• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Руководство клуба и УО

Започео Селектор, 22 Децембар 2012, 16:15:37

« претходна тема - следећа тема »

nishki и 1 гост прегледају ову тему.

Да ли сте задовољни радом Звездана Терзића?

Да
1033 (70.9%)
Не
423 (29.1%)

Укупно гласова: 1456

redneck

U usporedbi sa toplicom privrednikom,vulinom lopovom,pixiem,konobarom i ivicem kriminalcom,vitezom vesicem mazom -ova uprava je svemirski brod.
Da se politika nije uplela,vitez bi nas zaduzio jos 50 miliona i stvarno bi se ugasili.
Ko je jebeno lud da vraca 100 miliona eura.
Hvala velikom Gospodu da se politika uplela.
Dzajic-Covic-Stojadinovic,pa ja da sam seik dao bi im M.city pre nego manciniju.

Ultra13

Могли би да контактирамо и Новака да нас мало погура, њега воле ови шејци.  :srbinosm:

Селектор

ДаркоНЦЗ

Jel ste proverili ovakve glasine? Da se ne radujem pre vremena :)

Red Warrior

Цитат1: ДаркоНЦЗ  25 Децембар 2012, 12:21:49
Jel ste proverili ovakve glasine? Da se ne radujem pre vremena :)

Neki su mislili, da ce da sede na ljubu, i krive ceo svet. Pa od koga drugog da traze pare,ako ne od Arapa. Njima je to strateska investicija i sica ako hoce da je daju.

mr nono

Ко је контактирао ове Арапе, да ли се зна ? Немојте давати људима лажну наду, са неким шеицима, доста су нам ови руски милијардери који дају по 2 милиона.

Хлад Малиганович

Четри стуба Звездине спољне политике су Русија (гас), УАЕ (нафта), Кина (грађевинарство), и Сједињене Државе (књижевност Барака Обаме).

Кад нам  се састане проширена управа, то ће бити као скуп Илумината, плус онај Кокуза, Кокеза, како већ.

foxpro

MrRedStarBelgrade

Селектор

Још једном бих да апелујем на вас да поштујете НАСЛОВЕ ТЕМА. Молим вас да о бившој и свим осталим бившим управама пишете на теми: "Претходне управе клуба" а да сва дешавања, потезе и рад актуелног руководства пишете на теми: "Руководство клуба и УО".
Велики део порука је премештен у друге теме а то није баш мали посао.
Молимо вас да поштујете наслове тема и своје уписе им прилагођавате како би се на форуму одржао ред.

Bik Koji Sedi

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal-srb-2/stampa/2415-covic-prete-mi-da-cu-zavrsiti-u-rupi-ako-objavim-sve.html

Zelim da uputim gospodinu Nebojsi Čoviću iskrenu podrsku,vise od toga u ovom trenutku ne mogu.
Neka izdrzi ovaj pritisak,neka se izbori sa pretnjama,verujem da to moze i ume,nece mu biti prvi put.
Ukoliko cita nase poruke neka zna da ima veliku zahvalnost ne samo sa moje strane,nego kompletne crveno-bele populacije.
Nemojte da stanete,ne dozvolite da vas,a zajedno sa vama i nas ponize.
Postoje neke granice preko kojih se ne prelazi,postoji nesto moralno,casno i sveto u svakom coveku preko cega se ne gazi.
Postoji trenutak kada ni blato ni sramota ni prezir ni pretnje ne mogu da pobede coveka,njegov duh,njegova dela i njegovo dostojanstvo.

Da li je to sudbina ili sudbinu sami pišemo ne znam,ali verujem,zaista verujem da u v(n)ama lezi spas !

Red hart

Pridružujem se prethodnom, lepo napisanom postu Bika Koji Sedi.

saša valjevo

Bravo za post,podrška G-dinu Čoviću i s moje strane.

атинаултрас

Koliko ovaj covek uliva nadu u bolje sutra... Podrska kompletnom novom rukovodstvu, da budemo jedinstveni kao nikada do sada, i da se zajedno radujemo uspesima u narednom periodu! A kada napravimo nesto veliko, nismo ni svesni koliko cemo biti ponosni, kada se okrenemo i vidmo kroz sta smo sve prosli, i koliko smo se napatili i koliko smo truda ulozili...

Taurus

Covicu ne daj se!!! Nisi sam, visemilionska armija navijaca je uz tebe i Zvezdu!!!

Sada bar nije tesko zakljuciti ko su ti koji prete i kojima smeta objavljivanje istine u Zvezdi! Svi ti kriminal-menadzeri, vladari iz senke prethodnih uprava, svi oni koji su se na najbezobrazniji i najpodliji nacin bogatili na racun Zvezde... Svima vama iskreno i od srca zelim SVE NAJGORE u tim vasim bednim zivotima!!!

Covicu pre svega svaka cast sto si otvoreno rekao kako ti prete! A onda ti upucujem i ogromnu podrsku da istrajes u borbi sa bagrom!!! Za svaku vrstu eventualne pomoci obrati se javno, a mi Delije cemo se, siguran sam, odazvati u velikom broju da jednom za svagda ocistimo svetinju od gamadi!!!

NE DAJ SE COVICU!!!
DELIJE I KOMPLETNA ZVEZDASKA JAVNOST SU UZ TEBE, U BORBI PROTIV OLOSA NAJJADNIJE VRSTE!!!

stefke

Nebojsa Covic je pravi covek sa posao koji treba da se obavi u FK i ima moju punu podrsku. On je ujedno i najjaca karika naseg rukovodstva uz Dzaju i covek za koga sam uveren da moze sve ovo da iznese. Samo napred gospodine Covicu, objavite sve do poslednjeg detalja kako se unistavala Crvena zvezda i nemojte da imate milosti prema bilo kome!

redneck

27 Децембар 2012, 02:38:21 #96 Last Edit: 27 Децембар 2012, 02:51:48 by redneck
Gospodine Covicu objavite sve i jedan ugovor sa bivsim igracima.
Iz prenapumpanih ugovora ce se jasno videti kako su se fiktivne cifre isplacivale igracima ,a ogroman dio kolaca uzimali menadjeri i njihovi jataci u klubu,sve na ustrb jedne jedine.
Nadamo se da ce podpredsednik vlade onda poslati inspektore iz unutrasnjosti da spavaju na Mari i pohapse bandu.
Blokada nam je smanjena za 7 miliona eura sad je 491,279,763 dinara

katamaran

Danas je blokada smanjena sa milijardu i dvesta miliona na ispod 500 miliona (491,279,763.06 )

http://www.biznis-portal.rs/pretraga_racuna_provera_blokade_racuna.php

maticni broj 7000782

Svaka cast :)

Boki

Gde se to vidi koliki je dug, kad ukucam i idem pretraga izadje mi samo da li je blokiran ili nije?
7mil. evra nije mala cifra za da se smanji dug u bankama :)

stefan_bg

Није смањен дуг за 7 милиона евра. За толико је смањен износ блокаде.