• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Руководство клуба и УО

Started by Селектор, Dec 22, 2012, 04:15 pm

Previous topic - Next topic

Ian

Quote from: Bosko 71 on May 08, 2017, 03:46 pm
Bez njega bi Zvezda sad igrala 6 ligu !!!!
a, vi pricajte sta hocete....
Kakav smo narod najbolji primer je NOVAK DJOKOVIC .... decko NAJBOLJI SPORTISTA SRBIJE u istoriji sporta ... nesto naj naj sto je ova zemlja uopste imala i ????
Posle godina i godina dominacije decko nalo stao - ZASITIO SE i sta imamo ? masovno pljuvanje po njemu ?!!!!???!!!!
Ma kod nas za sekund zaboravis sve uspehe koje si dao .. Jednom sve mora stati i sta onda - da pljujem po nekome a, pre toga mi doneo tone radosti ????
Izvinjavam se ALI JA NECU !!!!!!
Od mene podrska za TERZICA bar dok ne dodjemo na POZITIVNU NULU a, posle cemo da vidimo !!!!! toliko od mene ....

Na trenutak mi se učinilo da si uporedio rezultate Terzica sa rezultatima Đokovića. :facepalmanimation:
samo prodjem plazom, i kazem...hocete li malo da jedrite....

vulevojaividak

Quote from: Ian on May 08, 2017, 03:53 pm
Na trenutak mi se učinilo da si uporedio rezultate Terzica sa rezultatima Đokovića. :facepalmanimation:

Pa u fudbalu sanirati 10 miliona eura, a Terzic je sanirao i vise u Zvezdi, je ravno osvajanju jednog GS... Sigurno..

I tu je on u pravu..On nije dosao u cist klub, pa sjebao sve, on je dosao u klub sa dugovanjem od 52 miliona eura, kada bude otisao videcemo sta je iza sebe ostavio i za koliko smanjio dug...
BOJKOT SMECU ZVANOM "BLIC", MONDO I MOZZARTSPORT !!

"Sa pacovima ionako ne sme drugačije jer se brzo kote i stiču imunitet. Svaki pacovluk notirati dok ne počne mimikrija.
Sad smo definitivno odbranili Staljingrad i ako ne zabodemo uskoro barjak na Rajhstag, eto njih opet nazad za godinu dve". Celtic brat

Red hart

Quote from: keyser_soze on May 08, 2017, 03:53 pm
Od reci do reci.. ..Niko ti nista ne moze samo uteraj loptu u mrezu za jedan vise od protivnika..prosto

I dođe neko tebi ili meni i kaze da smo lopovi ili oederi, a mi iskuliramo, bole nas paja kad znamo da nismo. Aj mi kazi da bi iskulirao tako nesto?

Фурија

E moji zvezdasi kome se vi divite, coveku koji zbog svoje bulje ladno osporava uspeh kosarkaskog kluba, satro brani zvezdu a kad je on najodgovorniji sakrije se u misiju rupu.
Razlika između njega i Covica se vidi na primeru FMP-a i OFK-e.

bm

Quote from: Red hart on May 08, 2017, 03:25 pm
Severna tribina hoce da ga smeni...SNS vec ima svog coveka za predsednika...

Samo Siniša Mali i niko drugi!!!!!! Da navučemo fantomke i srušimo onaj lavorčić!!!! :vitez:

Саша РС

Па кулирао је до сад. Сад нам не говоре да смо лопови, бар тако овде кажу.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

Borky

Odlicno je Terza ovo rekao al mislim da treba uvesti bojkot medija i FSS koliko je to moguce jer vise nema smilsla tripiti razne optuzbe bez dokaza i sankcija za iste. U mulju i blatu oni najbolje plivaju i to su godinama raidli u kosarci.E sad ili traziti kazne za svaku optuzbu ili organizovati medije da pljuju po njima istom mjerom.

keyser_soze

Pa znas to je prica Ako krenes nekim putem i zastanes da gadjas kamenom svaku dzukelu koja na tebe zalaje nikada neces stici na cilj...Ti ako si druze uspesan u necemu zabole te sta prica neka budala tamo koja zaostaje za tobom 20 bodova a ti se smejes i uzimas titule i kupove

Ian

Quote from: vulevojaividak on May 08, 2017, 03:56 pm
Pa u fudbalu sanirati 10 miliona eura, a Terzic je sanirao i vise u Zvezdi, je ravno osvajanju jednog GS... Sigurno..

Ono jest. A kad u ovakvoj ligi, gde nam koki ne da da igramo lopte, neko osvoji titulu kao miodrag onomad, to je kao vimbldon i roland garos. Miodraže Federeru.

Сале

Ред је и да се похвали мало Терзињо. Ја би и грубње о багри али јебига, није на месту да им са те функције јебе женски део фамилије и то јавно.

Много је глупости направио али ако је истина да ће му је једини "опонент" бити некиСНС говнар, онда јесам за то да остане.

vulevojaividak

Quote from: Ian on May 08, 2017, 04:02 pm
Ono jest. A kad u ovakvoj ligi, gde nam koki ne da da igramo lopte, neko osvoji titulu kao miodrag onomad, to je kao vimbldon i roland garos. Miodraže Federeru.

Ti mesas babe i zabe..

Kokeza je postao predsednik FSS-a nema ni godinu dana, dok smo mi tada uveliko bili najbolji tim u Srbiji.. Njegova politika je da ove sezone je ne uzmemo, a ne prosle...

"Sa pacovima ionako ne sme drugačije jer se brzo kote i stiču imunitet. Svaki pacovluk notirati dok ne počne mimikrija.
Sad smo definitivno odbranili Staljingrad i ako ne zabodemo uskoro barjak na Rajhstag, eto njih opet nazad za godinu dve". Celtic brat

stefcerak

Quote from: Сале on May 08, 2017, 04:02 pm
Ред је и да се похвали мало Терзињо. Ја би и грубње о багри али јебига, није на месту да им са те функције јебе женски део фамилије и то јавно.

Много је глупости направио али ако је истина да ће му је једини "опонент" бити некиСНС говнар, онда јесам за то да остане.

Pa i Terzinjo ti je SNS covek....nije on tu dosao slucajno i ne zahvaljuje se velikom vodji slucajno...
Svuda grmi okolo!

Ian

Pa i pre kokija je bio neko ko je imao tu politiku. Ili grešim?

Саша РС

Изгледа сви имају неку политику осим нашег клуба. Ми смо изгледа више љубитељи памфлета.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

vulevojaividak

Quote from: Ian on May 08, 2017, 04:06 pm
Pa i pre kokija je bio neko ko je imao tu politiku. Ili grešim?

Da, ali tada nisu mogli da nas sjebu toliko jer smo imali ogromnu bodovnu zalihu, koju smo trebali da imamo i sada, da nije "totalnog" fudbala sa druge strane brda...