• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ЗВЕЗДАШТВО

Започео Vasili Zaitsev, 14 Мај 2011, 22:35:15

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На коју трибину идете:

Север
349 (44.2%)
Запад
201 (25.5%)
Исток
134 (17%)
Не идем/ ретко идем на утакмице
105 (13.3%)

Укупно гласова: 789

Mags Brilijan I

Пантела 09

27 Мај 2019, 20:32:42 #6261 Last Edit: 27 Мај 2019, 20:48:40 by Пантела 09
Делије знају да шире Звездаштво. Ш то више оваквих клипова.

Vlada 89

Срђан_91

pgcz

Poslanik DF-a tražio je od Nuhodžiča i da da potvrdu da je u Crnoj gori dozvoljeno nacvijati za Crvenu zvezdu i Partizan kad igra protiv Budućnosti.

"Ono što se desilo na košarkaškoj utakmici Budućnost - Crvena zvezda predstavlja nacional orgijaški pir ljudi koji su u uniformama i djece visokih policijskih funkcionera. Vama čestitam vi ste priznali grešku vaš sin je priznao grešku i vi ste pokazali da ste čovjek za razliku od onih policijskih funkcionera i onih ljudi koji su huškali svoju djecu da prebijaju košarkaše Crvene zvezde da prebijaju navijače Crvene zvezde. Ako nije dozvoljeno navijati moram da vam kažem da ću ja pištoljem da branim moje pravo da navijam za Crvenu zvezdu ", rekao je Knežević.

Vlada 89

Цитат1: pgcz  14 Јун 2019, 17:02:42
Poslanik DF-a tražio je od Nuhodžiča i da da potvrdu da je u Crnoj gori dozvoljeno nacvijati za Crvenu zvezdu i Partizan kad igra protiv Budućnosti.

"Ono što se desilo na košarkaškoj utakmici Budućnost - Crvena zvezda predstavlja nacional orgijaški pir ljudi koji su u uniformama i djece visokih policijskih funkcionera. Vama čestitam vi ste priznali grešku vaš sin je priznao grešku i vi ste pokazali da ste čovjek za razliku od onih policijskih funkcionera i onih ljudi koji su huškali svoju djecu da prebijaju košarkaše Crvene zvezde da prebijaju navijače Crvene zvezde. Ako nije dozvoljeno navijati moram da vam kažem da ću ja pištoljem da branim moje pravo da navijam za Crvenu zvezdu ", rekao je Knežević.

Niko kao Zvezda

Одбојкаши Црвене звезде као финалисти плеј-офа БПШ Супер лиге Србије и освајачи националног купа у претходној сезони и црвено-беле одбојкашице као финалисткиње и домаћег шампионата и куп такмичења изборили су пласман у међународни Куп ЦЕВ за сезону 2019/20. Међутим, до тога ипак неће доћи.

Услед финансијских разлога оба наша клуба су одустала од међународних такмичења, а како јавља портал ,,ossrb.org" .

Zvezdaski bi bilo da im FKCZ prosledi odgovarajuci novac da bi i odbojkaska sekcija mogla da se takmici u Evropi. Iskreno sumnjam da su to neke vece pare od transfera Vidica iz ZLatibora ili Sumaile iz ko zna koje sume u Gani...

PeroMkd89

СрбМКД

I da znaš.

Žao mi što nisam bio (nisam stigao zbog posla i poješću se zbog toga), ali znam da je bilo do jaja. Bravo momci na organizaciji, nadam se da ću sledeće godine biti tu.

Делија сениор

Кникербокер

1998. год, Филаделфија, САД, свирка хардкор састава "Better than a Thousand" и црвено-бели "Беобанка" Kappa дрес у публици.

Милан

Sent from my iPhone using Tapatalk

20 kinte

08 Јул 2019, 08:12:58 #6273 Last Edit: 08 Јул 2019, 08:19:57 by 20 kinte
Цитат1: Кникербокер  26 Јун 2019, 17:21:14
1998. год, Филаделфија, САД, свирка хардкор састава "Better than a Thousand" и црвено-бели "Беобанка" Kappa дрес у публици.

Rej Kapo sa ovim dresom u publici - zamišljam kako peva "ciganin sam to ne menja stvari" u čuka čuka verziji.
Kad smo kod tih godina.. Body Count u Beogradu 96 mislim
<br /><br />

Pre nego što počnemo sa tim da Body Count nema veze sa hard korom, to nije bitno, bitna je fotka i dres.

Cvija13

Бошко 996

Милан

Цитат1: Cvija13  08 Јул 2019, 10:35:29
Jesi bio u Sipovu?

Нисам, пријатељ ми послао!

Sent from my iPhone using Tapatalk

00 Деки

МилошТЦЗ

У организацији манастира Хиландар и помоћ наших навијача, Српске добровољачке гарде и града Београда српска деца из Книна, Кистања, Куманова, са Косова и Метохије су били наши гости на мечу са Судувом. Том приликом су им подељени и поклони!

:aplauz: :hail:

DenaraFCRS

Мени се чини да сам видео против Судуве једног Шкота или Ирца, заборавих, ког сам видео у копу и на прослави титуле прошле године, зна неко сигурно о коме причам. Ушло у крв и довиђења!