• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Играчки кадар

Започео Селектор, Авг 20, 2011, 01:23 поподне

« претходна тема - следећа тема »

DejoGenije

Ma gde hakovan, ovi mu placaju reklamu.
Ali da nije sacekao bar do sutra. Svaka mu cast.
Kapiten ekipe, covek je na poziciji beka a sut i prodor, ma napad generalno kao da nikad kosarku nije igrao.

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

џонињо

Цитат: џонињо  Јун 12, 2019, 10:19 поподне
  Brz oporavak Ognjenu. Zaista nas prate pehovi s povredama, ali moramo se izdići...
KC veliko, ogromno razočarenje. Ipak nije doveden da trpa megu i borac, nego kad je najbitnije, najveći pritisak, da tad povuče ekipu kao pravi lider...Nema ga nigdje.
   Realno je kvalitetniji igrač od Berona kad se sve uzme u obzir, daleko veći pedigre, ali jednostavno nema srce.  Ne inspirišu ga mečevi s velikim nabojem kad je stani pani...
   Ogisa, on jeste dobar ball handler za svoju visinu, ali on ima čini mi se oko 205 cm. Takodje,  on je priučeni plejmejker, nema rutinu i vidi se da se ne osijeća najkomfornije na toj poziciji. Problemi su izraženi i prilikom prenosa lopte ali i kod kreiranja akcija.
Meni najviše smeta što ga ne koristimo na pravi način. On ima značajnu prednost u visini u odnosu na čuvara, i prosto mi je neshvatljivo da se ne spušta na niski post i da na taj način pokuša opteretiti njihove plejmejkere.
Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Celtic

Цитат: Vatrogasac  Јун 12, 2019, 10:25 поподне
Deda?Rivers?

Beron smo gledali u toku sezone kako to radi i videli da to nije dobro.

Isto tako nije trebao biti na terenu u poslednjoj odbrani kao onomad u kupu i opet smo to uradili
DeDa je igrao na četiri u tim trenucima ili je bio na klupi. KC je mogao da prevodi ali ni to nije najsrećnije rešenje. Moj utisak je da se Beronu ponekad da i ta uloga jer ima velikih problema da se demarkira od čuvara.

Послато са Nexus 5X помоћу Тапатока

ognja

Necu da vredjam naseg kapitena, nikad to nisam cinio, ali bih voleo da uputim jedan protest klubu zbog njegovog ponasanja. Odigrao je novu ocajnu utakmicu, i onda se sprda na drustvenim mrezama. Gde je tu postovanje? Od tog kluba jedes hleb covece, a nije bas da si ga zasluzio.
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Vatrogasac

Da samo što Beronu ovo nije pomoglo da se demarkira.Rivers možda nije najsrećnije rešenje ali od Berona u prenosu svakako srećnije
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

NNLice

Цитат: DejoGenije  Јун 12, 2019, 10:21 поподне
Kapiten briljira na instagramu kad vec na terenu nije u stanju. Mogao je sacekati makar da prenoci.

О чему се ради? Немам инстаграм.

ognja

Sklonio je sliku. Bio je onaj crnac iz Oldspice reklame, u Zvezdinom dresu i pisalo je nesto kao za trojku u poslednjoj sekundi... ne mogu ni da se setim tacno.

Bezveze skroz.

DejoGenije

Pisalo je "Budi nezaboravan kao trojka u poslednjok sekundi".

Celtic

Цитат: Vatrogasac  Јун 12, 2019, 10:38 поподне
Da samo što Beronu ovo nije pomoglo da se demarkira.Rivers možda nije najsrećnije rešenje ali od Berona u prenosu svakako srećnije
Prenosio je loptu Beron tokom celog PO ABA lige pa nam to nije smetalo.

Послато са Nexus 5X помоћу Тапатока

MohikanacDzek

Цитат: ognja  Јун 12, 2019, 10:41 поподне
Sklonio je sliku. Bio je onaj crnac iz Oldspice reklame, u Zvezdinom dresu i pisalo je nesto kao za trojku u poslednjoj sekundi... ne mogu ni da se setim tacno.

Bezveze skroz.

Sklonio je zato sto su ga istog momenta popljuvali svi na instagramu...

Valjda je skapirao da nije smesno...  ;)
Poslednji mohikanac navija za Zvezdu !

Vatrogasac

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

bm

van

Mogu Covic i Regland jedini. E, sada posto Regland sada ne moze onda Beron najpogodnije resenje. Mada mu to nije posao i nikad biti nece. Nenadica zaboravite ni on nije plej i nece nikada biti. Cele sezone ne igra i sad da on igra. Da se ne glupiramo. Idemo dalje do 5 e vezane titule.

ognja

Цитат: DejoGenije  Јун 12, 2019, 10:42 поподне
Pisalo je "Budi nezaboravan kao trojka u poslednjok sekundi".

E da... jos sam van takta pa sam zaboravio. Hvala. Boli ovaj poraz bas.

Dicara2311

Ne daj boze da je neki stranac postavio ovo u ovakvoj situaciji, bio bi poslat kuci prvim letom ujutru, a posto je u pitanju kapiten pojesce vuk magarca :a078: