Аутор Тема: Бивши кошаркаши и тренери  (Прочитано 1350579 пута)

joca, maliBuda и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже pedjancz

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.402
  • Репутација: +595/-1054
  • ...и почела је офанзива, са Севера чује се хук...!
Одг: Бивши кошаркаши и тренери
« Одговор #9160 послато: 12 Октобар 2018, 01:39:53 »
Prava kosarkaska publika  :)) To je ona koja konstantno pljuje u hali, koja je frustrirana do bola umesto da uziva u kosarci kad je vec dosla, koja zbog ega koji se dize do nebesa i nakon niza trofeja zna bolje od coveka koji je iste doneo, koja uzdise vec nakon prve greske igraca i trazi zamenu, ona koja je isparila u prosloj sezoni,  ona kosarkaska publika koja nije u stanju ni Pionir da napuni, ona koja dodje kada je besplatno, kosarkaska publika, a nemamo ni 2 000 sezonaca... Mogu da teram dalje, a bolje je da ne idemo dalje. Koja bre kosarkaska publika?

Испаде да овде ТИ прозиваш, а не ја...
Испаде да овде ТИ пљујеш, по нашој публици, а не ја по Радоњи...

Ипак, знам каква ти је фаца била поред тевеа кад крене химна Еуролиге и када је Кузма угасио светло Екпе Удоу...

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.957
  • Репутација: +493/-185
« Одговор #9161 послато: 12 Октобар 2018, 04:34:53 »
Prava kosarkaska publika  :)) To je ona koja konstantno pljuje u hali, koja je frustrirana do bola umesto da uziva u kosarci kad je vec dosla, koja zbog ega koji se dize do nebesa i nakon niza trofeja zna bolje od coveka koji je iste doneo, koja uzdise vec nakon prve greske igraca i trazi zamenu, ona koja je isparila u prosloj sezoni,  ona kosarkaska publika koja nije u stanju ni Pionir da napuni, ona koja dodje kada je besplatno, kosarkaska publika, a nemamo ni 2 000 sezonaca... Mogu da teram dalje, a bolje je da ne idemo dalje. Koja bre kosarkaska publika?

Au brate pokido si. Realno jedan od najjačih postova na forumu, sve istina 1 / 1 . Bolje nemoj dalje , da se na jave realsti  :biggrin:

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 4.933
  • Репутација: +2311/-1035
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #9162 послато: 12 Октобар 2018, 10:05:58 »
Испаде да овде ТИ прозиваш, а не ја...
Испаде да овде ТИ пљујеш, по нашој публици, а не ја по Радоњи...

Ипак, знам каква ти је фаца била поред тевеа кад крене химна Еуролиге и када је Кузма угасио светло Екпе Удоу...
Tima koji su meni, ali ostatku malog broja ljudi koji su tu svaku utakmicu okrenuli ledja, a narocito klubu, upravo ja imam pravo da zamerim.
A ovo oko gledanja u TV me slatko nasmeja. Od tolikog foruma si uspeo da ubodes prstom u dupe. Nije mala stvar. Skidam kapu.
Vidimo se protiv Krke.
Znam da boli ljude kakva je nasa publika, al to se nikako ne vidi na TV-u koji spominjes, vec upravo u hali, pa i na stadionu. A da biste videli, morate da dodjete.

Bila tona pljuce po Radonjicu dok je bio trener, pa kad je otisao, pa ce i sad kad vodi drugi tim.

Ван мреже Choby

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.645
  • Репутација: +1032/-2706
« Одговор #9163 послато: 12 Октобар 2018, 10:36:43 »
Bobi razvalio preseason. Ako ovo ne bude dovoljno da dobije makar redovnu minutazu, ne znam sta je.

Ван мреже Winnetou

• Члан КК
  • Поруке: 571
  • Репутација: +302/-191
  • Crvenobelokožac
« Одговор #9164 послато: 12 Октобар 2018, 11:05:01 »
Obratite pažnju na datum. 11.09. Onaj dan kada se kreten i oglasio. A zašto nije prešao u Mordor ili Fuenlabradu, ako ima sve čisto, nije mi jasno. Možda neko zna?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 5.724
  • Репутација: +1912/-1105
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #9165 послато: 12 Октобар 2018, 13:52:52 »
Ovaj covek! Ne postoje reci... Veliki si Djenka!

?s=21

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.460
  • Репутација: +1443/-2213
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #9166 послато: 12 Октобар 2018, 16:18:29 »
Obratite pažnju na datum. 11.09. Onaj dan kada se kreten i oglasio. A zašto nije prešao u Mordor ili Fuenlabradu, ako ima sve čisto, nije mi jasno. Možda neko zna?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Koliko sam razumeo odluka nije pravosnazna jer smo u zakonskom roku podneli zalbu visoj distanci a to je OKS...

Sad kao sto je neko u KSS namerno pozurio verovatno u OKS neko odugovlaci... Barem mi se tako cini...

Okreni oduzmi mamlaz ce izgubiti veliki deo sezone ali tako mu i treba... Gamad iz Mordora je naucila da se to drugacije zavrsava pa se malo prekombinovala...

На мрежи Косингас

• Веран као пас
  • Поруке: 526
  • Репутација: +205/-155
« Одговор #9167 послато: 12 Октобар 2018, 17:56:44 »
Ми му фактички ни плату нисмо дужни исплаћивати јер не испуњава своје кошаркашке обавезе?
Како то иде?

Ван мреже IggY79

• Члан КК
  • Поруке: 1.184
  • Репутација: +1027/-1103
« Одговор #9168 послато: 12 Октобар 2018, 18:18:38 »
Ne dolazi na treninge, još uvek je formalno - pravno pod ugovorom, disciplinske mu se gomilaju, ja bih mu lično skidao po platu za svaki trening propušten.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

Ван мреже vlada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 177
  • Репутација: +49/-38
« Одговор #9169 послато: 12 Октобар 2018, 18:21:52 »
Ne dolazi na treninge, još uvek je formalno - pravno pod ugovorom, disciplinske mu se gomilaju, ja bih mu lično skidao po platu za svaki trening propušten.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

Jos ce na kraju on biti duzan nama da doplati  :DDDD: :DDDD: :DDDD:

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.304
  • Репутација: +746/-221
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #9170 послато: 12 Октобар 2018, 20:52:32 »
Omić u porazu Budućnosti od Armanija 11 poena i 6 skokova. Na drugoj strani Nedović 14 poena, 5 asistencija i 5 skokova (3/5 trojke).
Đenka u ubedljivom porazu Himkija od Olimpijakosa za 14min uzeo samo 2 šuta (Šved npr uzeo 23) i postigao 2 poena.
Volters nastavlja da briljira u dresu Žalgirisa - 19 poena i 5 asistencija u porazu od Baskonije kod kuće. Prošli vikend je sa 20 poena srušio Ritas u derbiju litvanskog prvenstva.

Ван мреже McNulty

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 120
  • Репутација: +66/-250
« Одговор #9171 послато: 12 Октобар 2018, 21:10:04 »
Kad se setim sprdanja sa Voltersom... Mašina od igrača

Ван мреже djdm

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 494
  • Репутација: +168/-314
« Одговор #9172 послато: 12 Октобар 2018, 21:18:51 »
Sprdna nije bila nezasluzena u pocetku nije briljirao,ali kasnije je vec bilo dosta bolje,steta sto nije ostao duze,deluje da je i dobar decko,drago mi  je sto karijera ide u dobrom pravcu.

На мрежи neverforgetbari

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.148
  • Репутација: +735/-289
« Одговор #9173 послато: 12 Октобар 2018, 22:17:11 »
Odlican Kalina.

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.978
  • Репутација: +356/-983
« Одговор #9174 послато: 12 Октобар 2018, 23:44:31 »
Ми му фактички ни плату нисмо дужни исплаћивати јер не испуњава своје кошаркашке обавезе?
Како то иде?

Баш тако.

На мрежи Косингас

• Веран као пас
  • Поруке: 526
  • Репутација: +205/-155
« Одговор #9175 послато: 12 Октобар 2018, 23:51:11 »
Уканалио се баш добро онда. Нит игра нит паре зарађује. А вријеме иде, сезона почела...гробарима кад дођу теже утакмице и порази, наћи ће себи крилног центра..баш ће њега неко чекати.

Да је нормалан био сада би био прва опција код нас са 20+ минута по утакмици.

Ван мреже McNulty

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 120
  • Репутација: +66/-250
« Одговор #9176 послато: 13 Октобар 2018, 01:58:54 »
Zapratio je na instagramu sve igrace stoke, odavno trenira po programu koji je dobio od njihovih trenera...
Nema uopste dileme da ce potpisati za njih, samo je pitanje koliko cemo jos dugo uspeti da odugovlacimo sa papirima.

Uglavnom, nit manjeg qrca, nit vece dreke. Tolika fama oko jednog mediokriteta. Nece se taj ni tamo dugo zadrzati, imajuci u vidu njegove mentalne kapacitete...

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.561
  • Репутација: +789/-583
« Одговор #9177 послато: 13 Октобар 2018, 03:55:12 »
Ma nema sta mi da odugovlacimo. Sto kaze Sef Covic, neka da ju 200 hiljada i neka ide gde hoce. sto se nas tice, moze i u 3 piii'//ke materine!

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.460
  • Репутација: +1443/-2213
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #9178 послато: 13 Октобар 2018, 08:50:06 »
To sto je Covic rekao ne znaci nista... Rekao je on svasta u zivotu pa nije bilo tako... Dok ne izvadi papir OKS, nekog suda ili neke institucije koja ima nadleznost da ponisti zvanicnu odluku KSS mozemo da dobijemo samo Fasulasa od tih 200 hiljada...

Plate svakako nebi placali da je otisao tako da u plusu mozemo biti samo neku kaznu zato sto se nije pojavio na treningu u ovoj status kvo varijanti...  Ovo odugovlacanje je samo pokusaj promene odluke KSS na nekom visem nivou gde cemo videti sta ce se desiti ali i prvenstveno spasavanje sopstvenog ugleda tj ucenja malog pameti da u zivotu nije uvek sve kako ti je neko rekao na prvu loptu...

На мрежи ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.807
  • Репутација: +561/-1261
« Одговор #9179 послато: 13 Октобар 2018, 09:33:57 »
Meni je nerealno da neko vjeruje da cemo dobiti 200 000 za Jankovica.
Jedino sto taj moron gubi je vrijeme pa nije poceo igrati u septembru nego ce u decembru.
Niti mi sto stedimo, niti cemo dobiti neke pare osim ako menadzeru i igracu ne dopizde pa daju recimo 50 000.