• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Играчки кадар

Започео Селектор, 20 Август 2011, 13:23:31

« претходна тема - следећа тема »

5ar и 1 гост прегледају ову тему.

Косјерац

Celtic

Stručni štab je vrlo zadovoljan onim što je Rivers pokazao na večerašnjem treningu.

Inače, imamo problema sa povređenim igračima. Beron će propustiti nekoliko treninga zbog povrede oka a danas nije trenirao ni Perperoglu.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

ДЕЛИЈЕ

Цитат1: Celtic  12 Фебруар 2019, 00:26:19
Stručni štab je vrlo zadovoljan onim što je Rivers pokazao na večerašnjem treningu.

Inače, imamo problema sa povređenim igračima. Beron će propustiti nekoliko treninga zbog povrede oka a danas nije trenirao ni Perperoglu.

Kakva je situacija sa Lazićem?

Celtic

Цитат1: ДЕЛИЈЕ  12 Фебруар 2019, 00:27:34
Kakva je situacija sa Lazićem?
Ne znam iskreno. Saznaćemo sutra da li i kako trenira. Iskreno bih se iznenadio da nas je mimoišla informacija da je počeo da trenira sa ekipom.

Celtic

Zaboravih da dodam da ni Filip nije trenirao. Znajući Tomićevu praksu da se igrač posle pauze vraća tek kada neko vreme bude u punom trenažnom procesu, verujem da ga nećemo gledati u Nišu.

ДЕЛИЈЕ

Цитат1: Celtic  12 Фебруар 2019, 00:35:52
Ne znam iskreno. Saznaćemo sutra da li i kako trenira. Iskreno bih se iznenadio da nas je mimoišla informacija da je počeo da trenira sa ekipom.

Ok.Nadam se da će biti spreman da igra jer bi nam puno značio na Kupu.

rille83

Uh onda je bas zeznuta situacija. Nadam se da ce se vecina oporaviti i igrati u Nisu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kenjaj Red Star

Цитат1: brax  11 Фебруар 2019, 17:38:09
Гледајући Риверса у прошлости нисам баш обраћао пажњу на детаље попут контроле лопте, организације за саиграче, како чува брже играче а како јаче и слично. И чуди ме колико људи на форуму запази такве ствари.
Ипак, оно што сам запазио, као и сви вјерујем, је да се ради о одличном шутеру и евролигашком играчу. И друго, да се ради првенствено о крилном играчу.
Да је неко прије 10 дана питао на којој позицији смо најпопуњенији и гдје нам је најмање потребно појачање, мислим да би 99% људи рекло да је то на крилу. Лазић као стартер, Перпер као понајбољи и најбитнији играч и Добрић као јако добар у свакој прилици коју је добио, свакако уз Берона најбољи шутер у екипи.
А опет, готово сви презадовољни појачањем.. Неки кажу да Кеј Си може и на бека (на званичном сајту рекоше може и на плеја, не знам чему такво лупање ал ајд)... У претходном периоду смо овдје доста писали о захтјевима за бека у нашој игри и какво је појачање потребно, ако буде долазило. Или плеј или високи pass first комбо бек. Са приближно једном асистенцијом по утакмици, Риверс није ни једно ни друго.
Да ремизирам, квалитетан играч али је питање да ли је то што нам је требало. Сад ћемо још више зависи од шута а уз то сам увијек био поборник оне да главни дио екипе треба да буду домаћи играчи.
Шта је ту је, добродошлица Риверсу и лагано по први трофеј.

Sve tačno ali opet netačno, tj ne slažem se u sledećem:

Rivers donosi pored odličnog šuta vrhunsku kontrolu lopte koja nam vrlo često predstavlja problem. Naročito je kod nas to korisno jer imamo dva andersajzd beka (mislim na Reglanda i Barona)
Pored navedenog igra top odbranu i donosi pobednički mentalitet i vrhunsku radnu etiku koja čini tim profesionalnijim i boljim.

Za domaće igrače me najblaže rečeno bas briga i o tome sam pisao mnogo puta. Ovo je otvoreno tržište i svi igraju za novac i neki interes. To čiji pasoš imaju i da li imaju bosanski i hrvatski a igraju za reprezentaciju Crne Gore a u duši su Srbi je čista manipulacija političara narodnim masama. Reprezentacije i tzv prvenstva (Evrope, Sveta) služe da se političari reklamiraju na turnirima gde je kvalitet prikazanog nula a manipulacija nacionalizma na maksimumu.

Za kraj ne kaže se remiziram već rezimiram, ja ne volim da remiziram (igram nereseno) već da pobedjujem.  :biggrin:

Revolver

Момак је намерно написао ремизирам, чак је и нагласио италик словима.

Вероватно је већину занимало да ли ће се на бачену удицу наћи који вајани лектор да се упеца и да га исправи.

Што се тиче појачања, поздрављам довођење искусног ЕЛ играча и шампиона. Има времена да се утегне за одлучујуће утакмице. Да имамо додатне опције и да не стане машина кад одсеку Берона као Шпанци, а ми без плана Б.

brax

Цитат1: Kenjaj Red Star  12 Фебруар 2019, 09:54:22
Sve tačno ali opet netačno, tj ne slažem se u sledećem:

Rivers donosi pored odličnog šuta vrhunsku kontrolu lopte koja nam vrlo često predstavlja problem. Naročito je kod nas to korisno jer imamo dva andersajzd beka (mislim na Reglanda i Barona)
Pored navedenog igra top odbranu i donosi pobednički mentalitet i vrhunsku radnu etiku koja čini tim profesionalnijim i boljim.

Za domaće igrače me najblaže rečeno bas briga i o tome sam pisao mnogo puta. Ovo je otvoreno tržište i svi igraju za novac i neki interes. To čiji pasoš imaju i da li imaju bosanski i hrvatski a igraju za reprezentaciju Crne Gore a u duši su Srbi je čista manipulacija političara narodnim masama. Reprezentacije i tzv prvenstva (Evrope, Sveta) služe da se političari reklamiraju na turnirima gde je kvalitet prikazanog nula a manipulacija nacionalizma na maksimumu.

Za kraj ne kaže se remiziram već rezimiram, ja ne volim da remiziram (igram nereseno) već da pobedjujem.  :biggrin:

Драго ми је ако има врхунску контролу лопте. Ја то нисам видио у његовој игри, нити да уопште игра нешто пуно са лоптом, отуда и просјек од 1 асистенције по утакмици кроз каријеру, што је мање више ништа. Али као што рекох, најчешће ни не примјећујем такве ствари па остављам простор да нисам у праву.

На Црногорце, Босанце и сл. не гледам као странце и свакако нисам на њих мислио. Са домаћим играчима (па и тренерима) је знатно лакше направити хемију и шампионске екипе, поготово на нашим просторима гдје се мањак квалитета усљед мањка средстава мора надокнађивати радом, енергијом, приступом и сл. Није случајност да смо ми највеће успјехе у ЕЛ правили са 2-4 странца, да смо се у ЛШ квалификовали са 10 домаћих играча у стартних 11, да је Цедевита продисала када се ријешила оне легије индијанаца, да Будућност игра како игра са овим наизглед дрим тимом. Примјера је много.

Ремизирам је намјерно написано, наравно да знам како се исправно каже.

jagodina navija za zvezdu

Цитат1: Celtic  12 Фебруар 2019, 00:37:59
Zaboravih da dodam da ni Filip nije trenirao. Znajući Tomićevu praksu da se igrač posle pauze vraća tek kada neko vreme bude u punom trenažnom procesu, verujem da ga nećemo gledati u Nišu.

Koliko treninga je propustio? Igrace filip 100 %

Celtic

Цитат1: jagodina navija za zvezdu  12 Фебруар 2019, 16:00:49
Koliko treninga je propustio? Igrace filip 100 %
Pa dosta već. Četvorica treba da otpadnu, od toga trojica stranaca. Po svemu sudeći Lazić je i dalje nespreman, tako da će svi domaći biti u 12. Ali to naravno ne znači i da će igrati.

Celtic

Lazić je ipak juče počeo sa punim treningom, ništa ga ne boli i ne oseća posledice povrede.

balja

Veoma dobra vest ali sam mišljenja da kup nije takmičenje gde treba experimentisati sa rovitim igračem. Laza nam izuzetno treba u plej ofu ABA lige.

Звезда ле !

Lazic nam je mnogo potreban za Kup a kasnije i za plejof ABA lige , treba nam njegova lavovska borba  i cvrsta odbrana kakvu svi znamo tako da se nadam da ce on igrati bez problema Kup . Sta se desava sa Beronom koji je stepen njegove povrede i jel ce igrati Kup , i sta se desava sa Perperogluom u kakvom je on stanju i jel spreman za Kup ? Unapred hvala .

Celtic

Цитат1: balja  12 Фебруар 2019, 18:02:58
Veoma dobra vest ali sam mišljenja da kup nije takmičenje gde treba experimentisati sa rovitim igračem. Laza nam izuzetno treba u plej ofu ABA lige.
Nekog rovitog ćemo morati da imamo jer su Lazić, Čović, Stratos i Beron u manjoj ili većoj meri propuštali treninge, ili još uvek propuštaju, treninge. Kada na to dodamo da tri stranca (eventualno dva ako neko dobije pasoš navrat nanos) nemaju pravo nastupa, jasno je da možemo da budemo u problemu.

Disc

Cek jel stvarno postoji mogucnost da niko od nasih stranaca nece dobiti pasos? Steta bi bila da tako oslabljeni idemo na kup a jos su grobari dali svom igracu pasos.

Звезда ле !

Celtic jel moze odgovor na moje pitanje ? Unapred hvala  :biggrin:

северна страна

Celtic

Цитат1: Звезда ле !  12 Фебруар 2019, 18:04:48
Lazic nam je mnogo potreban za Kup a kasnije i za plejof ABA lige , treba nam njegova lavovska borba  i cvrsta odbrana kakvu svi znamo tako da se nadam da ce on igrati bez problema Kup . Sta se desava sa Beronom koji je stepen njegove povrede i jel ce igrati Kup , i sta se desava sa Perperogluom u kakvom je on stanju i jel spreman za Kup ? Unapred hvala .
Ima povredu oka i nekoliko dana ne sme da trenira. Inače nije teška povreda u pitanju ali kada su oči u pitanju potrebna je posebna predostrožnost.