• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Рад управе клуба

Започео Селектор, 20 Август 2011, 13:18:50

« претходна тема - следећа тема »

Mirko_Kozuhe, D-Rose, РСБ и 4 гостију прегледају ову тему.

Да ли Небојша Човић треба да остане на челу клуба?

Да
1037 (88.3%)
Не
138 (11.7%)

Укупно гласова: 1175

aragorn

Ok, rekli ste sta ste imali i tu stajemo. Ova tema ma koliko da ima veze sa nasim klubom je politika, a o tome se ovde ne prica. Praticemo da li ce nesto da se desi na ovu temu (cisto sumnjam) i to je to. Dakle, bilo kakava politika, analiziranje sta je neki kriminalac rekao i slicno, ovde nece biti moguce komentarisati. Ovo je informacija i ujedno upozorenje. Oni koji se ne budu pridrzavali ovoga sto sam napisao snosice konsekvence...

@Brigel: Ne ne mozete tako da ga oslovljavate na ovom forumu. Sta god bio i kakav god bio Tegeltija, vredjanja na ovom forumu nisu dozvoljena. To je vise stvar kulture i lepog vaspitanja nego misljenja ili odnosa prema pojedincu. Dakle i za to ce da slede sankcije. Ako vam se isplati da budete banovani zbog vredjanja jednog tako nevaznog lika - samo izvolte...

mr nono

Када ће се знати састав Управног Одбора ?

bjela

I jel imate neku informaciju kada ce biti pustene sezonske karte? Trebalo bi za neki dan da odem van zemlje na neko vreme, a jako zelim da uzmem sezonsku, pa bi mi svaka informacija znacila.

marcos

Цитат1: bjela  22 Септембар 2011, 10:58:02
I jel imate neku informaciju kada ce biti pustene sezonske karte? Trebalo bi za neki dan da odem van zemlje na neko vreme, a jako zelim da uzmem sezonsku, pa bi mi svaka informacija znacila.
nisam siguran ili mislim da ce pustiti od ponedeljka

Шомикс

Хоће бити чланарине и када?

Miloš

znaci do ponedeljka kompletiramo roster,Ristovic je izjavio da ce karte biti pustene po komletiranju tima

Игор

И онда дође Пешић и каже да се неће више доводити појачања :D

Вајти

Какве везе са прелазним роком има Светислав Пешић, особа која каже да су нетачне тврдње како ће преузети наш клуб?

gledaoc

aragorn

On je rekao da ne planira pojacanja, sto se svakako ne odnosi na dogovorene igrace  :D

marcos

Цитат1: aragorn  23 Септембар 2011, 12:35:25
On je rekao da ne planira pojacanja, sto se svakako ne odnosi na dogovorene igrace  :D
ae daj neki info bate :ziveli2:

crazynorth75

To što novinari stave u naslov, obično nema veze sa ovim u tekstu, a pogotovo ovi iz ružnala. Kari je izjavio, bar prema pisanju ružnala, sledeće: '' Mi smo za sada kompletirali sastav. Trenutno smo sa pojačanjima završili, kasnije ćemo da vidimo.'' a u naslovi istog teksta stoji - Nema više pojačanja.  :pljas:

petdrag

Imate naseg predsednika Covu na radio fokusu 101.4 ! Uzivo idu pitanja slusalaca pa ko hoce moze da pocne da reseta!!! :))

РСБ

Ако је неко слушао (не знам да ли и даље траје) нека напише нека питања и одговоре, ако се сети .

necete me prevariti 1970

тренутно иде прича бла бла бла политика,економија,друштвена ситуација .... јбт никако да дођу до питања 4 и Ракоча  :biggrin: што интересује 5 милиона Срба  :biggrin:

petdrag

Samo je napomenuo na pocetku da ove godine ne moze nista da obeca... Ali je i dodao da nismo Pesica dovodili da bi se borili za opstanak!!  :srbinosm:

Селектор

Мислим да је ово број Фокуса

+381 11 356-4941

РСБ

Дајте линк ако има преко нета да се слуша то .  :srbinosm:

necete me prevariti 1970

Цитат1: Селектор  24 Септембар 2011, 11:32:20
Мислим да је ово број Фокуса

+381 11 356-4941

бирате непостојећи број !

Shulc82

http://radio.nadjime.net/

Skinite ovaj player jer je odličan i tu imate sve radio stanice koje mogu da se slušaju preko neta.