• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Руководство клуба и УО

Started by Селектор, Dec 22, 2012, 04:15 pm

Previous topic - Next topic

Cazzo_FCRS_Forever

Quote from: Konev on Oct 19, 2018, 10:32 am
Toma Fila kaze da mozemo da ih tuzimo: "On navodi i da je odluka crveno-belih da tuže francuski list ispravna.

- Da se tako nešto kod nas dogodilo, da je neki naš sportski list objavio tako nešto, prestao bi da izlazi kolika bi naknada štete bila. Kako kod Francuza stoje stvari, nisam upoznat. Zvezda bi trebalo da tuži "Lekip", ima pravo na to po deklaraciji o ljudskim pravima. Ne može na osnovu "reče mi jedan čovek" da se dovodi u pitanje ugled jednog kluba i jedne zemlje. Crveno-beli mogu da tuže "Lekip" za dezinformaciju, jer ono što je objavljeno ne može da se pokrije na način "rekla-kazala", kako su Francuzi pokušali - poručuje Fila. "

.....pa nek se njihova bulevardska novina posle cera sa tim klubom/pojedincem ko ce da plati nama tu kintu.
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"

Nervozni postar

Moze to i lančano, tužimo mi Lekip - Lekip tuzi doušnika - mi saznamo ko je dotični pa mu se i mi nakačimo na vrat  :njegajbmo: :njegajbmo:
Стадион пун, у диму све и заставе се вијоре, бубњева звук одјекује, СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ...

pivljanin

Quote from: kiki on Oct 19, 2018, 10:25 am
Ma tužba L'ekipa tamo, nego ljudi pričaju o domaćem ološu. A izgleda da je Informer objavio tekst da nas optužuju za nameštanje nekih utakmica (moram da priznam da to uopšte nisam ispratila). To je baš za jednu slatku malu izvrnutu tužbu i ako naši tu nešto ne preduzmu, jasno je da ne smeju.

Neko je ovde objavio link ka Informeru o "nameštaljkama":
https://informer.rs/sport/c-zvezda/404380/sve-srpske-namestaljke-evropi-neki-mecevi-bili-toliko-sumnjivi-njima-danas-prica

Вајти

Da tuzimo i ugasino Informer? U kom tacno paralelnom univerzumu?

Onaj Djordje Bajec ima buldoga kera. Pre neki dan se isra u sred parka, ja mu pridjem i pitam, jel treba kesa...a on meni, ne treba ima diareju, pa ne mogu da kupim.

pre neki dan me sretnu kod skupstine, novinarka i kamerman, i pitaju sta misim o zicari za Beograd. treba da se nadje 1.6 mil evra....Ja pukao kao zvecka od besa.

Bilo je godina kada sam nasedao na tvoje opaske, ali vise ne.

belerofont

Quote from: Nervozni postar on Oct 19, 2018, 10:58 am
Moze to i lančano, tužimo mi Lekip - Lekip tuzi doušnika - mi saznamo ko je dotični pa mu se i mi nakačimo na vrat  :njegajbmo: :njegajbmo:

a možda smo se džentlmenski dogovorili sa Lekipom da ih ne tužimo, a da nam oni zauzvrat daju ime tog smrada :biggrin:
Mada opet, ja kako sam skontao, doušnik se i nije javio Lekipu već francuskom tužilaštvu ili kome već, stoga nije mi jasno kako Lekip može tužiti smrada.

pivljanin

Quote from: Вајти on Oct 19, 2018, 11:07 am
Da tuzimo i ugasino Informer? U kom tacno paralelnom univerzumu?

Dali ćemo da ih ugasimo ja ne znam ali možemo da ih tužimo. A ako se ne budemo borili onda neka nas kara ko god stigne.
Nemoj da naričemo i kukamo kao babe.

Вајти

Mozemo i da objavimo rat Moskvi i Vasingtonu u isto vreme, ni to nije nemoguce.
Onaj Djordje Bajec ima buldoga kera. Pre neki dan se isra u sred parka, ja mu pridjem i pitam, jel treba kesa...a on meni, ne treba ima diareju, pa ne mogu da kupim.

pre neki dan me sretnu kod skupstine, novinarka i kamerman, i pitaju sta misim o zicari za Beograd. treba da se nadje 1.6 mil evra....Ja pukao kao zvecka od besa.

Bilo je godina kada sam nasedao na tvoje opaske, ali vise ne.

bm

Quote from: Вајти on Oct 19, 2018, 12:03 pm
Mozemo i da objavimo rat Moskvi i Vasingtonu u isto vreme, ni to nije nemoguce.

[spoiler]Vala , ne bi me čudilo kada bi se udružili prortiv nas! :stidljiv:[/spoiler]

Srdjan88

Quote from: pivljanin on Oct 19, 2018, 11:55 am
Dali ćemo da ih ugasimo ja ne znam ali možemo da ih tužimo. A ako se ne budemo borili onda neka nas kara ko god stigne.
Nemoj da naričemo i kukamo kao babe.

Znas li ti ko stoji iza Informera? Znas li ko stoj iza Terzica? Ako znas valjda mozes ukapirati koliko je smesno razmisljati o tuzbi Informera.

strajabre

Quote from: Srdjan88 on Oct 19, 2018, 01:36 pm
Znas li ti ko stoji iza Informera? Znas li ko stoj iza Terzica? Ako znas valjda mozes ukapirati koliko je smesno razmisljati o tuzbi Informera.

Ko?
Још давно ко дете ја нашо сам пут, да будем уз тебе и срећан и љут...
🔴⚪️🔴⚪️🔴

pivljanin

Pojma nemam. Živim u Nemačkoj i retko svraćam u BG. Ko stoji?

Red hart

Ako tako gledaš, znaš li ko stoji iza Kokeze? Kako onda takvi odnosi kluba i FSS? Nije to baš tako jednosmerno i jednostavno.

Strale993

Oct 19, 2018, 02:05 pm #57432 Last Edit: Oct 19, 2018, 02:14 pm by Strale993
Koliko sam upoznat neki domaci politicari su tuzili Informer, Alo, Srpski telegraf zbog klevete (ako se dobro secam) iznosi su bili mizerni oko 100 000 din...

Cthulhu Ninja

Quote from: Strale993 on Oct 19, 2018, 02:05 pm
Koliko sam upoznat neki domaci politicari su tuzili Informer, Alo, Srpski telegraf zbog klevete (ako se dobro secam) iznosi su bili mizerni oko 100 000 din...

Ali su ih dobili na sudu i to se pise. Meni dosta 1 din od Informera ako sud presudi da su krivi i da lazu
Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim

Сале

Тренутно нам најмање треба рат са мезимцима власти - Информером или Српским телеграфом. Они су ту споредна и небитна улога. Ваљда смо схватили да то нису медији, већ хијене које једва чекају несреће, трагедије и убиства, како би могли да попуне своје смрдљиве новине. Тако да, ова "афера" са нама им је као шлаг на торти.