Анкета

Да ли сте задовољни радом Звездана Терзића?

Да
1043 (75.7%)
Не
334 (24.3%)

Укупно гласова: 1376

Анкета

Да ли сте задовољни радом Митра Мркеле?

Да
1124 (86.7%)
Не
173 (13.3%)

Укупно гласова: 1296

Аутор Тема: Руководство клуба и УО  (Прочитано 4962724 пута)

In Robi I trust, intex, losmi83, VladoPD, mikicka71, TonyStark, DS Pariz, Paskvila, ИНСТРУКТОР, Maksim, Ortega, Harvey Specter, Cigansko Srce, milan79 и 10 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже bolle

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.716
  • Репутација: +1136/-2260
Одг: Руководство клуба и УО
« Одговор #57960 послато: 06 Јануар 2019, 23:09:56 »
Nije legla u januaru, lepo je rekao "pred praznike" a i Nova godina je praznik. Znaci krajem decembra je isplacena novembarska plata, sto je sasvim normalno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ван мреже DR

• Члан ФК
  • Поруке: 136
  • Репутација: +33/-26
  • Zvezda je zivot,sve drugo su sitnice!
« Одговор #57961 послато: 06 Јануар 2019, 23:16:53 »
Terza je u Zurnalu rekao da je decembarska plata isplacena deset dana ranije :stidljiv:

Ван мреже Dominator91

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.523
  • Репутација: +381/-935
  • Ljubavi Zvezdo ti si tako slatka...
« Одговор #57962 послато: 07 Јануар 2019, 14:16:18 »
Nije legla u januaru, lepo je rekao "pred praznike" a i Nova godina je praznik. Znaci krajem decembra je isplacena novembarska plata, sto je sasvim normalno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Praznik je cak i 25. decembra (imamo i katolike u timu), tako da je vrlo moguce da je i prije katolickog bozica isplacena plata. A inace, za one koji nisu nigdje radili pa ne znaju, NOVEMBARSKA plata se ne isplacuje u novembru, nego u decembru.
Sto dovodi do toga da je maksimalno kasnjenje plate moglo biti 20-ak dana (od prvog do 20. decembra), pa neka je i koji dan vise. Mislite da stvarno fudbalerima znaci nesto tih 20 dana kasnjenja, sigurno im nista nije ostalo od onih 30k od proslog mjeseca.  :esvasta:
Ali neki ljudi vole traziti probleme tamo gdje ih nema, valjda ih to zabavlja. :)

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.827
  • Репутација: +8017/-3304
« Одговор #57963 послато: 07 Јануар 2019, 14:22:02 »
Jel negde piše za koji mesec je ta plata koja je isplaćena pred Novu godinu?

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.870
  • Репутација: +1153/-1286
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #57964 послато: 07 Јануар 2019, 15:08:56 »
Pa napisao je decembarska plata

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #57965 послато: 07 Јануар 2019, 15:12:40 »
O čemu je onda reč, o čemu se priča? Nisam čitao zato pitam. Po tome ispada da su dobili plate pre roka.

Ван мреже Dominator91

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.523
  • Репутација: +381/-935
  • Ljubavi Zvezdo ti si tako slatka...
« Одговор #57966 послато: 07 Јануар 2019, 23:29:49 »
O čemu je onda reč, o čemu se priča? Nisam čitao zato pitam. Po tome ispada da su dobili plate pre roka.
Kaze neko novembarska gore iznad, tako je pocela cijela prica...

Ван мреже DR

• Члан ФК
  • Поруке: 136
  • Репутација: +33/-26
  • Zvezda je zivot,sve drugo su sitnice!
« Одговор #57967 послато: 08 Јануар 2019, 14:43:37 »
Терзић: Не дугујемо ни једини динар, десет дана раније исплатили смо децембарску плату

Један стари директор дао ми је савет. Рекао ми је „директор који се закуца у своју канцеларију, ту нема ни директора ни фудбала“ - каже први човек Црвене звезде

На истом месту седели смо пред крај 2014. Улица Љутице Богдана 1а, просторије руководства Црвене звезде. Звездан Терзић је био још „свеж“ на функцији генералног директора, али први резултати рада су се већ осећали.

Подсетили смо га на интервју о личним утисцима и наслов који је „извучен“ из признања да се повремено питао шта му је требало да прихвати посао на Маракни.

- Не сећам се тачно шта сам рекао, али знам да се нисам покајао – узвратио је први оперативац Црвене звезде: - Кад сам дошао знао сам шта ме чека. Цео мој живот је испуњен изазовима. Да сутра поново кренем, ишао бих истим путем.

У години која је подсетила на најславније дане Црвене звезде, са олакшањем прелистава и креће неочекиваним путем.

- Сада нам је теже! Подигли смо лествицу очекивања звездаша. Пре 4,5 године нисмо имали шта да изгубимо, јер су од Звезде малтене сви дигли руке. Клинички мртав клуб, рачун у блокади, без играча и новца, огромни дугови... Били смо срећни кад смо 2014. довели Удинезе. Хвалили смо се да играмо европску пријатељску утакмицу, а ове године смо против ПСЖ-а, Наполија и Ливерпула играли Лигу шампиона, не дугујемо ни једини динар, десет дана раније исплатили смо децембарску плату.

Резултат на терену је крајњи производ много послова урађених на пољу које јавност не види. Терзић невољно пристаје да открије како ради тај административни механизам свестан да прича тако са клупског прелази на поље личног учинка

- Један стари директор дао ми је савет. Рекао ми је „директор који се закуца у своју канцеларију, ту нема ни директора ни фудбала“. Неопходно је бити на терену, у контакту са људима, институцијама, фирмама, секторима клуба, играчима... Ово је много динамичан посао. Ја са проблемима Звезде заспим и ујутро се пробудим.

Посао генералног директора Црвене звезде није радни дан „од девет до пет“. Терзић је отворио једну страницу роковника.

- Будим се око пола 8, тада већ читам мејлове, шаљем мејлове, добијам извештаје, делим задатке... Нема радног дана. Од кад отворим очи, па док не легнем ја сам у функцији Звезде. Никад не искључијем телефон, нити дозвољавам да моји сарадници искључују телефоне.

Ван мреже Cuore stellato

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 36
  • Репутација: +24/-12
« Одговор #57968 послато: 08 Јануар 2019, 20:38:26 »
Da ne pretera?
Kako on sme da radi vise nego Jedan covek?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Ван мреже Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.624
  • Репутација: +3024/-1691
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #57969 послато: 08 Јануар 2019, 23:08:52 »
Pa Jedan čovjek radi dva posla, a Terza samo jedan. Osim primarnog posla on i lebdi iznad našeg stadiona.

Ван мреже [email protected]

• Члан ФК
  • Поруке: 6.577
  • Репутација: +1965/-3159
« Одговор #57970 послато: 11 Јануар 2019, 00:11:44 »
Ima li ko kakve informacije u vezi onog slučaja "L' ekip", zna li se otprilke kad će se to sve okončati ?

На мрежи Шуба

• Члан ФК
  • Поруке: 3.057
  • Репутација: +1392/-1342
  • Ја немам школе нити драге своје
« Одговор #57971 послато: 11 Јануар 2019, 00:19:09 »
Ima li ko kakve informacije u vezi onog slučaja "L' ekip", zna li se otprilke kad će se to sve okončati ?
Исто кад и случај Херцеговачка или случајеви плагирања доктората.

Poslato sa JAZZ uz pomoć Tapatoka

Ван мреже [email protected]

• Члан ФК
  • Поруке: 6.577
  • Репутација: +1965/-3159
« Одговор #57972 послато: 11 Јануар 2019, 08:38:24 »
Исто кад и случај Херцеговачка или случајеви плагирања доктората.

Poslato sa JAZZ uz pomoć Tapatoka
Kakve sad to veze ima jedno sa drugim ?
Jbo mater, ne smiješ više ništa ni pitati...
« Последња измена: 11 Јануар 2019, 08:42:08 [email protected] »

Ван мреже Hibrid

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 53
  • Репутација: +47/-29
« Одговор #57973 послато: 13 Јануар 2019, 17:21:02 »
Mislio sam u temi prelazni rok objavit, ali cini mi se da vise ovdje pripada moje pisanije.

Tacno ko da narod prizeljkuje da se vrate dani kad nikog prodati nismo mogli. Zar vam nije drago sto smo dosli u ovakvu situaciju da igraci ne bjeze, vec svi odlaze za obestecenja, da ima za plate, za kupovinu, za gradnju, za izmirivanje obaveza? Kako mozete toliko negativni biti? Kako mozete toliko neupuceni biti i traziti da se proda Sumaila? Da se odbije ponuda za Degeneka? Da je Radonjic ljevak? Koliko ljudi je pohvalilo prodaje? Ko je u zivotu od svih nas napravio toliki profit za svoju kucu u takvom roku? Ko je od svih ljudi koji su bili u Zvezdi toliko poboljsao infrastukturu?

Jeste malo van teme prelaznog roka, ali toliko napada u ovoj temi na coeka koji nam je radosti toliko donio ne razumijem. Pa i ono zahvaljivanje smeta narodu. Ako ko misli da neko voli da se zahvaljuje javno bilo kome nije dobar s glavom. Ja to vidim kao licnu zrtvu za bolje klubu.

Smetaju ljudima i menadzeri i menadzerske provizije, veze sa menadzerima. Za transfer Pogbe je menadzer dobio 18 miliona. Sa kim saradjuju svi najveci klubovi? Preko koga mislite da se prodaju igraci? Mislite li da su Degeneka, Milica, Friponga i ostale skautiralo klubovi ili su to preporuke menadzera? Zasto je Boaci placen koliko je placen? Zato sto ce biti prodan za vise? Cak i losije da igra no sto igra.

Smeta narodu Terziceve izjave o dugu, a zaboravljaju sve ranije uprave i racunaju prihode gore od osnovaca i raznih portala, dje zaradu od Radonjica racunaju 12 miliona.

Dalje ljudi vjeruju da Terzic cita forum. Pa mislim stvarno. Meni cesto bude lose citajuci razne komentare, mogu mislit kako bi njemu bilo.

Posao vodjenja Zvezde odavno nije za iskrene, prostodusne, nenamazane, bez veza.

Nisam dobio sendvic za pisanje, samo moje skromno misljenje i utisak o upravi na osnovu svega ucinjenog i rezultata iza njih.

На мрежи Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 5.229
  • Репутација: +3127/-1812
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #57974 послато: 29 Јануар 2019, 14:50:03 »

Iskoci mi u predlozenim na jutjubu.
Kakav naslov osecam da nista specijalno nece reci.
Kako je izgledao zivot u zatvorskoj celiji ? Ma sve je to za zivog(ili zivot ne mogu da skontam) coveka :D

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 3.373
  • Репутација: +2671/-842
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #57975 послато: 29 Јануар 2019, 15:27:51 »
Neverovatno se zentam ovog intervjua.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1022
« Одговор #57976 послато: 29 Јануар 2019, 15:30:12 »
Da li će intervju rađen ranije pa puštaju u to vreme ilii se radi uživo ,valjda je imao neke konsultacije oko toga.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #57977 послато: 29 Јануар 2019, 15:37:38 »
Neverovatno se zentam ovog intervjua.
Isto. Po mojoj skromnoj oceni radi jako dobar posao i sposoban je, ali šta priča :facepalmanimation:

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.856
  • Репутација: +5892/-7536
« Одговор #57978 послато: 29 Јануар 2019, 16:01:10 »
Prpa a?Sad kad se Teroni otvori Pandorinu kutiju   :D

На мрежи Ma da bre

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.723
  • Репутација: +1670/-1581
    • ToleOdlazi
« Одговор #57979 послато: 29 Јануар 2019, 16:18:52 »
Урађен је интервју, није уживо, Терзић је у Турској.