• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Маркетинг ФК Црвена звезда (идеје и предлози)

Started by Селектор, Jul 20, 2011, 08:54 pm

Previous topic - Next topic

Cvija13

Quote from: Biancorosso on Apr 01, 2019, 10:16 pm
Jel zna neko da li ima jos negde da se ovo naruci, posto u shopu ocigledno da je vise nema jer ne moze da se naruci preko sajta

http://www.redstarshop.rs/?product=%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D1%83%D0%B5%D1%84%D0%B0-201819
Mislim da sam u subotu vidio u sopu tamo u cosku gdje imaju na kamari nabacani salovi od utakmica LS.
*** КИЛОМЕТРИ СВИ ЗБОГ ТЕБЕ ПРЕЂЕНИ, СТВОРИЛИ СУ ПРИЧУ О ЈЕДНОЈ ЉУБАВИ ! ! ! ***

Biancorosso

Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013

Д. Ле Талек

Za koliko se prodaju šalovi sada?
Bilo bi lepo skupiti te suvenire sve na jedno mesto...

Servis za članstvo radi punom parom i to je veliki + za taj deo marketinga. Mada, nešto sam čuo da taj deo drže navijači i da se zato toliko potencira na sezonskim kartama i članstvu u klubu, ne znam koliko je to tačno, ako grešim ispravite me molim vas i unapred se izvinjavam na grešci.

Popusti na dresove sjajna stvar.

Sve u svemu, može i bolje... Uvek može i mora bolje...

зли

Ово да "навијачи држе чланство" везе са животом нема, не знам одакле ти то уопште.

Оно што јесте тачно је да навијачи апсолутно ПОДРЖАВАЈУ чланство и куповину сезонских, па и мало више од тога.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Д. Ле Талек

Quote from: Зли on Apr 01, 2019, 11:18 pm
Ово да "навијачи држе чланство" везе са животом нема, не знам одакле ти то уопште.

Оно што јесте тачно је да навијачи апсолутно ПОДРЖАВАЈУ чланство и куповину сезонских, па и мало више од тога.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Hvala na pojašnjenju, kažem da sam naučo i da ne tvrdim sa stopostotnom sigurnošću...
Ali svakako pozitivno je sve sto se desava oko tog dela...
Još samo butik da se probudi iz mrtvih i biće sjajno 😁

djenka

Quote from: Biancorosso on Apr 01, 2019, 10:16 pm
Jel zna neko da li ima jos negde da se ovo naruci, posto u shopu ocigledno da je vise nema jer ne moze da se naruci preko sajta

http://www.redstarshop.rs/?product=%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D1%83%D0%B5%D1%84%D0%B0-201819

Bilo je u subotu, ovakva zastavica i pojedinačne sa svake utakmice na našem stadionu!
Cena je negde oko 3000 ako me sećanje služi

Biancorosso

Zvali su me danas iz šopa, imaju je na stanju i poslata mi je, bagovao je sajt pa mi izbacivalo 'Not found'.
Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013

19Simke93

Дај нека неко сугерише људима у клубу, који су задужени за друштвене мреже, да престану са оноликим форсирањем "емоуџија" у свакој објави. Знам да постоји читава наука о оглашавању на друштвеним мрежама и да је пожељно објаве "обогатити" тим "смајлијима", "емоуџијима", али баш се претерује. У последње време, објаве нам изгледају као да смо Техноманија или Гигатрон, а не озбиљан фудбалски клуб.
Nek se Marakani vrate slavni dani,
kad si Zvezdo bila iznad svih...
Nek pobede tvoje našu dušu leče, Nek te sever povede u njih!

МilosМilos

Nigde tacka,nista,ko osnovci kad se dopisuju,sto ti kazes puno nekih retardinaih emotikona.

NNLice

Је л зна неко можда какве погодности имају чланови клуба у redstarshop-у пошто сајт не ради? Да ли ће бити нека акција поново на куповину дресова за малу децу, пошто ме то конкретно интересује?

Ivan88

Quote from: NNLice on Apr 05, 2019, 02:45 pm
Је л зна неко можда какве погодности имају чланови клуба у redstarshop-у пошто сајт не ради? Да ли ће бити нека акција поново на куповину дресова за малу децу, пошто ме то конкретно интересује?

Svi macron proizvodi su 50% snizeni, zato je sajt i pao.

Д. Ле Талек

Sajt je u blokadi jer su skoro svi, ako ne i svi macron proizvodi na 50% snizenja.

Svaka čast Macronu na tome, siguran sam da naši iz macrona nisu zasluzni za to

MalboroMekiKratki

intex

Verovatno puste televiziju kod nekog operatera MTS npr.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk