Анкета

Да ли Небојша Човић треба да остане на челу клуба?

Да
946 (87.5%)
Не
135 (12.5%)

Укупно гласова: 1081

Анкета

Шта би требало да буду даљи кораци управе да би спремно дочекали завршницу сезоне:

Поверење тренеру и тренутном саставу
121 (24.8%)
Смена тренера
98 (20.1%)
Промена играчког кадра
89 (18.3%)
Само ангажовање појачања
179 (36.8%)

Укупно гласова: 487

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 2473021 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.117
  • Репутација: +2048/-698
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #22960 послато: 01 Фебруар 2019, 08:51:36 »
Tema!!!

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.481
  • Репутација: +1059/-1298
« Одговор #22961 послато: 01 Фебруар 2019, 22:40:06 »
uprava je obezbedila finansije za ovu sezonu, ništa se ne duguje - za to kapa dole.

Navijači i "košarkaška publika" su se lepo podigli u januaru, 3 puna Pionira...nažalost poraz od Valensije i, posebno, Limoža će, bojim se, to solidno narušiti.

Po meni smo trebali dovesti igrača u pred Limož ili Unikahu u 1.delu 2.faze EC. Zbog čega nismo - znaju uprava i Tomić.

ako ikoga dovodimo - valjalo bi što pre. Imamo još 12 dana.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 5.388
  • Репутација: +2948/-2858
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #22962 послато: 02 Фебруар 2019, 14:59:59 »
Nismo odavno pisali o ambicijama kluba, šta mislite o tome i mislite li da su se u međuvremenu one promenile.

Nešto sam razmišljao, da li je naš predsednik kluba već pomalo postao zadovoljan postignutim, te je prestao da klub gura dovoljnim vetrom da bi se ostvarile velike ambicije koje, nadam se, svi ovde delimo.

Šta mislite? Da li je  Nebojša Čović od nekoga ko se " ne zadovoljava prosekom" došao do toga da mu je prosek sasvim ok? On je ranijih godina stalno isticao da je Zvezda klub najviših ciljeva. U zadnje vreme, pak, često ističe kako nije tragedija da klub ne bude prvi, i kako nigde nije zapisano u kamenu da je Zvezda stalni prvak. Ukoliko je time mislio da se bori za pošteno takmičenje, kako na jadranu, tako i u KLS, sve i pod rizikom da ne budemo prvi, onda kapa dole. Ali ako je to neka naznaka gubitka sportske ambicije da se stalno napada vrh, onda smo mi kao klub u prilicnom problemu.

Zašto mi je to sada palo na pamet? Pa jednostavno, čini mi se da se Zvezda sa Radonjićem nije zadovoljavala ovakvom igrom tima koja jedino što obećava jeste neizvesnost u plej ofu. Istina je da niko ne može da predvidi kako ćemo mi izgledati na kraju sezone, ako ovakav roster ostane. Za ostale učesnike plej ofa je jasno, Partizan funkcioniše na prinscipu napaljenosti i publike, tim im jeste koliko toliko konsolidovan, ali daleko su od ozbiljnog takmaca za titulu. Realno, u poluufinalu će na nas, a šanse su im ne velike. Kad bi igrali, koljim slučajem finale, šanse bi im bile mizerne. No oni bi se već time zadovoljili, jer je opet znatno bolje od prethodne dve očajne sezone. Cedevita se konsolidovala posle tragikomičnog starta sezone, i Budućnost će, sa trećeg mesta, imati ozbiljne probleme da ih prođe u polufinalu. Podgoričani su ubedljivo najjači roster od 4 plej of tima, ali su nepoznanica po pitanju motivacije i vođenja. Ne deluju mi kao jak kolektiv ukoliko bi se igrale tesne završnice.

I tu sad dolazimo do nas, ja bukvalno ne mogu prstom da pogodim kako ćemo da delujemo, čak ni približno. Ono što me zaista plaši je što ne vidim, ili se ne sećam, kako smo uspevali toliko da pobeđujemo pre ove krize? Da li na individualni kvalitet Raglanda ili na neku drugu foru. Toga sad nema, delujemo bezidejno u napadu a mlohavo u odbrani.

Dakle, da li su naše ambicije da vladamo izdahnule zajedno sa posetom u Pioniru?

На мрежи Celtic

• Модератор
« Одговор #22963 послато: 02 Фебруар 2019, 15:40:33 »
Mislim da ti je premisa pogrešna, a to je da biti najbolji u Srbiji, ozbiljno konkurisati za titulu u ABA i EL a igrati standardno EC nisu visoki ciljevi za klub poput našeg. Iz mnogo razloga je potpuno nerealno da mi budemo stalno u EL, a pogotovlo da budemo jedini iz ABA lige.

Što se konkretno Čovića tiče, nema šanse da su se njegove ambicije smanjile. Ono što se vrlo verovatno promenilo to je opsesija da se baš svake godine i po svaku cenu pravi najbolji tim na Jadranu. Mi smo letos možda mogli da probamo da pravimo od babe devojku ali bi nas to verovatno basnoslovno koštalo i bili bismo još brojnija legija stranaca, sa opet neizvesnim ishodom jer to nije model koji po pravilu donosi uspeh.
Dakle, moje mišljenje je da klub realno postavlja ciljeve i planove.

Ono gde svakako ima mesta kritici to su konkretni potezi i uopšte koncepcija sportskog sektora. Jasno je da imamo sve uslove za dugoročno planiranje i razvoj igrača, imajući u vidu filijalu, sistem sa kaljenjem igrača i mlađe selekcije. A opet prilično je to sve konfuzno, izlaze nam maltene klonirani 3/2 igrači iz sistema, ne vidi se previše strategije u tome.
Takođe, na nivou kluba bi novouspostavljeni Stručni savet trebalo da usvoji određene smernice, da se bar okvirno prati košarkaška filozofija koja nam daje veće izglede u modernoj košarci. A ne da iz godine u godinu to menjamo, pa prošle sezone nemamo klasičnu peticu a ove ih imamo četiri.

Ван мреже noleRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 144
  • Репутација: +79/-50
« Одговор #22964 послато: 10 Фебруар 2019, 13:10:40 »
Nedavno je vodjena diskusija da li bi angazovanje pojacanja narusilo dobru hemiju i atmosferu u i oko tima, tada sam pisao da me vise plasi da li ce neangazovanje pojacanja narusiti hemiju i atmosferu oko kluba s obzirom kakvi smo kao kosarkaska publika. Vec sada se osjeca bolja hemija i atmosfera oko kluba, hipoteticki jos jedno pojacanje bi dovelo do prave euforije. Naravno, navijacima ovo izuzetno prija dok je tezi dio posla na treneru i strucnom stabu da opravda ocekivanja ovakve publike.

Ван мреже MIKELIII

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 181
  • Репутација: +16/-216
« Одговор #22965 послато: 10 Фебруар 2019, 13:20:57 »
Nedavno je vodjena diskusija da li bi angazovanje pojacanja narusilo dobru hemiju i atmosferu u i oko tima, tada sam pisao da me vise plasi da li ce neangazovanje pojacanja narusiti hemiju i atmosferu oko kluba s obzirom kakvi smo kao kosarkaska publika. Vec sada se osjeca bolja hemija i atmosfera oko kluba, hipoteticki jos jedno pojacanje bi dovelo do prave euforije. Naravno, navijacima ovo izuzetno prija dok je tezi dio posla na treneru i strucnom stabu da opravda ocekivanja ovakve publike.
Jos Teo  :biggrin:

На мрежи Deda Stanoje

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 220
  • Репутација: +110/-58
« Одговор #22966 послато: 10 Фебруар 2019, 13:28:47 »
Sa psiholoske strane ovo je tacno iz vise razloga.Prvo,imamo novo lice na treninzima napokon.Drugo,rejting igraca je sampionski i u startu je najtrofejniji igrac u rosteru sto ce dici moral i angazovanje drugim igracima.Stvara se i utisak jos jace konkurencije jer smo sada na 16 imena u timu,cetvorica se nece skidati.U glavnom adrenalin u ekipi ce biti dosta veci a u to cemo se uveriti vec u KRK.Ako ga osvojimo,bicemo u 5.brzini u PO sto je i primarni cilj u sezoni.

Ван мреже DukaMilos

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 126
  • Репутација: +52/-133
« Одговор #22967 послато: 11 Фебруар 2019, 22:42:11 »
Da li se meni cini ili je sve manje dilova sa zalizanim? Ako je tako, onda jedno veliko bravo za upravu. To zlo sto dalje od Zvezde.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 19.677
  • Репутација: +5621/-7030
« Одговор #22968 послато: 11 Фебруар 2019, 22:43:50 »
Kako sve manje kad je pola tima njegovo
Od kad on to nama čini zlo?Odakle takve gluposti

На мрежи milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.748
  • Репутација: +1344/-1099
« Одговор #22969 послато: 11 Фебруар 2019, 22:54:35 »
Kako sve manje kad je pola tima njegovo
Od kad on to nama čini zlo?Odakle takve gluposti

16 Igraca  pod ugovorom plus strucni stab.

Zirbes, Keselj, Borisa. Lazic, Filip.   

Nazad u skolu i obnova gradiva iz matematike drug moj. :vasil: :ziveli2:

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 19.677
  • Репутација: +5621/-7030
« Одговор #22970 послато: 11 Фебруар 2019, 23:31:28 »
16 Igraca  pod ugovorom plus strucni stab.

Zirbes, Keselj, Borisa. Lazic, Filip.   

Nazad u skolu i obnova gradiva iz matematike drug moj. :vasil: :ziveli2:
+Dobrić,Davidovac,Kešelj

На мрежи Celtic

• Модератор
« Одговор #22971 послато: 12 Фебруар 2019, 00:33:00 »
Igrači koji dolaze iz FMP nebitno iz koje su agencije. To su pre svega naši igrači. Kao što je Alimpijević više bio Čovićev pulen nego Miškov.
Od igrača sa strane samo je Cirbes iz Beobasketa, a i njegov povratak u klub je pre svega bio motivisan njegovom željom da se vrati.

Ван мреже djura.net

• Члан КК
  • Поруке: 265
  • Репутација: +59/-70
« Одговор #22972 послато: 13 Фебруар 2019, 11:36:00 »
Ne bih nista protiv imao da nas misko pojaca na leto ascericem i miskovicem.
Zlo koje ne bih vise da vidim u blizini kluba je safetova, odnosno dragutinoviceva agencija.

Ван мреже vlada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 367
  • Репутација: +84/-81
« Одговор #22973 послато: 13 Фебруар 2019, 11:44:06 »
Celtic,

Ima li kakvih informacija u vezi Lazarevica? Jel se prikljucio treninzima? Izvinjavam se unapred ako je vec neko pisao, da ne listam sad 4-5 stranica unazad.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 5.388
  • Репутација: +2948/-2858
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #22974 послато: 13 Фебруар 2019, 11:47:22 »
Celtic,

Ima li kakvih informacija u vezi Lazarevica? Jel se prikljucio treninzima? Izvinjavam se unapred ako je vec neko pisao, da ne listam sad 4-5 stranica unazad.

Na ovoj temi ces tesko to da nadjes :) Pitaj na temi o FMP-u.

На мрежи Celtic

• Модератор
« Одговор #22975 послато: 13 Фебруар 2019, 12:48:21 »
Celtic,

Nije još ali se očekuje uskoro. Sve je u redu sa njim.

Ван мреже van

• Веран као пас
  • Поруке: 656
  • Репутација: +118/-170
« Одговор #22976 послато: 13 Фебруар 2019, 13:08:54 »
Sta ljudi broje. Pa svako ima menadzera danas i klinci od 15 godinama. A, kad nam dovede ekstra igraca dobar je. Boli me uvo za Miska i ostale, ali sta je lose biti  u dobrim odnosima sa najboljim menadzerom Evrope. Smesno razmisljanje.

На мрежи saxon83

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 218
  • Репутација: +200/-665
« Одговор #22977 послато: 17 Фебруар 2019, 19:05:15 »
Svaka cast gosn Covicu na jos jednom izgubljenom trofeji od ovih ljudskih gamadi..
Bas se radi planski,od trenera do igraca...  :aplauz:
Samo nastavi tako , ti si Zvezdu podigao iz pepela,izgleda da ces je ti i sahraniti.

На мрежи mad4red

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.772
  • Репутација: +793/-1017
« Одговор #22978 послато: 17 Фебруар 2019, 19:34:12 »
Sada postaje jasno da nikakav sistem ne postoji u klubu, jedini sistem je bio gosn DrMr Dejan Radonjic. Sve pre njega i posle njega je cemer, ocaj i jad.
Ako ostanemo bez EL i ove godine (zaista ne vidim nacin da je osvojimo), mislim da je vreme za odredjene promene u klubu. Poslednje dve sezone su za zaborav. Izgubiti od ovakvih gurbeta dve godine zaredom, to je kriminal.

На мрежи somebody75

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 489
  • Репутација: +305/-266
« Одговор #22979 послато: 17 Фебруар 2019, 19:43:09 »
Ma da,sada drzi konferencije  :facepalm: :

" Čovićeva vanredna konferencija u Nišu "

" Partizan je odbranio pehar Kupa Radivoja Koraća, ali Crvena zvezda nije sačekala dodelu medalja, već se odmah povukla sa terena, a odmah potom i napustila dvoranu.

Novinarima je nedugo potom saopšteno: prvi čovek crveno-belih Nebojša Čović će sa početkom od 20 sati u obližnjem hotelu održati vanrednu konferenciju za novinare.."