• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Руководство клуба и УО

Started by Селектор, Dec 22, 2012, 04:15 pm

Previous topic - Next topic

Pejko

Pokusavaju mucenici nesto da urade,svjesni su da im ide monitoring i da mogu da budu izbaceni iz evrope..Nego kaad danas odlucuju o kazni za psg Zvezda..

Vlax

Cekaj, znaci UEFA nije ni pokrenula istragu. A zar nije predsednik pre neki dan rekao da ga je zvanicno Interpol obavestio o pokretanju istrage?

ДалиборРС

Интерпол, као и свака друга полиција може да се заинтересује за случај и тражи да му се доставе информације па чак и без покретања званичне истраге. Ако виде да има неких доказа онда могу покренути истрагу. Не мора значити да су они било шта покренули, ако су се укључили у причу чисто да се информишу о могућем случају.

porto

Da se ja pitam, kao sto se ne pitam,vec bih srocio jednu masnu tuzbu L'ekip-u. Kako smo citali ovih dana vec ima prilicno argumenata za tuzbu protiv njih jer su dobrano prekrsili novinarske kodekse i nisu se zaustavili samo na prenetoj informaciji vec su otisli mnogo dalje od toga,da se sada ne ponavljam znamo svi sta su danima javno pisali.
S'toga bih preuzeo inicijativu i krenuo u kontra napad iz sve snage. Naravno sve ovo uz odobronje i saglasnost pravnog tima koji smo angazovali. Sama nasa reakcija bi bila okidac za njihovo tuzilastvo ili UEFA ili bilo koju trecu stranu da nas konacno shvati ozbiljno i eventualno ne oteze sa slucajem. Mi ovde vise nemamo sta da izgubimo i spram toga bi trebalo da se ponasamo. Obraz nam se jos crveni od neocikavonog L'ekipovog samara,pa nesto razmisljam te da nam se ne bi zacrveneo i onaj drugi valja krenuti u napad. Tim potezom celoj fudbalskoj javnosti jasno dajemo do znanja kakav ce biti ishod ove farse i prekidamo svaku dalju pricu i naklapanja koja ovim tempom mogu da traju u nedogled. Nisam strucan ali mi deluje da ce ovo baljezganje da se otegne sto nama nikako ne ide u prilog. Nama treba sto brza njihova odluka i sto odlucnija potonja nasa reakcija.
Nadam se da za sve ovo sto sam napisao postoji osnov i da ukoliko je tako jos neko u klubu razmislja ovako kao ja.

NikolaSWE

Izvini sto sam pogresio temu,

Decision:

The UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body has decided:

- to appoint an UEFA Ethics and Disciplinary Inspector to conduct an investigation with regard to the incidents (involving supporters) reported at the occasion of the match Paris Saint-Germain vs FK Crvena zvezda on 3 October 2018.

Ne znam sta ova kazna znaci? Kad cemo tacno znati?
Zvezdo znaj da ludo volim te

kiki

Neka dodatna istraga i za nas i za PSŽ.
Nije mi jasno na koje "zabranjene parole" misle ovi retardirani idioti. Da je bilo nešto politički pisalo bi "rasizam". Jedino ukoliko nisu u međuvremenu razdvojili ono što je rasizam zaista i političke parole pa ih stavili pod "zabranjene".

Бели Вук

Jedino što je pevano na stadionu što njima govnarima može da smeta je: Kosovo je Srbija i Uefa mafija. Vidim da su za Kosovo kažnjavali Rumune sad, ne bi me čudilo da će dripci početi zbog toga da nas kažnjavaju. Ništa vezano za politiku i Hag nije skandirano na utakmici

somebody75

"  Фудбалски клуб Црвена звезда избегао је казну Дисциплиснке комисије Европске фудбалске уније (УЕФА) због понашања навијача на утакмици Лиге шампиона против Пари сен Жермена, саопштено је на сајту те организације.

Дисциплинска комисија донела је одлуку да Звезда именује инспектора који ће истражити случај везан за навијаче на утакмици против ПСЖ-а, а исто ће морати да уради и француски клуб.

УЕФА је теретила Звезду за понашање навијача на утакмици, али и непримерног скандирања.

Пари Сен Жермен је као организатор утакмице кажњен са 20.000 евра због касног почетка меча, док је тренер Томас Тухел добио само опомену.."

mj87

Pogresan prevod, ne treba zvezda da imenuje, nego je uefa imenovala inspektora da dodatno istrazi - i nije izbegla kaznu nego je odluka 3. novembra

NikolaSWE

Quote from: mj87 on Oct 18, 2018, 06:28 pm
Pogresan prevod, ne treba zvezda da imenuje, nego je uefa imenovala inspektora da dodatno istrazi - i nije izbegla kaznu nego je odluka 3. novembra

Gde pise da je nova odluka 3 novembar?
Zvezdo znaj da ludo volim te

Fidel@

Jbote pa može li ijedan mjesec a da mi ne strepimo da nas ne kazni ova UEFA...
Svaki mjesec za nešta, i taman se malo navijači primire ono te zasretne i napadne u nekakvom kafiću hiljadama kilometara od Bg i opet mi krivi
Jbem vam majku žalosnu da vam jbem

bm

nekako mi ova izjava advokatske kancelarije uliva poverenje-posebno ovaj deo oko pronslaženja "insajdera"!

njuma_njuma

Овде су најбољи падали
Овде су најбољи стварани
Овде зидови још причају
О хуку Севера који не престаје
Приђи чућеш бубњева звук
Армије која сложно грми
Овде зидови вечно ће причати
О љубави између ње и нас!

Uvekuzzvezdu

bm