• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Руководство клуба и УО

Started by Селектор, Dec 22, 2012, 04:15 pm

Previous topic - Next topic

sokolovic sokol

novi upravni odbor je skupljen kao da smo pretvoreni u javno preduzece. dakle partijske njuske.
moze se tu probrati 2-3 coveka koja znaju posao .
najveci strah me od samog dzaje. ovi sto su ga amnestirali i sada ga koriste kao fasadu, izgleda su ga ucvrstili u uverenju da do njega nema nikakve krivice sto smo u ovakvom stanju. pa nisi Ti DZAJO otisao 1992., nego si otisao(oteran) 2004.

Ashaman

Teska vremena ... razocaran sam kao i u poslednjih ne znam koliko godina vise i ne brojim  :facepalm: Ovo je uprava,pa ne znam sta je ,ali ovo sigurno ne lici na upravu sportskog kluba .Lepo da su podelili klub:
- sportski sektor Stojadinovic  i neke nase legende ,
- finansijski deo Covic i neki ljudi koji su bi bili zaduzeni za finasije i naravno da imaju diplome za to.
I na celu Dzajic i naravno kvalitetan  trener ,ali to je neka druga tema.U ovom trenutnku nasa uprava vise lici na skupstinu ,samo nam jos fale Djilasovi ljudi  :поп: Mislim da je ovo presipanje iz supljeg u prazno ,Covic i Stojadinovic mi ulivaju neku nadu ,ali malu .Ne znam ,jedino resenje je definitivno privatizacija ,a izgleda da se ona ne nazire uopste ,tako da nadam se da necemo da se ugasimo dok ne bude privatizacija .Uprava sve politacari,para nema ,dugovi do guse,omladinska skola se raspada,nema titule vec 100 godina ,trener nam je Jankovic  :krstise: Ne vidim tu buducnost,nadam se da sam gresim.

silna ce borba da bude

Zbunjen sam,zar nije Džaja rekao da je g-din Tončev diplomirani menadžer,a u tekstu na sajtu stoji da je autolimar?Očigledno čovek ima širok spektar interesovanja,a uz to je i savetnik za bezbednost premijeru  :scared: ,možda ga savetuje koje je auto najbezbednije.Najčuvenija imena Kokeza i Tončev su već imali iskustva u rukovođenju klubovima-Zemun i Radnički Niš i zaista su postigli ogromne uspehe pa je bio red da dođu u Zvezdu i implementiraju taj njihov know-how .Ovo je samo dokaz u kakvim smo g..... pa nam stranke uvaljuju ovakve kadrove...šta drugo reći osim POMOZI BOŽE  :поп:
Sreća pa je Nikolovski ostao  :facepalm:

Stenly

Dec 23, 2012, 08:02 pm #33 Last Edit: Dec 23, 2012, 08:22 pm by Stenly
Quote from: NekiVelikiDrMr on Dec 22, 2012, 05:53 pm
Ovde imas nesto o njemu
http://www.crvenazvezdafk.com/klub/menadzment/miodrag-zecevic.html

Hvala druze  ;)

Po mom vidjenju, klub vodi osovina Dzaja-Covic-Stojadin-Radujko(citaj veza GAZprom), a Kokezi i Toncevi su tu samo kada se od drzave treba uzeti neki dinar il neto trece pa da ovi budu veza neka tj fizikalci i da se trte kako su u UO CZ. Inace da oni odlucuju o necemu, to nema pojma...U svakom UO je tako...vise su tu zbog broja nego zbog toga sto treba da budu tu...

Dok su Dzaja-Stojadin-Covic tu, mi idemo kako treba, bez njih, nista...

Neko pomenu Brocica, ne znam, nama je mting radio i kod Vese dosta dobro, budimo iskreni, pa ja i nisam da se on promeni, ako je vodio marketing, a znamo da jeste, a g-dja Vesic, nadam se da je vec otisla, ili radi za 22 000dinara. Vise bih voleo da je ostala, da prima 22 000, pa da vidi kako se zaradjuje hleb, naspram oni 120 000 sto je imala, i vise i + sve zive privilegije...sad qrac privilegije...

Toncev bi trebalo da je tehnicar, elektro il gredjevine...

Nikolovskog ne treba menjati, zabavan lik!

Красная

Quote from: silna ce borba da bude on Dec 23, 2012, 06:29 pm
Zbunjen sam,zar nije Džaja rekao da je g-din Tončev diplomirani menadžer,a u tekstu na sajtu stoji da je autolimar?

Zna li se kakav je autolimar bio? Je li radio nekome kola, ima li neko iskustvo sa njim?

Timke

Quote from: Красная on Dec 23, 2012, 09:29 pm
Zna li se kakav je autolimar bio? Je li radio nekome kola, ima li neko iskustvo sa njim?

Lose je preneseno bio je menadjer u autolimarskoj radnji  :travka:

redneck

Quote from: Красная on Dec 23, 2012, 09:29 pm

Radio je bembaru ivici kofercetu dacicu.
Necije zanimanje nije toliko ni bitno,u mojoj firmi bi uvek radije zaposlio sposobnog autolimara nego nesposobnog profesora fakulteta.Koliko sam samo otkaza podelio nesposobnim dr ,mr sci koji dve ovce nacrtane ne bi sacuvali.
Na kraju krajeva nije ni lose to sto Dzaja u ovom sazivu nece moci biti Sultan kao u proslom.Za bilo koju kompaniju je mnogo bitnije da ima upravu sa znanjem i integritetom nego podguzne muve koje ce sve zivo aminovati.
Njemu je ostavljena mogucnost da nominuje jos 4 clana UO.

Niko kao Zvezda

Da li se zna koje su obaveze clana UO? Da li postoji neka cifra koju moraju da unesu u klub ili da obezbede neko sponzorstvo?
Bilo kakvo ponavljanje istog ili sličnog prekršaja u naredne minimum dve godine, bilo na domaćem ili gostujućem terenu, povlači kaznu izbacivanja iz takmičenja.

Saopstenje FK Crvena zvezda  10.8.2018. nakon kazne UEFA od 2 utakmice zatvaranja stadiona pred Plejof za Ligu Sampiona

Vladan Milojevic, trener FK Crvena zvezda: Ja igram da bih pobedio, ne igram da bih igrao.

Avdija

Dec 24, 2012, 10:14 am #38 Last Edit: Dec 24, 2012, 10:49 am by Селектор
 Džaja postavio rođenog brata od svoje žene jer drugima ne veruje ni reč
plašim se sukoba Kokeza-Tončev...

tektin

Pade mi ovo sad na pamet ... na severu je bio transparent "Dzajic za presednika" ili nesto tako slicno, pa njegova slika preko tribine ... uzmimo da je tad bilo 6-7000 ljudi na tribini, pa gde su oni na glasanju za ovu upravu i presednika bili? Zasto nisu glasali kad su trazili Dzajica? Cini mi se da mnogi nepodrzavaju Dzajica kao presednika, mozda cak i vecina koja je bila na toj utakmici nije za dzaju ... nekako mi deluje sve prenamupano vise, pa izjava Covica "Dzajica je hteo narod i javnost" a sve se izgleda svodi na neke njegove prijatelje koji u javnosti govore kako je dobro sto se vratio u klub i videli smo na glasanju neke od vodja navjaca ...

Sveukupna atmosfera mi se nimalo ne svidja sve je nekako vestacki  :pljas:

Red Warrior

Dec 24, 2012, 11:04 am #40 Last Edit: Dec 24, 2012, 11:05 am by Селектор
Quote from: Avdija on Dec 24, 2012, 10:14 am
Džaja postavio rođenog brata od svoje žene jer drugima ne veruje ni reč
plašim se sukoba Kokeza-Tončev...

Cekaj da se prisetimo...Lekovic, Kozic...Kelut...Stefanovic......sve bolji od boljega....

Sukoba Kokeza Toncev nece biti jer su PANDURI, a oni se dobro razumeju po hirearhiji.....Kad kazem panduri, to je za  cinkare, dousnice, rekla-kazala obavestajce, a ne one postene na ulici.......

Toncev, autolimar, savetnik za bezbednost....U ovome se vidi slika naseg drustva , i sta on zna o bezbednosti...da hapsi i cekicem ispravlja neravnine.

Oni ce se pojavljivati u medijima, pricati da rade nesto, a koliko ce imati uticaja.....bice tacno onoliko koliko ima Dzaja omoguci. Dzaja je ceo zivot igrao protiv grubijana, i zna sta je njima raditi. Ubedjen sam da su mu oni najmanji problem. Kad nije "propevao" u bajbokani, pa valjda nece ni sada.

Voleo bih da ovaj Zecevic, povuce pitanje gradnje novog stadiona, jer to mu je
zanat, i da nesto pocne pozitivno da se desava....Jer ako krene ta izgradnja, onda dug od 50 mil je sitnica. U stvari, cenim da i ta pozicija sto je Cvele imao vise politicka nego nekako expertna. Videcemo!

Red Warrior

Quote from: tektin on Dec 24, 2012, 10:56 am
Pade mi ovo sad na pamet ... na severu je bio transparent "Dzajic za presednika" ili nesto tako slicno, pa njegova slika preko tribine ... uzmimo da je tad bilo 6-7000 ljudi na tribini, pa gde su oni na glasanju za ovu upravu i presednika bili? Zasto nisu glasali kad su trazili Dzajica? Cini mi se da mnogi nepodrzavaju Dzajica kao presednika, mozda cak i vecina koja je bila na toj utakmici nije za dzaju ... nekako mi deluje sve prenamupano vise, pa izjava Covica "Dzajica je hteo narod i javnost" a sve se izgleda svodi na neke njegove prijatelje koji u javnosti govore kako je dobro sto se vratio u klub i videli smo na glasanju neke od vodja navjaca ...

Sveukupna atmosfera mi se nimalo ne svidja sve je nekako vestacki  :pljas:

A za koga je, posle 8 godina FIJASKA. Daj nam listu ,pa kao za Goracenka da glasamo, i da 90% budemo jedinstveni. lista nekao mala...mozda Bingulac...mozda Montekarlo ili Vrsac......a mozda neko iz Krajine....mozda Vlahovic, i on je pun para i voli Zvezdu.....jedan je i u Zatvoru

РС Либурнија

Quote from: warrior on Dec 24, 2012, 11:04 am
U stvari, cenim da i ta pozicija sto je Cvele imao vise politicka nego nekako expertna. Videcemo!

Да, али има једна "ситна разлика - Цвеле је човјек спорта и господин... Нећемо ваљда његов капацитет успоређивати са Кокезом и Тончевом?! Ако се Цветковића треба са неким успоређивати онда је то Човић. Додуше Човић није више министар и активни политичар али политика је свуда око нас и то што је он у КК предсједник а у ФК потпредсједник су, између осталога, и политичке одлуке.

tonijevac

dajte malo da se pretvaramo da je idealno...pa da ih sacekamo da se pokazu na delu...valjda ce..biti bolje... :akosmem:..

Red Warrior

Dec 24, 2012, 11:20 am #44 Last Edit: Dec 24, 2012, 11:25 am by warrior
Quote from: РС Либурнија on Dec 24, 2012, 11:17 am
Да, али има једна "ситна разлика - Цвеле је човјек спорта и господин... Нећемо ваљда његов капацитет успоређивати са Кокезом и Тончевом?! Ако се Цветковића треба са неким успоређивати онда је то Човић. Додуше Човић није више министар и активни политичар али политика је свуда око нас и то што је он у КК предсједник а у ФК потпредсједник су, између осталога, и политичке одлуке.

Brate, ja sam poredio Cveleta i Zecevica....Na ovo drugo dvoje vec sam potrosio previse vremena.

Moje misljenje je da je Dzaja trebao da bude pocasni predcednik, da ce u narednih dve godine to i postati..a mozda i pre.. i da treba da ide u FSS, jer bez promena tamo..a mnogo je manja presija.....nece biti nista dobroga..i tamo jos jedno dve godine.. i posle u Heceg Novi, Milocer.......