Анкета

Да ли Небојша Човић треба да остане на челу клуба?

Да
927 (87.3%)
Не
135 (12.7%)

Укупно гласова: 1062

Анкета

Шта би требало да буду даљи кораци управе да би спремно дочекали завршницу сезоне:

Поверење тренеру и тренутном саставу
95 (21.1%)
Смена тренера
94 (20.8%)
Промена играчког кадра
86 (19.1%)
Само ангажовање појачања
176 (39%)

Укупно гласова: 451

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 2457223 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.145
  • Репутација: +2582/-813
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #22760 послато: 28 Децембар 2018, 10:23:18 »
Kako je brat zakucavao auuuu... Secam se da sam uvek obozavao njegova zagrevanja gde bude par puta neko zversko kucanje. Milsim da je imao ispod 2m, a tako lep odraz i varenje, milina :)
Zato sa distance nije mogao vola da ubode  :travka:

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.827
  • Репутација: +1049/-1540
« Одговор #22761 послато: 28 Децембар 2018, 10:37:16 »
Ne secam se da smo tada koristili zargon "kamenjar", da jesmo Koprivici bi to bilo drugo ime  :mrgreen:
Ali bio je jak i borben, uprkos sutu koji nije postojao ja sam ga gotivio

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.869
  • Репутација: +2698/-544
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
« Одговор #22762 послато: 28 Децембар 2018, 10:57:15 »
ostao mi je u sećanju njegov air ball sa poludistance odakle je šutirao sam kao duh...al dobro vratimo se temi

Ван мреже sokolovic sokol

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 391
  • Репутација: +225/-259
« Одговор #22763 послато: 28 Децембар 2018, 18:25:15 »
i jovan koprivica je imao neki suludi ugovor tipa 600k evra?

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.827
  • Репутација: +1049/-1540
« Одговор #22764 послато: 28 Децембар 2018, 23:38:54 »
Cela ekipa tada sa strucnim stabom, tetkicama, domarima, predsednikom kluba nije zajedno imala 600k evra  :mrgreen:

Ван мреже Димитрије

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.623
  • Репутација: +910/-243
« Одговор #22765 послато: 29 Децембар 2018, 11:29:56 »
Off Topic
Цитат: Игор Ракочевић
- Davne 2004-te godine, predstavljali smo Crvenu zvezdu na utakmici ABA lige protiv Krke iz Novog Mesta. Utakmicu je bilo jako bitno pobediti, i atmosfera je bila napeta, ozbiljna. Naš tadašnji trener Zmago Sagadin nije imao previše poverenja u mog kolegu i prijatelja Jovana Koprivicu, koji je inače bio poznat po fantastičnoj odbrani, velikom srcu i hrabrim potezima. Ipak, trener je od njega želeo da se iskljucivo posveti skoku i odbrani, zabranio mu je da šutira trojke, i u neku ruku ga je kaznio zbog želje da više učestvuje u napadu, time što ga je držao na klupi bez minuta igre više od mesec dana. Ipak, na ovoj utakmici odlučio je da mu da šansu i rekao mu je: 'Kopriva, ulaziš u igru, cepaj odbranu i nemoj SLUČAJNO da si šutnuo trojku'! Ja sam se obradovao što Jovan dobija konačno šansu jer sam voleo da igram sa njim... Ušao je u igru, bio je naš napad. Lopta je došla do njega, na nekih 8 metara od protivničkog koša. Kako je dotakao loptu po prvi put, dignuo se u vazduh i mrtav 'ladan šutnuo trojku sa 8 metara preko ruke......i dao je 'bez koske'.... Ja pomislih 'dobro je, neće se trener naljutiti', okrećem se ka treneru, a ispred mene protrčava razjareni Jovan koji u rukama drži ZAMIŠLJENI MITRALJEZ pomerajući ga levo-desno uz ratničku grimasu na licu, derući se 'ratatatatatata' puca na SVOG ROĐENOG TRENERA i saigrače na klupi. Ja sam izgledao ozbiljno kao na ovoj slici ali sam u sebi umirao od smeha, kao i ostali igrači. Trener se okreće ka meni i govori 'Rakac, ovaj je lud!??', a ja da padnem od smeha, kleknem dole kao da vežem pertlu gledam dole u patike i grizem se za usne da ne puknem na sred terena od smeha... Trener je odmah Jovana izbacio iz igre (opet nije igrao ni minut jos 2 meseca), ali je Jovan kupio naša srca i podario nam jedan od najzabavnijih momenata ikada - prisetio se Rakočević.

Ван мреже bari91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 413
  • Репутација: +591/-221
« Одговор #22766 послато: 29 Децембар 2018, 17:00:03 »
Jovan Koprivica - kakve fizikalije, monstrum.
Tacno je da je kucao kao da je iz Bronksa a ne iz Beograda. Isto tako je tacno da mu je sut bio problematican.
Medjutim, on je u odbrani mogao da cuva bukvalno bilo koga. Ja se secam, posto smo tih godina naravno kuburili sa igrackim kadrom (najblaze receno) - Koprivica preuzme protivnickog centra, spusti se u onaj svoj polucucanj i nema sile koja moze da ga pomeri.
Na kraju mu je karijera bila manje-vise nikakva. Tokom iste je nekoliko puta zestoko udarao glavom u parket, dozviljavao potrese mozga, razne povrede, itd.
Poslednjih godina pominjan u medijima po nekim drugim stvarima, koje nemaju bas veze sa kosarkom...

Baj d vej, kad se pomenu tako neka imena, setis se nekih sezona iz proslosti i nasih rostera... To je bio aparthejd, pravi pravcati.
ALi zato je bitno da nase crno-bele "komsije" kukumavce - po sistemu "Ko o cemu k..va o postenju".

Ван мреже sokolovic sokol

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 391
  • Репутација: +225/-259
« Одговор #22767 послато: 30 Децембар 2018, 16:37:42 »
Cela ekipa tada sa strucnim stabom, tetkicama, domarima, predsednikom kluba nije zajedno imala 600k evra  :mrgreen:
2002 i 2003 je bilo para. zika pauk i gmaz vesic.
ugovor je naravno nacin za isisavanje para preko kluba.

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.145
  • Репутација: +2582/-813
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #22768 послато: 31 Децембар 2018, 13:54:51 »
ТЕМА!!!
Јован Копривица, Ајзеа Морис, Саша Братић, Мута Николић, Кречковић, Милутин Алексић, Владимир Тица и остали - тема о бившим кошаркашима а Весић и Жика Паук на теми о претходним руководствима ако уопште та тема и постоји на кошаркашком ПДФ-у.

Ван мреже DZONI_NBGD

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 15
  • Репутација: +6/-31
« Одговор #22769 послато: 05 Јануар 2019, 12:02:32 »
Jel zna neko nesto o polukriminalnom napadu na klub pred ng sto je Nebojsa jutros spomenuo kod Sarape ?

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.036
  • Репутација: +2220/-2910
  • Ulica Dragoslava Šekularca
« Одговор #22770 послато: 05 Јануар 2019, 12:04:24 »

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 19.459
  • Репутација: +5551/-6930
« Одговор #22771 послато: 21 Јануар 2019, 14:58:05 »
Novo pojačanje Zvezde - Lutrija Srbije
Novi član tima sponzora i pojačanje KK Crvena zvezda mts - Državna Lutrija Srbije!

KK Crvena zvezda mts potpisao je višegodišnji ugovor sa „Državnom lutrijom Srbije" i tako sa još jednim velikim imenom pojačao „pul sponzora" koji su stali uz crveno-bele i brend Crvena zvezda.

Kao jedan od najvećih klubova u Evropi, KK Crvena zvezda našao je svog partnera u „Državnoj lutriji Srbije" vodećoj kompaniji u svojoj industriji na Zapadnom Balkanu.

Pouzdanost, efikasnost, profesionalizam, društvena odgovornost, timski rad, integritet ... osnovni su principi poslovanja „Državne lutrije Srbije" i gotovo su identični načelima po kojima već godinama radi i KK Crvena zvezda.

Pored učinka na terenu, KK Crvena zvezda mts napravio je još jedan veliki korak na ojačanju „pula sponzora" u kojima se nalaze ugledne kompanije i na prvom mestu prijatelji crveno-belih.

KK Crvena zvezda mts izražava veliko zadovoljstvo što se među tim prijateljima, od danas nalazi i „Državna lutrija Srbije".

http://www.kkcrvenazvezda.rs/novo-pojacanje-zvezde---lutrija-srbije-21-01-2019.html?fbclid=IwAR3RhySBBbg1aUTZdqKNnV84SY6o-VikjhjXxnqyi9jhBrzYaq7MmaRDyZU

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 6.757
  • Репутација: +3093/-5637
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #22772 послато: 21 Јануар 2019, 15:58:23 »
Zna li se cifra koju dobijamo?

Ван мреже van

• Веран као пас
  • Поруке: 653
  • Репутација: +118/-170
« Одговор #22773 послато: 22 Јануар 2019, 01:45:20 »
Ne pise cifra. Ali pise da je ugovor visegodisnji. Lutrija Srbije moze dosta da plati, drzavni sponzor uz Telekom dva jaka sponzora. Pre neki dan pitpisali smo i neku kozmetiku Old....., ali to je verovatno simbolicna suma.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.470
  • Репутација: +1055/-1296
« Одговор #22774 послато: 23 Јануар 2019, 09:27:06 »
Old Spice :biggrin:

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 19.459
  • Репутација: +5551/-6930
« Одговор #22775 послато: 23 Јануар 2019, 10:05:38 »
Možda su dali šampone da se ne desi isto kao fudbalerima da nemaju  :)

На мрежи Vucko1985

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.149
  • Репутација: +585/-1473
« Одговор #22776 послато: 29 Јануар 2019, 23:35:11 »
Bruka i sramota. Od evroligaske ekipe do ekipe kojoj packe lupaju Bresa, Ulm, Andora, Limoz... Mucno za gledanje. To je moja ocena naseg ucesca u Evrokupu ove sezone. Ode najuspesniji trener u istoriji kluba, a mi pokusavamo da ga zamenimo pocetnicima. Tomicu dati sansu da pokusa da podigne ekipu, popravi igru i osvoji kup. U suprotnom, Sale Obradovic je konacno slobodan... Dovesti dva igraca, jednog kombo beka umesto Filipa i centra umesto Odza ili Cirbesa, ako imamo ambiciju da osvojimo ABA ligu, ako nemamo neka se to jasno i glasno kaze da se ne nerviramo. I da se malo vise obrati paznja na mladje kategorije, poceo je Partizan da nam uzima najtalentovanije klince ispred nosa.

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 6.757
  • Репутација: +3093/-5637
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #22777 послато: 29 Јануар 2019, 23:38:56 »
Covic je broj 1 adresa na kojoj treba traziti razloga ovakvog brodoloma kluba za samo godinu i po dana.

Zahvalan sam ja na svemu, ali da batali on retoriku "setite se gde smo bili 2011" godine. Secam se, care, necu nikad da zaboravm to, ali necu ni da zatvaram oci pred gomilom losih poteza koje vuces.

Sve je ovo pocelo kada je resio da umesto ozbiljnog trenera koji je ovde postavio sistem, za novog trenera postavi golobradog klinca koji u karijeri nije vodio cak nijedan jedini ABA ligaski mec i ocekivao od njega da nastavi s tim sistemom. Kada jednom sjebes sve, tesko se kasnije izvadis. Ne znam da li je hteo da preuzme ponovo trenerski posao u svoje ruke, ali evo sta je uradio tim. Upropastio je sve sto smo izgradili do tad.

Sada je na njemu, da ne sedi skrstenih ruku i podseca nas na 2011. godinu, vec da se aktivira, primeni neku sok terapiju, uradi doselekciju s trenerom i trgne malo ekipu, jer ce nas ovakve i groblje otresti u kupu, kamoli ostali u plej-ofu ABA lige.

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 2.263
  • Репутација: +1417/-1095
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #22778 послато: 29 Јануар 2019, 23:49:10 »
Ako se već kritikuje, bilo bi lepo da se postavi i koje su to alternative bile Alimpijeviću i Tomiću, odnosno kog biste vi u toj situaciji izabrali.

Uz to, ni Alimpijević, ni Tomić, nisu loši treneri. To što ih mi rangiramo sa Radonjićem je druga priča.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

На мрежи no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.810
  • Репутација: +1916/-1153
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #22779 послато: 29 Јануар 2019, 23:57:05 »
Ovde su svojevremeno neki objasnjavali kako nas sistem nema veze sa Radonjicem vec sa Covicem, pa shodno tome ocekujemo ako ne iste bar priblizne rezultate, jer ako vec imas sistem, sta je tu tesko menjati trenera kad je sve podmazano?