Фудбал - млађе категорије

Аутор Тема: Фудбал - млађе категорије  (Прочитано 184875 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 3.103
  • Репутација: +1393/-354
Одг: Фудбал - млађе категорије
« Одговор #100 послато: 26 Мај 2012, 14:22:58 »
Pajović, Aksentijević, Spajić, Mijailović, Radoja, Petrović, Poletanović, Dimić (od 80. Radovanović),  Ninković, Čavrić (od 55. Mitrović), Đurđević (od 88. Ivković).

Ван мреже chavo

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 4.322
  • Репутација: +2346/-1672
« Одговор #101 послато: 27 Мај 2012, 09:45:51 »
kad igraju sledeću utakmicu ?

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.356
  • Репутација: +3551/-1876
« Одговор #102 послато: 27 Мај 2012, 13:07:14 »
Danas u 19 casova protiv Madjara....

Ван мреже chavo

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 4.322
  • Репутација: +2346/-1672
« Одговор #103 послато: 27 Мај 2012, 17:40:22 »
prenosa valjda nema a ?

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.570
  • Репутација: +4586/-5088
« Одговор #104 послато: 27 Мај 2012, 19:44:27 »
Posto su nemci i rumuni podelili bodove, dve pobede bilo kakve nas vode dalje s tim sto ni mi nismo u stanju da Madjarima damo gol a sad ce i kraj. Ipak ga je metnuo Ninkovic. Sad valjda nece da useru.
« Последња измена: 27 Мај 2012, 20:43:25 tsva »

Ван мреже stefcerak

« Одговор #105 послато: 27 Мај 2012, 21:15:23 »
Zavrseno 1-0 za nas....Ninkovic u 86.minutu...

Ван мреже ludi_zvezdas

• Веран као пас
  • Поруке: 594
  • Репутација: +84/-184
« Одговор #106 послато: 27 Мај 2012, 21:18:49 »
jedva protiv madjara al nam je fudbal otisao u pm!

Ван мреже stefcerak

« Одговор #107 послато: 27 Мај 2012, 21:29:45 »
a sta si ocekivao?...da dobijemo 5-0?...igrali smo tesku utakmicu protiv Nemaca 2-2....odliocan je ovo rezultat, ako dobijemo Rumune odosmo na zavrsnicu...

Ван мреже КадТешкоЈе...

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.371
  • Репутација: +744/-1274
  • Салетов идеопоклоник.
« Одговор #108 послато: 27 Мај 2012, 21:31:43 »
Ако је нама нешто добро, добићемо најзад одличног креативца за репрезентацију у годинама које следе. Нека се стрпи Нинковић док не оде у иностранство, па тад нек експлодира  :mrgreen:

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Репутација: +2240/-1052
« Одговор #109 послато: 27 Мај 2012, 21:34:26 »
Је л тај Нинковић онај гробарчић плачипичкица?!

Ван мреже Alan Ford

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 159
  • Репутација: +153/-27
« Одговор #110 послато: 27 Мај 2012, 21:45:44 »
Bio - gledao - razocarao...kasnije mozda malo vise, jer sam sad smoren...u medjuvremenu ako ima pitanja - pucajte  ;)

P.S. Kako se prepoznaju cigani na utakmici reprezentacije?
      Kapitena zovu - Micko  :prvak:

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Репутација: +2240/-1052
« Одговор #111 послато: 27 Мај 2012, 22:05:32 »
Имам ја питања: шта (покушавају да) играју и како то изгледа у пракси?

Ван мреже ernest

• Поруке: 13.060
  • Репутација: +2930/-6806
« Одговор #112 послато: 27 Мај 2012, 22:22:30 »
Kakav je bio Stojkovic?

Ван мреже La mano de Dios

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 230
  • Репутација: +150/-16
« Одговор #113 послато: 27 Мај 2012, 22:41:12 »
Bez veceg ucinka, ali ruku na srce, nije ni igrao na svojoj poziciji vec po levom boku ... I Micko je pomeren na stopera, ali vidi se da njemu to nije strano ... Napadali, uglavnom stihijski, sve vreme. Madjari se branili, neretko i sa svih 11 igraca iza lopte, onda malo izasli poslednjih 15-ak minuta, imali zicer za pobedu ... i bili ubrzo kaznjeni.

Ван мреже Basileus

• Члан КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 1.613
  • Репутација: +936/-118
« Одговор #114 послато: 28 Мај 2012, 00:23:22 »
Имам ја питања: шта (покушавају да) играју и како то изгледа у пракси?

Igramo 4-4-1-1. Igra danas je bila prespora i bez ikakve ideje ili vica u napadu.

Pajovic(Videoton)- nije ni imao mnogo posla za intervencije 2,3 lopte koje su nezgodno odskakale je uhvatio
Aksentijevic(partizan)- ponavljao se svo vreme, ali po meni previse je drzao loptu danas za jednog beka, mnogo je i silio sam i solirao, dosta centrirao ali bez nekih opasnih prilika za napadace. Ulazio i u sredinu. Mozda sa njim treba probati na desnom veznom, a vratiti Filipa na desnog beka.
Stojkovic(Crvena zvezda)- decko je krpio poziciju za koju ne znam da li uopste ima neki bolji igrac u ovih 18 da odigra. Cak sam uveren da nemamo levonogog igraca u ovih 18. Igrao je solidno sa obzirom da se preko njegove strane dosta manje napadalo, ali opet sve opasnije prilike u prvom poluvremenu su dosle sa leve strane. U odbrani takodje nije imao problema i to je odradio korektno. Pokusavao je par puta da iz naleta ili prve centrira levom ali nisu to bili dobri centarsutevi. Mnogo ga je ogranicila ova pozicija.
Micko(Crvena zvezda)- Kapiten! Odigrao bez greske na stoperu, okrpio sve rupe pozadi i dobio svaki duel 1 na 1 plus pomagao Radoji i Aksentijevicu.
Radoja(Vojvodina)- losiji iz tandema stopera i mislim da ako Micko ostane na stoperu danas suspendovani Spajic ce sigurno poceti protiv rumuna u sredu. Pomalo nesiguran u onim retkim napadima madjara.
Meleg(Vojvodina)- mnogo je alibi danas igrao, kratki pasovi, uglavnom u nazad, nije pokazao niti kreativnost niti preteranu borbenost.
Petrovic(Radnicki Kg)- za nijansu bolji od Melega, borbeniji ali takodje sa vrlo ogranicenim idejama i pasom u napred.
Cavric(Banat)- manekenski pristup igri, razocarao me, a verovatno i selektora koji ga je zamenio na poluvremenu. Igrao je levo krilo i svaki dribling mu je bio u sredinu. Odnosno poput Vesovica dribla samo u desno. Pri tom vrlo slabo je koristio Stojkovica kada mu prodje iza ledja.
Dimic(Rad)- cudan igrac, igra krilo ali ima sasvim prosecnu brzinu, cak je i cudno gradjen za fudbalera. Mnogo je danas kasnio, sto sa predajom lopte i centarsuta sto u zavrsnici akcije, posto je upravo on 2 puta kasnio na drugoj stativi u prvom poluvremenu da zakuca loptu u praznu mrezu posle ostrih centarsuteva sa leve strane. Nije mi jasno da nema potentnijih i eksplozivnijih krila u toj generaciji.
Ninkovic(partizan)- Igrao nekog poluspica. Odlucio utakmicu sjajnim golom u 86-om minutu. Povukao sa leve usao u sredinu i odapeo sa skoro 20m u blizi ugao. Osim gola danas je i on bio ocajan osim na par momenata, nije ga htela lopta, stalno mu je bezala, ali je i on u gomili situacija ispoljio sebicluk. Po meni njegova buducnost lezi na krilu odnosno polu levo ili skroz desno. Nije on toliki kreativac, koliko je opasan sa loptom u nogama u naletu pogotovu. Odlican iz drugog plana i sa dobrim visokim pasom.
Mitrovic(partizan-teleoptik)- Bas snazan i fizicki dominantan igrac, ali dosta lose se kretao danas, prosecna brzina i nekako jednodimenzionalan od njega se moze ocekivati samo da ga da glavom ili da je zakuca iz sve snage. Najslicniji Kojicu iz Rada. Uopste sam razocaran izborom u napadu koji je selektirao Dzimi Maric posto je moralo biti mesta za Ozegovica, Mandica i Vojna Jesica koji su '94 godiste.
Usli su:
Djurdjevic(Rad)- usao umesto Cavrica pa smo igrali 4-4-2 u drugom poluvremenu. Opasna cepanica od igraca. Napaljen i borben, ali dzaba kad ne zna ni na prvu ni kad ima loptu kod sebe. Nije se video, samo je smetao levo i desno od Mitrovica.
Radovanovic(Nacional madeira)- usao umesto Melega zadnjih 15 minuta, visok igrac, vidi se da je solidan tehnicar, medjutim uopste nije popravio nista u nasoj igri. Zbunio se i u jednoj izglednoj sansi 2,3 min pre gola.

Igra se bazirala na posedu i u razvlacenju madjarskih redova, ali su oni bas dobro stajali i igrali disciplionovano sa neretko svih 11 igraca pozadi. Par kontri nam je puklo od 70og do 80og minuta i tad je bilo malo kriticno. 60% napada nam je islo preko desne strane, odakle se cesto lopta vracala u sredinu. Ne znam sto Pavlovski iz OFK-e uopste ne igra on je vrlo jak na pasu, a to nam fali. Malo pokusanih pasova kroz sredinu i ogranicenost kretanja napadaca nas je bas osakatila i sreca da je Ninkovic na individualni kvalitet doneo pobedu, pa u sredu protiv Rumuna imamo sansu da odemo u Estoniju na EP sa kog najboljih 6 timova ide na SP(u20) na kom nismo bili od raspada sfrj. Nadam se da ce na EP ici i neki novi igraci(pre svih Vojno Jesic, Ozegovic i Zocevic), a mozda i L.Markovic i Nastasic ako odemo na SP.

Ван мреже ernest

« Одговор #115 послато: 28 Мај 2012, 00:31:41 »
Koliko sam ja razumio Micko bi trebao sutra ili preksutra da se prikljuci A selekciji, tu je ostao samo za prve 2 utakmice. Dobro bi bilo da odemo na EP, a posto 6 ide na SP, tj samo 2 otpadaju, imali bi finu sansu. Super bi bilo da odemo na to SP-U20, to je dosta zanimljivo takmicenje, i vjerovatno najprestiznije kad su u pitanju mladje kategorije.

Ван мреже aca delija

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 99
  • Репутација: +21/-24
« Одговор #116 послато: 28 Мај 2012, 02:10:45 »
a za U21 kakav je sistem da se plasiramo za svetsko prvenstvo

Ван мреже ernest

« Одговор #117 послато: 28 Мај 2012, 02:38:13 »
a za U21 kakav je sistem da se plasiramo za svetsko prvenstvo
Ne postoji SP za U-21, ali se sa EP ide na OI, samo ne znam koliko, i to ne sa sledeceg - 2013, vec sa onog posle - 2015.
Mi smo npr. prosle godine bili u polufinalu EP za U-19 ali ove godine nema SP za U-20. Bezveze su napravili taj sistem da svaka generacija igra EP za svoj uzrast, a da SP igra svaka druga.

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.599
  • Репутација: +1817/-1729
« Одговор #118 послато: 28 Мај 2012, 02:40:07 »
Добро га увалио плачипичкец.  :mrgreen:

http://www.mozzartsport.com/vesti/u19--srbija---madarska-1-0-%28video%29

Ван мреже rcz

• Поруке: 5.541
  • Репутација: +2042/-1802
« Одговор #119 послато: 28 Мај 2012, 10:10:00 »
Prosto je neverovatno da ni u ovoj reprezentaciji nema spic igraca.Jebote da je bio neki koji zna da se krece mi smo mogli da spakujemo 2 komada u prvom poluvremenu.

Ma nemoguce je da ne mozemo da iskolujemo jednog krstenog spica.Talenta ima sigurno.