Аутор Тема: Играчки кадар  (Прочитано 4638204 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже vlada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 324
  • Репутација: +72/-75
Одг: Играчки кадар
« Одговор #37140 послато: 10 Јануар 2019, 16:00:46 »
Kad smo kod toga, na koliko je Nenadic potpisao letos kad je dolazio?

Ван мреже Disc

• Веран као пас
  • Поруке: 528
  • Репутација: +129/-147
« Одговор #37141 послато: 10 Јануар 2019, 16:02:38 »
Kad smo kod toga, na koliko je Nenadic potpisao letos kad je dolazio?
Trogodisnji ugovor je potpisao.

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 3.173
  • Репутација: +816/-1094
« Одговор #37142 послато: 10 Јануар 2019, 16:32:55 »
On će ti reći da je Radanov plej i da su nemači pojma Radonja, Borko, Alimpije, Top, Tomić i svi redom treneri u FMP koji su radili sa njim. Maltene sve sam stigao lično da ih pitam za Aleksu, koji mi je jako simpatičan oduvek, i svi su isto rekli, da ne može da igra keca zbog vrlo problematične kontrole lopte i razumevanja igre. Naravno, pričamo o nivou potrebnom za tu ulogu.
Uostalom, statistika govori da gubi više lopti nego što ima asistencija.

Uz to, išla je ovde i priča da je za to što ne igra pleja odgovoran njegov menadžer Marko Jelić i da bi prelaskom kod Miška to bilo drugačije. I evo dočekasmo da Jelićev kljent i prijatelj bude trener, koji voli sa dva pleja da igra, da pri tome još imamo i manjak igrača na toj poziciji. I šansu dobiše i Nenadić i Davidovac ali Radanov ne. To malo podseća na vreme kada su se u FMP na kecu izmenjali Čović, Ljubičić, Rakićević, Pot, Uskoković i ko zna ko još sve a samo Radanov minut nije odigrao na toj poziciji.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
Off Topic
A šta bi na to rekao Bogdanov izumitelj, veliki trenerski um i stručni saradnik i prijatelj velikih voditeljsko televizijskih veličina, Dr.Mr. Gdin Jakovljević? :akosmem:

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 4.828
  • Репутација: +1889/-675
« Одговор #37143 послато: 10 Јануар 2019, 17:03:14 »
Beron putuje u Laktaše ali je pitanje da li će igrati. Cirbes bi trebalo da bude spreman za Valensiju.

Ван мреже [email protected]

• Члан ФК
  • Поруке: 6.253
  • Репутација: +1831/-2982
« Одговор #37144 послато: 10 Јануар 2019, 19:13:25 »
Nipošto stavljati u tim bilo koga ko iole ima kakvu povredu u utakmicama aba lige
Tu je do PO posao završen
A ne treba Boga mi ni po svaku cijenu rizikovati ni sa evropom.Mi eurokup ne možemo uzeti, tako da se polako početi spremati za ono glavno za PO aba lige

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.284
  • Репутација: +388/-746
« Одговор #37145 послато: 10 Јануар 2019, 22:27:49 »
Imam utisak da se neki od nas ponovo late mača i sekire i oni bi da seku tamo gde im nije mesto. Ovaj forum je mesto sučeljavanje mišljenja ali niko od nas nema pravo da isključuje bilo kog igrača iz rostera a pogotovo da ga kvalifikuje vredi ili ne vredi. Voleo bih da taj neko izadje na parket i pokaže koliko zna košarke. Ove mlade generacije nekako plasiraju sport iz fotelje pritom ne videvši ni deo parketa. Svi igrači koji su sada u rosteru su budućnost Crvene Zvezde te stoga priča ka eliminaciji nekih od njih prosto nije higijenska. To dolaze neki novi klinci, za neko drugo vreme jer ti neki drugi klinci poput nametanog Apića moraju mnogo da rade da bi bili na nivou zahteva kluba. Uostalom pominjani je imao šansu da se nametne prošle sezone na pripremama pa nije to uradio. Polako ja ni njega ne isključujem iz budućnosti stvar je trenerskog tima da li je on njima interesantan igrač. Mi ponovo i ono malo što smo dobili davanjem šanse Nenadiću koji je za divno čudo izgledao solidno a tim moćnije sa njim nego sa Filipom ruku na srce, krećemo da blatimo jer je neko ovde zamislio da ponovo seče mačem i da je pod hitno potrebno dovesti pleja kako bi svoj ego zadovoljio. Ova ekipa ima hemiju i pokazala je da može da igra ozbiljnu košarku a pogotovo stručni štab koji radi dobar posao. Strpimo se svi da dodjemo do rezultata. Nikakva panika nas ne sme voditi ka ciljevima ove sezone ostavimo to instiuciji i futuri oni troše državne kase ne mi. Odigrali smo lošu utakmicu i sada smo valjda izvukli pouke iz nje da nikoga ne smemo podceniti i da mi treba da imamo bolji pristup tim utakmicama od protivnika jer većina ima bar duplo veće budžete od nas. I još nešto nikada više pristup sa prijateljskih utakmica ovo je takmičenje i mi u njemu moramo da budemo maksimalni i odgovorni.Sve je košarka i 16 faula do bonusa po utakmici i različiti napadi i odbrane i različiti rosteri od utakmice do utakmice ali je osnovni uslov uvek borbeniji i angažovaniji od svakog protivnika. To se na kraju zove uspeh.

Ван мреже Достојевски

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 231
  • Репутација: +241/-120
  • Делија момак у најлепше доба
« Одговор #37146 послато: 10 Јануар 2019, 22:32:39 »
Извињавам се ако је писано о овоме, пратим све, не сјећам се да је било говора.

Селтик, шта мислиш, да ли Томић види Симанића да буде испомоћ мало на 3, нарочито кад се враћа Фаје и он и Кешељ "морају" добити минуте? И кад нам је још додатно скраћена ротација одсуством Берона и Лазића.

Само размишљам наглас, јер ми је жао да гледамо Боришу мање на терену, а свакако и Фаје и Кешељ заслужују минуте.

Можда се и Кешељ мало врати на 3?

Можда би требало и Стратос да одмори неко гостовање у АБА кад смо већ ријешили питање 1.мјеста.
« Последња измена: 10 Јануар 2019, 22:36:29 Достојевски »

На мрежи Celtic

• Модератор
« Одговор #37147 послато: 10 Јануар 2019, 22:49:00 »
Извињавам се ако је писано о овоме, пратим све, не сјећам се да је било говора.

Селтик, шта мислиш, да ли Томић види Симанића да буде испомоћ мало на 3, нарочито кад се враћа Фаје и он и Кешељ "морају" добити минуте? И кад нам је још додатно скраћена ротација одсуством Берона и Лазића.

Само размишљам наглас, јер ми је жао да гледамо Боришу мање на терену, а свакако и Фаје и Кешељ заслужују минуте.

Можда се и Кешељ мало врати на 3?

Можда би требало и Стратос да одмори неко гостовање у АБА кад смо већ ријешили питање 1.мјеста.
Nema ni govora o tome. Simanić će imati lepu minutažu i po povratku Fajea, kako je igrao tu će biti ozbiljna borba za poziciju startera. Kešelj je tu treća opcija, ili četvrta ako imamo u vidu da se Stratos dobro pokazao i kao četvorka.
Na trojci, i pored povrede kapitena, nemamo razloga za brigu. Dobriću, Radanovu i Davidovcu je to i inače primarna pozicija.

Ван мреже Bajudza

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 309
  • Репутација: +102/-106
« Одговор #37148 послато: 11 Јануар 2019, 01:42:45 »
Mi cemo u laktasima onda igrati sa:
Renglend - nenadic - dobric
Covic - davidovac - stratos

Ovako nesto ako odmaramo i berona. Plus keselj da uzima min na 3,4.

Ван мреже samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.173
  • Репутација: +2755/-696
« Одговор #37149 послато: 11 Јануар 2019, 02:59:37 »
Meni djeluje da Tomicu vise fali neki kombo bek nego plej. Jer on nedostatak Reglanda lakse rijesi, nego nedostatak Berona u petorci. Vjerujem, po onom sto gledam, da kad bi Tomica pitali da izabere samo jednog iz citavog tima..da bi on Berona uzeo. Recimo Dzekson, sto se sastavit ne moze u Podgorici, kod nas bi procvetao.

На мрежи Celtic

• Модератор
« Одговор #37150 послато: 11 Јануар 2019, 08:51:24 »
Meni djeluje da Tomicu vise fali neki kombo bek nego plej. Jer on nedostatak Reglanda lakse rijesi, nego nedostatak Berona u petorci. Vjerujem, po onom sto gledam, da kad bi Tomica pitali da izabere samo jednog iz citavog tima..da bi on Berona uzeo. Recimo Dzekson, sto se sastavit ne moze u Podgorici, kod nas bi procvetao.
Upravo tako.

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.138
  • Репутација: +257/-257
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
« Одговор #37151 послато: 12 Јануар 2019, 01:53:54 »
Srećan rođendan našem kapitenu Branku Laziću!!!Želim mu brz oporavak i da vodi ovu generaciju do svih trofeja ove sezone!!!

Ван мреже Team Platin

• Члан ФК
  • Поруке: 56
  • Репутација: +14/-11
« Одговор #37152 послато: 12 Јануар 2019, 14:14:46 »
Dzekon je bio na korak od raskida ugovora jer nije u dobrim odnosima sa Gordicem,medjutim smena Dzikica je totalno preokrenula situaciju tako da je Dzekson dobio poprilicno bitnu ulogu dok je Gordic
marginalizovan.

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.507
  • Репутација: +945/-252
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
« Одговор #37153 послато: 12 Јануар 2019, 19:29:48 »
Zajedno sa Superkupom odigrali smo 30 mečeva za sada ove sezone.
Ovako je izgledao šut za 3 poena Reglenda:

prvih 14 utakmica - 21/46 (46%)
narednih 16 utakmica - 15/52 (29%)

Nikad nije važio za nekog šutera, ovo je neka realnija njegova slika - prodori i poludistanca.
Ono što je na veoma visokom nivou su asistencije, diriguje kao nikada u karijeri  :aplauz:

U poređenju s Ročestijem npr, samo u šutu sa distance zaostaje (i to dosta), u svim ostalim segmentima mislim da je bolji igrač.
Uprkos drastičnom padu procenta za 3, zadovoljan sam Reglendom, nadomestio je na drugi način. Najkonstantniji košarkaš.

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 6.757
  • Репутација: +3093/-5637
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #37154 послато: 12 Јануар 2019, 19:50:47 »
Ma Reglend je macka, sa njim nema nikakvih problema. Covek je najkonstantniji igrac i tek ce biti najbolji kad je najbitnije, uveren sam.

Samo da ne bude vise onakvih gluposti od upisa kao posle slabe partije protiv Unikahe, gde se pozivalo na otkaz jer je dogovorio nesto sa drugim klubom pa ga boli kita vise.

На мрежи Celtic

• Модератор
« Одговор #37155 послато: 12 Јануар 2019, 19:52:25 »
Za razliku od Ročestija, Regland je dobio ulogu lidera i poverenje trenera. Čini se da i inače više voli da preuzme odgvornost. Ali ovako igrački mislim da je Tejlor za klasu kvalitetniji igrač.

Ван мреже миша09

• Члан ФК
  • Поруке: 1.032
  • Репутација: +2038/-376
  • Сви смо ми Благоје Јововић!
« Одговор #37156 послато: 12 Јануар 2019, 20:00:11 »
Мишљења сам да Регланд једноставно нема довољно центиметара да може константно да храни центре. Сви смо до сада приметили да Цирбес и Оџо не добијају довољно лопти, иако неретко успеју да изборе позицију испод коша, али пас по правилу касни или га не буде. Поготово кад треба да се баци пас из централног дела терена. Ту Регланд једноставно не види преко дефанзивца, или види, али нема могућност да баци пас преко њега јер је хендикепиран висином.  Сетимо се са којом лакоћом је то радио Јовић (198цм). Цирбес или Кузмић се угузе скроз под обруч где следи пас на време и лагана егзекуција. Цирбес је брдо пута укуцавао из тих позиција 2+1 јер је добијао лопту на време, а нама је то деловало као много лако. И јесте, кад имаш плеја од безмало два метра. Сад, са Регландових 182цм и Човићевих 178цм то не иде скоро никако, јер момци не виде преко одбране у највећем броју случајева, а ту губимо Цирбеса којем је велики квалитет добро позиционирање у раном нападу, где врло брзо угура противничког центра испод табле, али паса нема... онда је нервозан, греши, фаулира и јеби га.

Ван мреже Antibarbarus

• Члан ФК
  • Поруке: 565
  • Репутација: +211/-1103
« Одговор #37157 послато: 12 Јануар 2019, 20:14:24 »
Rocesti je ofanzivna zver, ali bezi od odgovornosti i kontakta kao djavo od krsta.
 Reglend je dosta cvrsci u tom smislu, ali ni on ni Beron mi ne deluju kao kapacitet za resavanje tvrdih, bitnih, neizvesnih zavrsnica. Verujem da ce u tim situacijama lopta ici doktoru Stratosu.

Veceras smo gledali jednu od retkih ovosezonskih neizvesnih zavrsnica, i nisam nimalo odusevljen kako je to izgledalo. Ali dobro, pise se pobeda i jaca pobednicki mentalitet.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 19.459
  • Репутација: +5551/-6930
« Одговор #37158 послато: 12 Јануар 2019, 20:19:17 »
Regland ima itekako i prednosti i mana ali da je najkonstantniji to nije i daleko je od toga

На мрежи Celtic

• Модератор
« Одговор #37159 послато: 12 Јануар 2019, 20:21:12 »
Tako je Mišo. Zato Regland i teško može sam da iznese organizaciju igre, o Filipu da i na pričamo u tom kontekstu. I danas je Regland izvukao stvar jer je počeo da igra kao skorer, što mu je veliki plus.
Naša igra je postavljena tako da imamo dva beka koji vrte pik a najbolje rešenje i dobar ugao dodavanja se traži kroz pas igru.
Zato nam je i Stratos zlata vredan, morao bi da bude i Davidovac, a igrači poput Lazića, Dobrića, Nenadića, Radanova se muče kad im se da veća uloga u kreaciji pošto ne čitaju situacije baš najbolje, a neki brljaju i pri spuštanju pasa.