Анкета

Да ли Небојша Човић треба да остане на челу клуба?

Да
884 (88.9%)
Не
110 (11.1%)

Укупно гласова: 994

Анкета

Да ли сте задовољни избором Филипа Сунтурлића на место в.д.  директора?

Да
130 (25.8%)
Не
374 (74.2%)

Укупно гласова: 504

Анкета

Да ли сте задовољни радом Небојше Човића?

Да
708 (74.5%)
Не
242 (25.5%)

Укупно гласова: 950

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 2405795 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.054
  • Репутација: +2523/-804
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #22760 послато: 28 Децембар 2018, 10:23:18 »
Kako je brat zakucavao auuuu... Secam se da sam uvek obozavao njegova zagrevanja gde bude par puta neko zversko kucanje. Milsim da je imao ispod 2m, a tako lep odraz i varenje, milina :)
Zato sa distance nije mogao vola da ubode  :travka:

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.746
  • Репутација: +978/-1480
« Одговор #22761 послато: 28 Децембар 2018, 10:37:16 »
Ne secam se da smo tada koristili zargon "kamenjar", da jesmo Koprivici bi to bilo drugo ime  :mrgreen:
Ali bio je jak i borben, uprkos sutu koji nije postojao ja sam ga gotivio

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.869
  • Репутација: +2695/-544
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
« Одговор #22762 послато: 28 Децембар 2018, 10:57:15 »
ostao mi je u sećanju njegov air ball sa poludistance odakle je šutirao sam kao duh...al dobro vratimo se temi

Ван мреже sokolovic sokol

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 362
  • Репутација: +210/-249
« Одговор #22763 послато: 28 Децембар 2018, 18:25:15 »
i jovan koprivica je imao neki suludi ugovor tipa 600k evra?

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.746
  • Репутација: +978/-1480
« Одговор #22764 послато: 28 Децембар 2018, 23:38:54 »
Cela ekipa tada sa strucnim stabom, tetkicama, domarima, predsednikom kluba nije zajedno imala 600k evra  :mrgreen:

Ван мреже Димитрије

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.612
  • Репутација: +890/-239
« Одговор #22765 послато: 29 Децембар 2018, 11:29:56 »
Off Topic
Цитат: Игор Ракочевић
- Davne 2004-te godine, predstavljali smo Crvenu zvezdu na utakmici ABA lige protiv Krke iz Novog Mesta. Utakmicu je bilo jako bitno pobediti, i atmosfera je bila napeta, ozbiljna. Naš tadašnji trener Zmago Sagadin nije imao previše poverenja u mog kolegu i prijatelja Jovana Koprivicu, koji je inače bio poznat po fantastičnoj odbrani, velikom srcu i hrabrim potezima. Ipak, trener je od njega želeo da se iskljucivo posveti skoku i odbrani, zabranio mu je da šutira trojke, i u neku ruku ga je kaznio zbog želje da više učestvuje u napadu, time što ga je držao na klupi bez minuta igre više od mesec dana. Ipak, na ovoj utakmici odlučio je da mu da šansu i rekao mu je: 'Kopriva, ulaziš u igru, cepaj odbranu i nemoj SLUČAJNO da si šutnuo trojku'! Ja sam se obradovao što Jovan dobija konačno šansu jer sam voleo da igram sa njim... Ušao je u igru, bio je naš napad. Lopta je došla do njega, na nekih 8 metara od protivničkog koša. Kako je dotakao loptu po prvi put, dignuo se u vazduh i mrtav 'ladan šutnuo trojku sa 8 metara preko ruke......i dao je 'bez koske'.... Ja pomislih 'dobro je, neće se trener naljutiti', okrećem se ka treneru, a ispred mene protrčava razjareni Jovan koji u rukama drži ZAMIŠLJENI MITRALJEZ pomerajući ga levo-desno uz ratničku grimasu na licu, derući se 'ratatatatatata' puca na SVOG ROĐENOG TRENERA i saigrače na klupi. Ja sam izgledao ozbiljno kao na ovoj slici ali sam u sebi umirao od smeha, kao i ostali igrači. Trener se okreće ka meni i govori 'Rakac, ovaj je lud!??', a ja da padnem od smeha, kleknem dole kao da vežem pertlu gledam dole u patike i grizem se za usne da ne puknem na sred terena od smeha... Trener je odmah Jovana izbacio iz igre (opet nije igrao ni minut jos 2 meseca), ali je Jovan kupio naša srca i podario nam jedan od najzabavnijih momenata ikada - prisetio se Rakočević.

Ван мреже bari91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 393
  • Репутација: +551/-184
« Одговор #22766 послато: 29 Децембар 2018, 17:00:03 »
Jovan Koprivica - kakve fizikalije, monstrum.
Tacno je da je kucao kao da je iz Bronksa a ne iz Beograda. Isto tako je tacno da mu je sut bio problematican.
Medjutim, on je u odbrani mogao da cuva bukvalno bilo koga. Ja se secam, posto smo tih godina naravno kuburili sa igrackim kadrom (najblaze receno) - Koprivica preuzme protivnickog centra, spusti se u onaj svoj polucucanj i nema sile koja moze da ga pomeri.
Na kraju mu je karijera bila manje-vise nikakva. Tokom iste je nekoliko puta zestoko udarao glavom u parket, dozviljavao potrese mozga, razne povrede, itd.
Poslednjih godina pominjan u medijima po nekim drugim stvarima, koje nemaju bas veze sa kosarkom...

Baj d vej, kad se pomenu tako neka imena, setis se nekih sezona iz proslosti i nasih rostera... To je bio aparthejd, pravi pravcati.
ALi zato je bitno da nase crno-bele "komsije" kukumavce - po sistemu "Ko o cemu k..va o postenju".

Ван мреже sokolovic sokol

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 362
  • Репутација: +210/-249
« Одговор #22767 послато: 30 Децембар 2018, 16:37:42 »
Cela ekipa tada sa strucnim stabom, tetkicama, domarima, predsednikom kluba nije zajedno imala 600k evra  :mrgreen:
2002 i 2003 je bilo para. zika pauk i gmaz vesic.
ugovor je naravno nacin za isisavanje para preko kluba.

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.054
  • Репутација: +2523/-804
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #22768 послато: 31 Децембар 2018, 13:54:51 »
ТЕМА!!!
Јован Копривица, Ајзеа Морис, Саша Братић, Мута Николић, Кречковић, Милутин Алексић, Владимир Тица и остали - тема о бившим кошаркашима а Весић и Жика Паук на теми о претходним руководствима ако уопште та тема и постоји на кошаркашком ПДФ-у.

На мрежи DZONI_NBGD

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 12
  • Репутација: +5/-19
« Одговор #22769 послато: 05 Јануар 2019, 12:02:32 »
Jel zna neko nesto o polukriminalnom napadu na klub pred ng sto je Nebojsa jutros spomenuo kod Sarape ?

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.417
  • Репутација: +2064/-2732
  • Ulica Dragoslava Šekularca
« Одговор #22770 послато: 05 Јануар 2019, 12:04:24 »