• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Маркетинг ФК Црвена звезда (идеје и предлози)

Started by Селектор, Jul 20, 2011, 08:54 pm

Previous topic - Next topic

Срђан_91

NNLice

Ево и ја да похвалим Горана Вранеша из сервиса за чланство. Послао сам мејл сервису у 20:30 да ми промене неки податак у бази и добио сам одговор од човека у 21:30 да је промењено. Надам се да ће у будућности бити више оваквих људи у клубу и да им се да већа одговорност (позиција).

Љуба

+1. Уз Господина Тркуљу из музеја и господин Вранеш из чланства заслужује све похвале. Прошлог лета сам продужавао чланарину и завршавао то за пријатеља и још неке момке који нису били присутни, све је стрпљиво и професионално одрадио и помогао. Када се упореди рад целе те службе са осталим шалтер службеницима у нашој држави који више личе не а оне Мићкове Мице убице, ово је право освежење. Баш се осећаш као у својој кући као што треба. Јер клуб је наш и све девојке и момци који раде ту стварно не показују да су нешто изнад нас него да смо сви део исте приче.  Велики аплауз и наклон за екипу.
Неко ће рећи плаћени су за то, али и други су плаћени па свакодневно имамо пример малтретирања муштерија са друге стране стола.
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

Vatrogasac

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

mrm

Verovatno je zamisao da se objavljuje po neki dok ne dodju sledece pripreme i sve tako u krug, da ima non stop.

Vatrogasac

Brate objaviš za vreme priprema klipove sa prošlih priprema  :)
Nema tu nikakve logike
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

mrm

Quote from: Vatrogasac on Jun 12, 2019, 10:44 pm
Brate objaviš za vreme priprema klipove sa prošlih priprema  :)
Nema tu nikakve logike
Slazem se u potpunosti, ali ako ispucaju sve za nedelju dana mozda nece biti toliko pregleda za razliku od ako ide na mesec dana i onda se zazelis da pogledas, ovako ako svaki dan mozda te smori i ne pogledas. Samo pokusavam da im udjem u glavu nekako, kako razmisljaju. :ziveli2:

Vatrogasac

Brate u ovolikom klubu uvek ima nešto da se snima što ekipa na pripremama i radi kao i u toku sezone
Meni samo ovo nije jasno.Nema nikakvog smisla.Daj bože da im nije razlog to što si naveo   :mrgreen:

Marko1czv

Зато што овде нису у фокусу припреме као припреме већ серијал један дан са тим и тим играчем.
Замисли 30 играча на припремама и ти за 7 дана да рокаш клипове. Прво обрада свих тих клипова захтева време, друга ствар на припремама вероватно ни немаш сву опрему за обраду видео материјала (ал' ајде нека је и имаш), а треће има и до јутубу и његовог алгоритма и прегледа. Веће излагање публици има ово "давање на кашику" него бум све одједном.
1000 дин. од чланске те дели, заборави ајтикет за живот цели.

Vatrogasac

Quote from: Marko1czv on Jun 12, 2019, 11:01 pm
Зато што овде нису у фокусу припреме као припреме већ серијал један дан са тим и тим играчем.
Замисли 30 играча на припремама и ти за 7 дана да рокаш клипове. Прво обрада свих тих клипова захтева време, друга ствар на припремама вероватно ни немаш сву опрему за обраду видео материјала (ал' ајде нека је и имаш), а треће има и до јутубу и његовог алгоритма и прегледа. Веће излагање публици има ово "давање на кашику" него бум све одједном.
Pa serijal je takav da idu sa nekim igračem na trening dok su na pripremama
Šta misliš da sada izadje snimak sa Radonjićem recimo.
Meni je to glupo jebi ga.

Ta priča o montaži tek ne pije vodu.Šest meseci prošlo  :) 

Де си Кућо

Ма нису само снимци са прошлих припрема, прошле сезоне су избацивали снимке још из времена кад је Каду био ту, ни мени није било јасно зашто..
Свих 90 и надокнадно време, ми цео живот дали смо за тебе

Marko1czv

Серијал се зове НА ТРЕНИНГА СА _, не НА ТРЕНИНГ НА ПРИПРЕМАМА СА _. Јел ви стварно мислите да је нормално избацити 30+ снимака одједном?  Да се за месец дана избаци било би пуно. Дискутујемо о глупостима буквално.

Нисам мислио да им је 6 месеци требало за склапање снимака већ да се не може све постићи одједном. Нека су завршили и за 2 месеца последњи, не избацује се одмах.
Мени овде ништа чудно нема право да вам кажем.
1000 дин. од чланске те дели, заборави ајтикет за живот цели.

Nameless

Мислим да је идеја да треба попунити термин и у континуитету избацивати клипове. Тако расте број прегледа и број претплатника. А треба и наставити серијал "на тренинг са". Ако збијете снимке један иза другог у кратком року, сваки наредни клип ће имати све мање и мање прегледа. Имате пример прегледа клипа са Боаћијем и са Беном од пре три недеље, размак између клипова шест дана, Боаћијев има три пута више прегледа.

neca_97

Ako su vec snimili 30 klipova, onda je realno potrebno i da izbace te klipove do sledecih priprema, ovako ce 2022, da pustaju klipove sa priprema 2020 godine tipa.

Postoji i druga opcija, a to je da ako imaju 10 planiranih termina do sledecih priprema, snimis 10 epizoda i onda planirano pustas. Mada koliko vidim po pregledima ja bih se odlucio za prvu varijantu, jer relativno postoji neki prosek od oko 40k ljudi koji prati to i to je neki stalan broj (sem prvih nekoliko koji odskacu sa pregledima) i mislim da je bolje na 2 nedelje izbaciti klip koji ce videti 30k ljudi, nego izbacivati klipove sa prethodnih priprema i tako dalje. Jer licno po meni zainteresovaniji bih bio da  sada izbace klip "Na prvom treningu sa Pankovim" nego ovo sa Simicem, posto se pise i da ce Simic biti prodat, mogli su da vide u kom smeru bi to islo pa onda ako bude, tada da izbace ovaj klip, to su samo neki predlozi sa moje strane.

To je neko moje misljenje i naravno da ovaj deo marketinga zasluzuje pohvale i da je znatno bolji nego pre nekoliko godina, ali nije na odmet izneti predloge, mozda ih i neko usvoji.

shumar4life

Ja imam predlog za marketing kada rade ove klipove... bilo bi dobro na kraju ili pocetku svakog klipa da stave 5-6 sekundi sliku sa tekstom oko clanstva i sezonskih karata... Prvo jer je besplatna reklama sama po sebi...a vec vidimo da ima po 50k pregleda u proseku svaki klip sto je znacajno... bez obzira da li se radi o zvanicnom kanalu i kanalu Zvezda Kids...
Kilometri svi zbog tebe predjeni,stvorili su pricu o najvecoj ljubavi