Аутор Тема: Фудбал - млађе категорије  (Прочитано 195224 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Alan Ford

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 159
  • Репутација: +153/-27
Одг: Фудбал - млађе категорије
« Одговор #120 послато: 28 Мај 2012, 15:43:58 »
Nakon sto sam ja "pukao", pukla je i kablovska i evo tek sad misljenja...

Gledao sam samo drugo poluvreme i s obzirom na nekvalitet, drago mi je sto nisam potrosio vreme i na prvo  :001_cool:

Vidim da je Mare, dao vec neke smernice, pa cu samo ono oko cega se ne slazem...

Micko jeste odigrao dobro i evidentno odskace od generacije, ali ne bih se slozio da je bilo savrseno...mada sam misljenja da je vecina losih stvari posledica igranja na poziciji na kojoj nije cele sezone...nekoliko puta su Madjari napravili sansu po njegovoj strani (cak mi se cini da su sve napravili po njegovoj strani, ali opet to je njihov nekvalitet na suptrotnoj strani terena - sve su i igrali samo levo)...lopte su dubinski prolazile prilicno lako, ali kao sto sam naveo ipak je Micko sada vec navikao da ima igraca iza sebe...1 na 1 je odigrao odlicno i ono sto je za njega dobro, a lose ekipno, dobar broj napada je on zapocinjao i par puta slao lepe dijagonale...

Zule je igrao na pogresnoj strani i videlo se da nije "u poznatom okruzenju"...odlican je sa loptom i pregledom igre...ne odskace nista posebno od vrsnjaka...

Ninkovic...  :facepalm: ... (zaista pisem objektivno bez obzira na "poreklo") ... vecina vas je igrala fudbal, neko pored zgrade, neko na seoskom turniru, neko vrhunski - ovaj mali spada u onaj tip igraca koji se pojavljuje na svim tim terenima i nakon prvih 5-10 minuta fudbalice, dobija batine i ide kuci da place mami !!! Ako taj postane ista vise od legende ovih sa one strane brda, ja cu pojesti svoju diplomu  :001_rolleyes: do svojih poslednjih tinejdz godina on je uspeo da nauci da se izdrkava, da siri ruke, da ne trci i ne igra timski...ukratko, naucio se grobarskoj shabaneriji i u takvim uslovima ce sigurno biti igrac...dobar je sa loptom, uspeva cesto da prodje 1-1, ali kazem nije od onih igraca koje bih voleo da imam u svom timu.

@ Liburnija

Ja sam gledao ovih 4-4-2, a to je u praksi izgledalo ocajno - licilo dosta na neki Stoke tj engleski stil sa dva neupotrebljiva spica...takticki smo jako losi i postavkom i igrom, razmak izmedju linija cesto ogroman i bez mogucnosti saradnje...u situaciji kada pokusavamo da dodjemo do gola i kada se Madjari brane sa svih deset u 40m, nasa cela zadnja linija stoji na polovini terena i na 5m od njih jos dva zadnja vezna  :a078: ... pritom ti zadnji vezni ni nisu tu da bi pokrenuli akciju nego je ostavljeno Micku da gurne na stranu ili posalje dijagonalu...dakle, sa 6 igraca smo na pola dok nam je zelja da dodjemo do gola!

Ван мреже цоавуја

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.065
  • Репутација: +917/-1002
« Одговор #121 послато: 29 Мај 2012, 01:26:40 »
Са овог клипа се види да овај 14 има вишка за озбиљан фудбал заиста.
И да су Мићко и Стојковић први побегли од Нинковића док су га сви грлили кад је дао гол  :mrgreen:

Мали плачко је опасан играч чини ми се, све што смо урадили офанзивно било је преко њега, барем на клипу

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Репутација: +1595/-1506
  • ЦЗБГ
« Одговор #122 послато: 30 Мај 2012, 15:58:15 »
У 17ч пренос на ртс2 меча Србија-Румунија. Победа нас води на еп. Мићко се вратио у А тим, играће Стојковић десно (Аксентијевић ваљда иде у везу) и Спајић штопера.

Ван мреже Alan Ford

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 159
  • Репутација: +153/-27
« Одговор #123 послато: 30 Мај 2012, 16:03:37 »
Idem opet na stadion, a bez Micka ce ovo biti dosta tesko...

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.570
  • Репутација: +4586/-5088
« Одговор #124 послато: 30 Мај 2012, 17:13:49 »
kako je ovaj grobarski cmizdro *****sto sutnuo penal

a i ovaj kvazi napadac isto grobarski fula jos gore  :ohmygod:

Ван мреже trotter

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.294
  • Репутација: +1226/-1126
« Одговор #125 послато: 30 Мај 2012, 17:15:51 »
Kakav promašaj Mitrovića.  :hail:  Umetnost.

Ван мреже ludi_zvezdas

• Веран као пас
  • Поруке: 604
  • Репутација: +84/-191
« Одговор #126 послато: 30 Мај 2012, 17:32:39 »
stojkovic broj 2 igra levog beka ili sam ja tu nesto popbrko?
a zar penal nije "sutiro" ninkovic?
a ko je ova 14 po ponasanju kao da je ibrahimovic jbt arogantan a pojma nema!

Ван мреже trotter

« Одговор #127 послато: 30 Мај 2012, 17:37:06 »
Jeste, stojković igra levog beka.

Nisam mislio na penal nego na šansu posle toga, kada je igrač sa brojem 14 izašao sam pred golmana, prebacio ga i glavom sa 2 metra po sredini gola prebacio isti.  :facepalm:

Ван мреже Саша РС

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.998
  • Репутација: +2834/-767
« Одговор #128 послато: 30 Мај 2012, 17:42:25 »
Ау, ријетко виђен шабан.

Ван мреже trotter

« Одговор #129 послато: 30 Мај 2012, 17:43:56 »
Publika zviždi Ninkoviću.  :esvasta:

Mislim da je zato što se svađao sa onim šabanom oko izvođenja drugog penala.

Ван мреже filip

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.320
  • Репутација: +707/-693
« Одговор #130 послато: 30 Мај 2012, 17:44:50 »
Igrac sa brojem 14, Mitrovic-prepotentnost bez nekog posebnog razloga

Plackecu svi na stadionu zvizde kada primi loptu?

Nesto mi bas ne deluje da je atmosfera u ekipa na zavidnom nivou,ne znam ,nisam upucen...

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
« Одговор #131 послато: 30 Мај 2012, 17:44:55 »
ova dva grobarska shabana mi idu na zivce. Malo je falilo da se potuku oko drugog penala i malo je falilo da i to promase. Batadjora ce sad da bunkerise sa dva igraca vise. U Srbiji nema ni jednog levog beka u ovim kategorijama? Izgleda da cemo da se kvalifikujemo sto nevalja ako se to prvenstvo poklapa sa nasim pripremama

Ван мреже trotter

« Одговор #132 послато: 30 Мај 2012, 17:49:30 »
Jebe ga taj mentalitet. Inače vanserijski talenat. (ninković)

Ван мреже filip

• Звезда му је све
« Одговор #133 послато: 30 Мај 2012, 17:50:36 »
Lep gol,nema sta,ali decko je mentol...Nema tu ispravke,takav ce zauvek ostati....

Ван мреже Kefa

• Веран као пас
  • Поруке: 802
  • Репутација: +291/-237
« Одговор #134 послато: 30 Мај 2012, 17:52:07 »
Ovi od malena uce svoje igrace da budu sabani? Svaka cast na golu ali ponasanje je nula. Ne znam kako se Aksentijevic uklapa, ali cini mi se da je ok lik u odnosu na otale.

Ako komentator nije 10 puta rekao "moj strucni konsultatnt" banujte me slobodno  :biggrin:

Jel pozvan Ozegovic?
« Последња измена: 30 Мај 2012, 17:57:58 Kefa »

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
« Одговор #135 послато: 30 Мај 2012, 17:53:56 »
Kakvu je samo shmarcinu zasluzio ovaj grobarski cmizdravac. Kod batadjore je disciplina u ekipi costa nula. Stojkovic mora na levu stranu da bi Aksentijevic igrao desno. Jedna gomila uoprazenih i nevaspitanih balavaca a nema Micka da ih smiri. Morace jos i samare da im lupa vaspitne - onako kapitenski.

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 3.112
  • Репутација: +1403/-354
« Одговор #136 послато: 30 Мај 2012, 17:55:52 »

Dimic(Rad)- cudan igrac, igra krilo ali ima sasvim prosecnu brzinu, cak je i cudno gradjen za fudbalera. Mnogo je danas kasnio, sto sa predajom lopte i centarsuta sto u zavrsnici akcije, posto je upravo on 2 puta kasnio na drugoj stativi u prvom poluvremenu da zakuca loptu u praznu mrezu posle ostrih centarsuteva sa leve strane. Nije mi jasno da nema potentnijih i eksplozivnijih krila u toj generaciji.

Присетио сам се твог уписа током утакмице. Чудим се, по мени је он најбољи за сада. Сналажљив, фин репертоар дриблинга, изнудио оба пенала.

Мали са сеоским руменилом је тежак пацијент. Зна фудбала стварно, али да ће бити добар играч је заиста дискутабилно са оваквом главом.

Јако ми је жао што уместо овог дрвета Митровића не игра Ожег. Једино је по снази овај бољи.

Жулета не бих оцењивао, јер није му примарна позиција. Спајић неприметан, али мали минус за њега што не зна (или неће) да износи лопту. Све лопте изнео онај други штопер.

На трансфермаркту пише да наш Иван Драгичевић има највише наступа за ову репрезентацију од тренутних играча, 12 утакмица.
« Последња измена: 30 Мај 2012, 18:03:39 Kumanovac »

Ван мреже filip

• Звезда му је све
« Одговор #137 послато: 30 Мај 2012, 18:02:26 »
Da ne budemo pristrasni,ali dva najveca mentola u ekipi su grobosi.
Dve,u najblazu ruku receno,cudne frizure su grobarske.
Najgore ponasanje,opet  grobosi.

Jel njih namerno tako biraju od malena ili u cemu je fora?

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Репутација: +1595/-1506
  • ЦЗБГ
« Одговор #138 послато: 30 Мај 2012, 18:09:59 »
У Новостима сам прочитала да ће Жуле играти десно  :nindza:  Но свеједно, добар је био у првом полувремену.

Мали Плачкец по понашању већ сустигао Саву мајмуна. Ал му треба једна добра прангија   :spank:

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
« Одговор #139 послато: 30 Мај 2012, 18:11:40 »
kakvu ocajnu zavrsnicu imam u svim kategorijama

i ovaj Poletanovic glumi Ramosa.