• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Кошаркашка репрезентација

Започео Ушозанење, 10 Јул 2011, 22:51:51

« претходна тема - следећа тема »

doncaffe, Celtic, prakticar, Sonski и 1 гост прегледају ову тему.

Како оцењујете наступе репрезентације у квалификацијама?

Задовољавајуће
33 (14.3%)
Могло је боље
52 (22.6%)
Лоше
80 (34.8%)
Катастрофално
65 (28.3%)

Укупно гласова: 230

belerofont

Ено Јокићев отац изјавио да се мора видјети и са Денвером шта они мисле о наступу у Кини. Па прича у фазону сјешћемо породично да видимо како и шта. Љептејебо што праве драму :krstise: :поп: :nindza:, ко да се премишља да се пријави у мисију на Марс :krstise:
Ко да је тако тешко одјебати репрезентацију, па то је ништа лакше, бар то наши кошаркаши знају.

neverforgetbari

Mislim da ce se ovo resiti na Hilandaru.

Na kraju ce i igrati i ostace u pravu psychokiller. Cirkus ovih razmera jednostavno nije normalan zbog najnormalnijeg otkaza.

Душан С.

Strale993

Brat ima skoro 2 meseca fore da odmori do pocetka priprema, njemu bi cak oprostili i da dodje kasnije ali ne on se premislja kao Esmeralda pred vencanje sa Pablom.

Nine33

Dečko je ili egocentrik koji uživa da ga se moli ili nije muško da bi izašao i otvoreno rekao da neće da igra.

dejan80

Бар ћемо као људи моћи да га пљујемо због мањка патриотизма, а онда на миру да не навијамо за репрезентацију лажног селектора и гробарског савеза.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Sotir zvani djubre

Pusti ti to, to što nećemo da navijamo ne znači da nećemo moći da ih dodatno pljujemo zbog poraza i uočimo svaku taktičku grešku.

Gaučo

Је л' сте иронични кад пишете све ово и ја лоше контам или стварно има људи који не навијају за кошаркашку репрезентацију, тј неће навијати!? :akosmem:

Beograd

Probao sam da iscupam neku novu informaciju iz KSS, ali nisam dobio nista konkretno. Ono sto je sigurno sa Jokicem se pricalo o SP vise puta, kontakti su bili redovni kao i sa svim ostalim igracima. Postignut je bio dogovor da se vidi dokle ce Denver doci i kada ce ustvari zavrsiti sezonu u USA. Nisu pominjani nikakvi drugi uslovi/razlozi ili bilo sta slicno. Da li je nesto u medjuvremenu iskrslo ili prosto ne zeli igrati za reprezentaciju nisam uspeo da saznam. Sta god da je saznace se vremenom, a sigurno nakon sto cela saga bude gotova...

neverforgetbari

Kapitenske izjave Tea danas mi daju nadu da cemo zaista biti kompletni.

Dobrim stvarima vreme izgleda zaista treba.

СрбМКД

Занимљив подкаст са Мачваном. На крају подкаста, неких 10ак минута прича о репрезентацији и како се диви Драгићу јер се овај свако лето одазивао и играо за Словенију. А неко би да се консултује са породицом, родбином, пријатељима...

00 Деки

ЦитатА неко би да се консултује са породицом, родбином, пријатељима

Има неких проблема!

:))

Bojdo

00 Деки

Кажу медији јесте.
Проводи се у Сомбору граду.

Саша РС

Нечувено!
Док пусти Србин брине хоће ли у најјачем саставу изаћи у Кину, он се проводи.

dejan80

Можда се оштри, диже морал за Кину... Музикант иза ми делује као неко ко у том тренутку пева Препелицу од Баје. То би бацило потпуно друго светло на ово.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Друлић

U isto vreme Kalena izbacuje snimak sa Rambovog koncerta uz pesmu- Godine kurcu prolaze.

Саша РС

Ђе му онај Ћамил Мурај?
Није га довео?

Strale993

Cuo da nece prevrtati gume ovo leto pa je otkazao let :D

neverforgetbari

Цитат1: Друлић  19 Мај 2019, 00:01:01
U isto vreme Kalena izbacuje snimak sa Rambovog koncerta uz pesmu- Godine kurcu prolaze.

Buduci da je kancelaru Kurcu danas pukla vlada bi to bio vidovit cin ako je to postavio juce  :D

Kalina izvini!

@Sasa - Dzamal ide na kaljenje u frizidere Vinipega za SP, dolazi uvek nasmejani Geri Heris da oplodi po koju kamenjarku po Srpskoj ravnici.