Аутор Тема: Млађе категорије  (Прочитано 783224 пута)

Bojdo, ilijadejanović и 4 гостију прегледају ову тему.

На мрежи chee

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.301
  • Репутација: +457/-202
Одг: Млађе категорије
« Одговор #5500 послато: јуче у 22:35:02 »
Dajte koju rijec o Zivanovicu i Popovicu, sta igraju, koliko godina imaju, prednosti i mane...

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 4.642
  • Репутација: +1843/-655
« Одговор #5501 послато: јуче у 22:38:15 »
Uopšte ne poznajem ove klince ali odmah upada u oči Nemanja Popović. Po meni dečko je veliki potencijal. Čini mi se da je viši od 201, koliko piše na netu. Ima ono nešto košarkaško u sebi.
Naravno Paunović dominantan, tu nema spora. Izuzetne atletske sposobnosti, solidna rešenja pronalazi. Ima materijala i kod Vasića, Živanovića (preslikani Danga), Radakovića, Tomaševića ... Čini mi se da postoji značajno veći potencijal nego što se priča.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
Da se nadovežem na svoj upis od pre tačno godinu dana. Čini se da smo otprilike na istom. Popović i Živanović kao glavni prospekti.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 359
  • Репутација: +124/-225
« Одговор #5502 послато: јуче у 22:57:17 »
Samo konstatujem da je to samo jedan juniorski klupski turnir iako Evroliga stoji iza njega i  da su danas, u Zvezdinom sastavu bili 10 igraca 2001.godista i 2-ica 2002 dok u sastavu Venezije 3-ica su 2001. godista, 4-ica 2002 i 5-ica 2003. Tako da danasnja utakmica nije najrelevantnija za procenu kvaliteta i dometa igraca. Svakako ce U18 EP dati bolju sliku jer cu tada Zvezdini igraci u reprezentaciji igrati protiv prave konkurencije.

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.458
  • Репутација: +904/-244
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
« Одговор #5503 послато: јуче у 23:15:29 »
Pa ovo je jedini put do završnice Evrolige, ima težinu. Svi nosioci igre Olimpijakosa su 2001. godište npr... Ili seti se Aba lige gde je dozvoljen nastup igračima rođenim 2000. godine... Mi takvog imamo samo jednog i nije bio faktor, sve mlađi igrači, i prošetali smo se do F4 sa svih 5 pobeda. Nije godište jedini pokazatelj da li je neki meč merilo.

Ван мреже mynx

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.930
  • Репутација: +438/-527
« Одговор #5504 послато: јуче у 23:38:52 »
Popovic igra 4...moze i na 3....negde pise i da igra 5 ali nema veze sa tom pozicijiom niti je nekad igrao ....niti ce igrati nekad to rodjen 2001 god i to skoro krajem god par dana do 2002 mu fali....tako da jos raste ima 204cm trenutno....preduge ruke....sigurno ce imati konacnu visinu Bjelice....dobar je i licem i ledjima ka kosu....zna kosarku....tehnika odlicna....inteligentan....atletski odlican....odlicna asistencija....sve u svemu jedina mana sut malo gde ima prostora za napredak....nba igrac ako sve bude po planu siguran sam....Zivanovic je u medijima pre par godina najavljivan kao najveci Srpski talenat....posle toga kao propao prevara i td....sada opet bljesnuo....znaci toplo hladno....ali po meni su te novine i komentari pojedinih ljudi katastrofa....zamisli da za klinca u 17 god koji je tek poceo karijeru da napises da stagnira i da nece biti od njega nista....i to da procita taj klinac slucajno koliko je to deprimirijauce za njega....a mlad je karijera je tek pred njim....znaci treba da puste klince da treniraju i igraju bes negativnih komentara i losih procena....sto se njega licno tice odlican atleta....nego ga ovde uporedio sa Dangubicem....ppdsecaju ali mislim da ce klinac imati puno vecu karijeru....Manojlovic je mladji god dana od trenutnog godista i ne igra puno ali ogroman potencijal isto ....Karapandzic moze biti dobar plej u buducnosti ima iq....ostale nisam nesto preterao gledao....

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.234
  • Репутација: +357/-725
« Одговор #5505 послато: данас у 01:05:15 »
Zanimljive opaske na ove mlade igrače. Ove današnje dve utakmice su pokazale da Zvezda ponovo ima zanimljivu generaciju klinaca gde ovi godinu dana iskusniji normalno više vuku tim. Interesantno je da u odnosu na prošlu sezonu većina igrača pokazuje napredak u šutu pre svega Živanović koji bi mogao da izraste u ozbiljno krilo. Popović biser normalno mora da radi na šutu još. Ovi momci još rastu i tu očekujem sa razvojem tela da postanu i ozbiljni projekti. Meni interesantan Kolarić mislim da će ići do ozbiljne visine takodje i Perović čini mi se i za razliku od predhodnih centara momci znaju dosta košarke i nisu samo meso na terenu. Vasić, Mašić, Karapandžić. Svejedno najtalentovaniji zaslužuju odmah šansu bar na nivou KLS pa onda u FMP.

На мрежи Bojdo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 369
  • Репутација: +137/-146
« Одговор #5506 послато: данас у 01:35:39 »
Bez suta, Popović će imati ozbiljne probleme, a u juniorskom takmičenju Srbije, procenti su mu katastrofa. 2/21 za 3P, u tom segmentu je nažalost prisutna stagnacija a ne napredak.
 Ne znam, ima li neko da ga pogura, oko angažovanja nekog individualnog trenera za sut. Šarić je na taj način dosta napreodvao, tako da uz ogroman rad i pravilne savjete, mogao bi i Popović.

Živanović je dosta racionalizovao svoju igru na ovom turniru,  malo je popravio sut, ali za beka i dalje je to nedovoljno, 10/34 29% u prvenstvu Srbije. Nadam se da će i dalje ici uzlaznom putanjom.

« Последња измена: данас у 01:43:43 Bojdo »

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 19.213
  • Репутација: +5515/-6832
« Одговор #5507 послато: данас у 10:14:09 »
Danas u 16:00 protiv Cedevite.Prenos na Areni 2

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.234
  • Репутација: +357/-725
« Одговор #5508 послато: данас у 11:40:00 »
Ja prvenstvo Srbije nisam gledao a smešno je ovaj turnir karakterisati kroz to složićete se nebitno prvenstvo koje služi za uigravanje. Meni je kvalifikacioni turnir merilo njihovog napretka u odnosu na ono od prošle sezone jer sam to odgledao.