• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Рад управе клуба

Започео Селектор, 20 Август 2011, 13:18:50

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Да ли Небојша Човић треба да остане на челу клуба?

Да
1038 (88.2%)
Не
139 (11.8%)

Укупно гласова: 1177

Најдоски др Илија

Дотичном говнару бих поручио да спреми вазелин, ова година ће много да боли! :njegajbmo:

Mark0

http://www.b92.net/info/vesti/index.phpyyyy=2011&mm=09&dd=19&nav_category=120&nav_id=543053

Podgorica -- Srđa Popović, advokat porodice Đinđić, rekao da Ćoki, koga je Miloš Simović naveo kao naručioca ubistva premijera Zorana Đinđića, je u stvari Nebojša Čović.

hahahahahaahahahaha

Игор

Сад одједном Човић наручиоц убиства. Одакле сад то ? Где сте били све ове године да га оптужите него то баш сада, када се прави моћна Звезда одједном Човић наручио убиство. Много сте ми сумњиви ...

točilo

WhiteZombie

19 Септембар 2011, 15:33:34 #64 Last Edit: 19 Септембар 2011, 15:37:56 by WhiteZombie
Sta sada vise nije kostunica narucio ubistvo? :поп: Kao sto je Popovic pricao pre par godina...
Ma bre ovo su gluposti...

Vlax

Ma daj, kakav Covic. Ovo vec prerasta u politicku pricu ali ma koliko bio zajeban Covic je daleko od toga da moze da naruci ubistvo premijera. U Srbiji se zna ko se pita za sve i ko ima moc da to uradi.

Ignorisacemo ovo kao budalastinu.

munze

Ma optuzivao ga je i ona gnjida Bagzi kad je "aplicirao" za mesto svedoka-saradnika. Naravno , posle toga nista nije bilo.
A mogu da se kladim u sta god hocete da ce Tegeltija u nekom trenutku da potegne ovo.

WhiteZombie

Pa da Fegentlija je borac za ulazak u EU i atentat na Djindjica mu je tesko pao  :esvasta:

Magnet91

Ma bre pocela im predizborna kampanja, svasta ce te cuti od rezimskih medija narednih meseci...
Nebi me cudilo da Covica uhapse zbog zvezde, jer su navijaci veliko glasacko telo, a uhapsice verovatno i kostunicu i mozda nekog naprednjaka,  cisto da ubiju vise muva jednim udarcem...

trotter

Цитат1: munze  19 Септембар 2011, 16:01:01
A mogu da se kladim u sta god hocete da ce Tegeltija u nekom trenutku da potegne ovo.

Može on da potegne Čovićev k....

Attention whore može jedino da bude nalupan sa vremena na vreme zbog "starih zasluga"

Ne znam zašto se daje tolika pažnja govedu čija je svrha postojanja mržnja prema Zvezdi.

Zamolio bih da se njegovo ime više ne pominje na ovoj temi. Ako baš mora nek se otvori tema žuta štampa kao u fudbalu.

Izvinite što sam ovakav ali meni  skače pritisak svaki put kad pročitam njegovo ime.

munze

Цитат1: trotter  19 Септембар 2011, 16:15:35
Može on da potegne Čovićev k....

Attention whore može jedino da bude nalupan sa vremena na vreme zbog "starih zasluga"

Ne znam zašto se daje tolika pažnja govedu čija je svrha postojanja mržnja prema Zvezdi.

Zamolio bih da se njegovo ime više ne pominje na ovoj temi. Ako baš mora nek se otvori tema žuta štampa kao u fudbalu.

Izvinite što sam ovakav ali meni  skače pritisak svaki put kad pročitam njegovo ime.

:thumbup:  saglasan

Dragan Stojkovic Piksi

Zasto je Covic godinama unazad sprecavan da udje u KKCZ je svima jasno i vidljivo iz aviona,iako se znalo da je samo on spas,sto se i pokazalo na kraju.Ove optuzbe ne verujem da plasiraju glodarski mediji jer su ovo veoma ozbiljne stvari i nemaju veze sa sportom.Sada su se pojedinci iz vlasti uplasili eventualnog uspeha Zvezde i eventualnog novog Covicevog politickog angazovanja jer zna se koju armiju "vuce" Zvezda.

ЦПСШ

Maksimalno Profesionalan Artukovicev Branilac nastavlja da briljira.

Бригел

Цитат1: trotter  19 Септембар 2011, 16:15:35

Можемо ли онда од сада да га зовемо Смрадан Фегетлија?  :njegajbmo:

trotter

WhiteZombie

Ocemo li 5 oktobra videti nove crveno-bele dreseve?  :vitez:

Душан

Цитат1: Mark0  19 Септембар 2011, 15:17:28
http://www.b92.net/info/vesti/index.phpyyyy=2011&mm=09&dd=19&nav_category=120&nav_id=543053

Podgorica -- Srđa Popović, advokat porodice Đinđić, rekao da Ćoki, koga je Miloš Simović naveo kao naručioca ubistva premijera Zorana Đinđića, je u stvari Nebojša Čović.

hahahahahaahahahaha

Isti onaj advokat Srdja Popovic, potpisnik inicijative za bombardovanje Beograda i jedan od aktera afere Bodrum? E ako on tako kaze, onda mora da je istina  :001_rolleyes:

Димитри Симеон

ovo samo govori o velicini i snazi Zvezde i drzavnom projektu antizvezdastva, ciji je izvrsni alat tjudmanov klub.
a dacic tadic djunic tole.. a oni kao nisu  profiteri postali posle atentata.. dokel misle da su bezbedni
cia bia mosad masoni ni oni ,ne postoje... ni hrvatska tajna sluzba koju sam ja naveo jednom kao glavnog izvrsioca.
mi zvezdasi smo vlast i treba da sudimo tom olosu rezimsko sistemsko masonko glodarskom sto pre. bombe na jna .

munze

20 Септембар 2011, 05:08:46 #78 Last Edit: 20 Септембар 2011, 05:12:51 by munze
Цитат1: Димитри Симеон  20 Септембар 2011, 04:34:56
ovo samo govori o velicini i snazi Zvezde i drzavnom projektu antizvezdastva, ciji je izvrsni alat tjudmanov klub.
a dacic tadic djunic tole.. a oni kao nisu  profiteri postali posle atentata.. dokel misle da su bezbedni
cia bia mosad masoni ni oni ,ne postoje... ni hrvatska tajna sluzba koju sam ja naveo jednom kao glavnog izvrsioca.
mi zvezdasi smo vlast i treba da sudimo tom olosu rezimsko sistemsko masonko glodarskom sto pre. bombe na jna .
[/quote

O pa to je DEZ:clap: :clap:

daba

Цитат1: WhiteZombie  19 Септембар 2011, 20:13:33
Ocemo li 5 oktobra videti nove crveno-bele dreseve?  :vitez:

Hocemo,ono sto sam ja video lepo izgledaju prednja strana klasika,pozadi takodje lepo ali koliko se secam dizajn koji nismo imali do sada,uglavnom lepi dresovi.