• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Бивши кошаркаши и тренери

Започео Вајти, Мај 14, 2011, 10:29 поподне

« претходна тема - следећа тема »

miki96

Sam si delimično odgovorio što se tiče Armanija, Jasko Fijasko, ja bih dodao još - Đentile. A za Himki rekao je Stela. Sve je podređeno Švedu.

ognja

Obojica ste u pravu, ali i pored toga sto nije bio glavna violina, mogao je biti iskoristen. Ovo kako su ga koristili je uzasno. Potpuno nestrucno.

Ali, eto, dace bog da ga njihova nestrucnost opet dovede nama  :ue:
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Celtic

Treba se prisetiti Đenke iz prvih godinu i po dana kod nas. On nije skorer niti pravi šuter koji zaboravlja promašaj. Po pravilu se povlačio kada ga ne krene i koncentrisao se na defanzivne zadatke. Mislim da je to njegov prirodan karakter i kao takav je odličan izbor za ekipe koje već imaju lidere. A ono što je kod nas igrao pred kraj prvog i tokom drugog mandata je zasluga Radonjića i stručnog štaba koji su u njemu probudili vođu i surovog skorera. Ima on dakle taj potencijal i to treba imati u vidu.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

sholla

Dzenkins je kod nas imao ono sto na drugim mestima nije (a mnogi drugi nisu ni kod nas) - strpljenje.  U vecem delu svoje druge sezone je bio prilicno los, nista ga nije htelo. Ali je i tada imao podrsku kluba, tima, trenera i navijaca. To strpljenje je zasluzio borbenoscu i odnosom prema timu i klubu. Vratilo se i njemu i nama kad je bilo najvaznije, proigrao je i usao u legendu.
Zato se ovde oseca kao kod kuce i igra opusteno i samouvereno. Na drugim mestima je samo jos jedan od placenika od kojih se ocekuje instant rezultat, pogotovo u klubovima poput Armanija i Himkija.

северна страна

Јун 05, 2019, 03:44 поподне #10399 Last Edit: Јун 05, 2019, 03:48 поподне by северна страна
Цитат: ognja  Јун 05, 2019, 11:44 пре подне
Ja inace ne mogu uopste da pojmim zasto je Charles Jenkins tako lose prosao u Armaniju i sad u Himkiju (mada ovo u Himkiju i nije bila bas katastrofa, imao je ulogu). Covek je ozbiljno kvalitetan igrac, izuzetno snazan, kao tenk, a nabijen, relativno niskog tezista za kosarkasa, ne mozes ga pomeriti. Sut odlican, kontrola lopte jako dobra, odbrambeno izuzetan, jako zahvalan igrac.

Naravno, nama sve to ide na vodenicu u ogromnoj meri, ali kako treneri nisu uspeli da izvuku ono sto je Dejo uspeo iz njega, to ce ostati misterija za mene.

Doduse, delimicno je i jasno sta se desilo buduci da mu je u Armaniju trener bio Jasko Fijasko. Ipak, ostaje cinjenica da je nas voljeni Djenka jedan od najpotcenjenijih Amerikanaca u Evropi. Mislim da van Zvezde nije bio iskoristen ni 30%.

U Armaniju je sigurno jedno 300 faktora uticalo i to nije slucaj samo sa njim. Brdo igraca je isto proslo tamo.

A u Himkiju je problem samo uloga, to sam siguran. On u Himkiju, posebno ove sezone ima ozbiljno dobre procente, ali slabo sutira, posebno za 2. Kod nas je dosta koristio ulaz i sut sa poludistance, gde je najjaci ubedljivo.

Tamo nema tu slobodu i nema takvu ulogu, a i realno kad Sved pokupi onoliko suteva, ostalima ostaje malo da podele medjusobom.

Sent from my iPhone using Tapatalk

joca

Prema pisanju "Encestanda" prvo pojačanje Unikahe za narednu sezonu bi trebalo da bude Dion Tompson.

Kako se navodi, pregovori sa njim su već počeli i sve bi relativno brzo moglo da bude završeno.

Ukoliko do saradnje dođe, biće to povratak Tompsona u Španiju pošto je pre prelaska u Žalgiris nosio dres Burgosa.

Vlada 89

Bobi večeras kod Ivanovića
Emsiija je posle utakmice Ukrajina-Srbija
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

DenaraFCRS

Ја живим само за тебе, јер ти си мени све...

jagodina navija za zvezdu

Цитат: Vlada 89  Јун 07, 2019, 08:18 пре подне
Bobi večeras kod Ivanovića
Emsiija je posle utakmice Ukrajina-Srbija

Bio je skoro ovde kod nas, na kaficu sa nasim bivsim igracem Kaplanovicem u Vivo soping centru. Izazvao je opste odusevljenje svih prisutnih.  :travka:

zauvekdelija

Na kraju,kako bi želeo da ostane upamćena godina u kojoj je Crvena Zvezda stigla do titule, i ti u njoj?

"Kao člana jedne posebne grupe ljudi koja je bila mnogo potcenjena prošle sezone, i koja je ostala nedorečena. I na kraju kao Miloša Ninkovića, čoveka koji je punog srca igrao za svoju Crvenu zvezdu. To je dovoljno".

MILOŠ NINKOVIĆ #33

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Samo ti

Јун 08, 2019, 04:18 поподне #10406 Last Edit: Јун 10, 2019, 09:38 пре подне by Samo ti
Djenka sinoc u novom porazu od CSKA za 25 minuta na terenu, tek 2poena.  Sut iz igre 1/6, za tri poena 0/2.

Jaka Blazic u pobedi Barselone za 10minuta 3poena.

DeMarkus Nelson na gostovanju Nanteru za 13minuta, 8poena.

Nakon produzetka u majstorici, Promiteas u finalu Grcke lige, Lipovij 33min, 10p, 2as, 7sk, 1bl.

Vojislav Stojanovic 9poena, za 10minuta u porazu Kremone od Venecije na domacem terenu.
ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!

Nameless

Mihajlo BL

Vasa strpao Feneru 30 poena!
Najbolji plej Evrope trenutno :aplauz: :hail:

vlada

Crni Vasilije, cim su tebe hranili zadnjih godinu-dve ..... unisti covek Rumenka i njegove.  :hail: :hail: :hail: