• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Руководство клуба и УО

Started by Селектор, Dec 22, 2012, 04:15 pm

Previous topic - Next topic

Red hart

Ovo stvarno dobro zvuci. I ko nas zastupa, i sta kaze i sta hoćemo i mi i oni.

Marko1czv

Quote from: Бели Вук on Oct 18, 2018, 06:16 pm
Jedino što je pevano na stadionu što njima govnarima može da smeta je: Kosovo je Srbija i Uefa mafija. Vidim da su za Kosovo kažnjavali Rumune sad, ne bi me čudilo da će dripci početi zbog toga da nas kažnjavaju. Ništa vezano za politiku i Hag nije skandirano na utakmici

Нису казнили Румуне за Косово већ за вређање мађара.
1000 дин. од чланске те дели, заборави ајтикет за живот цели.

Vasili Zaitsev

МilosМilos

Vasili Zaitsev

Нема потребе о тој теми. Хвала.

aleksandarasr

Zivim za dan, kada ce se obelodaniti, sta je sve "stoka"radila! Izvinjavam se zivotinjama, jer one su zlatne, mislim na stoku koja ni svoj stadion nema! Ovo sto nam se desava, samo je vrhunac svega sto smo prozivljavali svih ovih godina. I tu ne mislim samo na fk, vec i na kk koji je iste stvari trpeo! Sada se samo mora biti pametan! Ovo je velika sansa da se posalju u kontejner, koji ce biti gurnut sa litice, jednom i zauvek! Sve su pokusali.. Mediji su njihovi, sudije su njihove, klubova koliko hoces njihovih, ali kolac u srce im je to, sto smo u LŠ! To nikako ne mogu da prebole, i zato su povukli mrtvacki potez, jer su svesni, da im se blizi kraj! Jednostavno receno, ovo je ocajnicki potez, jer ih i sve njihove frakcije, vec duze vreme teraju, a njima se iz fotelje ne ide! Zato, budimo ujedinjeni, slozni i imajmo samo jednu misao u glavi:ako sada ovo ne isteramo na čistac, i stvari ne nazovemo pravim imenom, ostavicemo djavola da zivi, i to ce nam se kad tad vratiti! Pamet u glavu, budimo slozni a pravda je blizu, i uskoro ce doci po svoje! Tad se ne treba zaustavljati, sve dok ih ne posaljemo u najnizi rang!

kiki

1. To što advokat priča da nema dokaza ništa ne znači, to mu je posao :srbinosm:.
2. Takvi advokati verovatno mogu pronaći način da otprilike steknu uvid u to šta tužilaštvo radi. Ne mora u smislu da tačno znaju šta i kako, već neki opšti utisak.

Nadam se da iza ove izjave stoji ova druga mogućnost :mrgreen:.

Red hart

Ma pokidaće ovi Francuzi. Tako se to radi, ćutiš, angažuješ najjače koji postoje uz naravno procenat od tužbe koji ide njima. Šta ima da peniš po novinama i da se spuštaš u blato. A ta kancelarija sigurno pored znanja ima i svoje veze, a ako treba i svoje istražitelje. Prava stvar.

Delija sa Severa

Quote from: milan79 on Oct 18, 2018, 12:06 pm
Zato što Lekip više ne izlazi sa tezama jer je i sam svestan da je ovo možda i poslecia nameštanja klubu, bez ikakvog povoda.

Selon un mystérieux informateur, qui a alerté l'UEFA plusieurs jours avant la rencontre face au PSG, un haut dirigeant du champion de Serbie s'apprêtait à miser près de 5M€

I on sada ne potencira slučaj, nego koristi "prema tajanstvenom informatoru" i ograđuje sebe u slučaju potencijalnih tužbi.

Oni su sutradan znali da su se presli. Vec treceg dana su se okrenuli da su se pozvali na izvor na tog ''insajdera'' kome ne moraju da objave ime. Mi smo angazovali advokata i kad je krenula prica o tuzbi Lekip je krenuo uzurbano da se  pere i poziva na izvore i  da samo prenose. Cudi me da su se upecali na patketinu i to jeftinu, a platice je verujem jako skupo. Ocekivao sam da uzmemo advokata bez duze i da ih bezdusno odere kao zeceve, a mi da se okrenemo ovom talogu kako znamo i pogasimo govna.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

dejank72

Dopada mi se kako je Terza ovo odigrao. Kroz ćutanje bez davanja dodatnog materijala medijima, UEFI, neprijateljima. Bukvalno je čekao da se prenapumpani balon izduva i onda prebacio sve na teren prava a samim tim stavio L'ekip i dušmane iz napadačke u poziciju da moraju da se brane. Sam izbor tako uglednih i uspešnih advokata govori da je siguran u našu ispravnost ali i da želi da ide do kraja i pošalje poruku svima u budućnosti da se ne zajebavaju sa nama jer nismo balkanski čobani. Nadam se da će klub dobiti veliku odštetu od L'ekipa a što je za njih najgore potpuno obezvrediti njihovu pouzdanost, kvalitet novine i da će im čitaoci u velikom broju okrenuti leđa. Ova lekcija mora da bude za nauk i svima drugima.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Nema dana a da ne mislim na tebe...

Konev

Quote from: dejank72 on Oct 18, 2018, 10:05 pm
Dopada mi se kako je Terza ovo odigrao. Kroz ćutanje bez davanja dodatnog materijala medijima, UEFI, neprijateljima. Bukvalno je čekao da se prenapumpani balon izduva i onda prebacio sve na teren prava a samim tim stavio L'ekip i dušmane iz napadačke u poziciju da moraju da se brane. Sam izbor tako uglednih i uspešnih advokata govori da je siguran u našu ispravnost ali i da želi da ide do kraja i pošalje poruku svima u budućnosti da se ne zajebavaju sa nama jer nismo balkanski čobani. Nadam se da će klub dobiti veliku odštetu od L'ekipa a što je za njih najgore potpuno obezvrediti njihovu pouzdanost, kvalitet novine i da će im čitaoci u velikom broju okrenuti leđa. Ova lekcija mora da bude za nauk i svima drugima.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ma kakav Lekip oni su nebitni. Udariti sada jako Ustasku zmiju po glavi sto ovde po Srbiji vrslja od 1945 godine. Lustracija za lazne Partizane(da su pravi kao na Kubi sto se bore protiv kauboja pa da ih covek voli ko rodjene) a ovo je  otkrivena maska Zagorske 32 divizije i svega sto predstavljaju u Srbiji. Crnokosuljasi promenjenih boja i grba. Zlo sporta u Srbiji.

kiki

Već sam ranije pisala da nisam sigurna da ćemo išta postići protiv L'ekipa. Oni su se već u prvom tekstu u otprilike poslednjoj rečenicu ogradili napisavši da možda postoji mogućnost i da neko želi da naruši ugled Zvezde. I upravo će se, ako do tužbe protiv njih dođe, pozivati na tu rečenicu bez obzira šta pisali pre toga i kakve naslove stavljali. Nisu ni oni baš veverice.

bm

pritisak takve vrste na Lekip će nas dovesti do "insajdera" a naknadno i tužbu protiv njega. Mislim da je to cilj. Svesni su svi da ot tužbe protiv njih nema ništa, možemo dobiti eventualno izvinjenje u vidu detaljnog pojašnjenja kako je taj neko bio zlonameran.
A Tužilaštvo ne bi trebalo da ima nedoumica

Konev

Quote from: kiki on Oct 18, 2018, 10:27 pm
Već sam ranije pisala da nisam sigurna da ćemo išta postići protiv L'ekipa. Oni su se već u prvom tekstu u otprilike poslednjoj rečenicu ogradili napisavši da možda postoji mogućnost i da neko želi da naruši ugled Zvezde. I upravo će se, ako do tužbe protiv njih dođe, pozivati na tu rečenicu bez obzira šta pisali pre toga i kakve naslove stavljali. Nisu ni oni baš veverice.
Da ali kod istrazivackog novinarstva moras proveriti svoj izvor i informaciju koju kupujes pa objavljujes javno da ne bi doslo do posledica. Rekla kazala se ne objavljuje ako nije zuta stampa. Brale proveri info pa pusti u etar. Ali kazem oni su mi nebitni u svemu. Dajte zaverenike lazne ujdurme i Gebelsa lazne propagande. Ime hocemo da se klupko odmota konacno. I samo jos neko da pokusa da nas spreci za titulu 1986 godine. Sve dokumente o nelegalnom mesanju nepostojeceg suda udruzenog rada u odluke FSJ-a i sporta koje su jedine legitimne poslati UEFI a zajedno naravno sa celnicima Vardara sa njihovom 1987 za pocetak. Dalje zna se sve namestaljke u UEFU sa dokazima njihovih igraca i trenera.