• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Маркетинг ФК Црвена звезда (идеје и предлози)

Започео Селектор, 20 Јул 2011, 20:54:46

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Да ли сте задовољни радом маркетинга?

Да
133 (27.4%)
Не
353 (72.6%)

Укупно гласова: 486

psn

Nije do instagrama vec do telefona.

Osoba koja vodi instagram profil mora to dosta ozbiljnije da shvati i da se ugleda malo na evropske klubove kako vode svoje profile.

Biancorosso

Marko1czv

Не треба снимати кроз инстаграм апликацију већ снимити видео па тек онда на инстаграм стављати.

Ронилац

До телефона је, особа која води званични фкцз инстаграм треба да има најбољи могући телефон неки ајфон и то клуб треба да обезбеди... овако каче клипове и остало преко неког кинеза колико ме сећање служи

psn

Цитат1: Ронилац  19 Јануар 2019, 15:47:32
До телефона је, особа која води званични фкцз инстаграм треба да има најбољи могући телефон неки ајфон и то клуб треба да обезбеди... овако каче клипове и остало преко неког кинеза колико ме сећање служи
Nema se para za marketing dok se puni magacin[emoji6]

Слуцки

Цитат1: Ронилац  19 Јануар 2019, 15:47:32

Или макар да користи материјал снимљен камером коју већ поседујемо.

Marko1czv

Имам ја један предлог. Нек купе ГоПро камеру и онај држач што омогућава да стоји на грудима. Ставе је на неког играча док играју шеве или спринтеве када истрчавају или на неког од тренера. Доноси скроз нов угао и доживљај гледаоцима.

Biancorosso

Vatrogasac

karioka

Цитат1: Marko1czv  19 Јануар 2019, 23:10:15
Имам ја један предлог. Нек купе ГоПро камеру и онај држач што омогућава да стоји на грудима. Ставе је на неког играча док играју шеве или спринтеве када истрчавају или на неког од тренера. Доноси скроз нов угао и доживљај гледаоцима.

Odlican predlog! Nije skupo, a vrlo je efektno i interesantno.

psn

Imamo go pro kameru.
Videla se na nekom od snimaka kad je bila zakacena za stativu.

Marko1czv

Ронилац

Како нисте приметили да се користи и го про камера и на овим припремама на Кипру, буквално се види кад снимају тренинг и пребаце кадар у неком тренутку види се да је снимано го про камером.. ево и доказ

ово је снимљено го про камером

psn

Ima snimak sa tekucih priprema kad se pojavi senka go pro kamere koja je zakacena na stativu.

Marko1czv

Цитат1: psn  22 Јануар 2019, 22:49:03
Ima snimak sa tekucih priprema kad se pojavi senka go pro kamere koja je zakacena na stativu.

Ето само још да се искористе у потпуности. Контам да за пар долара на алиекспресу има тај "држач" или како год се зове и за груди и за главу да се стави.
Могу се брутално добри кадрови снимити са го про-ом.

Vatrogasac

Da li ovo snimaju nasi iz kluba ili preuzimaju od nekog?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=62&v=-chqvZ2kIhw

Snimak je slabog kvaliteta.Bas sada na pripremem mi zapao za oko snimak koji pravi Maribor.Valjda imamo love da kupimo malo bolje kamere

Biancorosso

Ронилац

До пре тачно годину дана избацивали смо highlightse у 480p, што је стварно срамота било да се тако "квалитетни" снимци пуштају на званичном јутјуб каналу Црвене звезде, па су купили вероватно нове камере па прешли на 1080п, контам да ће временом купити неке још боље.

tragicar

Pohvale za Marketing.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk