• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Бивши кошаркаши и тренери

Започео Вајти, 14 Мај 2011, 22:29:52

« претходна тема - следећа тема »

sinamapongole, milwaukee, simitar и 4 гостију прегледају ову тему.

МилошКГ

Познајеш Радмановића или његовог менаџера? Јел знаш ти колико он зарађује годишње и какве све понуде из Европе има(Олимпијакос му нудио 1.5М)?

Овако се кењало за Бошка Јанковића. 7 постова си написао за пар минута, рекло би се да си напунио гаће до врха  :biggrin:. Нормално је да они праве добар тим, ниси ваљда очекивао да ће да се распадну сад кад смо ми коначно формирали управу и довели правог тренера.

SGSII

Цитат1: The_punisher  23 Август 2011, 21:40:36
Amer na cetvorci dovode sto posto,Raduljica skoro sigurno ako ne on onda ce dovesti Nesterovica,za Veselog se ne zna,mada to i nece da im bude neko pojacanje ako dodje.

Pokusace oni da dovedu pre svega domacu cetvorku.Jer izgleda da nemaju vise poverenja u crnce.

ZvonkoMilojevic

Govna glodarska se pojacavaju kao nikada, usrali se majku im *****. Nemojte da se lozimo kao prethodnih godina, pustimo Karija da radi ove godine, da stvara pravu ekipu jer ne igramo Evropu i pitanje je ko ce sve doci ali cim budemo igrali Evropu bice i boljih stranih igraca. Zato samo polako, znam da nam se svima zgadilo dugogodisnje cekanje i da zelimo sve odmah i sad ali jebi ga, ne moze nista na brzinu. Uz Karija bice i titula, samo treba dati coveku vreme. Nista vise.

The_punisher

Ja sam ti rekao brate,al kako hoces,poredjenje Jankovica i ove vesti je glupo.A i rekoh ti ponovo necu vise komentarisati o timu kome nije mesto na ovom forumu,i ovo do sad je bio off tako da admini mogu i da brisu ako zele slobodno

The_punisher

to sa parama mi bar nebi trebali da spominjemo,posto mi dovodimo kao Rakoca i Milicica koji zaradjuju ko zna kolike pare u evropi pa opet imaju zelju da igraju kod nas,tako da ne vidim razlog sto Radman ne bi igrao u Partizanu i to verovatno prvu petorku za manje pare

SGSII

Цитат1: МилошКГ  23 Август 2011, 21:49:02
Познајеш Радмановића или његовог менаџера? Јел знаш ти колико он зарађује годишње и какве све понуде из Европе има(Олимпијакос му нудио 1.5М)?

Ovo sam i ja procitao mada ko zna koliko su tacne te informacije.Videcemo...

qwerty14

Ne znam sto se cudite za Radmanovica... On je otisao iz kluba kada je bio kapiten, iako je bio dogovor svih igraca i uprave da na kraju sezone mogu da napuste klub bez obestecenja, posto izbore opstanak... Pobegao je u FMP... Verovatno se neko seca doceka u Pioniru kad je dosao sa FMP-om... Nista me nece iznenaditi od njega...

SGSII

Цитат1: The_punisher  23 Август 2011, 21:53:17
to sa parama mi bar nebi trebali da spominjemo,posto mi dovodimo kao Rakoca i Milicica koji zaradjuju ko zna kolike pare u evropi pa opet imaju zelju da igraju kod nas,tako da ne vidim razlog sto Radman ne bi igrao u Partizanu i to verovatno prvu petorku za manje pare

Radman je bio u Zvezdi.Eto zato.
Ozbiljno mi smrdis na Glodara.

The_punisher

Nisam grobar!!! Lepo sam rekao da ne idemo u off al svi hocete da pricate o Partizanu,ja sam samo napisao da postoji mogucnost i da se pregovara sa njim nista vise!

Гио

Цитат1: The_punisher  23 Август 2011, 22:05:02
Nisam grobar!!! Lepo sam rekao da ne idemo u off al svi hocete da pricate o Partizanu,ja sam samo napisao da postoji mogucnost i da se pregovara sa njim nista vise!
Добро бре панишер,па како не идеш у офф,15 постова си написао од по једне реченице...Пиши нешто конструктивно и нешто што је везано за ЗВЕЗДУ,нек доводе ови кога год оће  :001_rolleyes:

The_punisher

ja sam rekao da je sve off i da sto se mene tice admii mogu da brisu sve.

rcz

Znaci usrali su se kao nikad do sad.

Karace vas KARI.Znam da citate picke grobarske.Karace vas.Nece vam pomoci ni Radman, ni Lou, ni kuci palci.Zovite i svinjsku glavu i Toleta i Kristijana izvucite iz zatvora, ali opet cete biti jebani...Stakori smrdljivi.Znam da citate.

:njegajbmo:

Селектор

Цитат1: rcz  23 Август 2011, 22:58:53
Znaci usrali su se kao nikad do sad.

Karace vas KARI.Znam da citate picke grobarske.Karace vas.Nece vam pomoci ni Radman, ni Lou, ni kuci palci.Zovite i svinjsku glavu i Toleta i Kristijana izvucite iz zatvora, ali opet cete biti jebani...Stakori smrdljivi.Znam da citate.

:njegajbmo:

:fingers:

gromiko

Bivši igrači na Evropskom prvenstvu:

1. Kuk, Jeretin, Nešovič
2.Videnov, Bakić
3. Bjelica Nemanja, Kešelj, Milošević
4.Antić, Bjelica Milko
5.Vraneš, Kikanović

Taman 12 igrača + lepo raspoređenih po pozicijama. Interesantna ekipica bi bila  :biggrin:

Ultra13

Људи, је ли могуће да ви причате о њима? Па окренимо се у своје двориште, да у ове 2,3 сезоне направимо моћан тим, па да нас не интересују ни они ни нико кога доводи, већ само да газимо редом.  :vitez:

sharga

Lazar Radosavljević ubacio 17 poena Radničkom iz Kragujevca na turniru u Mostaru.
Radnički - Mornar 82:78 (29:25, 21:17, 10:15, 22:21).
Radnički: Pavković 8 (11as), Sinovec 16, Milosavljević - (2as), Lučić 5, Mur 8, Gadeforš 10, Čankaja 10, Birčević 16, Sajmon 9, Stojačić -, Popović -, Vučković -.
Mornar: Pajović 3, Ivanović 4, Jelenić 20, Radosavljević 17, Sekulić 4, Pavić 5, Vujošević 11, Barović 10, Sarajlija 4.

Shulc82

Izgleda da ga je krenuo šut tačnije da je dobro iskoristio leto. Prošle sezone je baš katastrofalno šutirao iako je bio dosta puta sam na šutu. Ja mu kao i svakom bivšem igraču želim puno uspeha.

The_punisher

A i slaba je odbrana radnickog na toj poziciji,tako da nije imao bas neki tezak posao da postigne toliko poena

Shulc82

A dobro upisaćemo mu dobru partiju, nećemo pamtiti mi tu lošu odbranu radničkog :)

stefcerak

Naleteo danas na ovaj klip i resih da ga okacim i ovde....mislim da je zasluzio za svih 11 godina sto je igrao u Zvezdi....VECNA TI SLAVA GUZO!!!