Млађе категорије

Аутор Тема: Млађе категорије  (Прочитано 736120 пута)

Nenad88 и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 6.707
  • Репутација: +4607/-3172
Одг: Млађе категорије
« Одговор #5180 послато: 28 Мај 2018, 16:59:42 »
Zapao mi je za oko jedan mlad momak !
:поп:

Ван мреже pusti ime

• Веран као пас
  • Поруке: 738
  • Репутација: +204/-586
« Одговор #5181 послато: 29 Мај 2018, 15:01:00 »
tpmasevic pozvan za seniorsku ekimu monte nigersa

Ван мреже ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.507
  • Репутација: +479/-1093
« Одговор #5182 послато: 29 Мај 2018, 20:13:48 »
Odakle je on?

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 300
  • Репутација: +112/-188
« Одговор #5183 послато: 30 Мај 2018, 00:41:47 »
Iz Niksica.

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.325
  • Репутација: +2090/-723
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #5184 послато: 02 Јун 2018, 13:54:40 »
Javni čas škole košarke Crvene zvezde u Zrenjaninu

KK Crvena zvezda mts u saradnji sa Aviv Parkom Zrenjanin orgnizuje Javni čas škole košarke u Zrenjaninu. Termin održavanja je subota, 2. jun , od 16 do 20 časova.

I ove godine se Zvezdin letnji karavan, namenjen najmlađima, dolazi u Zrenjanin. U saradnji sa Aviv Parkom organizuje se Javni čas škole košarke u subotu, 2. juna, koji je u planu da traje od 16 do 20 časova. Najmlađim polaznicima, koji se već uveliko prijavljuju, i ovog puta je omogućen rad sa trenerima koji su dokazano najbolji u radu sa decom, ali i osveženja i slatki paket. Škola košarke će biti organizovana u nekoliko školskih časova, a namenjena je deci uzrasta od 6 do 14 godina.

Svi zainteresovani dečaci i devojčice, koji žele da se isprobaju na košarkaškom terenu u Aviv Parku Zrenjanin sa najboljim trenerima KK Crvene Zvezde i da tog dana prođu školu košarke sa njima, mogu se prijaviti svakog dana od 10h do 22h na telefon: 023/521-330.

Zato, već u subotu, 2. juna, pozivamo svu zainteresovanu decu iz Zrenjanina i okoline na košarkaški teren u Aviv Parku i garantumo sjajno košarkaško iskustvo i fenomenalno druženje!

Javni čas škole košarke u Zrenjaninu je samo jedna od aktivnosti koje crveno-beli organizuju pred letnji košarkaški kamp, koji će se i ove godine održati u Vrnjačkoj Banji i na Zlatiboru. Za ovo nezaboravno iskustvo i prvu smenu u Vrnjačkoj Banji moći ćete da se prijavite i tokom trajanja Javnog časa škole košarke u Aviv Parku u Zrenjaninu. Za sve informacije i prijave možetete kontaktirati: +381 66 325-955 , kao i e-mail adresu: [email protected]

Čekamo vas na terenu!

Ван мреже Bajudza

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 280
  • Репутација: +95/-97
« Одговор #5185 послато: 03 Јун 2018, 02:34:54 »
Jel su sve selekcije mladje nase sampioni kao u fudbalu?

Ван мреже miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.067
  • Репутација: +454/-138
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #5186 послато: 03 Јун 2018, 02:39:33 »
:bravo:

Jesu  :win: :prvak:

Ван мреже Bajudza

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 280
  • Репутација: +95/-97
« Одговор #5187 послато: 03 Јун 2018, 02:45:39 »
Bila bi fora ako osvojimo u basketu da se okupe sve mladje selekcije u kosarci i fudbalu i zene s njima i da se pokazu svi trofeji i koliko smo izdominirali u 2 najbitnija sporta u ovoj drzavi :)

Ван мреже Ивањица навија за Звезду

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 421
  • Репутација: +534/-135
  • Optimisticni pesimista
« Одговор #5188 послато: 17 Јул 2018, 16:36:29 »
MVP Turnira regiona za 2005 godiste je Matija Milosevic iz OKK Ivanjica. Vele da se radi o beku trenutno visokom oko 180cm.
Nadam se da  je klub poslao svoje ljude i da imaju dobar pregled stanja u ovoj generaciji.

Sad je u Karakasu, mozda pre 10 dana bio kamp generacije 05 i ovaj malisa je osvojio 1v1 i na trojkama bio drugi (sutirao sa zavojem oko suterske ruke), navija za groblje, ali rekao je kad bi ga Zvezda pozvala, da se ne bi dvoumio, nego odmah presao

Ван мреже mirkozivko

• Члан ФК
  • Поруке: 90
  • Репутација: +25/-39
« Одговор #5189 послато: 18 Јул 2018, 23:52:39 »
Kako neko u Ivanjici navija za stoku? Ogromna manjina jel tako?

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk

Ван мреже djura.net

• Члан КК
  • Поруке: 113
  • Репутација: +31/-46
« Одговор #5190 послато: 31 Јул 2018, 19:21:11 »
Na EP za juniore dobili smo crnu goru, a najbolji u njihovom timu bio nas tomasevic :)
A kod nas se u produzetku istakao paunovic i bio medju boljim strelcima na utakmici.
Do sad na prvenstvu najbolje brojke ima pecarski, uvek je na 20+ poena.

Ван мреже frenky

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 72
  • Репутација: +29/-20
« Одговор #5191 послато: 31 Јул 2018, 20:56:33 »
Gledao sam tekmu do odprilike minut i po do kraja kad smo gubili 7 razlike i nemam pojma kako smo okrenuli. Sto se tice Paunovica imao dosta dobrih ulaza i tako postigao uglavnom sve poene, sa druge strane medjutim svaki put kad dobije loptu samo na kos gleda, zabija se u u reket i koliko god da je teska situacija on gleda da zavrsi, nikakvu viziju nema, takodje par glupih poludistanci uzeo.

Od ostalih nasih mislim da je to Arijan Lakic al on nevidljiv nema ulogu u ovom timu a nije mnogo ni igrao mislim. Tomasevic jbg nisam znao da je nas pa nisam obratio posebnu paznju na njega, rekao bih da vecinu poena dao iz pika inace

Ван мреже dejandoc

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 207
  • Репутација: +87/-34
« Одговор #5192 послато: 14 Август 2018, 18:26:18 »
Nisam znao gdje da stavim ovo pa cu ovdje. Ako mislite da nije odgovarajuca tema, molim vas da prebacite.

Naime, ne znam koliko vas je u toku ali u Bijeljini postoji kosarkaski klub Buducnost ciji su osnivaci Dario i Dragana Cojic. Taj klub je uspio da afirmise podosta mladih igraca koji su se otisnuli u razne klubove po Evropi. Neki od njih su nas Borisa Simanic, Sikiras, Salic i jos mnogo klinaca koji su otisli u Italiju i Spaniju.
Prethodnih dana je u Bijeljini boravio jedan od poznatijih skauta iz svijeta kosarke.

S obzirom da, koliko sam upucen, Dario je vjerni navijac KKCZ, mislim da bi bilo pametno na nekom nivou razviti saradnju sa Buducnoscu. Dugorocno gledano, mislim da bi to mogla biti obostrano korisna saradnja.

Ван мреже Miki8

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 125
  • Репутација: +24/-102
« Одговор #5193 послато: 14 Август 2018, 20:12:14 »
Gledao sam tekmu do odprilike minut i po do kraja kad smo gubili 7 razlike i nemam pojma kako smo okrenuli. Sto se tice Paunovica imao dosta dobrih ulaza i tako postigao uglavnom sve poene, sa druge strane medjutim svaki put kad dobije loptu samo na kos gleda, zabija se u u reket i koliko god da je teska situacija on gleda da zavrsi, nikakvu viziju nema, takodje par glupih poludistanci uzeo.

Od ostalih nasih mislim da je to Arijan Lakic al on nevidljiv nema ulogu u ovom timu a nije mnogo ni igrao mislim. Tomasevic jbg nisam znao da je nas pa nisam obratio posebnu paznju na njega, rekao bih da vecinu poena dao iz pika inace
Ne blamiraj se covece, Paunovic itekako ima vizuju sa pozicije beka, lepo je proigravao visoke igrace  mnogo puta. Naravno da ce se zabiti u reket kada ima brz prvi korak i vidi otvoren put prema kosu, gde uvek skoro zavrsi ili bude fauliran, Paun je veoma inteligentan igrac.
« Последња измена: 14 Август 2018, 20:16:27 Miki8 »

Ван мреже Miki8

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 125
  • Репутација: +24/-102
« Одговор #5194 послато: 14 Август 2018, 20:13:12 »
Nisam znao gdje da stavim ovo pa cu ovdje. Ako mislite da nije odgovarajuca tema, molim vas da prebacite.

Naime, ne znam koliko vas je u toku ali u Bijeljini postoji kosarkaski klub Buducnost ciji su osnivaci Dario i Dragana Cojic. Taj klub je uspio da afirmise podosta mladih igraca koji su se otisnuli u razne klubove po Evropi. Neki od njih su nas Borisa Simanic, Sikiras, Salic i jos mnogo klinaca koji su otisli u Italiju i Spaniju.
Prethodnih dana je u Bijeljini boravio jedan od poznatijih skauta iz svijeta kosarke.

S obzirom da, koliko sam upucen, Dario je vjerni navijac KKCZ, mislim da bi bilo pametno na nekom nivou razviti saradnju sa Buducnoscu. Dugorocno gledano, mislim da bi to mogla biti obostrano korisna saradnja.
Tesko da ce  pustiti ijednog svog igraca posle  epizode  zvane Borisa Simanic. Od nasih mladjih kategorija nikakve vajde, jos uvek nismo izbacili nekog super talenta , svi se pogube u groblju zvanom FMP.

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 902
  • Репутација: +229/-618
« Одговор #5195 послато: 17 Август 2018, 22:00:13 »
Koji su igrači u reprezentaciji U16 iz Zvezde.

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
« Одговор #5196 послато: 17 Август 2018, 22:11:44 »
Nikola Manojlovic i Lazar Joksimovic. Kao i Stefan Jovovic koji igra za CG.

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
« Одговор #5197 послато: данас у 00:36:27 »
Nemanja Popović : Mi Balkanci smo tehnički bolji nego oni sa strane

Цитат
Popović je kratko prokomentarisao i namere za sledeću sezonu.

"Ostaću nadam se još jednu sezonu u juniorima i posle se nadam da ću preći u prvi tim Crvene zvezde" kaže mladi košarkaš crveno-belih.