Анкета

Да ли сте задовољни радом Звездана Терзића?

Да
1042 (77%)
Не
312 (23%)

Укупно гласова: 1353

Анкета

Да ли сте задовољни радом Митра Мркеле?

Да
1114 (87.2%)
Не
164 (12.8%)

Укупно гласова: 1277

Аутор Тема: Руководство клуба и УО  (Прочитано 4943913 пута)

CZV89, Pink Floyd, dovlabl и 3 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже darkozzy

• Веран као пас
  • Поруке: 600
  • Репутација: +451/-96
Одг: Руководство клуба и УО
« Одговор #57520 послато: 15 Новембар 2018, 00:06:34 »
lepo receno samo ti je ovo jos jedan dokaz da su ljudi u klubu prolazni a da velicina kluba zauvek ostaje

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1018
« Одговор #57521 послато: 15 Новембар 2018, 08:10:22 »
Pod hitno Terziću da se nađe neko ko će ga spremati za javne nastupe ,ovo što radi je na nivou Blaže.
Iz ove perspektive dobro je što nije održao konferenciju posle one Lekipove sprdačine.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.533
  • Репутација: +1355/-2956
« Одговор #57522 послато: 15 Новембар 2018, 10:51:56 »
Pod hitno Terziću da se nađe neko ko će ga spremati za javne nastupe ,ovo što radi je na nivou Blaže.
Iz ove perspektive dobro je što nije održao konferenciju posle one Lekipove sprdačine.
Uopste nije do toga. Mogu ga spremati kolko hoces on ce opet ovako nesto izjaviti jer ovakvim izjavama daje na vrednosti periodu kada je on “vodio” klub. Zna on dobro istoriju ali ovako sebi podize vaznost,ako nista drugo upalice kod dobrog dela mase ili ti mladje populacije koja nije upoznata sa istorijskim cinjenicama.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже milanexclusive

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.578
  • Репутација: +751/-509
  • купили ми моји прави дрес Црвено-бели са бројем 6
« Одговор #57523 послато: 15 Новембар 2018, 13:37:34 »
Da Bog da mu to bila jedina mana. Nek on izjavljuje sta hoce, apsolutno me nije briga sve dok moj klub raste kao sto raste lagano u proteklih nekoliko godina.
Ne kazem da je to iskljucivo njehova zasluga, i ne kujem ga u zvezde, ali mi je trenutno lepo kako zivi klub. Kakve je sve umnobolne izjave imao i taj Mamic koga malo-malo pa spominjete ovde u kontekstu divljenja.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 686
  • Репутација: +525/-353
« Одговор #57524 послато: 15 Новембар 2018, 14:21:48 »
Apsolutno sam saglasan. Zaista bi morao malo vise da povede racuna o svojim izjavama. Srecom proslo je vreme ili je usled nasih uspeha makar mala pauza napravljena od onih silnih nebuloznih saopstenja i prepucavanja sa nebitnima,od konferencija za stampu kad im vreme nije i ostalog poistovecivanja sa malim i nebitnim pojavama. Terzic bi morao da pokaze kudi kamo vise stila i slifa u vodjenju kluba tj da povede racuna o svojim izjavama i izlivima radosti ,tuge ili bilo koje druge emocije. To mora da nauci da kontrolise.
Ako ne zna sam,kao sto verujem da ne zna jer pre Zvezde on nije imao slicnih iskustava ni kao funkcioner ni kao igrac, onda bi neko na njega trebao odnosno morao da utice. U klubu su jos prisutni Dzajic i Mrkela koji mnogo vise od njega samoga znaju sta je Zvezda i koji je nacin ophodjenja svakog predstavnika kluba u javnosti. Da mu se konacno objasni da i pored velikih uspeha koje belezi za svoga mandata, mora biti svestan da klub postoji 73 godine i da su se pre njega u istom desavali mnogobrojni uspesi koje mora postovati kao sveto pismo. Tradicija je nesto sto nas sve obavezuje pa i njega samoga.
Glupo je da ono sto je teze radi briljantno i postize uspehe u skladu sa imenom kluba a pada na bizarnostima. To otkriva njegov deo karaktera poniklog u u malom klubu koji za posledicu ima kompleks da bas on radi nesto sto pre njega nije niko. Nama je malih Bogova preko glave Terzic mora da zna da je on samo jedan od vojnika kluba u kome se nalazi i da slavu jednog Dragana Dzajica nikada nece nadmasiti,ma sta god da bude radio ili uradio. Spram toga neka se odredi i u skladu sa istim kodeksom i ponasa.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.816
  • Репутација: +4868/-4054
« Одговор #57525 послато: 15 Новембар 2018, 14:45:00 »
Mene uopste ne tangira ova izjava prvo jer ja sam osecam da je bar u poslednjih 25 godina ovo stvarno najveca pobeda koju sam gledao uzivo. Dakle, sa te strane nista nije slagao kada se uzme snaga i velicina protivnika i nase trenutno stanje, pa cak i to da se ne gleda ponovo je najveca pobeda u 25 godina sigurno. Tek kada pogledam gde smo bili samo pre 5 godina, da ne kazem 10 i vise, ovo sto sam doziveo na Liverpulu i dalje mi deluje kao bajka, i jos uvek nisam svestan sta smo uradili. Zato je on malo vise dao sebi za pravo da udje u istoriju kluba i pre nego sto mu ona sama dodeli mesto, a hoce sigurno voleo ga neko ili ne, ako nastavi ovim putem. Prema tome, aj da mi punimo stadion a ne da ulazimo u psiholoski profil coveka koji je jedan od onih koji nam je omogucio ovo. Na zalost, u poslednjih 5 godina nismo mi ti koji su noslil Zvezdu ka uspesima i treba da nas je sramota prvo toga. Ovo je prvi put u poslednjih ne znam koliko, da igraci igraju bolje nego sto navijaci navijaju, da teren publika ne moze i ne ume da isprati na adekvatan nacin. Zato manje filozofiranja a vise da gledamo kako cemo konacno da se odlepimo od dna gde smo sada u navijackom smislu, pa da svi ovi uspesi imaju pravo znacenje.

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 7.039
  • Репутација: +3227/-5799
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #57526 послато: 15 Новембар 2018, 17:01:15 »
Samo neka se Terzic ne zahvaljuje za ove rezultate u Ligi sampiona kao sto se prosle godine zahvaljivao za Ligu Evrope i sve okej.

Na ostale gluposti koje lik prica smo vec oguglali, ne treba obracati paznju na njegova baljezganja.

Ван мреже porto

• Члан ФК
« Одговор #57527 послато: 15 Новембар 2018, 17:03:52 »
Upravo tako. Izmedju ostalog i bez pomenutih zahvalnica.  :pljas:

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.730
  • Репутација: +5858/-7460
« Одговор #57528 послато: 15 Новембар 2018, 17:09:42 »
Naravno da treba obraćati pažnju šta priča.I on i svi ostali u klunu.On je najviši predstavnik kluba i mora jako da pazi šta priča
« Последња измена: 16 Новембар 2018, 22:10:16 Шапчанин »

На мрежи Саша РС

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.350
  • Репутација: +3254/-901
« Одговор #57529 послато: 15 Новембар 2018, 17:12:08 »
Терзић ће свакако добити признања која му следују али сада треба пазити и постављати питања. Кад има.

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.646
  • Репутација: +4602/-4088
« Одговор #57530 послато: 15 Новембар 2018, 19:32:56 »
Toliko neki pojedinci ne vole Terzica da ovo postaje i smesno... Svega mi... Svaka, ali svaka rec se analizira na desetak stranica, samo da bi se covek opljunuo, a ovo sto potencira Zvezdani grad se nekako baca pod noge..

Da podjemo od sebe PRVO i osnovno, da li smo mi kao navijaci toliko ispravni, da imamo ijednu da kazemo ikome u klubu.. Ja prvi priznajem da nemam...

Ван мреже iggi

• Члан ФК
  • Поруке: 766
  • Репутација: +490/-453
  • МНОГИ СУ ХТЕЛИ ДА СРУШЕ НАМ СВЕ...
« Одговор #57531 послато: 15 Новембар 2018, 19:37:36 »
Toliko neki pojedinci ne vole Terzica da ovo postaje i smesno... Svega mi... Svaka, ali svaka rec se analizira na desetak stranica, samo da bi se covek opljunuo, a ovo sto potencira Zvezdani grad se nekako baca pod noge..

Da podjemo od sebe PRVO i osnovno, da li smo mi kao navijaci toliko ispravni, da imamo ijednu da kazemo ikome u klubu.. Ja prvi priznajem da nemam...

Verovatno najbolja poruka u zadnjih par meseci  :hail:

Ван мреже Зли

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.582
  • Репутација: +3023/-1454
  • трибинаш
« Одговор #57532 послато: 15 Новембар 2018, 19:59:48 »
Где пише да Терзић мора "да се воли"?

Довољно је да заради поштовање навијача преданим радом и залагањем, па ће те "емоције" по природи ствари да се развију.

Много је битно да ми као навијачи, чланови клуба, разлучимо шта је исправно а шта није, али и да схватимо да су реалне околности такве да некад нећемо моћи да "исправимо криву Дрину".

На нама је да створимо и систем и окружење у коме се Дрина неће много кривити, и на томе се активно ради...

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Ван мреже porto

• Члан ФК
« Одговор #57533 послато: 15 Новембар 2018, 20:36:17 »

Ne znam da li mu se svaka rec analizira ali kada pocne da lupeta "k'o dupe po samaru" onda mu se mora skrenuti paznja. Ovo mu nije prvi put da izlane glupost pa s'toga apsolutno zasluzuje svaku izrecenu rec kritike na ovu konkretnu izjavu. Pored toga sto je netacna ova izjava ima i drugih konotacija i na to se posebno mora obratiti paznja.
Ja mu prvi necu dati za pravo da svoj uspeh velica tako sto ce uniziti mnoge druge uspehe za svih ovih sedam decenija postojanja kluba. Kao sto rekoh u postu iznad nama je tih nabedjenih "malih Bogova" preko glave. To sto Terzic pravi uspeh istorijskih razmera ne daje mu da za pravo da omalovazava mnoge uspehe pre njegove vladavine ili da ih unizava svojim izjavama. Taj malogradjanski,diktatorski stav,prepisan od ociglednog mu idola velikog vodje, moze slobodno da zaboravi jer ce bez obzira na rezultate snosoti velike posledice od sirokih navijackih masa bude li pokusao taj stil da isfura do kraja.   
Ponavljam,ukoliko ne zna gde je dosao ima pored sebe ljude koji ga odlicno mogu informisati. Ukoliko opet oni to ne ucine neka ne brine,navijaci su tu uvek da ga opomenu i pokazu mu smernice.
U ovom klubu ne sme da bude nedodirljivih i nece ih ni biti. Taj mit velikih vodja koji kako vidim on polako protura na mala vrata ovde proci nece,u to moze biti siguran. On svoje mesto u istoriji i na tabeli legendi tek treba da zasluzi. Za sada je na odlicnom putu sto se samog posla tice,radi ga hrabro i odlucno bas onako kako Zvezda to i zahteva i trazi od svakog svog presedavajuceg. Ali neka povede racuna da ga ta slava ne opije preterano i ne odvede na pogresan put. Linija je u ovom slucaju jako tanka posebno za karaktere koji nisu bas za primer.   

Ван мреже Друлић

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.103
  • Репутација: +928/-718
« Одговор #57534 послато: 15 Новембар 2018, 20:46:52 »
Više volim Zvezdu od 100 Terzića. Ljudi očigledno ne shvataju značaj medija i kreiranje navijačke svesti preko istih, a Terzić tu ima prilično ozbiljan minus, retorika mu sve više podseća na jednog ''velikog'' govornika.
I da, osobina koju najviše mrzim kod drugih ljudi je veličanje sebe i svojih uspeha na štetu drugih( unižavanje), zato sam u ovom slučaju subjektivan.
Dobronamerna kritika, dobro kažu ljudi, mora da obrati pažnju na ovakve stvari.  :)
« Последња измена: 15 Новембар 2018, 20:52:24 Друлић »

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.765
  • Репутација: +7992/-3278
« Одговор #57535 послато: 15 Новембар 2018, 21:36:12 »

Довољно је да заради поштовање навијача преданим радом и залагањем, па ће те "емоције" по природи ствари да се развију.

Много је битно да ми као навијачи, чланови клуба, разлучимо шта је исправно а шта није, али и да схватимо да су реалне околности такве да некад нећемо моћи да "исправимо криву Дрину".

На нама је да створимо и систем и окружење у коме се Дрина неће много кривити, и на томе се активно ради...

Jednostavna istina. Znači on treba dobro da radi svoj posao, za sad ga radi, i treba da ima ko da ga kontroliše, a ima ko ga kontroliše. Koliko znam i sam rad kluba, organizacija, upravljanje, kontrola će se i statutarno menjati u pravom pravcu, tako da što se tiče fundamentalnih stvari, sve se razvija odlično.
Terza i njegove izjave su mnogo puta :001_huh:. Davno sam rekao, pa na svakih 6 meseci ponavljao, da ne daje nikakve sem protokolarnih izjava bio bi mnogo poštovaniji. Al jbg, daje. Takav lik. Samo ovo što kaže VVV, drastično veći problem trenutno je Zvezdin korpus, njeno navijačko telo. Verujem da će se i na tom problemu ozbiljno poraditi od nekog skorašnjeg momenta. Ima dosta ljudi oko kluba koji ulažu velike napore da se sve popravi, pa će sigurno napraviti ozbiljan plan i po ovom pitanju.

Ван мреже Марко

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 386
  • Репутација: +207/-317
« Одговор #57536 послато: 15 Новембар 2018, 22:52:05 »
Хтедох да дам глас у овој анкети, али нема опције нисам сигуран. Надам се да ћете убацити то.

Ангажовање Владана Милојевића је један од најбољих потеза, ма најбољи потез у протеклих xy година. Уз мало спортске среће коју смо заслужили, невероватни успеси су постигнути на спортском плану који су донели и паре које су биле до скоро незамисливе за нас. Потенцијално ако и следеће сезоне будемо играли Европу и будемо остварили добар резултат, коефицијент ће нам бити заиста озбиљан и клуб ће бити на неком другом нивоу, много ће се лакше дисати и биће постављени темељи за то да постанемо клуб који ће играти редовно Европу и бити редован шампион земље.

С друге стране, управа (читај Терзић) не заслужује прелазну оцену за финансијски део, као и за организациони. Финансијским делом сматрам ствари као што су враћање дугова, маркетинг и неки ред што се тиче трансфера и плаћања играча. За дугове се лаже само тако, од тога да је дуг 26-29м евра, па да је смањен на 13м итд. Свако ко је читао ФИ, зна о чему се ту ради, а и РСБ је јавно објавио да је преко 40м евра дуг и даље. Маркетинг је катастрофа, у ово модерно доба када свако дете има инстаграм, фејсбук и твитер, када сваки човек има телефон, нама идиоти (не могу употребити други израз за човека који стави неког индијског гуруа на инстаграм ваљда, можда твитер) воде те налоге. Звезда кидс, добра идеја, може боље. То је позитивна страна да је некоме пало на памет да крене нешто да ради. Што се тиче трансфера и плата играча, мислим да као клуб морамо да имамо идеју и правила колико играчи треба да примају на годишњем нивоу, колики су оквири за плате, колико су оквири за обештећења итд., а онда у оквиру тога да спортски директор заједно с стручним штабом прави тим и доводи играче. Дајемо за Боаћеа 3 рате по 800к евра као да имамо тај луксуз да бацамо паре. И трећа ствар, тј прва коју сам поменуо је сама организација клуба. То не треба да пишем много, писао сам довољно када су се продавали комплети за ЛШ. То све говори.

Тако да, један велики плус за ангажовање Милојевића и за сада велики минус за остало. Када буде изашао ФИ за 2018. годину, моћи ћу да дам одговор да ли сам задовољан или не радом управе, конкретно дуг мора бити испод 20м евра.

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.646
  • Репутација: +4602/-4088
« Одговор #57537 послато: 16 Новембар 2018, 07:21:35 »

Upravo je ovo i najveci problem...

Terzic moze da uradi sta god pozitivno, to ce se nekako precutati, nece niko da obraca paznju na tako nesto, jer je to pozitivno bas on uradio, ali cim jednu pogresnu uradi ili nesto kaze sto nije po meri, e onda deset strana ima da pisemo o tome...

Mnogi precutkuju da je recimo on u klub doveo bracu Ilice, Racica, Veljka Nikolica...Da je tog istog Racica prodao za jako dobre pare... Ali o tome muk kao na Hajberiju, ali Bogamu dao jednu izjavu i ajde da krenemo da mu jbmo mater i kazemo kako je serator i sta vec se ne napisa ovde..

Niko ne kaze da iko mora da se voli, ali ovaj covek koji je sada na celu kluba, zavredjuje ogromno postovanje za ono gde smo bili, a gde smo sada kao klub..I to je cinjenica, pa dal ga neko voleo ili ne ali tako je...Gde god se okrenes, i oko stadiona i van stadiona i u klubu, skoro sve ide na bolje, ali nama kakvi smo pre ce da zasmeta sto da neku izjavu u nekom njegovom tonu, nego da predjemo 5-6 autobuskih stanica i svake druge nedelje damo podrsku ovom timu koji pravi istoriju kluba, nego se brukamo po tom pitanju..

Zvezdan Terzic nije cvecka, ali je za nas klub uradio mnogo dobre stvari i klub nam se podize iz dana u dan... Meni je to dovoljno, da ijednu ne kazem nista lose o njemu, vec da sam sebi pomognem da nekad sto cesce dodjem na stadion i kada ne igra Liverpul, PSZ i Napoli...

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.936
  • Репутација: +5116/-8461
« Одговор #57538 послато: 16 Новембар 2018, 07:52:51 »
ВВВ, нико му не спори заслуге за спортски део, бар ја не. Што се тог дела тиче,  ја њега заиста сматрам вероватно најспособнијим човеком који нам је доступан, да се тако изразим, без премца у земљи.
Али, када има нешто за критику, не сме да се прећути. Истина је да људи, можда и ја сам, мало жешће реагују када је он у питању, али није да нема разлога за то. На страну све, мени код њега највише смета популизам и увлачење ширим масама.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Ван мреже trojcinski

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 114
  • Репутација: +20/-88
« Одговор #57539 послато: 16 Новембар 2018, 07:57:41 »
Upravo je ovo i najveci problem...

Terzic moze da uradi sta god pozitivno, to ce se nekako precutati, nece niko da obraca paznju na tako nesto, jer je to pozitivno bas on uradio, ali cim jednu pogresnu uradi ili nesto kaze sto nije po meri, e onda deset strana ima da pisemo o tome...

Mnogi precutkuju da je recimo on u klub doveo bracu Ilice, Racica, Veljka Nikolica...Da je tog istog Racica prodao za jako dobre pare... Ali o tome muk kao na Hajberiju, ali Bogamu dao jednu izjavu i ajde da krenemo da mu jbmo mater i kazemo kako je serator i sta vec se ne napisa ovde..

Niko ne kaze da iko mora da se voli, ali ovaj covek koji je sada na celu kluba, zavredjuje ogromno postovanje za ono gde smo bili, a gde smo sada kao klub..I to je cinjenica, pa dal ga neko voleo ili ne ali tako je...Gde god se okrenes, i oko stadiona i van stadiona i u klubu, skoro sve ide na bolje, ali nama kakvi smo pre ce da zasmeta sto da neku izjavu u nekom njegovom tonu, nego da predjemo 5-6 autobuskih stanica i svake druge nedelje damo podrsku ovom timu koji pravi istoriju kluba, nego se brukamo po tom pitanju..

Zvezdan Terzic nije cvecka, ali je za nas klub uradio mnogo dobre stvari i klub nam se podize iz dana u dan... Meni je to dovoljno, da ijednu ne kazem nista lose o njemu, vec da sam sebi pomognem da nekad sto cesce dodjem na stadion i kada ne igra Liverpul, PSZ i Napoli...

Ne znam zašto si napisao ono što sam boldovo.
Pogledaj gore anketu da li ste zadovoljni radom Zvezdana Terzića i videćeš da te sve to demantuje. Niko ništa ne prećutkuje šta je Zvezdan dobro uradio.
Nadam se da ne misliš da treba da se prećutkuje kad uradi i nešto što nije dobro.