• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Односи медија и Црвене звезде

Започео Vatrogasac, Мај 09, 2013, 12:20 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Jimi22

daco82

Samo što pominju Delije a svi znamo odos Delija i aba lige.

Poslato sa ELE-L29 uz pomoć Tapatoka

Новајлија

Цитат: daco82  Мај 14, 2019, 01:04 поподне
Samo što pominju Delije a svi znamo odos Delija i aba lige.

да ли си ти икога препознао од момака ( или ти је неко рекао ко су) који су улетели на терен у петој утакмици па их можеш сврстати у неку од навијачких група?

daco82

Ne razumem pitanje i kakve veze ima to sa mojim postom?

dejandoc

Цитат: Новајлија  Мај 14, 2019, 01:12 поподне
да ли си ти икога препознао од момака ( или ти је неко рекао ко су) који су улетели на терен у петој утакмици па их можеш сврстати у неку од навијачких група?

Prepoznao sam ja Zileta zivotinju iz Kopre nedri, ali mislim da je to najmanje bitno u ovom slucaju.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvija13

Цитат: dejandoc  Мај 14, 2019, 02:29 поподне
Prepoznao sam ja Zileta zivotinju iz Kopre nedri, ali mislim da je to najmanje bitno u ovom slucaju.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako mislimo na istog Zileta on nema veze sa tom navijackom grupom.
*** КИЛОМЕТРИ СВИ ЗБОГ ТЕБЕ ПРЕЂЕНИ, СТВОРИЛИ СУ ПРИЧУ О ЈЕДНОЈ ЉУБАВИ ! ! ! ***

mostarac

Vlada 89

Čovek objasnio

I razjebao one likove koji se zalažu za domaće lige
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

aleksandarasr

Цитат: Vlada 89  Мај 14, 2019, 04:23 поподне
Čovek objasnio

I razjebao one likove koji se zalažu za domaće lige

Hrvati su budale...Kad nema rezultata, sve je sranje i odmah daj da bezimo...Umesto da je Tedeski usao u Cibonu koja ima tradiciju i ime, sigurno bi imali i punu halu i mnogo bolji domaci teren...Ovako ulupa pare svake godine i nista ne uradi...

Vlada 89

Pa to je čovek i rekao
Jedini način da Zagreb ima Evroligaša je Cibona+Cedevita+grad Zagreb
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

aleksandarasr

Цитат: Vlada 89  Мај 14, 2019, 04:32 поподне
Pa to je čovek i rekao
Jedini način da Zagreb ima Evroligaša je Cibona+Cedevita+grad Zagreb

Eto..Nisam gledao sve..Samo onaj deo gde prica o finalnoj seriji...

Новајлија

Цитат: aleksandarasr  Мај 14, 2019, 04:30 поподне
Hrvati su budale...Kad nema rezultata, sve je sranje i odmah daj da bezimo...Umesto da je Tedeski usao u Cibonu koja ima tradiciju i ime, sigurno bi imali i punu halu i mnogo bolji domaci teren...Ovako ulupa pare svake godine i nista ne uradi...

сумљам да би се њему дале одрешене руке да управља Цибоном као са Цедевитом .... има ту "бога оца ствари" које ми не знамо, па чули сте Ацу мало мало па боцне Милићевића за његово вођење Цибоне ....

ДелијаБлок

И АКО НЕ БУДЕШ ПРВА ТИ УЗ ТЕБЕ БИЋЕ БЛОКОВИ!

sindje

Aco Srbine je svojim recima potvrdio, posredno, da su grobari najgori na kugli zemaljskoj.... Bolesnici ni priblizno neku slicnu izjavu da daju...

Шапчанин

Цитат: sindje  Мај 14, 2019, 09:51 поподне
Aco Srbine je svojim recima potvrdio, posredno, da su grobari najgori na kugli zemaljskoj.... Bolesnici ni priblizno neku slicnu izjavu da daju...

Скида их Аца Србин са државне сисе и сав новац претаче у нашу касу?  :001_cool: Креће еуфорија, напада се Ф4...

Ал штета што то изјави други Аца Србин.