• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Маркетинг ФК Црвена звезда (идеје и предлози)

Започео Селектор, 20 Јул 2011, 20:54:46

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Да ли сте задовољни радом маркетинга?

Да
132 (27.8%)
Не
342 (72.2%)

Укупно гласова: 474

Biancorosso

Reflektor

A pita li se ko, kako bi ovde na forumu bilo da smo krucijalno izmenili grb kao Juve?

Филозоф

Цитат1: Reflektor  07 Мај 2019, 11:30:13
A pita li se ko, kako bi ovde na forumu bilo da smo krucijalno izmenili grb kao Juve?

Ово што су они урадили је могло дете у вртићу да нацрта боље. То би било исто као када бисмо ми оставили само петокраку од целог грба.

Niko kao Zvezda

Mozda jos nije kasno za ovako nesto...

Ako je neko mogao da smisli za Liverpool, valjda nas marketing moze nesto slicno...

Classic

Овај Википедија грб је много много бољи ! од ових првобитних Твитер,Фејсбук, Инстаграм - грбова где је трећа звездица превише високо.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5d/Logo_FC_Red_Star_Belgrade.svg/800px-Logo_FC_Red_Star_Belgrade.svg.png
Праволинијски углови се уклапају у асиметрији са Црвеном звездом.
Подсећа на чувену икону http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/2523/nauka/2630837/geometrijske-forme-i-rubljov.html

Само ако може некако геометријски да се изведе да се још малкице спусти средња звездица да би хоризонталне линије биле поравњане са угловима кракова?

Ако је Википедијин званични грб за сад? И ови са Твитера,Фејса, Иг. би требали да промене сличицу?!

Поготово Твитер налог који је оставио превише белог простора около, па грб изгледа преситно. Колико је тешко уклопити да качи оквир!? Нимало.

Sundance_Kid

Vidis da na twitteru ne znaju da centriraju grb, bezi im u levo, kropovali sliku odoka. Nije ni cudo sto je na svakom mestu razlicita nijansa boja ili polozaj zvezdica, steta sto profi ljudi nisu odradili predstavljanje 3 zvezdice a ne ovi amateri.

Classic

Шта је ова трострука зверка... (као Химера, али са три лавовске главе)  ... на Адидас Уницо Етрусцо лопти која је коришћена у Барију, вероватно? 
Нашао сам да је лопта посвећена етрурској уметности (Етрурци су ваљда били древнo Расенско / Српско племе у Италији).

Је л у нашем музеју лопта из Барија...? 
Била је пре нека вест о репарацији, реанимацији..

И ова сад плава из ЛШ би требало да је у музеју.

Надамо се и ова за идућу сезону, која би овако требала да изгледа , плус лопта из финалног дела  ;)

DR

Некс

Година је толико ситна да би на дресу изгледала као обична бела мрља.

Грб треба да буде клот, по потреби да му дају само строук и то је то. Додали су трећу звездицу, финално решење је већ избачено а и ово није одговарајућа тема.

White Yersey

Imam 2 pitanja. Jel postoji ikakva mogućnost da nam se vrati onaj grb što smo imali do 2010 čini mi se onaj okrugao sa plavom bojom(mnogo je lepši od ovog i u bojama je Srbije). Drugo pitanje jel se seća neko dal smo ove godine nosili na dresu pored trofeja Lige šampiona broj 1 ne mogu da se setim nisam obraćao pažnju.

DenaraFCRS

Цитат1: White Yersey  16 Мај 2019, 22:54:27
Imam 2 pitanja. Jel postoji ikakva mogućnost da nam se vrati onaj grb što smo imali do 2010 čini mi se onaj okrugao sa plavom bojom(mnogo je lepši od ovog i u bojama je Srbije). Drugo pitanje jel se seća neko dal smo ove godine nosili na dresu pored trofeja Lige šampiona broj 1 ne mogu da se setim nisam obraćao pažnju.

Нисмо носили то на дресу, на ту налепницу имају право само клубови који су освајали ЛШ минимум 5 пута или 3 пута заредом.

White Yersey

Ok hvala. Pretpostavio sam pošto nisu imali na dresu ni Ajax ni Porto.

Biancorosso

Danilo#8

Цитат1: White Yersey  16 Мај 2019, 23:01:32
Ok hvala. Pretpostavio sam pošto nisu imali na dresu ni Ajax ni Porto.

Ako je tri put zaredom onda bi Ajax trebao da nosi...

Matija2105

lukacz

Цитат1: White Yersey  16 Мај 2019, 22:54:27
E nek' sam čuo da je nekome taj okrugli grb lepši od današnjeg. :srbinosm:

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

M.V.P

Цитат1: Biancorosso  17 Мај 2019, 12:46:47
Kakva majica..

Pa mogli su malo vise da se potrude, dete iz prvog razreda osnovne skole bi bilo kreativnije.

Игор

ужице

По мом мишљењу мајица за 27. титулу је једина коју су урадили у добром фазону и лепо смишљена, све остало веома лоше...