• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Руководство клуба и УО

Started by Селектор, Dec 22, 2012, 04:15 pm

Previous topic - Next topic

Немања

Тај Ђукановић је до пре 2 године био редован на северу, на свакој могућој утакмици. Могли сте све ово лично да му објасните.

Jesper

Quote from: dejan80 on Aug 15, 2019, 10:19 amДа је ОФК-овац, да не кажем романтичар.  :001_cool:
Sva sreća pa nije Zvezdaš, pa smo izbjegli katanac koji je velikodušno poklonio OFK-u. U stavri još nismo dogurali do katanca...

komunikacija

Sto rece covek gore,mogli ste sve ovo Djuki licno saopstiti,ko ide na utakmice mogao ga je sto puta videti do sada,ali pitanje je ko uopste dolazi na stadion.

Vatrogasac

Quote from: komunikacija on Aug 15, 2019, 03:00 pmSto rece covek gore,mogli ste sve ovo Djuki licno saopstiti,ko ide na utakmice mogao ga je sto puta videti do sada,ali pitanje je ko uopste dolazi na stadion.
Sta da mu se saopsti?
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

komunikacija

Da mu se saopsti sve sto je pisano unazad,da je sektas,julovac,glavurda,sta vec,ko ide na utakmice mogao ga je videti i sve mu lepo reci.

Vatrogasac

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Заражен

Ja ne bih imao problem da ga licno pitam na primer, da li misli da je mogao svojim primerom da pokaze u delu sta znaci prijatelj Kluba, tako sto ako hoce da ide u Koperhagen, sam finansira to, kao i velika vecina tih ljudi sa tog istog tog Severa, sto su na svakoj mogucoj utakmici?

Ako ga ikada sretnem, prenecu vam njegov odgovor.
Quote from: Севернармија on Apr 01, 2016, 11:53 am
Zar nije lakse da stalno punimo stadion, tad se korov i nedostaci ne vide?

zvezdani grad

Piksijeva Sneza je imala ukusa, ona kad odabere ekipu za avion to prsti na sve strane!

нови_београд

А што је проблем да се укаже на глупости које управа ради? Јел оправдање овима данас оно што су радили они пре њих?

Mister No

Postoji bitna razlika između ukazivanja na loše poteze i histerisanja za svaku sitnicu.
Nije lepo, ali je pojava koja postoji oduvek da političari i slični putuju sa klubom. Ovo nije isti slučaj kao sa Nedićem koji je bio u upravi Partizana i ne vidim razlog da se dva dana drami oko toga.

гнп

Quote from: нема_лека on Aug 15, 2019, 05:47 pmА што је проблем да се укаже на глупости које управа ради? Јел оправдање овима данас оно што су радили они пре њих?

Problem je što je ukazivanje na forumu beskorisno. Neće sigurno uprava da menja svoje stavove zato što je neko nešto napisao na forumu. Da su slušali forum verovatno pre 2 godine Pavkova ne bi ni dovodili. Jer se seća rezultata ankete na na temi prelazni rok 2017/2018 ?

ako oni misle da je Vlada Đukanović prijatelj kluba verovatno ima neki razlog. A i Vlada Đukanović sigurno može da pomogne klubu na razne načine.

Vatrogasac

Pa sta onda smeta ako je beskorisno?Jel steti nekom?
Najbolje bi bilo da se pozatvaraju sve teme oko kluba i da se igramo a banji kao deca u pesku i nista niko da ne komentarisemo posto je pocelo sve zivo da smeta

Sve nesto sa foruma nebitno i ne vredi a toliko bode oci kad se pise

Baraba

Quote from: гнп on Aug 15, 2019, 06:17 pmProblem je što je ukazivanje na forumu beskorisno. Neće sigurno uprava da menja svoje stavove zato što je neko nešto napisao na forumu. Da su slušali forum verovatno pre 2 godine Pavkova ne bi ni dovodili. Jer se seća rezultata ankete na na temi prelazni rok 2017/2018 ?

I taj "Pavkov" argument se malo malo pa provuče za forum. A da se slušao forum za 10 drugih pojačanja oko koga je isto tako bila saglasnost da su bačene pare, pa gle na kraju ispadoše bačene...

Nemoj da brojimo uprava-forum, sumnjam da bi izgledalo tako kako se provlači kroz slučaj Pavkov..
you don't need a weatherman to know which way the wind blows

Kowalski

Quote from: гнп on Aug 15, 2019, 06:17 pmProblem je što je ukazivanje na forumu beskorisno. Neće sigurno uprava da menja svoje stavove zato što je neko nešto napisao na forumu. Da su slušali forum verovatno pre 2 godine Pavkova ne bi ni dovodili. Jer se seća rezultata ankete na na temi prelazni rok 2017/2018 ?

ako oni misle da je Vlada Đukanović prijatelj kluba verovatno ima neki razlog. A i Vlada Đukanović sigurno može da pomogne klubu na razne načine.

može da pomogne, em je buduće vreme em gmazina je uticajan ko marica

a gde su silni poznati i nepozntai ljudi koji su već pomagali klub, koji su se borili za klub, šta je sa njima, oni nisu prijatelji kluba jer nisu drugovu članovi kao nedić i djukanović, sramota

poraznije je što ima ljudi koji ovu sramotu brane
FK1991,KK1974

CZV89

Ja i dalje mislim da je dovodjenje Pavkova bila kombinacija. Samo sto se ta, za razliku od mnogih koje su nas ojadile, visestruko isplatila klubu.