Аутор Тема: Ватерполо клуб  (Прочитано 944131 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже vojinena

• Веран као пас
  • Поруке: 644
  • Репутација: +286/-25
Одг: Ватерполо клуб
« Одговор #8280 послато: 11 Фебруар 2019, 11:06:23 »
To što je Šapčanin upravu da bi na utakmicama svakako trebalo da je veća prisutnost i podrška navijača ne znači da ne treba izneti svoj stav o postupku koji je svakako za komentarisanje. Ja smatram kao i većina ovde na forumu da je postupak skidanja i bacanja majce kad je opasnost prošla svakako za osudu, kao i izjava da je Crnogorac i da zbog toga ne treba njega da napadaju. Neko ima razumevanje za takve postupke. Uostalom to i jeste suština foruma, da se iznese mišljenje i da komentar. Ako je alibi za iznošenje svog stava samo to da li si i koliko puta bio na vaterpolo utakmicama, onda ja svakako imam to pravo da iznesem svoj stav o ovom događaju jer sam bio na toliko utakmica još od prve titule pa do danas da mnogi nisu toliko odgledali ni na tv-u. Ali zašto ne dozvoliti da iznesu slobodno svoj stav i oni koji vole Zvezdu ali nemaju vremena, ili nemaju naviku da dolaze na bazen, ili ih jednostavno ne zanima taj sport u meri da bi zbog neke utakmice žrtvovali  gledanje nekog drugog sporta u kome nastupaju predstavnoci našeg kluba, ili možda zbog privatnih obaveza jednostavno ne stižu....

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.616
  • Репутација: +2554/-1180
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #8281 послато: 11 Фебруар 2019, 11:56:39 »
Gde sam ja spomenuo navijacku grupu? Ne treba ljudi da na utakmicama budu zbog navijacke grupe, vec zbog kluba. Tako da ne moras da mi stavljas u usta ono sto nisam rekao.

Nit imam rodbine, nit prijatelja, nit sam sa kime iz kluba dobar.

Tako da si bas dobro omanuo u tolikoj zelji da protumacis.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.059
  • Репутација: +3840/-1013
« Одговор #8282 послато: 11 Фебруар 2019, 12:10:29 »
Ne mogu da verujem da neko negativno ocenjuje zdravo Zvezdasko razmisljanje popularizaciju manjih sportova koji su clanovi Sd Crvena zvezda.Uz tu popularizaciju redovno ide i na najpopularniji sport i godinama uredno  placa sezonske  ulaznice .
I naravno nikakva steta se ne nanosi najpopularnijih sportova.

« Последња измена: 11 Фебруар 2019, 15:30:16 miodrag »

Ван мреже Изасланик

• Веран као пас
  • Поруке: 679
  • Репутација: +337/-620
  • Православац,Србин,Делија
« Одговор #8283 послато: 11 Фебруар 2019, 12:44:22 »
Gde sam ja spomenuo navijacku grupu? Ne treba ljudi da na utakmicama budu zbog navijacke grupe, vec zbog kluba. Tako da ne moras da mi stavljas u usta ono sto nisam rekao.

Nit imam rodbine, nit prijatelja, nit sam sa kime iz kluba dobar.

Tako da si bas dobro omanuo u tolikoj zelji da protumacis.

Jel ideš i na basket? Rukomet? Odbojku? Atletiku? Zenske sportove? Ako je odgovor da,.od čega živiš? Jel imaš privatan život? Ako je odgovor ne, jel to znači da ne smeš da komentarišeš dešavanja u klubu iz tih sportova?! Što ti impliciraš

Moguće da nemaš poznanstava i ostalo ali čudi me neko da koristi privatne nadimke samih igrača a da je to tako i još nas obaveštavaš kako "Sandro" treba sad da ide kod zubara.No ok.

Uzdravlje.
« Последња измена: 11 Фебруар 2019, 12:49:30 Изасланик »

На мрежи Шапчанин

• Модератор
  • Поруке: 5.616
  • Репутација: +2554/-1180
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #8284 послато: 11 Фебруар 2019, 13:24:11 »
Idem i na kosarku i na rukomet i na odbojku kada je to moguce. Karta je bednih 200 dinara kao i za fudbal. S tim sto ce se za fudbal napisati kako je cena karte smejurija i onda napusiti oni kojima liga nije zanimljiva, a sve to vuce na ovo, samo valja progutati.

Nije stvar da ne smes, vec je smesno koliko jedna situacija ljude vise zanima od celog kluba, a onda pogodi kad se saspe, pa ide pravljenje psiholoski profila.
Iskusno ti preskoci deo koji nisam ni spomenuo, a ti sa njim krenuo odgovor.
Uzdravlje jer mi se ne nateze sa tobom.

Ван мреже Топ

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.350
  • Репутација: +881/-352
« Одговор #8285 послато: 11 Фебруар 2019, 14:03:34 »

Jel ideš i na basket? Rukomet? Odbojku? Atletiku? Zenske sportove? Ako je odgovor da,.od čega živiš? Jel imaš privatan život?

Zašto ne bi imao privatan život ako odeš po 5-10 puta u sezoni na rukomet, odbojku i vaterpolo. Pa sezona traje 8-10 meseci to je stvarno minimalno utrošeno vreme. Jako je teško izvodljivo da se konstantno ide na sve sportove, ali bar jednom mesečno je apsolutno izvodljivo ko to želi (3 sata dnevno ako živiš u Beogradu).

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже Нешо

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.391
  • Репутација: +1175/-217
« Одговор #8286 послато: 11 Фебруар 2019, 14:46:56 »
Nije stvar da ne smes, vec je smesno koliko jedna situacija ljude vise zanima od celog kluba, a onda pogodi kad se saspe, pa ide pravljenje psiholoski profila.
Iskusno ti preskoci deo koji nisam ni spomenuo, a ti sa njim krenuo odgovor.
Uzdravlje jer mi se ne nateze sa tobom.

Ја не могу да вјерујем да ти поредиш апсолутно неупоредиве ствари. Уз сво поштовање, уз разумијевање и твоје сугестије око свега али..

Оваква ситуација, овакав линч наших спортиста не може да се коментарише никако другачије него као случај сам за себе. Сад, на којој теми - то је друго питање. Ово никакве везе нема са тим ко шта прати, уживо или другачије.

И ево по нам ко зна који пут и одговора око заједничких лига са "комшијама"..

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.608
  • Репутација: +1820/-1731
« Одговор #8287 послато: 11 Фебруар 2019, 14:55:10 »
Хронологија напада на играче Црвене звезде у Сплиту

Можемо ли Краљу да опростимо што је рекао да је Црногорац док су га гађали каменицама и чекали са ножем да изађе из воде?

Ван мреже ralers

• Члан КК
  • Поруке: 784
  • Репутација: +526/-149
« Одговор #8288 послато: 11 Фебруар 2019, 15:05:09 »

Можемо ли Краљу да опростимо што је рекао да је Црногорац док су га гађали каменицама и чекали са ножем да изађе из воде?

Bas sam krenuo da postavim link. Trebalo bi da ljudi malo razmisle pre nego sto napisu nesto. Pogresili su sto su nosili obelezja ali verovatno nisu ocekivali da ce ih lincovati zbog toga (sad su naucili to tezim putem).

На мрежи bajkocare

• Члан ФК
  • Поруке: 98
  • Репутација: +124/-64
« Одговор #8289 послато: 11 Фебруар 2019, 15:20:21 »
Još jednom podrška Kralju od mene, nema nikakvih zamerki, čovek je prošao kroz pakao. Ostali koji su ovde pisali sve i svašta, da li vam je barem malo žao?

На мрежи Некс

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 925
  • Репутација: +1616/-1020
  • Живко Кораћ
« Одговор #8290 послато: 11 Фебруар 2019, 15:20:34 »
Не, не можемо.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.144
  • Репутација: +4062/-3141
« Одговор #8291 послато: 11 Фебруар 2019, 15:21:47 »

Већина форумаша је голим грудима јуришала на ножеве, па им је ово неопростиво.

Ван мреже Изасланик

• Веран као пас
« Одговор #8292 послато: 11 Фебруар 2019, 15:24:52 »
Još jednom podrška Kralju od mene, nema nikakvih zamerki, čovek je prošao kroz pakao. Ostali koji su ovde pisali sve i svašta, da li vam je barem malo žao?

А чекај шта је то ново речено, па да би сад било ко од нас морало да се предомисли и да види да су погрешили...

Сам Краљ на овој конференције је рекао

- Да им је рекао да је Црногорац а не Србин  :win:
- Да им је бацио клупску мајицу јер су тражили  :win:

Дакле ситуација јесте била ужасна, али дефинитивно ове две ствари су довољне да му ја у том смислу не опростим прање од Србије и Звезде.

Понављам ајмо хипотетички, дерби меч са глодарима, после текме нападну га гробари, лик узвикне немојте мене ја сам гробар и приде им да мајицу звездину и опрему...

Ово као да сам на форуму ја волим псе, а не на звездашком ипак полу-навијачком форуму, не знам.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Aдминистратор
« Одговор #8293 послато: 11 Фебруар 2019, 15:27:47 »

Jel ideš i na basket? Rukomet? Odbojku? Atletiku? Zenske sportove? Ako je odgovor da,.od čega živiš? Jel imaš privatan život? Ako je odgovor ne, jel to znači da ne smeš da komentarišeš dešavanja u klubu iz tih sportova?! Što ti impliciraš

Moguće da nemaš poznanstava i ostalo ali čudi me neko da koristi privatne nadimke samih igrača a da je to tako i još nas obaveštavaš kako "Sandro" treba sad da ide kod zubara.No ok.

Uzdravlje.

На шта идеш ти, кад себи дајеш за право да
 прозиваш некога ко је редован свуда? Или другачије да кажем. Са којим правом ти члана РСБ екипе прозиваш што прати мале спортове?

Ван мреже Изасланик

• Веран као пас
« Одговор #8294 послато: 11 Фебруар 2019, 15:28:56 »
На шта идеш ти, кад себи дајеш за право да
 прозиваш некога ко је редован свуда? Или другачије да кажем. Са којим правом ти члана РСБ екипе прозиваш што прати мале спортове?

Ја не прозивам, ја одговарам на његове прозивке ко смо ми да коментаришемо стање у ВК ако не идемо на утакмице ватерполиста. 

На мрежи bajkocare

• Члан ФК
  • Поруке: 98
  • Репутација: +124/-64
« Одговор #8295 послато: 11 Фебруар 2019, 15:32:27 »
Ne vredi. Babe i žabe će se mešati zauvek. Najbitnije je da će Kralj, kao i ostali igrači da se vrati ženi i detetu i uživati sa porodicom. Ostalo nebitno. On je igrač Zvezde i meni je to dovoljno.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Aдминистратор
« Одговор #8296 послато: 11 Фебруар 2019, 15:33:34 »
Цитат
Jel ideš i na basket? Rukomet? Odbojku? Atletiku? Zenske sportove? Ako je odgovor da,.od čega živiš? Jel imaš privatan život?

Јел ти знаш где се постављају оваква питања?

Ван мреже Изасланик

• Веран као пас
« Одговор #8297 послато: 11 Фебруар 2019, 15:35:49 »
где?

Ван мреже miami vice

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.743
  • Репутација: +1953/-1520
« Одговор #8298 послато: 11 Фебруар 2019, 15:37:04 »
A jbg.

Koliko treba da budes neiskusan i neupucen da nosis (pa makar i ispod otkopcane jakne) majicu sa Zvezdinim grbom u Splitu?! Imam drugara kome su kao detetu od 7-8godina (davnih 80ih) magarci od 20ak pocepali Zvezdinu majicu. Drugar je iz mesovitog braka i ponekad operisan od mnogih detalja koje mi ostali primecujemo, ali to istice kao neverovatnu traumu sa letovanja. Tovari izgleda nemaju kodeks, vec ih vozi snaga provicijalskog duha ma koliko Svabica dodje leti.

Ono sto bih zeleo da istaknem da ne mozemo ni mi (kao skupina ljudi koji navijaju za Zvezdu, apostrofiram ne grupa, vec pojedinci kojima adrenalin udari u glavu kada udju na stadion) da se pohvalimo minusima kada su napadi na sportiste. Stalno imam potrebu da kazem da ma kakvo provokatorska g.o.v.n.a. bili Saciri, Modric, Lovren, Xhaka, Mandzukic... sportista ne sme da bude napadnut. Nove tedencije (jebeni Fare) nalazu da se ne smeju ni pevati uvredljive pesme na racun nacionalnosti doticnih. Msm naravno da moze, ali onda nece jako dugo biti pevane na nasem stadionu na najvecoj pozornici. Mora se naci nacin da se ispolji stav koji ce g.o.v.n.a da ponizi, ali da nas ne unazadi.

Pamet u glavu, Ciganijo, ne sme se ponoviti scenario kada su izudarani igraci FKP na travi Marakane, Arnauti na travi JNA... ili vijanje Sase Ilica i njegove trudne zene u Skadarliji. Naravno, ako zelimo da napravimo razliku od subotnjih hajduka i nas.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Aдминистратор
« Одговор #8299 послато: 11 Фебруар 2019, 15:41:11 »
где?

Овде сигурно не, поготово не члану РСБ екипе.