Анкета

Да ли сте задовољни радом Звездана Терзића?

Да
1042 (77%)
Не
312 (23%)

Укупно гласова: 1353

Анкета

Да ли сте задовољни радом Митра Мркеле?

Да
1114 (87.2%)
Не
164 (12.8%)

Укупно гласова: 1277

Аутор Тема: Руководство клуба и УО  (Прочитано 4944020 пута)

0 чланова и 8 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже dejank72

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.206
  • Репутација: +564/-968
  • Nema dana a da ne mislim na tebe...
Одг: Руководство клуба и УО
« Одговор #57400 послато: 18 Октобар 2018, 22:05:27 »
Dopada mi se kako je Terza ovo odigrao. Kroz ćutanje bez davanja dodatnog materijala medijima, UEFI, neprijateljima. Bukvalno je čekao da se prenapumpani balon izduva i onda prebacio sve na teren prava a samim tim stavio L'ekip i dušmane iz napadačke u poziciju da moraju da se brane. Sam izbor tako uglednih i uspešnih advokata govori da je siguran u našu ispravnost ali i da želi da ide do kraja i pošalje poruku svima u budućnosti da se ne zajebavaju sa nama jer nismo balkanski čobani. Nadam se da će klub dobiti veliku odštetu od L'ekipa a što je za njih najgore potpuno obezvrediti njihovu pouzdanost, kvalitet novine i da će im čitaoci u velikom broju okrenuti leđa. Ova lekcija mora da bude za nauk i svima drugima.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ван мреже Konev

• Веран као пас
  • Поруке: 789
  • Репутација: +377/-542
« Одговор #57401 послато: 18 Октобар 2018, 22:25:29 »
Dopada mi se kako je Terza ovo odigrao. Kroz ćutanje bez davanja dodatnog materijala medijima, UEFI, neprijateljima. Bukvalno je čekao da se prenapumpani balon izduva i onda prebacio sve na teren prava a samim tim stavio L'ekip i dušmane iz napadačke u poziciju da moraju da se brane. Sam izbor tako uglednih i uspešnih advokata govori da je siguran u našu ispravnost ali i da želi da ide do kraja i pošalje poruku svima u budućnosti da se ne zajebavaju sa nama jer nismo balkanski čobani. Nadam se da će klub dobiti veliku odštetu od L'ekipa a što je za njih najgore potpuno obezvrediti njihovu pouzdanost, kvalitet novine i da će im čitaoci u velikom broju okrenuti leđa. Ova lekcija mora da bude za nauk i svima drugima.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ma kakav Lekip oni su nebitni. Udariti sada jako Ustasku zmiju po glavi sto ovde po Srbiji vrslja od 1945 godine. Lustracija za lazne Partizane(da su pravi kao na Kubi sto se bore protiv kauboja pa da ih covek voli ko rodjene) a ovo je  otkrivena maska Zagorske 32 divizije i svega sto predstavljaju u Srbiji. Crnokosuljasi promenjenih boja i grba. Zlo sporta u Srbiji.

Ван мреже kiki

• Оснивач RSB-a Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.500
  • Репутација: +1606/-355
  • 20 минута пешке од Маракане
« Одговор #57402 послато: 18 Октобар 2018, 22:27:42 »
Već sam ranije pisala da nisam sigurna da ćemo išta postići protiv L'ekipa. Oni su se već u prvom tekstu u otprilike poslednjoj rečenicu ogradili napisavši da možda postoji mogućnost i da neko želi da naruši ugled Zvezde. I upravo će se, ako do tužbe protiv njih dođe, pozivati na tu rečenicu bez obzira šta pisali pre toga i kakve naslove stavljali. Nisu ni oni baš veverice.

На мрежи bm

• Члан ФК
  • Поруке: 3.409
  • Репутација: +843/-1116
« Одговор #57403 послато: 18 Октобар 2018, 22:36:39 »
pritisak takve vrste na Lekip će nas dovesti do "insajdera" a naknadno i tužbu protiv njega. Mislim da je to cilj. Svesni su svi da ot tužbe protiv njih nema ništa, možemo dobiti eventualno izvinjenje u vidu detaljnog pojašnjenja kako je taj neko bio zlonameran.
A Tužilaštvo ne bi trebalo da ima nedoumica

Ван мреже Konev

• Веран као пас
« Одговор #57404 послато: 18 Октобар 2018, 22:40:49 »
Već sam ranije pisala da nisam sigurna da ćemo išta postići protiv L'ekipa. Oni su se već u prvom tekstu u otprilike poslednjoj rečenicu ogradili napisavši da možda postoji mogućnost i da neko želi da naruši ugled Zvezde. I upravo će se, ako do tužbe protiv njih dođe, pozivati na tu rečenicu bez obzira šta pisali pre toga i kakve naslove stavljali. Nisu ni oni baš veverice.
Da ali kod istrazivackog novinarstva moras proveriti svoj izvor i informaciju koju kupujes pa objavljujes javno da ne bi doslo do posledica. Rekla kazala se ne objavljuje ako nije zuta stampa. Brale proveri info pa pusti u etar. Ali kazem oni su mi nebitni u svemu. Dajte zaverenike lazne ujdurme i Gebelsa lazne propagande. Ime hocemo da se klupko odmota konacno. I samo jos neko da pokusa da nas spreci za titulu 1986 godine. Sve dokumente o nelegalnom mesanju nepostojeceg suda udruzenog rada u odluke FSJ-a i sporta koje su jedine legitimne poslati UEFI a zajedno naravno sa celnicima Vardara sa njihovom 1987 za pocetak. Dalje zna se sve namestaljke u UEFU sa dokazima njihovih igraca i trenera.

Ван мреже vanja72

• Веран као пас
  • Поруке: 977
  • Репутација: +541/-519
« Одговор #57405 послато: 18 Октобар 2018, 23:00:48 »
Sad udariti jako i svom snagom!!

Ван мреже pivljanin

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 282
  • Репутација: +85/-183
« Одговор #57406 послато: 18 Октобар 2018, 23:44:22 »
pritisak takve vrste na Lekip će nas dovesti do "insajdera" a naknadno i tužbu protiv njega. Mislim da je to cilj. Svesni su svi da ot tužbe protiv njih nema ništa, možemo dobiti eventualno izvinjenje u vidu detaljnog pojašnjenja kako je taj neko bio zlonameran.
A Tužilaštvo ne bi trebalo da ima nedoumica

Uopšte nisam siguran da će se Lekip tek tako odbraniti od optužbe. Oni su tu dojava uzeli kao tačnu i narednih dana tako se i odnosili prema nama. Uostalom ozbiljna kancelarija kao što je ova ne uzima slučaj za koji nije sigurna da će dobiti a time i narušiti svoj kredibilitet. A kvinsling iz Srbije će biti isteran na čistinu i propevaće po čijem nalogu je ovo uradio. A onda sledi žestoka finansijska kazna. Odmah treba podneti i prijave protiv ove naše ljigave štampe i sve to pogasiti. Informer na prvom mestu. Ladno su objavili kako smo namestili neke evro utakmice od AEK-a pa do PSG. Da vidim kako će to da opravdaju. Treba to finansijski satrti.

Ван мреже MrZaresko

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 60
  • Репутација: +22/-23
  • Ти играш на облацима славе
« Одговор #57407 послато: 18 Октобар 2018, 23:45:39 »
Posto sam kritikivao rukovodstvo za blagu reakciju odmah nakon sto su francuzi objavili ove gluposti, red je i da pohvalim sada angazman uprave. Bravo za angazovanje advokata i najavu tuzbe.  :aplauz: Samo da isteramo ovo do kraja i da saznamo ko je dousnik imenom i prezimenom.

Ван мреже somebody75

• Веран као пас
  • Поруке: 840
  • Репутација: +348/-296
« Одговор #57408 послато: 19 Октобар 2018, 00:06:45 »
" Al Kelaifi tuži kao fizičko lice, Zvezda gađa doušnika pre nego novinu? "

" Gotovo iz sata u sat iz Francuske stižu neke nove informacije. U suštini, mada je u jednom trenutku izgledalo kako sledi zatišje, te kako sada advokati stupaju na posao, pariski radio Evropa javio je večeras da se u čitavu priču konkretno uključuje i gazda Svetaca Naser Al Kelaifi, a to iz više razloga daje slučaju na težini.."

" Kako navodi pomenuti radio Al Kelaifi je odlučio da tužbu podnese kao fizičko lice. On je, kaže se dalje, mišljenja da se i njegov klub može smtrati žrtvom celog slučaja. Iako Ekip nije direktno optužio Pari Sen Žermen za nečasne radnje, čuveni doušnik je u novinskom tekstu naveo da je predsednik francuskog šampiona trebalo da se veče uoči utakmice sastane sa pomenutim funkcionerom Zvezde, koji je navodno planirao da uplati ogromnu svotu novca na poraz svog tima, javlja dalje radio Evrope. Taj sastanak, kao jedino inkriminišuće delo u celoj priči za PSŽ, na kraju se nije ni dogodio, što je pokazala policijska istraga. Shodo tome Al Kelaifi namerava da pravdu za ukaljani ugled potraži na sudu.."

" Iz navoda ovog radija ostaje nejasno samo koga će zapravo tužiti multimilijarder iz Katara - Ekip ili doušnika koji se za sada može voditi samo kao NN lice.."

" Evropa na kraju konstatuje da se čini kako Crvena zvezda targetira upravo doušnika, a ne toliko sam list koji je celu priču objavio.."

Ван мреже Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 4.627
  • Репутација: +1814/-1206
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
« Одговор #57409 послато: 19 Октобар 2018, 00:32:39 »
Gotovo sam siguran da advokat i uza uprava kluba zna ko je dousnik. Mislim da to znaju barem 24 sata ako ne duze.

Ван мреже Kapiten

• РСБ дописник
  • Члан ФК
  • Поруке: 745
  • Репутација: +542/-110
« Одговор #57410 послато: 19 Октобар 2018, 02:31:28 »

Onog trenutka kad su i definitivno saznali ko je dousnik, tad ulaze u pricu i advokati. Ide ka tome da cemo direktno gadjati dousnika cim nam odobre, a i Lekip cemo mozda potkaciti malo bar.

Medijski ce biti katastrofa narednih meseci, nadam se da to nece poremetiti ekipu na terenu.

Ван мреже kiki

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #57411 послато: 19 Октобар 2018, 07:51:09 »
@pivljanin

Da li ti znaš koliko puta su naše novine tužene i koliko puta to nije prolazilo? Koliko puta su menjali podatke u APR-u? Čak i u Evropi to teško prolazi. Sećam se nekog slučaja kada su baš opljuvali nekoga, taj neko dobio na sudi, a novine su morale da za odštetu plate tipa 10 evra :mrgreen:. Na taj način se štiti sloboda štampe.

Ne kažem da ove ne treba tužiti, treba, ali slaba je vajda. Daleko bi im bilo bolnije da im se ukinu, svim novinama, putovanja na međunarodne utakmice.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.263
  • Репутација: +4247/-3280
« Одговор #57412 послато: 19 Октобар 2018, 09:15:36 »
Цитат
Daleko bi im bilo bolnije da im se ukinu, svim novinama, putovanja na međunarodne utakmice.

Колико позивамо на ово, има да нас забране у свим тзв медијима  :srbinosm:.

Ван мреже pivljanin

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 282
  • Репутација: +85/-183
« Одговор #57413 послато: 19 Октобар 2018, 09:40:18 »
@pivljanin
Da li ti znaš koliko puta su naše novine tužene i koliko puta to nije prolazilo? Koliko puta su menjali podatke u APR-u? Čak i u Evropi to teško prolazi. Sećam se nekog slučaja kada su baš opljuvali nekoga, taj neko dobio na sudi, a novine su morale da za odštetu plate tipa 10 evra :mrgreen:. Na taj način se štiti sloboda štampe.
Ne kažem da ove ne treba tužiti, treba, ali slaba je vajda. Daleko bi im bilo bolnije da im se ukinu, svim novinama, putovanja na međunarodne utakmice.

Ne znam. Uglavnom živim u Nemačkoj i tamo se kleveta uopšte ne isplati. A čini mi se i da je u Srbiji, valjda Đilas, skoro dobio nekog na sudu(dal pojedinca ili novinu, ne znam) pa mu je ovaj isplatio par stotina hiljada odštete. U svakom slučaju tužiti a ukidanje putovanja se podrazumeva. Ako ih ozbiljno ne tužiš oni će nastaviti po starom.

На мрежи shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 2.319
  • Репутација: +987/-532
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #57414 послато: 19 Октобар 2018, 09:43:39 »
Ljudi mi ne tuzimo da bi nam se tuzba isplatila... vec da bi pod jedan ocistili svoje ime i pod dva da rastrgnemo dousnika

Ван мреже kiki

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #57415 послато: 19 Октобар 2018, 09:58:38 »
@pivljanin

Moram da priznam da ne pratim do detalja te procese, ali postoje novine i pojedinci koji su prosto zaštićeni i kojima ne možeš ništa.

На мрежи Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.887
  • Репутација: +1547/-1140
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #57416 послато: 19 Октобар 2018, 10:00:45 »
@pivljanin

Moram da priznam da ne pratim do detalja te procese, ali postoje novine i pojedinci koji su prosto zaštićeni i kojima ne možeš ništa.

e o ovome sam pisao prije 2 dana. I kako da svane zemlji srbiji dok ima takvih u nasem drustvu?

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.765
  • Репутација: +7992/-3278
« Одговор #57417 послато: 19 Октобар 2018, 10:11:39 »
e o ovome sam pisao prije 2 dana. I kako da svane zemlji srbiji dok ima takvih u nasem drustvu?
Nikako. Nego nisam siguran da li bi tužba bilaa podneta ovde ili u Francuskoj obzirom da je tamo napravljeno delo i da se tamo vodi istraga?

Ван мреже kiki

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #57418 послато: 19 Октобар 2018, 10:25:27 »
Ma tužba L'ekipa tamo, nego ljudi pričaju o domaćem ološu. A izgleda da je Informer objavio tekst da nas optužuju za nameštanje nekih utakmica (moram da priznam da to uopšte nisam ispratila). To je baš za jednu slatku malu izvrnutu tužbu i ako naši tu nešto ne preduzmu, jasno je da ne smeju.

Ван мреже Konev

• Веран као пас
« Одговор #57419 послато: 19 Октобар 2018, 10:32:44 »
Toma Fila kaze da mozemo da ih tuzimo: "On navodi i da je odluka crveno-belih da tuže francuski list ispravna.

- Da se tako nešto kod nas dogodilo, da je neki naš sportski list objavio tako nešto, prestao bi da izlazi kolika bi naknada štete bila. Kako kod Francuza stoje stvari, nisam upoznat. Zvezda bi trebalo da tuži "Lekip", ima pravo na to po deklaraciji o ljudskim pravima. Ne može na osnovu "reče mi jedan čovek" da se dovodi u pitanje ugled jednog kluba i jedne zemlje. Crveno-beli mogu da tuže "Lekip" za dezinformaciju, jer ono što je objavljeno ne može da se pokrije na način "rekla-kazala", kako su Francuzi pokušali - poručuje Fila. "