a su relativno ograniceni na Atinu (koja inace broji skoro 4.000.000 stanovnika :biggrin: ), dok su najrasprostranjeniji Olijevi navijaci. Nakon ova tri kluba dolaze Aris i AEK.

Ван мреже Fiti88

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 4.193
  • Репутација: +2622/-248
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #84 послато: 08 Јануар 2015, 15:58:29 »
Ovo ne znam... Čini mi se da zelena govna imaju najviše navijača u Grčkoj... Brojčano.

Ван мреже LucasCP3

• Звезда му је све
  • Једина љубавииии...
« Одговор #85 послато: 08 Јануар 2015, 16:02:14 »
Ovo ne znam... Čini mi se da zelena govna imaju najviše navijača u Grčkoj... Brojčano.
https://www.quora.com/What-is-the-most-popular-football-team-in-Greece

Nasao sam i na jos nekoliko mesta. Cak mislim da Oli ima i vecu podrsku. Kada se rivalstvo razvijalo PAO je bio najpopularniji klub, ali s vremenom Oli je uzimao trofeje, postao ubedljivo najuspesniji klub u Grckoj, a samim tim i najpopularniji.

Цитат
Olympiacos is the most popular of the Greek clubs according to UEFA and numerous polls and researches. Several newspapers and magazines' polls rank Olympiacos as the most popular club in Greece with a percentage varying between 29–37% among the fans and 20.3–29.3% in total population, which corresponds to around two and a half millions of supporters in Greece. The club is overwhelmingly popular in Piraeus, where almost half of its population supports Olympiacos, while their support in the whole of Athens reaches 45.1% of the fans, making them the most popular club in the Greek capital. They are also the most popular club in the working class with a percentage of 37% and in all age groups, as well as among both male and female fans; the vast majority of their fans comes from the centre-left and centre-right of the political spectrum. Outside of Athens, Olympiacos is the most popular club in Central Greece, the Peloponnese, Thessaly, the Aegean and the Ionian Islands. Additionally, they have the highest average all-time attendance in Greek football, having topped the attendance tables in most of the seasons in Super League Greece history.
« Последња измена: 08 Јануар 2015, 16:05:26 LucasCP3 »

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.583
  • Репутација: +3800/-1915
« Одговор #86 послато: 08 Јануар 2015, 16:07:03 »
Ja isto mislim da Panata ima vise navijaca....bili su do pre 20 godina ubedljivo najpopularniji klub u Grckoj, zahvaljujuci fuci a kasnije i basketu....onda je usledila ekspanzija Olija u fuci ali koliko znam iz nekih kontakata iz Grcke i dalje imaju vise navijaca.....

Ван мреже Fiti88

• Члан клуба
  • Модератор
« Одговор #87 послато: 08 Јануар 2015, 16:09:19 »
Ok... to je to. Nisam znao za ovaj podatak. Znam da sam iz priča čuo kako zelenih ima više ali očigledno da se to menja.

Ван мреже LucasCP3

• Звезда му је све
  • Једина љубавииии...
« Одговор #88 послато: 08 Јануар 2015, 16:10:11 »
Ja isto mislim da Panata ima vise navijaca....bili su do pre 20 godina ubedljivo najpopularniji klub u Grckoj, zahvaljujuci fuci a kasnije i basketu....onda je usledila ekspanzija Olija u fuci ali koliko znam iz nekih kontakata iz Grcke i dalje imaju vise navijaca.....

Цитат
According to the most recent polls, Panathinaikos is the 2nd most popular football club in Greece, with nearly 30,2% of the population supporting them. They have a large fanbase in all Greek prefectures (especially in greater Athens and Attica area, central Greece, Peloponnese, Epirus, Thessaly, Aegean islands, Macedonia and Crete), in Cyprus and in the Greek diaspora. Their main rivals are Olympiacos (36%), while AEK and PAOK share 13% of the fans.

Ван мреже LucasCP3

• Звезда му је све
  • Једина љубавииии...
« Одговор #89 послато: 08 Јануар 2015, 18:39:01 »
Jos malo Grcke... :biggrin:

OLY - PAO
Obratiti paznju na pesmu sa pocetka klipa... :hail:

ARIS - PAOK

Ван мреже Zarate

• Звезда му је све
« Одговор #90 послато: 08 Јануар 2015, 20:08:49 »
ПАОК и АЕК скупљају велики број навијача као избеглички тимови из Константинопоља, а ипак су ОЛИ и ПАО па и Арис градски тимови, у Грчкој је много развијенији локал патриотизам него код нас, посебно што и Паниониос , Аполон, Лариса имају одређен број навијача.

Ван мреже DelijeSlovenija

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.674
  • Репутација: +1193/-260
« Одговор #91 послато: 11 Април 2015, 18:56:27 »

Borusija Dortmund.

Ван мреже Гавра

• Члан клуба
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.034
  • Репутација: +1995/-1404
  • ЈА КАДА МЕ ГЛЕДАШ, ПОНОСНО СТОЈИМ, ЈА САМ ЗВЕЗДАШ
« Одговор #92 послато: 05 Мај 2015, 17:08:57 »

Ван мреже LucasCP3

• Звезда му је све
  • Једина љубавииии...
« Одговор #93 послато: 10 Мај 2015, 21:09:17 »

Braca.

Ван мреже Топ

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.309
  • Репутација: +873/-352

Ван мреже DelijeSlovenija

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.674
  • Репутација: +1193/-260
« Одговор #95 послато: 10 Јун 2015, 20:30:09 »

Ван мреже marvelovac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 382
  • Репутација: +92/-565
« Одговор #96 послато: 10 Јун 2015, 23:48:01 »

kojoj fuci? NJih vadi basket, osfp ima vise titula nego svi ostali zajedno tako da ne znam o kojoj fuci pricas... Ubedljivo najvise navijaca ima osfp u grckoj pa pao pa aek

Ван мреже Zarate

• Звезда му је све
« Одговор #97 послато: 24 Јун 2015, 15:26:21 »
Ај да се преместимо овде и да видимо потенцијално занимљиве навијачке утакмице првих фаза ЛЕ и ЛШ:
Го Ахед-Ференцварош
МТК-Војводина
Дебрецин-Сутјеска
Сарајево-Лех
Вардар-Апоел
То је то што се очекује, можда се и десе неке сачекуше нпр. Торциди у Естонији, биће свакако занимљиво.

Ван мреже Fiti88

• Члан клуба
  • Модератор
« Одговор #98 послато: 24 Јун 2015, 15:52:47 »
Koliko meni poljaci i mađari izgledaju veštački... Ceo taj njihov navijački fazon. Aj da kažem kako se ovi prvi i "razvijaju" u neki pokret ali još je to slabo... Mada šta reći tek za ove gore?! Pogotovo kad im vidiš slike s nekog gostovanja. Na nekom stajalištu pored autoputa, poskidali se a svi narasli od steroida.  :a078: U fazonu al' smo zajebani.

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.414
  • Репутација: +4994/-8280
« Одговор #99 послато: 24 Јун 2015, 16:09:53 »
Koliko meni poljaci i mađari izgledaju veštački... Ceo taj njihov navijački fazon. Aj da kažem kako se ovi prvi i "razvijaju" u neki pokret ali još je to slabo... Mada šta reći tek za ove gore?! Pogotovo kad im vidiš slike s nekog gostovanja. Na nekom stajalištu pored autoputa, poskidali se a svi narasli od steroida.  :a078: U fazonu al' smo zajebani.
A Rusi?