Анкета

Да ли Небојша Човић треба да остане на челу клуба?

Да
882 (89%)
Не
109 (11%)

Укупно гласова: 991

Анкета

Да ли сте задовољни избором Филипа Сунтурлића на место в.д.  директора?

Да
128 (25.5%)
Не
373 (74.5%)

Укупно гласова: 501

Анкета

Да ли сте задовољни радом Небојше Човића?

Да
706 (74.6%)
Не
240 (25.4%)

Укупно гласова: 946

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 2391255 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.069
  • Репутација: +5465/-5733
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #22500 послато: 10 Октобар 2018, 11:34:29 »

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.561
  • Репутација: +789/-583
« Одговор #22501 послато: 10 Октобар 2018, 15:28:55 »
Nadam se da ce klub pruziti javnu podrsku bivsem kapitenu nase Crvene Zvezde i zamenika kapitena reprezentacije Srbije!
To je njihova duznost,

На мрежи ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 741
  • Репутација: +165/-158
« Одговор #22502 послато: 11 Октобар 2018, 15:54:30 »
Nas KK potpisao ugovor sa kineskim sportskim udruzenjem Boost Future na godinu dana uz opciju produzetka saradnje.Pominje se da je u dugorocnom planu i da nas klub odrzi kamp u Kini.

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 4.932
  • Репутација: +2311/-1035
  • Рачунајте на нас!

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.100
  • Репутација: +296/-678
« Одговор #22504 послато: 11 Октобар 2018, 17:36:04 »
Koji je efekat saopštenja kluba povodom toga. Najbitnija stvar je rečena u ovom intervjuu Čovića. Janković može bilo gde ali se mora uplatiti obeštećenje klubu. To sam i ja više puta ovde pominjao. Hvala dragom bogu što tako sujetna osoba nije u sastavu ove sezone jer onda ne bi bilo hemije koja je u ekipi. Hvala bogu i što je time Boriša dobio prostor a mislim da će porasti kao igrač dovoljno da jedan Janković nije bolju uslugu mogao učiniti Zvezdi svojim budalaštinama. Ako je grobar kako se sada izjašnjava a što prošle sezone kada su ga menadžeri trpali tamo nije otišao. Kao malo dete se obradovao kada mu je predočeno da može doći u Zvezdu. Sam bog namešta stvari najbolje a mislim da je njemu namenio mnogo problema sa tom njegovom glavom i menadžerom koga ima kome je Partizan pre posla jer posle ovoga njega neće biti. Što se koncepta Zvezde tiče mislim da u ekipi FMP glavne role moraju dobiti igrači koji se razvijaju ka Zvezdi jer ih samo tako možemo kanalisati ka nama.

Ван мреже mushoke

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 203
  • Репутација: +33/-60
« Одговор #22505 послато: 21 Октобар 2018, 22:39:45 »
Jel smo mi to dobili novog direktora marketinga ili mi se cini? :)

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 18.558
  • Репутација: +5340/-6440
« Одговор #22506 послато: 21 Октобар 2018, 22:40:12 »
Koga?

Ван мреже mushoke

• Звездаш
  • **
« Одговор #22507 послато: 21 Октобар 2018, 22:52:20 »

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #22508 послато: 21 Октобар 2018, 22:54:02 »
Ko je to?

Ван мреже mushoke

• Звездаш
  • **
« Одговор #22509 послато: 21 Октобар 2018, 23:02:35 »
Slucajno naleteh pa poceh da kopam, muz od one Sreckoviceve sto je vodila TV Zvezda, dobar drug izgleda od Davora Ristovica, vlasnik/suvlasnik D bar, vidim da je dugogodisnji Ciganin, slucajno sam ovo video na fb pa resih da podelim sa forumom.....

Ван мреже Игор

• Члан ФК
  • Поруке: 11.390
  • Репутација: +2260/-4745
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #22510 послато: 22 Октобар 2018, 14:27:52 »
Уколико ни динара нисмо добили онда је то велики пораз за ККЦЗ.

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.623
  • Репутација: +1245/-883
« Одговор #22511 послато: 22 Октобар 2018, 14:32:59 »
Уколико ни динара нисмо добили онда је то велики пораз за ККЦЗ.

Inace su Real Barsa i Fener bili spremni da daju obestecenja za igraca koji je u ABa ligi imao 4.2 pts po utakmici i 3 skoka.

Daj izadjite malo iz virtuelnog sveta i zaboravite obestecenja u kosarci kao siguran prihod. To sto je nas klub uzeo obestecenja za igrace znaci da su vredili, igraca koji se ovako ponasao prema klubu je zasluzio da platimo da ga neko uzme.

Ako zelite zarade od svakog igraca koji obuce nas dres, morate da predjete na jedan sprat vise, tamo i u tom sportu se vrte ogromne pare, u kosarci kategorija obestecenja za svakog igraca je u domenu naucne fantastike.
Mrzi me da izvlacim koliko je igraca proslo kroz nas KK klub u poslednji 10 godina pa da se vidi na koliko igraca je uzeto obestecenje a na koliko je bilo samo odradjivanje ugovora i srecan put.

Naravno uvek ima prostora za pljuvanje i kritikama ka upravi kluba, ovaj je jos jedan slucaj da se ukljuci ljudi koji znaju bolji i koji bi ne uzeli 200 k nego milion najmanje za svakog koji je obukao dres KKCZ.

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.460
  • Репутација: +1443/-2213
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #22512 послато: 22 Октобар 2018, 14:37:51 »
Nije problem sto se nije uzelo 200k... Nije ni prvi ni poslednji koji je prosao kroz klub i otisao za bambadava...

Problem je sto se daju izjave ako uzmu Aranitovica mi cemo Marinkovica, ako ga neko hoce moze ali za 200k pa jos podrugljivo na rate... I onda kad na kraju dunemo u frulicu onda se cuti ko ( dodati po zelji )... Nikom nista...

Ispadamo smesni...

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #22513 послато: 22 Октобар 2018, 14:39:11 »
Nije uopste dobro da mi kao navijaci ocekujemo od klubai da se za svakog igraca uradi transfer.Cak sta vise to je retka pojava
Isto tako ne treba ni te iste navijace zavitlavati i pricati im bajke o obestecenjima za Jankovica i kurcenje kako on ne moze nigde

Covic je ovde sam sebi opalio samarcinu

Ван мреже Игор

• Члан ФК
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #22514 послато: 22 Октобар 2018, 14:40:24 »
Милвоки, мани ме те реторике и те приче коју ти причаш.
Ја немам 13 година.

Урадили су нас на фору, а Човић је давао изјаве и знао да се шегачи. А сад? Шта сад? А ово није први такав случај...

На мрежи Disc

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 425
  • Репутација: +98/-123
« Одговор #22515 послато: 22 Октобар 2018, 14:43:56 »
Sto kaze forumas @MohikanacDzek nije nikakav problem sto nismo uzeli obestecenje nego su problem izjave Covica, prvo ako uzmu Aranitovica mi cemo Marinkovica i prije nekoliko dana Jankovic moze da ide u kkp samo za 200k.Stvarno mi nisu previse jasne njegove izjave kad je znao kako ce ovo sve zavrsiti.Jankovic kao igrac je tu najmanji problem, on je obicna dijabola bez grama mozga ali svakako boli da nas bilo koji igrac tuzi i predje kod rivala u situaciji kad imamo bolji sastav i bolje rezultate od njih.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.897
  • Репутација: +2576/-2606
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #22516 послато: 22 Октобар 2018, 14:44:42 »
Inace su Real Barsa i Fener bili spremni da daju obestecenja za igraca koji je u ABa ligi imao 4.2 pts po utakmici i 3 skoka.

Daj izadjite malo iz virtuelnog sveta i zaboravite obestecenja u kosarci kao siguran prihod. To sto je nas klub uzeo obestecenja za igrace znaci da su vredili, igraca koji se ovako ponasao prema klubu je zasluzio da platimo da ga neko uzme.

Ako zelite zarade od svakog igraca koji obuce nas dres, morate da predjete na jedan sprat vise, tamo i u tom sportu se vrte ogromne pare, u kosarci kategorija obestecenja za svakog igraca je u domenu naucne fantastike.
Mrzi me da izvlacim koliko je igraca proslo kroz nas KK klub u poslednji 10 godina pa da se vidi na koliko igraca je uzeto obestecenje a na koliko je bilo samo odradjivanje ugovora i srecan put.

Naravno uvek ima prostora za pljuvanje i kritikama ka upravi kluba, ovaj je jos jedan slucaj da se ukljuci ljudi koji znaju bolji i koji bi ne uzeli 200 k nego milion najmanje za svakog koji je obukao dres KKCZ.

Apsolutno se slazem sa ovim boldiranim. To sto nismo uzeli obestecenje je odvojena prica od ove i tice se Coviceve, nemam pojma zbog cega, politikanske zelje da nama prica bajkice kada smo svi znali da nema od toga nista, ali je ovo tacno. Ni jedan jedini klub, ozbiljan, ne zeli takvog kancer igraca kod sebe. Fuenlabrada ima dobre odnose sa grobljem pa su im ucinili uslugu. Groblje ga je uzelo jedino da bi skupljalo politicke poene jer je uzet upravo nama.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.069
  • Репутација: +5465/-5733
« Одговор #22517 послато: 22 Октобар 2018, 14:50:18 »
U principu ovo je prvi pravi udarac za Covica, u transfer politici izmedju nas I njih u minulih 7 godina ... Aranitovic je tamo vise stete doneo nego koristi, nije Zvezdi ni bio u planovima ...

Ovo je vec drugaciji slucaj. Otisao je igrac koji je tuzio klub zbog kasnjenja plate, igrac koji je tuzio saigrace I kapitena tima zbog mobinga ... I posle svega toga presao u redove najljuceg rivala ... Pre svega igrac koji se spremao za ulogu startne cetvorke ove sezone .. Spremao se godinu dana, za sta !?? Za rivala .. e to je ono sto boli

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.623
  • Репутација: +1245/-883
« Одговор #22518 послато: 22 Октобар 2018, 15:02:30 »
Милвоки, мани ме те реторике и те приче коју ти причаш.
Ја немам 13 година.

Урадили су нас на фору, а Човић је давао изјаве и знао да се шегачи. А сад? Шта сад? А ово није први такав случај...

A sta je mogao da drugo da prica, da kaze evo vam ga izvolte. Da li bi ti dozvolio da ti uzmu tv iz kuce tek tako nego bi branio do poslednjeg dana da ga ne das jer si ga platio. A neko je presudio da ipak nije tvoj TV, i opa dodjose cike i odnesu ga.
Da li je klub je Stefan Jankovic bio igrac KKP do danasnjeg dana? NIje. Da li je dobio presudu da je slobodan igrac? JEste, Zasto ako je bio slobodan pre dva meseca nije presao direktno u KKP nego preko SPanije, a klub je o ovome pisao pre 2 meseca kakav se scenario sprema.

Da li je klub saopstio da ce ici na sud u Lozani. Jeste.Pa ici ce i tamo da potrazi pravdu.

Opet ponavljam da li bi vi kao vlasnik nekog kluba u bilo kom delu ovog sveta platili za Stefana Jankovica 200 k da igra za vas klub?

Da odgovorim i forumasu koji je pisao za Aranitovica i obestecenja od 100 k. Da 100 k je prelomljeno u trouglu KKP MIsko Raznatovic KKCz, ali da morate svi da se suociti sa cinjenicom da obestecenja u kosarci su na nivou statisticke greske i na nivou Evrope, i da je Coviceva sprdnja bila da ako hoce Aranitovica neka daju Vanju Marinkovica. Vidim KKP se usrecio i sa jednim i drugim a postavljam pitanje umesto kog igraca bi ta dvojica pomenuta sada ili u godinama iza igrali u nasem timu.

Ван мреже Игор

• Члан ФК
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #22519 послато: 22 Октобар 2018, 15:04:55 »
Opet ponavljam da li bi vi kao vlasnik nekog kluba u bilo kom delu ovog sveta platili za Stefana Jankovica 200 k da igra za vas klub?

Па платио га је Човић, давао му је плату.